Activ Plătitor TVA

SELF SERVICE AQUA SRL

CUI: 34691067
CIF: RO34691067
Reg. Com.: J2015002135238
CAEN: 5911
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 iunie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 17:39

Despre SELF SERVICE AQUA SRL

SELF SERVICE AQUA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Tunari Com. Tunari, judetul ILFOV, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune" (cod CAEN 5911), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SELF SERVICE AQUA SRL a raportat o cifra de afaceri de 380.299 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+144.6%). Profitul net inregistrat a fost de 182.600 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 14.485 RON in 2015 la 380.299 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
380.299 RON
Venituri totale
380.345 RON
Cheltuieli totale
189.323 RON
Profit brut
191.022 RON
Profit net
182.600 RON
Marja profit net
48,01%
Active imobilizate
281 RON
Active circulante
210.352 RON
Stocuri
95.316 RON
Creanțe
56.204 RON
Casa & conturi bănci
58.832 RON
Capital propriu
182.910 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari, Str. Orientului nr. 11, 77180
Detalii adresaVila 15. Cam. 2

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari, Str. Orientului nr. 11, 77180
Cod poștal: 77180
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari, Str. Orientului nr. 11, 77180
Detalii
Vila 15. Cam. 2
Cod postal
77180
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.06.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
380.299 RON
Rezultat net
182.600 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 380.299 RON 155.456 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 380.345 RON 155.481 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 189.323 RON 59.306 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 191.022 RON 96.175 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 182.600 RON 81.599 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 281 RON 1.406 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 210.352 RON 86.158 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 210.633 RON 87.564 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 95.316 RON 60.371 RON
CreanțeSume de încasat 56.204 RON 15.607 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 58.832 RON 10.180 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 27.839 RON 72.286 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 182.910 RON 15.278 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active210.633RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

13,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale210.633 RON
Datorii totale27.839 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
86,7 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
7,56 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
86,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 380.299 +144,6% față de anul precedent 380.345 189.323 191.022 +98,6% față de anul precedent 182.600 +123,8% față de anul precedent 0 0
2023 155.456 155.481 59.306 96.175 81.599 0 0
2022 0 -100,0% față de anul precedent 9 9.667 0 0 9.658 9.658
2021 91.706 -56,1% față de anul precedent 92.710 101.341 0 0 8.631 11.413
2020 208.834 +878,6% față de anul precedent 208.931 212.218 0 0 3.287 9.552
2019 21.340 37.171 44.576 0 0 7.405 8.045
2018 0 -100,0% față de anul precedent 0 3.258 0 0 3.258 3.258
2017 14.588 -92,8% față de anul precedent 15.670 24.125 0 0 8.455 8.601
2016 203.403 +1.304,2% față de anul precedent 206.378 226.297 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 19.919 21.980
2015 14.485 14.582 8.230 6.352 5.917 Neraportat 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 281 210.352 210.633 95.316 56.204 58.832
2023 1.406 86.158 87.564 60.371 15.607 10.180
2022 2.531 77.448 79.979 28.816 11.144 37.488
2021 3.655 92.691 96.346 28.816 11.144 52.731
2020 4.780 97.991 102.771 48.016 11.252 38.723
2019 5.905 49.742 55.647 29.992 14.565 5.185
2018 7.424 53.110 60.534 28.992 14.559 9.559
2017 10.681 53.824 64.505 28.992 14.559 10.273
2016 15.494 85.912 101.406 42.373 26.290 17.249
2015 262 17.289 17.551 2.293 14.485 511

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 27.839 -61,5% față de anul precedent 182.910 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 72.286 -50,6% față de anul precedent 15.278 Neraportat 1
2022 146.310 -4,4% față de anul precedent -66.331 Neraportat 0
2021 153.019 +3,4% față de anul precedent -56.673 Neraportat 0
2020 148.030 +62,0% față de anul precedent -45.259 Neraportat 0
2019 91.354 +3,5% față de anul precedent -35.707 Neraportat 0
2018 88.256 -0,8% față de anul precedent -27.722 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 88.969 -24,2% față de anul precedent -24.464 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 117.298 +925,9% față de anul precedent -15.863 Neraportat 2
2015 11.434 6.117 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 380.299 RON. Profit: 182.600 RON

Cifra de afaceri: 380.299 RON. Profit: 182.600 RON

Cifra de afaceri
380.299 RON +144.63% față de anul precedent
Profit net
182.600 RON +123.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
27.839 RON -61.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 155.456 RON. Profit: 81.599 RON

