Activ

DAN & ADY TAXI SRL

CUI: 34651950
CIF: 34651950
Reg. Com.: J2015007235403
CAEN: 4933
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 15 iunie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 00:38

Despre DAN & ADY TAXI SRL

DAN & ADY TAXI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă" (cod CAEN 4933), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DAN & ADY TAXI SRL a raportat o cifra de afaceri de 21.367 RON, in scadere fata de anul precedent (-17.9%). Profitul net inregistrat a fost de 5.945 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
21.367 RON
Venituri totale
50.305 RON
Cheltuieli totale
44.067 RON
Profit brut
6.238 RON
Profit net
5.945 RON
Marja profit net
27,82%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
28.947 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
28.947 RON
Capital propriu
25.683 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Int. Crainicului nr. 5, 62156

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Int. Crainicului nr. 5, 62156
Cod poștal: 62156
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Int. Crainicului nr. 5, 62156
Cod postal
62156
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.06.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
21.367 RON
Rezultat net
5.945 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 21.367 RON 26.018 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 50.305 RON 26.018 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 44.067 RON 49.200 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 6.238 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 5.945 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 23.182 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 23.182 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 28.947 RON 32.348 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 28.947 RON 32.348 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 28.947 RON 32.348 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 4.201 RON 13.461 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 25.683 RON 19.737 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active28.947RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

14,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale28.947 RON
Datorii totale4.201 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
20,5 %Profit net / active totale
ROE
23,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,89 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
88,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 21.367 -17,9% față de anul precedent 50.305 44.067 6.238 5.945 0 0
2023 26.018 +3,2% față de anul precedent 26.018 49.200 0 0 23.182 23.182
2022 25.205 +11,0% față de anul precedent 28.577 40.037 0 0 11.460 11.460
2021 22.709 +16,9% față de anul precedent 44.163 44.481 0 0 318 628
2020 19.420 -86,7% față de anul precedent 19.420 21.328 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.908 2.432
2019 145.502 +226,4% față de anul precedent 145.502 89.184 56.318 +112,1% față de anul precedent 54.863 +118,0% față de anul precedent 0 0
2018 44.573 +23,6% față de anul precedent 45.573 19.020 26.553 +124,6% față de anul precedent 25.168 +134,5% față de anul precedent 0 0
2017 36.062 -16,0% față de anul precedent 36.062 24.238 11.824 +86,5% față de anul precedent 10.735 +112,5% față de anul precedent 0 0
2016 42.930 42.930 36.589 6.341 5.051 0 0
2015 0 0 2.778 0 0 Neraportat 2.778

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 28.947 28.947 0 0 28.947
2023 0 32.348 32.348 0 0 32.348
2022 867 88.415 89.282 0 0 88.415
2021 7.400 92.697 100.097 0 0 92.697
2020 14.580 83.721 98.301 0 0 83.721
2019 2.200 93.464 95.664 0 0 93.464
2018 3.754 34.844 38.598 0 0 34.844
2017 1.886 12.348 14.234 0 0 12.348
2016 5.119 760 5.879 0 0 760
2015 8.860 230 9.090 0 0 230

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 4.201 -68,8% față de anul precedent 25.683 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 13.461 +21,6% față de anul precedent 19.737 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 11.067 +59,3% față de anul precedent 78.720 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 6.948 -8,6% față de anul precedent 90.180 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 7.600 +206,7% față de anul precedent 90.807 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 2.478 +447,0% față de anul precedent 93.239 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 453 -58,6% față de anul precedent 38.376 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 1.093 -74,9% față de anul precedent 13.208 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 4.353 -63,7% față de anul precedent 2.473 Neraportat 1
2015 12.000 -2.578 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 21.367 RON. Profit: 5.945 RON

Cifra de afaceri: 21.367 RON. Profit: 5.945 RON

Cifra de afaceri
21.367 RON -17.88% față de anul precedent
Profit net
5.945 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.201 RON -68.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 26.018 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 26.018 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
26.018 RON +3.23% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.182 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
13.461 RON +21.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 25.205 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 25.205 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
25.205 RON +10.99% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.460 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.067 RON +59.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 22.709 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 22.709 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
22.709 RON +16.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
628 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.948 RON -8.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 19.420 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 19.420 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
19.420 RON -86.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.432 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.600 RON +206.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 145.502 RON. Profit: 54.863 RON

