Activ

CONTURUM SERVICES SRL

CUI: 34467486
CIF: 34467486
Reg. Com.: J22/798/2015
CAEN: 7111
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 mai 2015 · 11 ani
Distribuie:

Activități de arhitectură

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 02:10

Despre CONTURUM SERVICES SRL

CONTURUM SERVICES SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Conţeşti Com. Valea Seacă, judetul IAŞI, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de arhitectură" (cod CAEN 7111), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CONTURUM SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.062.702 RON, in scadere fata de anul precedent (-11.1%). Profitul net inregistrat a fost de 1.204.965 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 10, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 107.316 RON in 2015 la 2.062.702 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.062.702 RON
Venituri totale
2.062.715 RON
Cheltuieli totale
795.868 RON
Profit brut
1.266.847 RON
Profit net
1.204.965 RON
Marja profit net
58,42%
Active imobilizate
260.815 RON
Active circulante
6.849.873 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
6.830.630 RON
Casa & conturi bănci
19.243 RON
Capital propriu
5.885.964 RON

Contact

AdresaRomania, IAŞI, Sat Conţeşti Com. Valea Seacă, 707571

Adresă sediu social

Romania, IAŞI, Sat Conţeşti Com. Valea Seacă, 707571
Cod poștal: 707571
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, IAŞI, Sat Conţeşti Com. Valea Seacă, 707571
Cod postal
707571
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.05.2015
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Paşcani
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 aprilie 2018 - 21 august 2020

Stare inactivitate

Data inactivare
21 august 2020
Data reactivare
17 mai 2021

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.062.702 RON
Rezultat net
1.204.965 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.062.702 RON 2.319.034 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.062.715 RON 2.319.043 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 795.868 RON 632.015 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.266.847 RON 1.687.028 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.204.965 RON 1.669.392 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 260.815 RON 483.501 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 6.849.873 RON 5.715.265 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 7.110.688 RON 6.198.766 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 4.804 RON
CreanțeSume de încasat 6.830.630 RON 5.670.436 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 19.243 RON 40.025 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.224.724 RON 1.517.767 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 5.885.964 RON 4.680.999 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 10 persoane 9 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active7.110.688RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

17,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale7.110.688 RON
Datorii totale1.224.724 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
16,9 %Profit net / active totale
ROE
20,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,59 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
82,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.062.702 -11,1% față de anul precedent 2.062.715 795.868 1.266.847 -24,9% față de anul precedent 1.204.965 -27,8% față de anul precedent 0 0
2023 2.319.034 +304,9% față de anul precedent 2.319.043 632.015 1.687.028 +5.097,3% față de anul precedent 1.669.392 +6.144,7% față de anul precedent 0 0
2022 572.711 -6,9% față de anul precedent 572.719 540.259 32.460 -63,1% față de anul precedent 26.733 -67,3% față de anul precedent 0 0
2021 615.310 -21,9% față de anul precedent 615.327 527.423 87.904 -85,4% față de anul precedent 81.751 -86,4% față de anul precedent 0 0
2020 788.049 +2,0% față de anul precedent 788.061 187.056 601.005 -5,2% față de anul precedent 599.064 -4,3% față de anul precedent 0 0
2019 772.560 -0,4% față de anul precedent 772.560 138.619 633.941 -14,4% față de anul precedent 626.181 -14,5% față de anul precedent 0 0
2018 775.869 -3,8% față de anul precedent 775.869 35.678 740.191 +0,9% față de anul precedent 732.432 +1,0% față de anul precedent 0 0
2017 806.179 +140,8% față de anul precedent 806.181 72.809 733.372 +123,2% față de anul precedent 725.310 +127,7% față de anul precedent 0 0
2016 334.735 +211,9% față de anul precedent 334.736 6.087 328.649 +214,0% față de anul precedent 318.607 +214,1% față de anul precedent 0 0
2015 107.316 107.316 2.655 104.661 101.442 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 260.815 6.849.873 7.110.688 0 6.830.630 19.243
2023 483.501 5.715.265 6.198.766 4.804 5.670.436 40.025
2022 282.405 3.318.178 3.600.583 4.076 3.269.915 44.187
2021 17.405 3.401.503 3.418.908 0 3.367.739 33.764
2020 0 4.069.996 4.069.996 0 2.612.907 1.457.089
2019 0 3.111.290 3.111.290 0 2.045.925 1.065.365
2018 0 2.176.078 2.176.078 0 1.833.965 342.113
2017 0 1.261.134 1.261.134 0 1.199.699 61.435
2016 0 430.154 430.154 0 430.104 50
2015 0 104.861 104.861 0 104.861 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.224.724 -19,3% față de anul precedent 5.885.964 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2023 1.517.767 +157,7% față de anul precedent 4.680.999 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2022 588.976 +44,8% față de anul precedent 3.011.607 Neraportat 10 -28,6% față de anul precedent
2021 406.677 -61,9% față de anul precedent 3.012.231 Neraportat 14
2020 1.068.162 +50,8% față de anul precedent 3.001.834 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 708.520 +77,4% față de anul precedent 2.402.770 Neraportat 6 +100,0% față de anul precedent
2018 399.489 +84,1% față de anul precedent 1.776.589 Neraportat 3
2017 216.977 +2.090,6% față de anul precedent 1.044.157 Neraportat 0
2016 9.905 +207,7% față de anul precedent 420.249 Neraportat 0
2015 3.219 101.642 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.062.702 RON. Profit: 1.204.965 RON

