Activ Plătitor TVA

IANIS TOYS SRL

CUI: 34648512
CIF: RO34648512
Reg. Com.: J2015002002231
CAEN: 4619
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 iunie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu produse diverse

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 17:28

Despre IANIS TOYS SRL

IANIS TOYS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Roşu Com. Chiajna, judetul ILFOV, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu produse diverse" (cod CAEN 4619), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IANIS TOYS SRL a raportat o cifra de afaceri de 372.615 RON, in scadere fata de anul precedent (-6.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a scazut de la 442.272 RON in 2015 la 372.615 RON in 2024. Datoriile raportate (1.043.096 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
372.615 RON
Venituri totale
372.615 RON
Cheltuieli totale
602.359 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
155.881 RON
Active circulante
502.033 RON
Stocuri
274.709 RON
Creanțe
201.276 RON
Casa & conturi bănci
26.048 RON
Capital propriu
-385.182 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna, Str INTRAREA VIITORULUI nr. 8 E, 77042

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna, Str INTRAREA VIITORULUI nr. 8 E, 77042
Cod poștal: 77042
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna, Str INTRAREA VIITORULUI nr. 8 E, 77042
Cod postal
77042
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.06.2015
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
372.615 RON
Rezultat net
-237.061 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 372.615 RON 398.322 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 372.615 RON 401.486 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 602.359 RON 566.169 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 229.744 RON 164.683 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 237.061 RON 168.666 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 155.881 RON 206.573 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 502.033 RON 523.138 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 657.914 RON 729.711 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 274.709 RON 241.827 RON
CreanțeSume de încasat 201.276 RON 205.847 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 26.048 RON 75.464 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.043.096 RON 877.832 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -385.182 RON -148.121 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active657.914RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

158,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale657.914 RON
Datorii totale1.043.096 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,48 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-58,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 372.615 -6,5% față de anul precedent 372.615 602.359 0 0 229.744 237.061
2023 398.322 -30,8% față de anul precedent 401.486 566.169 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 164.683 168.666
2022 575.572 -21,2% față de anul precedent 691.370 666.389 24.981 18.085 0 0
2021 730.036 +6,7% față de anul precedent 732.924 750.492 0 0 17.568 24.723
2020 684.390 +21,9% față de anul precedent 687.933 777.056 0 0 89.123 95.949
2019 561.421 +14,7% față de anul precedent 585.509 649.008 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 63.499 69.168
2018 489.314 -37,6% față de anul precedent 490.018 450.446 39.572 -83,3% față de anul precedent 34.679 -84,8% față de anul precedent 0 0
2017 784.240 +80,1% față de anul precedent 784.302 547.894 236.408 +46,3% față de anul precedent 227.550 +44,9% față de anul precedent 0 0
2016 435.457 -1,5% față de anul precedent 437.274 275.623 161.651 -13,7% față de anul precedent 157.084 -0,2% față de anul precedent 0 0
2015 442.272 442.272 254.979 187.293 157.326 Neraportat 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 155.881 502.033 657.914 274.709 201.276 26.048
2023 206.573 523.138 729.711 241.827 205.847 75.464
2022 289.023 490.479 779.502 250.455 186.654 53.370
2021 115.657 369.112 484.769 152.693 149.220 67.199
2020 230.303 432.574 662.877 209.436 144.531 78.607
2019 383.479 551.018 934.497 226.544 207.251 117.223
2018 213.620 517.162 730.782 267.049 176.603 73.510
2017 248.749 584.100 832.849 215.760 150.345 217.995
2016 0 395.429 395.429 285.821 102.643 6.965
2015 0 318.813 318.813 86.197 95.457 137.159

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.043.096 +18,8% față de anul precedent -385.182 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 877.832 +15,7% față de anul precedent -148.121 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 758.957 +57,4% față de anul precedent 20.545 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 482.260 -24,1% față de anul precedent 2.509 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 635.645 -21,2% față de anul precedent 27.232 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2019 806.730 +51,1% față de anul precedent 127.767 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2018 533.847 +8,8% față de anul precedent 196.935 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 490.689 +171,4% față de anul precedent 342.160 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2016 180.819 +12,1% față de anul precedent 214.610 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2015 161.287 157.526 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GAGABRIEL ANDREI TOMAfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 34830/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 372.615 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 372.615 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
372.615 RON -6.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
237.061 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.043.096 RON +18.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 398.322 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 398.322 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
398.322 RON -30.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
168.666 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
877.832 RON +15.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 575.572 RON. Profit: 18.085 RON

Cifra de afaceri: 575.572 RON. Profit: 18.085 RON

Cifra de afaceri
575.572 RON -21.16% față de anul precedent
Profit net
18.085 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
758.957 RON +57.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 730.036 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 730.036 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
730.036 RON +6.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
24.723 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
482.260 RON -24.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 684.390 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 684.390 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
684.390 RON +21.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
95.949 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
635.645 RON -21.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 561.421 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 561.421 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
561.421 RON +14.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
69.168 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
806.730 RON +51.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 489.314 RON. Profit: 34.679 RON

Cifra de afaceri: 489.314 RON. Profit: 34.679 RON

Cifra de afaceri
489.314 RON -37.61% față de anul precedent
Profit net
34.679 RON -84.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
533.847 RON +8.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 784.240 RON. Profit: 227.550 RON

Cifra de afaceri: 784.240 RON. Profit: 227.550 RON

Cifra de afaceri
784.240 RON +80.1% față de anul precedent
Profit net
227.550 RON +44.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
490.689 RON +171.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 435.457 RON. Profit: 157.084 RON