Cifra de afaceri: 155.456 RON. Profit: 81.599 RON

Cifra de afaceri
155.456 RON
Profit net
81.599 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
72.286 RON -50.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.658 RON
Angajati
0
Datorii
146.310 RON -4.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 91.706 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 91.706 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
91.706 RON -56.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.413 RON
Angajati
0
Datorii
153.019 RON +3.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 208.834 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 208.834 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
208.834 RON +878.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.552 RON
Angajati
0
Datorii
148.030 RON +62.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 21.340 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.340 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.340 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.045 RON
Angajati
0
Datorii
91.354 RON +3.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.258 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
88.256 RON -0.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 14.588 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.588 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.588 RON -92.83% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.601 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
88.969 RON -24.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 203.403 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 203.403 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
203.403 RON +1304.23% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
21.980 RON
Angajati
2
Datorii
117.298 RON +925.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 14.485 RON. Profit: 5.917 RON

Cifra de afaceri: 14.485 RON. Profit: 5.917 RON

Cifra de afaceri
14.485 RON
Profit net
5.917 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
11.434 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSELF SERVICE AQUA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5911 in Sat Tunari Com. Tunari (ILFOV)

SELF SERVICE AQUA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5911 in Sat Tunari Com. Tunari (ILFOV)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5911, Ilfov

STUDIO P S.R.L.
CUI: 35314022CAEN: 5911
Activ
ILFOV, Sat Tamaşi Com. Corbeanca2015-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
380.408 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
IARAS MEDIA EVENT S.R.L.
CUI: 16642724CAEN: 5911
Activ
ILFOV, Com. 1 Decembrie2004-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
378.868 RON
Profit
88.082 RON
Angajati
2
SPARKSFILM ELECTRIC S.R.L.
CUI: 49835454CAEN: 5911
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2024-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
384.568 RON
Profit
232.854 RON
Angajati
2
VIBE MEDIA S.R.L.
CUI: 44835402CAEN: 5911
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari2021-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
361.469 RON
Profit
221.934 RON
Angajati
2
TST LOCATION PROD S.R.L.
CUI: 44794442CAEN: 5911
Activ
ILFOV, Sat Petreşti Com. Corbeanca2021-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
456.469 RON
Profit
106.148 RON
Angajati
1
BEST FILM SERVICE SRL
CUI: 31135180CAEN: 5911
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2013-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
337.332 RON
Profit
42.770 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5911, Ilfov

FILM EXPERIENCE S.R.L.
CUI: 34608631CAEN: 5911
Activ
ILFOV, Sat Mogoşoaia Com. Mogoşoaia2015-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.135 RON
Profit
18.160 RON
Angajati
1
ANDROID FILM SRL
CUI: 34746499CAEN: 5911
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2015-07-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
276.351 RON
Profit
168.145 RON
Angajati
1
MARDARE FILM S.R.L.
CUI: 34593794CAEN: 5911
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2015-06-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
245.337 RON
Profit
80.180 RON
Angajati
1
LAZY GRIPP SRL
CUI: 34776392CAEN: 5911
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2015-07-15
fara e-Factura

Alte firme din Ilfov

ELEMAR FLOR SRL
CUI: 34690916CAEN: 4645
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2015-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.528.569 RON
Profit
179.159 RON
Angajati
0
LUVANS IMPEX SRL
CUI: 34691075CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Sat Moara Vlăsiei Com. Moara Vlăsiei2015-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
186.750 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ATELIER NOBLESSE SRL
CUI: 34698910CAEN: 7410
Activ
ILFOV, Com. Mogoşoaia2015-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.293 RON
Profit
2.990 RON
Angajati
0
BRANDHOW SRL
CUI: 35345096CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2015-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.437.467 RON
Profit
835.579 RON
Angajati
4
ELMAR BUSINESS S.R.L.
CUI: 18635367CAEN: 4618
Activ
ILFOV, Com. Berceni2006-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
794.594 RON
Profit
630.428 RON
Angajati
1
DARIGEO FACILITY CLEANING S.R.L.
CUI: 40728322CAEN: 8121
Activ
ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti2019-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.444 RON
Profit
91.980 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SELF SERVICE AQUA SRL?

CUI-ul SELF SERVICE AQUA SRL este 34691067.

Unde este sediul SELF SERVICE AQUA SRL?

SELF SERVICE AQUA SRL are sediul in Romania, ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari, Str. Orientului nr. 11, 77180, Sat Tunari Com. Tunari, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata SELF SERVICE AQUA SRL?

SELF SERVICE AQUA SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SELF SERVICE AQUA SRL in 2024?

In 2024, SELF SERVICE AQUA SRL a raportat o cifra de afaceri de 380.299 RON.

Cati angajati are SELF SERVICE AQUA SRL?

SELF SERVICE AQUA SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SELF SERVICE AQUA SRL?

SELF SERVICE AQUA SRL are codul CAEN principal 5911 (Activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune).

Ce profit a inregistrat SELF SERVICE AQUA SRL in 2024?

SELF SERVICE AQUA SRL a inregistrat un profit net de 182.600 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.