Cifra de afaceri: 145.502 RON. Profit: 54.863 RON

Cifra de afaceri
145.502 RON +226.44% față de anul precedent
Profit net
54.863 RON +117.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.478 RON +447.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 44.573 RON. Profit: 25.168 RON

Cifra de afaceri: 44.573 RON. Profit: 25.168 RON

Cifra de afaceri
44.573 RON +23.6% față de anul precedent
Profit net
25.168 RON +134.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
453 RON -58.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 36.062 RON. Profit: 10.735 RON

Cifra de afaceri: 36.062 RON. Profit: 10.735 RON

Cifra de afaceri
36.062 RON -16% față de anul precedent
Profit net
10.735 RON +112.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.093 RON -74.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 42.930 RON. Profit: 5.051 RON

Cifra de afaceri: 42.930 RON. Profit: 5.051 RON

Cifra de afaceri
42.930 RON
Profit net
5.051 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
4.353 RON -63.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.778 RON
Angajati
0
Datorii
12.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDAN & ADY TAXI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

DAN & ADY TAXI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4933, Municipiul Bucureşti

B&D 03-COM IMPEX SRL
CUI: 15167148CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2003-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.430 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MCM SOLUTION GOLD SRL
CUI: 38057845CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2017-08-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.229 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ZĂRNOIANU BEST S.R.L.
CUI: 40588652CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2019-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.461 RON
Profit
2.458 RON
Angajati
1
ACDC ENERGY CORPORATION S.R.L.
CUI: 47121963CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.110 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EVO KAR CREATIV S.R.L.
CUI: 39337339CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2018-05-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.027 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AQUA MANAGEMENT SRL
CUI: 33976651CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.275 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4933, Municipiul Bucureşti

BEST ILIE SRL
CUI: 34640187CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.687 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ANDRUSCA TAXI SRL
CUI: 34652564CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2015-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.497 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SERCOTAX SRL
CUI: 34579986CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.623 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RAISORMIH SRL
CUI: 34657731CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.445 RON
Profit
1.426 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

TEA TREE S.R.L.
CUI: 34651933CAEN: 4775
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.046 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ROYAL REZIDENTIAL CONSULT SRL
CUI: 34651976CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
918.541 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
YOUNG MEDIA FACTORY SRL
CUI: 34646481CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-06-12
fara e-Factura
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.065 RON
Profit
10.882 RON
Angajati
1
SY ENTERPRISES CONCEPT SRL
CUI: 34627480CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2015-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
750 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ELA TELECOM SOLUTION 2015 SRL-D
CUI: 34676512CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.280.472 RON
Profit
3.212.862 RON
Angajati
29
SERIT SYSTEMS SRL
CUI: 34892095CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-08-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
77.594 RON
Profit
34.062 RON
Angajati
0
PIAŢA DE BUSINESS SRL
CUI: 31672818CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
546.737 RON
Profit
407.881 RON
Angajati
1
KALINI CONCEPT STORE S.R.L.
CUI: 36830390CAEN: 4777
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
352.936 RON
Profit
33.904 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DAN & ADY TAXI SRL?

CUI-ul DAN & ADY TAXI SRL este 34651950.

Unde este sediul DAN & ADY TAXI SRL?

DAN & ADY TAXI SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Int. Crainicului nr. 5, 62156, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata DAN & ADY TAXI SRL?

DAN & ADY TAXI SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DAN & ADY TAXI SRL in 2024?

In 2024, DAN & ADY TAXI SRL a raportat o cifra de afaceri de 21.367 RON.

Cati angajati are DAN & ADY TAXI SRL?

DAN & ADY TAXI SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are DAN & ADY TAXI SRL?

DAN & ADY TAXI SRL are codul CAEN principal 4933 (Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă).

Ce profit a inregistrat DAN & ADY TAXI SRL in 2024?

DAN & ADY TAXI SRL a inregistrat un profit net de 5.945 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.