Cifra de afaceri: 2.062.702 RON. Profit: 1.204.965 RON

Cifra de afaceri
2.062.702 RON -11.05% față de anul precedent
Profit net
1.204.965 RON -27.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
1.224.724 RON -19.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.319.034 RON. Profit: 1.669.392 RON

Cifra de afaceri: 2.319.034 RON. Profit: 1.669.392 RON

Cifra de afaceri
2.319.034 RON +304.92% față de anul precedent
Profit net
1.669.392 RON +6144.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
1.517.767 RON +157.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 572.711 RON. Profit: 26.733 RON

Cifra de afaceri: 572.711 RON. Profit: 26.733 RON

Cifra de afaceri
572.711 RON -6.92% față de anul precedent
Profit net
26.733 RON -67.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -28.57% față de anul precedent
Datorii
588.976 RON +44.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 615.310 RON. Profit: 81.751 RON

Cifra de afaceri: 615.310 RON. Profit: 81.751 RON

Cifra de afaceri
615.310 RON -21.92% față de anul precedent
Profit net
81.751 RON -86.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14
Datorii
406.677 RON -61.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2020 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 788.049 RON. Profit: 599.064 RON

Cifra de afaceri: 788.049 RON. Profit: 599.064 RON

Cifra de afaceri
788.049 RON +2% față de anul precedent
Profit net
599.064 RON -4.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.068.162 RON +50.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 772.560 RON. Profit: 626.181 RON

Cifra de afaceri: 772.560 RON. Profit: 626.181 RON

Cifra de afaceri
772.560 RON -0.43% față de anul precedent
Profit net
626.181 RON -14.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +100% față de anul precedent
Datorii
708.520 RON +77.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 775.869 RON. Profit: 732.432 RON

Cifra de afaceri: 775.869 RON. Profit: 732.432 RON

Cifra de afaceri
775.869 RON -3.76% față de anul precedent
Profit net
732.432 RON +0.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
399.489 RON +84.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 806.179 RON. Profit: 725.310 RON

Cifra de afaceri: 806.179 RON. Profit: 725.310 RON

Cifra de afaceri
806.179 RON +140.84% față de anul precedent
Profit net
725.310 RON +127.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
216.977 RON +2090.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 334.735 RON. Profit: 318.607 RON

Cifra de afaceri: 334.735 RON. Profit: 318.607 RON

Cifra de afaceri
334.735 RON +211.92% față de anul precedent
Profit net
318.607 RON +214.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.905 RON +207.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 107.316 RON. Profit: 101.442 RON

Cifra de afaceri: 107.316 RON. Profit: 101.442 RON

Cifra de afaceri
107.316 RON
Profit net
101.442 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.219 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCONTURUM SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7111 in Sat Conţeşti Com. Valea Seacă (IAŞI)

CONTURUM SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7111 in Sat Conţeşti Com. Valea Seacă (IAŞI)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7111, Iaşi