Cifra de afaceri: 435.457 RON. Profit: 157.084 RON

Cifra de afaceri
435.457 RON -1.54% față de anul precedent
Profit net
157.084 RON -0.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
180.819 RON +12.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 442.272 RON. Profit: 157.326 RON

Cifra de afaceri: 442.272 RON. Profit: 157.326 RON

Cifra de afaceri
442.272 RON
Profit net
157.326 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
161.287 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIANIS TOYS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Sat Roşu Com. Chiajna (ILFOV)

IANIS TOYS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Sat Roşu Com. Chiajna (ILFOV)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

21.092026Mentiune · Buletin 34830/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
IANIS TOYS SRL
CUI
34648512
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
21.09.2026
Registrul Comerțului
J23/2002/2015
EUID
ROONRC.J23/2002/2015
Sediu
Sat Roşu, Comuna Chiajna, Jud. Ilfov, Strada INTRAREA VIITORULUI, Nr. 8 E
Județ
Ilfov
Număr încheiere
741792
Data încheierii
21.09.2026
Număr dosar
3424008
Data dosarului
28.08.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Ovidiu Cojocaru

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3424008 din 28.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 34830/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4619, Ilfov

MARK D CONSUMER PRODUCTS SRL
CUI: 37087929CAEN: 4619
Activ
ILFOV, Sat Dascălu Com. Dascălu2017-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
375.485 RON
Profit
64.851 RON
Angajati
0
UNIQUE GSM SHOP S.R.L.
CUI: 47766331CAEN: 4619
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2023-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
370.000 RON
Profit
134.329 RON
Angajati
2
SPEEDY SALE S.R.L.
CUI: 46321858CAEN: 4619
Activ
ILFOV, Sat Berceni Com. Berceni2022-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
376.017 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
OMY BUSINESS S.R.L.
CUI: 44203724CAEN: 4619
Activ
ILFOV, Com. Dragomireşti-Vale2021-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
368.316 RON
Profit
35.378 RON
Angajati
0
DLR SALES & CONSULTING S.R.L.
CUI: 35960333CAEN: 4619
Activ
ILFOV, Sat Vârteju Orş. Măgurele2016-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
414.712 RON
Profit
16.057 RON
Angajati
0
WANG DA QUALITY S.R.L.
CUI: 38893409CAEN: 4619
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2018-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
351.348 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4619, Ilfov

ON-TECHNO SIDE SERVICES SRL
CUI: 34560460CAEN: 4619
Activ
ILFOV, Sat Vârteju Orş. Măgurele2015-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.593 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NDA - ANGEL SRL
CUI: 34690851CAEN: 4619
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2015-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.781.001 RON
Profit
85.310 RON
Angajati
5
COMMUNICATION CONSEILS S.R.L.
CUI: 34508217CAEN: 4619
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari2015-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
324.533 RON
Profit
3.968 RON
Angajati
3
BALLAD SERVICE EUROPE SRL
CUI: 34692577CAEN: 4619
Activ
ILFOV, Sat Ciorogârla Com. Ciorogârla2015-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
168.321 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Ilfov

GINO GLOBAL CONSULTING SRL
CUI: 34648504CAEN: 7020
Activ
ILFOV, Sat Tânganu Com. Cernica2015-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.399 RON
Profit
9.326 RON
Angajati
1
BERDI FRESH SRL
CUI: 34648520CAEN: 0113
Activ
ILFOV, Sat Copăceni Com. Copăceni2015-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.697.127 RON
Profit
98.252 RON
Angajati
5
C&E TECH S.R.L.
CUI: 34647851CAEN: 4322
Activ
ILFOV, Sat Vidra Com. Vidra2015-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.150.504 RON
Profit
933.356 RON
Angajati
5
GALAXY RESIDENT SRL
CUI: 34660869CAEN: 6812
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2015-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.929.511 RON
Profit
6.287.617 RON
Angajati
11
CONCEPT DISTRIBUTION MCS SRL
CUI: 34561270CAEN: 4941
Activ
ILFOV, Sat Chiajna Com. Chiajna2015-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
366.424 RON
Profit
128.473 RON
Angajati
1
ENTRO MANAGEMENT SRL
CUI: 34723193CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2015-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.997.961 RON
Profit
182.431 RON
Angajati
21
SABLEZ DESIGN SRL
CUI: 33771540CAEN: 9529
Activ
ILFOV, Com. Mogoşoaia2014-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.266.194 RON
Profit
65.839 RON
Angajati
3
GADCIP SRL
CUI: 35316198CAEN: 5630
Activ
ILFOV, Com. Afumaţi2015-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
103.883 RON
Profit
17.021 RON
Angajati
1
CATA & PREST S.R.L.
CUI: 18558906CAEN: 4322
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2006-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.977 RON
Profit
84.933 RON
Angajati
2
SOLAGEN LABORATORY S.R.L.
CUI: 40688678CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2019-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.780.993 RON
Profit
157.986 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IANIS TOYS SRL?

CUI-ul IANIS TOYS SRL este 34648512.

Unde este sediul IANIS TOYS SRL?

IANIS TOYS SRL are sediul in Romania, ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna, Str INTRAREA VIITORULUI nr. 8 E, 77042, Sat Roşu Com. Chiajna, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata IANIS TOYS SRL?

IANIS TOYS SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IANIS TOYS SRL in 2024?

In 2024, IANIS TOYS SRL a raportat o cifra de afaceri de 372.615 RON.

Cati angajati are IANIS TOYS SRL?

IANIS TOYS SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are IANIS TOYS SRL?

IANIS TOYS SRL are codul CAEN principal 4619 (Intermedieri în comerţul cu produse diverse).

Ce profit a inregistrat IANIS TOYS SRL in 2024?

IANIS TOYS SRL a inregistrat o pierdere neta de 237.061 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.