Activ

SÂRBU M. GABRIELA-CLAUDIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 34649348
CIF: 34649348
Reg. Com.: F16/939/2015
CAEN: 0125
Formă: Necunoscut
Înființată: 15 iunie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuştilor fructiferi, căpşunilor şi a nuciferelor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 21:26

Despre SÂRBU M. GABRIELA-CLAUDIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

SÂRBU M. GABRIELA-CLAUDIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Pleşoi Com. Pleşoi, judetul DOLJ, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuştilor fructiferi, căpşunilor şi a nuciferelor" (cod CAEN 0125), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, DOLJ, Sat Pleşoi Com. Pleşoi, Str. Linia Diei nr. 8, 207481
Telefon0753610592

Adresă sediu social

Romania, DOLJ, Sat Pleşoi Com. Pleşoi, Str. Linia Diei nr. 8, 207481
Cod poștal: 207481
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, DOLJ, Sat Pleşoi Com. Pleşoi, Str. Linia Diei nr. 8, 207481
Cod postal
207481
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 15.06.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dolj
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2015 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2015
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2015 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSÂRBU M. GABRIELA-CLAUDIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0125 in Sat Pleşoi Com. Pleşoi (DOLJ)

SÂRBU M. GABRIELA-CLAUDIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0125 in Sat Pleşoi Com. Pleşoi (DOLJ)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0125, Dolj

HORTI NOVA CULTURE S.R.L.
CUI: 39138808CAEN: 0125
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2018-04-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.405.666 RON
Profit
2.817.269 RON
Angajati
2
LIVADA POM FRUCT S.R.L.
CUI: 39030260CAEN: 0125
Activ
DOLJ, Sat Ciupercenii Noi Com. Ciupercenii Noi2018-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.420.429 RON
Profit
3.116 RON
Angajati
1
INTEGRITAS INVEST SRL
CUI: 17833595CAEN: 0125
Activ
DOLJ, Sat Preajba Com. Malu Mare2005-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.316.216 RON
Profit
81.093 RON
Angajati
5
FERMA DINECCO S.R.L.
CUI: 43810167CAEN: 0125
Activ
DOLJ, Sat Mârşani Com. Mârşani2021-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.069.220 RON
Profit
139.630 RON
Angajati
6
DRAGPITAR SRL
CUI: 19035638CAEN: 0125
Activ
DOLJ, Mun. Craiova2006-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
960.510 RON
Profit
110.204 RON
Angajati
1
AFIN NEW BIO SRL
CUI: 37810600CAEN: 0125
Activ
DOLJ, Sat Malu Mare Com. Malu Mare2017-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
579.183 RON
Profit
519.541 RON
Angajati
1
HORTICOLA BRABOVA SRL
CUI: 34694055CAEN: 0125
Activ
DOLJ, Sat Brabova Com. Brabova2015-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
394.249 RON
Profit
247.960 RON
Angajati
1
ISOLDE LAVENDER S.R.L.
CUI: 39807481CAEN: 0125
Activ
DOLJ, Sat Mârşani Com. Mârşani2018-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
233.360 RON
Profit
46.250 RON
Angajati
1
AGRO FIN TECH SRL
CUI: 36824313CAEN: 0125
Activ
DOLJ, Com. Brabova2016-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.644 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
GASTA COM SRL
CUI: 27777590CAEN: 0125
Activ
DOLJ, Orş. Dăbuleni2010-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
89.308 RON
Profit
32.983 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SÂRBU M. GABRIELA-CLAUDIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul SÂRBU M. GABRIELA-CLAUDIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 34649348.

Unde este sediul SÂRBU M. GABRIELA-CLAUDIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

SÂRBU M. GABRIELA-CLAUDIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, DOLJ, Sat Pleşoi Com. Pleşoi, Str. Linia Diei nr. 8, 207481, Sat Pleşoi Com. Pleşoi, judetul DOLJ.

Cand a fost infiintata SÂRBU M. GABRIELA-CLAUDIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

SÂRBU M. GABRIELA-CLAUDIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Ce activitate are SÂRBU M. GABRIELA-CLAUDIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

SÂRBU M. GABRIELA-CLAUDIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 0125 (Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuştilor fructiferi, căpşunilor şi a nuciferelor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.