APPLY INVEST S.R.L.
CUI: 35372899CAEN: 7111
Activ
IAŞI, Sat Pietrăria Com. Bârnova2016-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.119.575 RON
Profit
680.559 RON
Angajati
3
REALITIS S.R.L.
CUI: 42797256CAEN: 7111
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2020-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.014.928 RON
Profit
331.551 RON
Angajati
9
KARTUM PROJECT S.R.L.
CUI: 49012938CAEN: 7111
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2023-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.219.607 RON
Profit
972.905 RON
Angajati
0
ARHITONE SRL
CUI: 37827067CAEN: 7111
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.923.053 RON
Profit
699.224 RON
Angajati
3
SAM IDEAS SRL
CUI: 21460206CAEN: 7111
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2007-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.702.012 RON
Profit
656.159 RON
Angajati
9
ATELIER MONOLIT SRL
CUI: 37172773CAEN: 7111
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2017-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.218.454 RON
Profit
553.022 RON
Angajati
5

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7111, Iaşi

SUBMIT SRL
CUI: 34025638CAEN: 7111
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2015-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.547.757 RON
Profit
1.114.703 RON
Angajati
10
KUDLAK MIMAR SRL
CUI: 34496252CAEN: 7111
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2015-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
URBA SISTEM PROIECT SRL
CUI: 33880637CAEN: 7111
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2014-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.000 RON
Profit
198.228 RON
Angajati
1
ARHIS 23 SRL
CUI: 34616588CAEN: 7111
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2015-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.865 RON
Profit
9.444 RON
Angajati
6

Alte firme din Iaşi

AUTO S&D SRL
CUI: 34461165CAEN: 9531
Activ
IAŞI, Sat Tomeşti Com. Tomeşti2015-05-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
91.700 RON
Profit
14.791 RON
Angajati
1
EURO MIT TRANS SRL
CUI: 34467494CAEN: 4941
Activ
IAŞI, Sat Goruni Com. Tomeşti2015-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.650 RON
Profit
290 RON
Angajati
0
CARGOVIT AMA SRL
CUI: 34446505CAEN: 4100
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2015-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.948 RON
Profit
138.793 RON
Angajati
2
BUSINESS TRANS COMPANY SRL
CUI: 34488241CAEN: 4711
Activ
IAŞI, Sat Mirosloveşti Com. Mirosloveşti2015-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.215.127 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
GAFIŢA PROIECT DESIGN SRL
CUI: 34281822CAEN: 7410
Activ
IAŞI, Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului2015-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.295 RON
Profit
15.141 RON
Angajati
0
AUTO AS SRL
CUI: 34644693CAEN: 8553
Activ
IAŞI, Mun. Paşcani2015-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
216.613 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
OPTIMED CONSULT SRL
CUI: 32712350CAEN: 8690
Activ
IAŞI, Sat Breazu Com. Rediu2014-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
220.692 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IMAGINARA DESIGN S.R.L.
CUI: 35813006CAEN: 7412
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2016-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.563 RON
Profit
12.902 RON
Angajati
0
METEOR GROUP SRL
CUI: 1992888CAEN: 4755
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi1992-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.967 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ONECONTEXPERT SIM S.R.L.
CUI: 44056062CAEN: 6920
Activ
IAŞI, Mun. Iaşi2021-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
227.740 RON
Profit
115.748 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CONTURUM SERVICES SRL?

CUI-ul CONTURUM SERVICES SRL este 34467486.

Unde este sediul CONTURUM SERVICES SRL?

CONTURUM SERVICES SRL are sediul in Romania, IAŞI, Sat Conţeşti Com. Valea Seacă, 707571, Sat Conţeşti Com. Valea Seacă, judetul IAŞI.

Cand a fost infiintata CONTURUM SERVICES SRL?

CONTURUM SERVICES SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CONTURUM SERVICES SRL in 2024?

In 2024, CONTURUM SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.062.702 RON.

Cati angajati are CONTURUM SERVICES SRL?

CONTURUM SERVICES SRL a raportat un numar mediu de 10 salariati in 2024.

Ce activitate are CONTURUM SERVICES SRL?

CONTURUM SERVICES SRL are codul CAEN principal 7111 (Activități de arhitectură).

Ce profit a inregistrat CONTURUM SERVICES SRL in 2024?

CONTURUM SERVICES SRL a inregistrat un profit net de 1.204.965 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.