Activ

IONIŢĂ BÂTIMENT SERVCONSTRUCT SRL

CUI: 34674988
CIF: 34674988
Reg. Com.: J29/876/2015
CAEN: 4334
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 iunie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 16:12

Despre IONIŢĂ BÂTIMENT SERVCONSTRUCT SRL

IONIŢĂ BÂTIMENT SERVCONSTRUCT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri" (cod CAEN 4334), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IONIŢĂ BÂTIMENT SERVCONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
891 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
87.404 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
85.161 RON
Casa & conturi bănci
2.243 RON
Capital propriu
-114.960 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Brateş nr. 2, 100582
Detalii adresaCAMERA 2
Telefon0722192373

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Brateş nr. 2, 100582
Cod poștal: 100582
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Brateş nr. 2, 100582
Detalii
camera nr 2
Cod postal
100582
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.06.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Prahova
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-891 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 891 RON 891 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 891 RON 891 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 891 RON 891 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 87.404 RON 87.404 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 87.404 RON 87.404 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 85.161 RON 85.161 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.243 RON 2.243 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 202.364 RON 202.364 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -114.960 RON -114.960 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active87.404RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

231,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale87.404 RON
Datorii totale202.364 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,43 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-131,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 891 0 0 891 891
2023 0 0 891 0 0 891 891
2022 0 0 891 0 0 891 891
2021 0 -100,0% față de anul precedent 0 3.603 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.603 3.603
2020 10.055 -87,4% față de anul precedent 10.095 8.962 1.133 832 0 0
2019 79.855 -72,6% față de anul precedent 82.641 128.782 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 46.141 46.948
2018 291.058 +82,6% față de anul precedent 294.296 196.524 97.772 94.862 0 0
2017 159.402 -38,7% față de anul precedent 165.314 297.199 0 0 131.885 133.479
2016 260.048 +65,9% față de anul precedent 262.519 337.774 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 75.255 77.904
2015 156.789 158.760 102.130 56.630 51.925 Neraportat 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 87.404 87.404 0 85.161 2.243
2023 0 87.404 87.404 0 85.161 2.243
2022 0 87.404 87.404 0 85.161 2.243
2021 0 88.295 88.295 0 85.161 3.134
2020 0 88.861 88.861 0 85.612 3.249
2019 0 79.358 79.358 0 76.038 3.320
2018 0 107.979 107.979 0 90.682 17.297
2017 0 123.405 123.405 0 105.829 17.576
2016 0 85.731 85.731 0 57.725 28.006
2015 0 75.542 75.542 0 0 75.542

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 202.364 0,0% față de anul precedent -114.960 Neraportat 0
2023 202.364 0,0% față de anul precedent -114.960 Neraportat 0
2022 202.364 0,0% față de anul precedent -114.960 Neraportat 0
2021 202.364 +1,5% față de anul precedent -114.069 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2020 199.327 +4,6% față de anul precedent -110.466 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 190.656 +10,6% față de anul precedent -111.298 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 172.329 -39,0% față de anul precedent -64.350 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2017 282.617 +153,6% față de anul precedent -159.212 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2016 111.464 +376,0% față de anul precedent -25.733 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2015 23.417 52.125 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
891 RON
Angajati
0
Datorii
202.364 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
891 RON
Angajati
0
Datorii
202.364 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
891 RON
Angajati
0
Datorii
202.364 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.603 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
202.364 RON +1.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 10.055 RON. Profit: 832 RON

Cifra de afaceri: 10.055 RON. Profit: 832 RON

Cifra de afaceri
10.055 RON -87.41% față de anul precedent
Profit net
832 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
199.327 RON +4.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 79.855 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 79.855 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
79.855 RON -72.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
46.948 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
190.656 RON +10.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 291.058 RON. Profit: 94.862 RON

