Activ Plătitor TVA

ADRAZ CONCEPT HOLDING SRL

CUI: 34531082
CIF: RO34531082
Reg. Com.: J2015006019402
CAEN: 3811
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 mai 2015 · 11 ani
Distribuie:

Colectarea deşeurilor nepericuloase

Surse și actualizare

Actualizat: 16 octombrie 2026 la 01:51

Despre ADRAZ CONCEPT HOLDING SRL

ADRAZ CONCEPT HOLDING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Colectarea deşeurilor nepericuloase" (cod CAEN 3811), in sectorul distributia apei; salubritate. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, ADRAZ CONCEPT HOLDING SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.636.344 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-3.2%). Profitul net inregistrat a fost de 558.505 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.636.344 RON
Venituri totale
1.661.798 RON
Cheltuieli totale
995.223 RON
Profit brut
666.575 RON
Profit net
558.505 RON
Marja profit net
34,13%
Active imobilizate
578.827 RON
Active circulante
2.414.675 RON
Stocuri
76.077 RON
Creanțe
2.009.969 RON
Casa & conturi bănci
328.629 RON
Capital propriu
2.444.989 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Vijeliei nr. 3, 62205
Telefon0765223787

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Vijeliei nr. 3, 62205
Cod poștal: 62205
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Vijeliei nr. 3, 62205
Cod postal
62205
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.05.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
1.636.344 RON
Rezultat net
558.505 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.636.344 RON 1.690.072 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.661.798 RON 1.707.542 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 995.223 RON 907.832 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 666.575 RON 799.710 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 558.505 RON 752.618 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 578.827 RON 512.383 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.414.675 RON 2.906.908 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.993.502 RON 3.419.291 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 76.077 RON 165.697 RON
CreanțeSume de încasat 2.009.969 RON 2.622.559 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 328.629 RON 118.652 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 566.429 RON 541.891 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.444.989 RON 2.885.871 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active2.993.502RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

18,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.993.502 RON
Datorii totale566.429 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
18,7 %Profit net / active totale
ROE
22,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,26 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
81,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 1.636.344 -3,2% față de anul precedent 1.661.798 995.223 666.575 -16,7% față de anul precedent 558.505 -25,8% față de anul precedent 0 0
2024 1.690.072 +48,5% față de anul precedent 1.707.542 907.832 799.710 +150,4% față de anul precedent 752.618 +142,7% față de anul precedent 0 0
2023 1.137.871 -51,1% față de anul precedent 1.139.497 820.067 319.430 -75,9% față de anul precedent 310.109 -76,3% față de anul precedent 0 0
2022 2.326.407 +111,3% față de anul precedent 2.326.473 999.253 1.327.220 +149,3% față de anul precedent 1.308.496 +150,4% față de anul precedent 0 0
2021 1.100.900 +141,6% față de anul precedent 1.101.808 569.483 532.325 +386,7% față de anul precedent 522.585 +393,7% față de anul precedent 0 0
2020 455.719 +18,2% față de anul precedent 460.969 351.602 109.367 -12,3% față de anul precedent 105.850 -12,5% față de anul precedent 0 0
2019 385.407 -8,8% față de anul precedent 386.787 262.157 124.630 -1,2% față de anul precedent 121.026 -0,7% față de anul precedent 0 0
2018 422.550 +133,6% față de anul precedent 422.550 296.402 126.148 +66,1% față de anul precedent 121.922 +72,9% față de anul precedent 0 0
2017 180.921 180.921 104.977 75.944 70.516 0 0
2016 0 12.624 24.017 0 0 11.393 11.772
2015 0 0 5.678 0 0 Neraportat 5.678

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 578.827 2.414.675 2.993.502 76.077 2.009.969 328.629
2024 512.383 2.906.908 3.419.291 165.697 2.622.559 118.652
2023 523.164 1.889.783 2.412.947 49.129 1.685.289 155.365
2022 274.704 1.767.255 2.041.959 57.489 1.275.472 434.294
2021 178.275 859.314 1.037.589 30.891 745.363 83.060
2020 49.726 451.081 500.807 52.175 362.490 36.416
2019 88.282 251.081 339.363 7.424 210.532 33.125
2018 39.104 151.901 191.005 2.047 83.577 66.277
2017 34.199 33.596 67.795 7.968 9.470 16.158
2016 19.074 6.462 25.536 3.525 0 2.937
2015 233 2.141 2.374 1.289 0 852

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 566.429 +4,5% față de anul precedent 2.444.989 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2024 541.891 +88,8% față de anul precedent 2.885.871 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2023 287.031 +28,5% față de anul precedent 2.133.253 Neraportat 4 -63,6% față de anul precedent
2022 223.422 +95,9% față de anul precedent 1.823.144 Neraportat 11 +83,3% față de anul precedent
2021 114.057 +15,5% față de anul precedent 924.648 Neraportat 6 +100,0% față de anul precedent
2020 98.744 +128,8% față de anul precedent 402.063 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2019 43.150 +172,8% față de anul precedent 296.213 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2018 15.817 +8,9% față de anul precedent 175.188 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 14.529 -66,9% față de anul precedent 53.266 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 43.866 +417,5% față de anul precedent -17.250 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 8.477 -5.478 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 1.636.344 RON. Profit: 558.505 RON

Cifra de afaceri: 1.636.344 RON. Profit: 558.505 RON

Cifra de afaceri
1.636.344 RON -3.18% față de anul precedent
Profit net
558.505 RON -25.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
566.429 RON +4.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.690.072 RON. Profit: 752.618 RON

