Activ Plătitor TVAe‑Factură

BLUE ROAD SRL

CUI: 34450085
CIF: RO34450085
Reg. Com.: J40/5292/2015
CAEN: 7112
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 mai 2015 · 11 ani
Distribuie:

Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 16:39

Despre BLUE ROAD SRL

BLUE ROAD SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea" (cod CAEN 7112), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BLUE ROAD SRL a raportat o cifra de afaceri de 762.393 RON, in scadere fata de anul precedent (-30.1%). Profitul net inregistrat a fost de 622.376 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 52.786 RON in 2015 la 762.393 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
762.393 RON
Venituri totale
762.740 RON
Cheltuieli totale
124.296 RON
Profit brut
638.444 RON
Profit net
622.376 RON
Marja profit net
81,63%
Active imobilizate
27.495 RON
Active circulante
652.904 RON
Stocuri
937 RON
Creanțe
110.126 RON
Casa & conturi bănci
541.841 RON
Capital propriu
624.023 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Patrioţilor nr. 8, 32285
Telefon0740173413

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Patrioţilor nr. 8, 32285
Cod poștal: 32285
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Patrioţilor nr. 8, 32285
Cod postal
32285
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.05.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 decembrie 2021

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
762.393 RON
Rezultat net
622.376 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 762.393 RON 1.091.083 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 762.740 RON 1.091.231 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 124.296 RON 143.647 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 638.444 RON 947.584 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 622.376 RON 936.890 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 27.495 RON 6.157 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 652.904 RON 1.050.144 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 680.399 RON 1.056.301 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 937 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 110.126 RON 467.553 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 541.841 RON 582.591 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 56.376 RON 119.171 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 624.023 RON 937.130 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active680.399RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

8,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale680.399 RON
Datorii totale56.376 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
91,5 %Profit net / active totale
ROE
99,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
11,58 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
91,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 762.393 -30,1% față de anul precedent 762.740 124.296 638.444 -32,6% față de anul precedent 622.376 -33,6% față de anul precedent 0 0
2023 1.091.083 +31,1% față de anul precedent 1.091.231 143.647 947.584 +56,7% față de anul precedent 936.890 +59,4% față de anul precedent 0 0
2022 832.187 +59,2% față de anul precedent 832.297 227.414 604.883 +32,3% față de anul precedent 587.644 +33,0% față de anul precedent 0 0
2021 522.855 +108,7% față de anul precedent 522.888 65.730 457.158 +156,9% față de anul precedent 441.785 +158,5% față de anul precedent 0 0
2020 250.511 +12,4% față de anul precedent 250.536 72.604 177.932 +17,4% față de anul precedent 170.913 +18,0% față de anul precedent 0 0
2019 222.850 +16,7% față de anul precedent 222.882 71.367 151.515 +31,0% față de anul precedent 144.829 +31,7% față de anul precedent 0 0
2018 191.031 +12,5% față de anul precedent 191.045 75.377 115.668 +8,9% față de anul precedent 109.937 +8,7% față de anul precedent 0 0
2017 169.757 +39,2% față de anul precedent 169.766 63.504 106.262 +44,4% față de anul precedent 101.169 +44,7% față de anul precedent 0 0
2016 121.956 +131,0% față de anul precedent 121.958 48.390 73.568 +183,9% față de anul precedent 69.909 +187,3% față de anul precedent 0 0
2015 52.786 52.786 26.868 25.918 24.334 Neraportat 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 27.495 652.904 680.399 937 110.126 541.841
2023 6.157 1.050.144 1.056.301 0 467.553 582.591
2022 4.786 845.231 850.017 0 442.947 402.284
2021 7.458 464.191 471.649 0 215.436 248.755
2020 35.455 224.692 260.147 4.200 21.580 198.912
2019 70.427 186.815 257.242 17.056 23.177 146.582
2018 98.614 132.073 230.687 23.454 29.477 79.142
2017 5.755 112.279 118.034 26.514 34.427 51.338
2016 5.606 66.368 71.974 10.743 10.920 44.705
2015 302 32.015 32.317 1.101 18.250 12.664

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 56.376 -52,7% față de anul precedent 624.023 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 119.171 -54,5% față de anul precedent 937.130 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 262.133 +784,9% față de anul precedent 587.884 Neraportat 1
2021 29.624 -66,7% față de anul precedent 442.025 Neraportat 0
2020 88.994 -20,7% față de anul precedent 171.153 Neraportat 0
2019 112.173 -6,9% față de anul precedent 145.069 Neraportat 0
2018 120.510 +624,9% față de anul precedent 110.177 Neraportat 0
2017 16.625 +811,0% față de anul precedent 101.409 Neraportat 0
2016 1.825 -76,6% față de anul precedent 70.149 Neraportat 0
2015 7.783 24.534 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 762.393 RON. Profit: 622.376 RON

Cifra de afaceri: 762.393 RON. Profit: 622.376 RON

Cifra de afaceri
762.393 RON -30.13% față de anul precedent
Profit net
622.376 RON -33.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
56.376 RON -52.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.091.083 RON. Profit: 936.890 RON