Cifra de afaceri: 291.058 RON. Profit: 94.862 RON

Cifra de afaceri
291.058 RON +82.59% față de anul precedent
Profit net
94.862 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
172.329 RON -39.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 159.402 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 159.402 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
159.402 RON -38.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
133.479 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
282.617 RON +153.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 260.048 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 260.048 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
260.048 RON +65.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
77.904 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
111.464 RON +376% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 156.789 RON. Profit: 51.925 RON

Cifra de afaceri: 156.789 RON. Profit: 51.925 RON

Cifra de afaceri
156.789 RON
Profit net
51.925 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
23.417 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIONIŢĂ BÂTIMENT SERVCONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4334 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

IONIŢĂ BÂTIMENT SERVCONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4334 in Mun. Ploieşti (PRAHOVA)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4334, Prahova

SILVER NEWTECH DESIGN S.R.L.
CUI: 34644308CAEN: 4334
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2015-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
277.889 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MYRY SPAINNOVA SRL
CUI: 36908970CAEN: 4334
Activ
PRAHOVA, Sat Teşila Com. Valea Doftanei2017-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.244.357 RON
Profit
250.618 RON
Angajati
4
MARAMI TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI: 34496880CAEN: 4334
Activ
PRAHOVA, Orş. Sinaia2015-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.012 RON
Profit
0 RON
Angajati
17
ADRIAN & ADRIAN SERVICES SRL
CUI: 36986200CAEN: 4334
Activ
PRAHOVA, Sat Popeşti Com. Brazi2017-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.089 RON
Profit
6.315 RON
Angajati
2

Alte firme din Prahova

FILIVET PROSERV SRL
CUI: 34674929CAEN: 7500
Activ
PRAHOVA, Sat Filipeştii de Târg Com. Filipeştii de Târg2015-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.164.730 RON
Profit
231.191 RON
Angajati
2
ELIAN FOODS S.R.L.
CUI: 34675029CAEN: 5610
Activ
PRAHOVA, Sat Potigrafu Com. Gorgota2015-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
267.949 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
DAV CLIMA SYSTEM SRL
CUI: 34649836CAEN: 4322
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2015-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.366.297 RON
Profit
84.482 RON
Angajati
5
ADDA LUX DECOR SRL
CUI: 34693211CAEN: 7410
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2015-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.000 RON
Profit
16.891 RON
Angajati
1
TERO CONSTRUCT SRL
CUI: 34821302CAEN: 4100
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2015-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
10
FLORY & MIHAI MINISTAR SRL
CUI: 36107319CAEN: 4711
Activ
PRAHOVA, Sat Gorgota Com. Gorgota2016-05-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
298.917 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CORD IMPEX SRL
CUI: 6350803CAEN: 4634
Activ
PRAHOVA, Sat Blejoi Com. Blejoi1994-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.305.882 RON
Profit
1.537.553 RON
Angajati
188

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IONIŢĂ BÂTIMENT SERVCONSTRUCT SRL?

CUI-ul IONIŢĂ BÂTIMENT SERVCONSTRUCT SRL este 34674988.

Unde este sediul IONIŢĂ BÂTIMENT SERVCONSTRUCT SRL?

IONIŢĂ BÂTIMENT SERVCONSTRUCT SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Mun. Ploieşti, Str. Brateş nr. 2, 100582, Mun. Ploieşti, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata IONIŢĂ BÂTIMENT SERVCONSTRUCT SRL?

IONIŢĂ BÂTIMENT SERVCONSTRUCT SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IONIŢĂ BÂTIMENT SERVCONSTRUCT SRL in 2024?

In 2024, IONIŢĂ BÂTIMENT SERVCONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are IONIŢĂ BÂTIMENT SERVCONSTRUCT SRL?

IONIŢĂ BÂTIMENT SERVCONSTRUCT SRL are codul CAEN principal 4334 (Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri).

Ce profit a inregistrat IONIŢĂ BÂTIMENT SERVCONSTRUCT SRL in 2024?

IONIŢĂ BÂTIMENT SERVCONSTRUCT SRL a inregistrat o pierdere neta de 891 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.