Activ Plătitor TVAe‑Factură

TALGIRAI AGRO SRL

CUI: 34510250
CIF: RO34510250
Reg. Com.: J2015000149253
CAEN: 0111
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 mai 2015 · 11 ani
Distribuie:

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 11:10

Despre TALGIRAI AGRO SRL

TALGIRAI AGRO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Gemeni Com. Dârvari, judetul MEHEDINŢI, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase" (cod CAEN 0111), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TALGIRAI AGRO SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.797.443 RON, in crestere fata de anul precedent (+48.1%). Profitul net inregistrat a fost de 830.539 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut de la 1.338.298 RON in 2016 la 1.797.443 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din decembrie 2023.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.797.443 RON
Venituri totale
2.375.940 RON
Cheltuieli totale
1.493.091 RON
Profit brut
882.849 RON
Profit net
830.539 RON
Marja profit net
46,21%
Active imobilizate
1.062.128 RON
Active circulante
1.924.438 RON
Stocuri
121.814 RON
Creanțe
1.430.657 RON
Casa & conturi bănci
371.967 RON
Capital propriu
2.354.922 RON

Contact

AdresaRomania, MEHEDINŢI, Sat Gemeni Com. Dârvari, GEMENI nr. 453, 227156
Telefon0749099625

Adresă sediu social

Romania, MEHEDINŢI, Sat Gemeni Com. Dârvari, GEMENI nr. 453, 227156
Cod poștal: 227156
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MEHEDINŢI, Sat Gemeni Com. Dârvari, GEMENI nr. 453, 227156
Cod postal
227156
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.05.2015
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Vânju Mare
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 decembrie 2023)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.797.443 RON
Rezultat net
830.539 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.797.443 RON 1.213.336 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.375.940 RON 1.539.421 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.493.091 RON 1.327.621 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 882.849 RON 211.800 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 830.539 RON 198.632 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.062.128 RON 1.125.695 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.924.438 RON 1.144.569 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.986.566 RON 2.270.264 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 121.814 RON 200.264 RON
CreanțeSume de încasat 1.430.657 RON 712.863 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 371.967 RON 231.442 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 631.644 RON 745.881 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.354.922 RON 1.524.383 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.986.566RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

21,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.986.566 RON
Datorii totale631.644 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
27,8 %Profit net / active totale
ROE
35,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,05 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
78,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.797.443 +48,1% față de anul precedent 2.375.940 1.493.091 882.849 +316,8% față de anul precedent 830.539 +318,1% față de anul precedent 0 0
2023 1.213.336 -3,4% față de anul precedent 1.539.421 1.327.621 211.800 -51,6% față de anul precedent 198.632 -50,6% față de anul precedent 0 0
2022 1.255.618 -37,1% față de anul precedent 1.967.111 1.529.945 437.166 -67,3% față de anul precedent 402.313 -68,5% față de anul precedent 0 0
2021 1.994.539 +145,4% față de anul precedent 2.048.874 710.716 1.338.158 +206,0% față de anul precedent 1.278.167 +209,6% față de anul precedent 0 0
2020 812.700 -1,5% față de anul precedent 1.345.674 908.410 437.264 -12,1% față de anul precedent 412.883 -12,6% față de anul precedent 0 0
2019 824.961 +20,9% față de anul precedent 1.210.845 713.694 497.151 +38,4% față de anul precedent 472.402 +38,2% față de anul precedent 0 0
2018 682.391 -20,6% față de anul precedent 1.018.471 659.360 359.111 -48,3% față de anul precedent 341.939 -48,9% față de anul precedent 0 0
2017 859.796 -35,8% față de anul precedent 1.203.098 508.181 694.917 -7,1% față de anul precedent 669.123 +2,6% față de anul precedent 0 0
2016 1.338.298 1.394.972 647.022 747.950 652.352 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.062.128 1.924.438 2.986.566 121.814 1.430.657 371.967
2023 1.125.695 1.144.569 2.270.264 200.264 712.863 231.442
2022 1.192.864 1.572.812 2.765.676 291.317 780.788 500.707
2021 1.330.779 1.784.471 3.115.250 148.466 899.434 736.571
2020 328.706 1.172.289 1.500.995 462.048 303.557 406.684
2019 367.330 868.372 1.235.702 111.262 271.974 485.136
2018 367.330 423.597 790.927 145.886 0 277.711
2017 389.369 524.096 913.465 247.117 32.056 244.923
2016 507 746.118 746.625 281.688 404.845 59.585