Cifra de afaceri: 1.690.072 RON. Profit: 752.618 RON

Cifra de afaceri
1.690.072 RON +48.53% față de anul precedent
Profit net
752.618 RON +142.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
541.891 RON +88.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.137.871 RON. Profit: 310.109 RON

Cifra de afaceri: 1.137.871 RON. Profit: 310.109 RON

Cifra de afaceri
1.137.871 RON -51.09% față de anul precedent
Profit net
310.109 RON -76.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -63.64% față de anul precedent
Datorii
287.031 RON +28.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.326.407 RON. Profit: 1.308.496 RON

Cifra de afaceri: 2.326.407 RON. Profit: 1.308.496 RON

Cifra de afaceri
2.326.407 RON +111.32% față de anul precedent
Profit net
1.308.496 RON +150.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +83.33% față de anul precedent
Datorii
223.422 RON +95.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.100.900 RON. Profit: 522.585 RON

Cifra de afaceri: 1.100.900 RON. Profit: 522.585 RON

Cifra de afaceri
1.100.900 RON +141.57% față de anul precedent
Profit net
522.585 RON +393.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +100% față de anul precedent
Datorii
114.057 RON +15.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 455.719 RON. Profit: 105.850 RON

Cifra de afaceri: 455.719 RON. Profit: 105.850 RON

Cifra de afaceri
455.719 RON +18.24% față de anul precedent
Profit net
105.850 RON -12.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
98.744 RON +128.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 385.407 RON. Profit: 121.026 RON

Cifra de afaceri: 385.407 RON. Profit: 121.026 RON

Cifra de afaceri
385.407 RON -8.79% față de anul precedent
Profit net
121.026 RON -0.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
43.150 RON +172.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 422.550 RON. Profit: 121.922 RON

Cifra de afaceri: 422.550 RON. Profit: 121.922 RON

Cifra de afaceri
422.550 RON +133.55% față de anul precedent
Profit net
121.922 RON +72.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
15.817 RON +8.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 180.921 RON. Profit: 70.516 RON

Cifra de afaceri: 180.921 RON. Profit: 70.516 RON

Cifra de afaceri
180.921 RON
Profit net
70.516 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
14.529 RON -66.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.772 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
43.866 RON +417.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.678 RON
Angajati
1
Datorii
8.477 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataADRAZ CONCEPT HOLDING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3811 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

ADRAZ CONCEPT HOLDING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3811 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 3811, Municipiul Bucureşti

DROA TECHNICS S.R.L.
CUI: 42163879CAEN: 3811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2020-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.853.450 RON
Profit
1.321.347 RON
Angajati
2
P.A.V.I. IMPEX SRL
CUI: 14875553CAEN: 3811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.663.886 RON
Profit
119.108 RON
Angajati
15
NUTU SERV COM SRL
CUI: 15647120CAEN: 3811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2003-08-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.997.087 RON
Profit
413.703 RON
Angajati
12
CIECO RECYCLE SRL
CUI: 29785270CAEN: 3811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2012-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.595.836 RON
Profit
586.408 RON
Angajati
2
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.518.772 RON
Profit
1.791.526 RON
Angajati
24
DAB RECYCLING S.R.L.
CUI: 42085967CAEN: 3811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2020-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.050.659 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3811, Municipiul Bucureşti

SESRECO SRL
CUI: 34139675CAEN: 3811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-02-23
fara e-Factura
BIA ENERGY SRL
CUI: 34000110CAEN: 3811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
745.000 RON
Profit
480.443 RON
Angajati
1
EVEREST TECH SRL
CUI: 36149411CAEN: 3811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.757.513 RON
Profit
179.653 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

GIFTPLANET SRL
CUI: 34531112CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
536.035 RON
Profit
271.907 RON
Angajati
1
PASTO PRIMAVERA SRL
CUI: 34524050CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
601.309 RON
Profit
63.059 RON
Angajati
4
MOBILE PREMIUM CARS SRL
CUI: 34531244CAEN: 4781
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
961.148 RON
Profit
308.728 RON
Angajati
1
EDITURA ROSETTI JUNIOR SRL
CUI: 34492943CAEN: 5811
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.785 RON
Profit
6.603 RON
Angajati
0
VAPEVO SRL
CUI: 34557180CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.033.065 RON
Profit
145.480 RON
Angajati
1
INFER CONSULTING SRL
CUI: 34225563CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-03-12
fara e-Factura
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.796 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PANSELA S.R.L.
CUI: 36751530CAEN: 1071
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
105.409 RON
Profit
2.127 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ADRAZ CONCEPT HOLDING SRL?

CUI-ul ADRAZ CONCEPT HOLDING SRL este 34531082.

Unde este sediul ADRAZ CONCEPT HOLDING SRL?

ADRAZ CONCEPT HOLDING SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Vijeliei nr. 3, 62205, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ADRAZ CONCEPT HOLDING SRL?

ADRAZ CONCEPT HOLDING SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ADRAZ CONCEPT HOLDING SRL in 2025?

In 2025, ADRAZ CONCEPT HOLDING SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.636.344 RON.

Cati angajati are ADRAZ CONCEPT HOLDING SRL?

ADRAZ CONCEPT HOLDING SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2025.

Ce activitate are ADRAZ CONCEPT HOLDING SRL?

ADRAZ CONCEPT HOLDING SRL are codul CAEN principal 3811 (Colectarea deşeurilor nepericuloase).

Ce profit a inregistrat ADRAZ CONCEPT HOLDING SRL in 2025?

ADRAZ CONCEPT HOLDING SRL a inregistrat un profit net de 558.505 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
16 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
16 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.