Cifra de afaceri: 1.091.083 RON. Profit: 936.890 RON

Cifra de afaceri
1.091.083 RON +31.11% față de anul precedent
Profit net
936.890 RON +59.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
119.171 RON -54.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 832.187 RON. Profit: 587.644 RON

Cifra de afaceri: 832.187 RON. Profit: 587.644 RON

Cifra de afaceri
832.187 RON +59.16% față de anul precedent
Profit net
587.644 RON +33.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
262.133 RON +784.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 522.855 RON. Profit: 441.785 RON

Cifra de afaceri: 522.855 RON. Profit: 441.785 RON

Cifra de afaceri
522.855 RON +108.72% față de anul precedent
Profit net
441.785 RON +158.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
29.624 RON -66.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 250.511 RON. Profit: 170.913 RON

Cifra de afaceri: 250.511 RON. Profit: 170.913 RON

Cifra de afaceri
250.511 RON +12.41% față de anul precedent
Profit net
170.913 RON +18.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
88.994 RON -20.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 222.850 RON. Profit: 144.829 RON

Cifra de afaceri: 222.850 RON. Profit: 144.829 RON

Cifra de afaceri
222.850 RON +16.66% față de anul precedent
Profit net
144.829 RON +31.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
112.173 RON -6.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 191.031 RON. Profit: 109.937 RON

Cifra de afaceri: 191.031 RON. Profit: 109.937 RON

Cifra de afaceri
191.031 RON +12.53% față de anul precedent
Profit net
109.937 RON +8.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
120.510 RON +624.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 169.757 RON. Profit: 101.169 RON

Cifra de afaceri: 169.757 RON. Profit: 101.169 RON

Cifra de afaceri
169.757 RON +39.2% față de anul precedent
Profit net
101.169 RON +44.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
16.625 RON +810.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 121.956 RON. Profit: 69.909 RON

Cifra de afaceri: 121.956 RON. Profit: 69.909 RON

Cifra de afaceri
121.956 RON +131.04% față de anul precedent
Profit net
69.909 RON +187.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.825 RON -76.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 52.786 RON. Profit: 24.334 RON

Cifra de afaceri: 52.786 RON. Profit: 24.334 RON

Cifra de afaceri
52.786 RON
Profit net
24.334 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.783 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBLUE ROAD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

BLUE ROAD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7112 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7112, Municipiul Bucureşti

MODAL ROUTE S.R.L.
CUI: 39629759CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2018-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
760.610 RON
Profit
461.878 RON
Angajati
1
CORADCON SRL
CUI: 14517547CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2002-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
765.359 RON
Profit
520.768 RON
Angajati
1
MARTRO S.R.L.
CUI: 42586631CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2020-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
760.541 RON
Profit
420.146 RON
Angajati
2
GLASS WALL S.R.L.
CUI: 35639300CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
772.748 RON
Profit
23.467 RON
Angajati
3
HOUSE CONSULT S.R.L.
CUI: 17617974CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
750.782 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7112, Municipiul Bucureşti

AMT SMART CONSTRUCT SRL
CUI: 34441010CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
540.165 RON
Profit
446.360 RON
Angajati
1
TECHNOLEAD SYSTEMS SRL
CUI: 34478485CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.314 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ARHI PROJECT HOUSE SRL
CUI: 34428975CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2015-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALLSIM GEODEZIC SRL
CUI: 34485512CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
239.454 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ALFA SOLUTION TCC SRL
CUI: 34450050CAEN: 9604
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
993.045 RON
Profit
268.394 RON
Angajati
1
TARASOV CONSTRUCT SRL
CUI: 34444385CAEN: 4312
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
270.160 RON
Profit
202.464 RON
Angajati
1
SS ARCHITECTURE AND TEXTURE SRL
CUI: 34450395CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.351.658 RON
Profit
1.049.508 RON
Angajati
11
TROTTER FOOD PRODUCTION S.R.L.
CUI: 34421780CAEN: 1085
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.633.361 RON
Profit
1.826.355 RON
Angajati
75
TORQUAZ GENERAL TRADING SRL
CUI: 34485482CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INKLINE ARCHITECTURE SRL
CUI: 34166513CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.531 RON
Profit
46.385 RON
Angajati
1
KLS LENSES SRL
CUI: 34719907CAEN: 7810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
204.353 RON
Profit
97.647 RON
Angajati
1
OMNICONVERT SRL
CUI: 31411197CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.901.991 RON
Profit
208.366 RON
Angajati
25
ECOGEST SERVICEROM SRL
CUI: 36634122CAEN: 8130
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-10-14
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BLUE ROAD SRL?

CUI-ul BLUE ROAD SRL este 34450085.

Unde este sediul BLUE ROAD SRL?

BLUE ROAD SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Patrioţilor nr. 8, 32285, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata BLUE ROAD SRL?

BLUE ROAD SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BLUE ROAD SRL in 2024?

In 2024, BLUE ROAD SRL a raportat o cifra de afaceri de 762.393 RON.

Cati angajati are BLUE ROAD SRL?

BLUE ROAD SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are BLUE ROAD SRL?

BLUE ROAD SRL are codul CAEN principal 7112 (Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea).

Ce profit a inregistrat BLUE ROAD SRL in 2024?

BLUE ROAD SRL a inregistrat un profit net de 622.376 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.