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 631.644 -15,3% față de anul precedent 2.354.922 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 745.881 -28,1% față de anul precedent 1.524.383 Neraportat 1
2022 1.037.612 +10,2% față de anul precedent 1.728.064 Neraportat 0
2021 941.761 +188,0% față de anul precedent 2.173.489 Neraportat 0
2020 326.981 +87,3% față de anul precedent 1.174.014 Neraportat 0
2019 174.571 -18,8% față de anul precedent 1.061.131 Neraportat 0
2018 215.051 +170,4% față de anul precedent 575.876 Neraportat 0
2017 79.528 -2,8% față de anul precedent 833.937 Neraportat 0
2016 81.811 664.814 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 6520/2026modificare puteri persoane împuternicite, Îndreptare erori materiale conform actului Cerere de îndreptare eroare materială avand numarul 748710 din data: 18.02.2026, cu următorul conţinut: Se îndreaptă eroarea de operare referitoare la persoane împuternicite, în sensul că durata corectă a mandatului administratorului este de 99 ani, conform deciziei asociatului unic nr. 1 din 21.08.2025

modificare puteri persoane împuternicite, Îndreptare erori materiale conform actului Cerere de îndreptare eroare materială avand numarul 748710 din data: 18.02.2026, cu următorul conţinut: Se îndreaptă eroarea de operare referitoare la persoane împuternicite, în sensul că durata corectă a mandatului administratorului este de 99 ani, conform deciziei asociatului unic nr. 1 din 21.08.2025

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.797.443 RON. Profit: 830.539 RON

Cifra de afaceri: 1.797.443 RON. Profit: 830.539 RON

Cifra de afaceri
1.797.443 RON +48.14% față de anul precedent
Profit net
830.539 RON +318.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
631.644 RON -15.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.213.336 RON. Profit: 198.632 RON

Cifra de afaceri: 1.213.336 RON. Profit: 198.632 RON

Cifra de afaceri
1.213.336 RON -3.37% față de anul precedent
Profit net
198.632 RON -50.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
745.881 RON -28.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.255.618 RON. Profit: 402.313 RON

Cifra de afaceri: 1.255.618 RON. Profit: 402.313 RON

Cifra de afaceri
1.255.618 RON -37.05% față de anul precedent
Profit net
402.313 RON -68.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.037.612 RON +10.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.994.539 RON. Profit: 1.278.167 RON

Cifra de afaceri: 1.994.539 RON. Profit: 1.278.167 RON

Cifra de afaceri
1.994.539 RON +145.42% față de anul precedent
Profit net
1.278.167 RON +209.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
941.761 RON +188.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 812.700 RON. Profit: 412.883 RON

Cifra de afaceri: 812.700 RON. Profit: 412.883 RON

Cifra de afaceri
812.700 RON -1.49% față de anul precedent
Profit net
412.883 RON -12.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
326.981 RON +87.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 824.961 RON. Profit: 472.402 RON

Cifra de afaceri: 824.961 RON. Profit: 472.402 RON

Cifra de afaceri
824.961 RON +20.89% față de anul precedent
Profit net
472.402 RON +38.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
174.571 RON -18.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 682.391 RON. Profit: 341.939 RON

Cifra de afaceri: 682.391 RON. Profit: 341.939 RON

Cifra de afaceri
682.391 RON -20.63% față de anul precedent
Profit net
341.939 RON -48.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
215.051 RON +170.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 859.796 RON. Profit: 669.123 RON

Cifra de afaceri: 859.796 RON. Profit: 669.123 RON

Cifra de afaceri
859.796 RON -35.75% față de anul precedent
Profit net
669.123 RON +2.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
79.528 RON -2.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.338.298 RON. Profit: 652.352 RON

Cifra de afaceri: 1.338.298 RON. Profit: 652.352 RON

Cifra de afaceri
1.338.298 RON
Profit net
652.352 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
81.811 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTALGIRAI AGRO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Sat Gemeni Com. Dârvari (MEHEDINŢI)

TALGIRAI AGRO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Sat Gemeni Com. Dârvari (MEHEDINŢI)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

19.022026Mentiune · Buletin 6520/2026modificare puteri persoane împuternicite, Îndreptare erori materiale conform actului Cerere de îndreptare eroare materială avand numarul 748710 din data: 18.02.2026, cu următorul conţinut: Se îndreaptă eroarea de operare referitoare la persoane împuternicite, în sensul că durata corectă a mandatului administratorului este de 99 ani, conform deciziei asociatului unic nr. 1 din 21.08.2025

modificare puteri persoane împuternicite; Îndreptare erori materiale conform actului Cerere de îndreptare eroare materială avand numarul 748710 din data: 18.02.2026, cu următorul conţinut: Se îndreaptă eroarea de operare referitoare la persoane împuternicite, în sensul că durata corectă a mandatului administratorului este de 99 ani, conform deciziei asociatului unic nr. 1 din 21.08.2025

Companie
TALGIRAI AGRO SRL
CUI
34510250
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
19.02.2026
Registrul Comerțului
J2015000149253
EUID
ROONRC.J2015000149253
Sediu
Jud. Mehedinţi, Sat Gemeni, Comuna Dârvari, Nr. 453
Județ
Mehedinţi
Număr încheiere
139123
Data încheierii
18.02.2026
Număr dosar
748710
Data dosarului
18.02.2026
Tribunal
Mehedinti
Registrator
Amalia Cimpu

Subiecte

modificare puteri persoane împuternicite, Îndreptare erori materiale conform actului Cerere de îndreptare eroare materială avand numarul 748710 din data: 18.02.2026, cu următorul conţinut: Se îndreaptă eroarea de operare referitoare la persoane împuternicite, în sensul că durata corectă a mandatului administratorului este de 99 ani, conform deciziei asociatului unic nr. 1 din 21.08.2025

Vezi Buletinul ONRC nr. 6520/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0111, Mehedinţi

ALBESCU AGRO S.R.L.
CUI: 41524541CAEN: 0111
Activ
MEHEDINŢI, Sat Vrata Com. Vrata2019-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.836.849 RON
Profit
91.526 RON
Angajati
1
DELTA BENNING SRL
CUI: 5921626CAEN: 0111
Activ
MEHEDINŢI, Sat Scăpău Com. Devesel1994-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.657.834 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
DANIEL LIVER COM SERV SRL
CUI: 4674811CAEN: 0111
Activ
MEHEDINŢI, Sat Roşiori Com. Vânători1993-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.873.565 RON
Profit
325.435 RON
Angajati
10
TRANS AGRAŞOMA S.R.L.
CUI: 39010182CAEN: 0111
Activ
MEHEDINŢI, Sat Slaşoma Com. Pădina2018-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.431.093 RON
Profit
92.997 RON
Angajati
2
M.T.D. GRAINS AGRO S.R.L.
CUI: 39660134CAEN: 0111
Activ
MEHEDINŢI, Sat Vânjuleţ Com. Vânjuleţ2018-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.159.395 RON
Profit
1.722.270 RON
Angajati
2
RGL EDIL AGRICULTURA S.R.L.
CUI: 44638354CAEN: 0111
Activ
MEHEDINŢI, Sat Pătulele Com. Pătulele2021-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
636.482 RON
Profit
74.806 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0111, Mehedinţi

CERELIV ROGOVA SRL
CUI: 30757401CAEN: 0111
Activ
MEHEDINŢI, Sat Rogova Com. Rogova2012-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.200 RON
Profit
4.200 RON
Angajati
0
BĂLĂCIŢA AGRILEND SRL
CUI: 34720375CAEN: 0111
Activ
MEHEDINŢI, Sat Bălăciţa Com. Bălăciţa2015-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.568 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ROMANVITI SRL
CUI: 29981447CAEN: 0111
Activ
MEHEDINŢI, Sat Vlădaia Com. Vlădaia2012-03-27
fara e-Factura
AGRICOLE LUCIAN SRL
CUI: 34735538CAEN: 0111
Activ
MEHEDINŢI, Sat Petra Com. Bâcleş2015-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.640 RON
Profit
35.385 RON
Angajati
1

Alte firme din Mehedinţi

MINCLARFAM 9 SRL
CUI: 34491522CAEN: 5611
Activ
MEHEDINŢI, Sat Broşteni Com. Broşteni2015-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.309.876 RON
Profit
11.401 RON
Angajati
13
TOUR PARADIS CONSULTING SRL
CUI: 34528559CAEN: 7911
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2015-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.590 RON
Profit
567 RON
Angajati
0
EFICIENT GAS SRL
CUI: 34382800CAEN: 4681
Activ
MEHEDINŢI, Sat Şimian Com. Şimian2015-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.955.705 RON
Profit
740.964 RON
Angajati
3
CREŢU 75 TRANS SRL
CUI: 34617842CAEN: 4941
Activ
MEHEDINŢI, Sat Magheru Com. Brezniţa-Ocol2015-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.116.386 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
G-TRUST MH SRL
CUI: 33615215CAEN: 4100
Activ
MEHEDINŢI, Sat Păuneşti Com. Godeanu2014-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
466.453 RON
Profit
28.928 RON
Angajati
3
GREEN CONTURAL SRL
CUI: 35053822CAEN: 5520
Activ
MEHEDINŢI, Sat Isverna Com. Isverna2015-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.500 RON
Profit
1.676 RON
Angajati
0
COLOR ILLUSION S.R.L.
CUI: 39874375CAEN: 4752
Activ
MEHEDINŢI, Mun. Drobeta-Turnu Severin2018-09-14
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TALGIRAI AGRO SRL?

CUI-ul TALGIRAI AGRO SRL este 34510250.

Unde este sediul TALGIRAI AGRO SRL?

TALGIRAI AGRO SRL are sediul in Romania, MEHEDINŢI, Sat Gemeni Com. Dârvari, GEMENI nr. 453, 227156, Sat Gemeni Com. Dârvari, judetul MEHEDINŢI.

Cand a fost infiintata TALGIRAI AGRO SRL?

TALGIRAI AGRO SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TALGIRAI AGRO SRL in 2024?

In 2024, TALGIRAI AGRO SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.797.443 RON.

Cati angajati are TALGIRAI AGRO SRL?

TALGIRAI AGRO SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are TALGIRAI AGRO SRL?

TALGIRAI AGRO SRL are codul CAEN principal 0111 (Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase).

Ce profit a inregistrat TALGIRAI AGRO SRL in 2024?

TALGIRAI AGRO SRL a inregistrat un profit net de 830.539 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.