Activ

PLASTY PIE-RO CONSTRUCT SRL

CUI: 34698952
CIF: 34698952
Reg. Com.: J40/8005/2018
CAEN: 4674
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 iunie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 17:33

Despre PLASTY PIE-RO CONSTRUCT SRL

PLASTY PIE-RO CONSTRUCT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4674). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PLASTY PIE-RO CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
1.063 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
1.956 RON
Active circulante
93.452 RON
Stocuri
67.070 RON
Creanțe
6.958 RON
Casa & conturi bănci
19.424 RON
Capital propriu
12.074 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Dumbrava Nouă nr. 6, 51151

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Dumbrava Nouă nr. 6, 51151
Cod poștal: 51151
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Dumbrava Nouă nr. 6, 51151
Cod postal
51151
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 06.06.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
24 august 2017
Data reactivare
22 decembrie 2017

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-1.063 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 13.300 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 13.333 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.063 RON 12.830 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 503 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 434 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 1.063 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 1.063 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.956 RON 2.794 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 93.452 RON 93.452 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 95.408 RON 96.246 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 67.070 RON 67.070 RON
CreanțeSume de încasat 6.958 RON 6.958 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 19.424 RON 19.424 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 83.334 RON 83.109 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 12.074 RON 13.137 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active95.408RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

87,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale95.408 RON
Datorii totale83.334 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,12 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
12,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.063 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.063 1.063
2023 13.300 -78,4% față de anul precedent 13.333 12.830 503 -98,2% față de anul precedent 434 -98,4% față de anul precedent 0 0
2022 61.539 +32,8% față de anul precedent 61.539 33.228 28.311 +30,6% față de anul precedent 26.465 +30,5% față de anul precedent 0 0
2021 46.342 +692,4% față de anul precedent 46.342 24.668 21.674 20.284 0 0
2020 5.848 -72,9% față de anul precedent 5.850 6.241 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 391 556
2019 21.601 +43,0% față de anul precedent 21.602 9.857 11.745 11.097 0 0
2018 15.101 -70,4% față de anul precedent 15.101 25.754 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.653 11.106
2017 50.992 +22,5% față de anul precedent 52.302 43.432 8.870 7.313 0 0
2016 41.628 +347,7% față de anul precedent 43.533 74.911 0 0 31.378 32.628
2015 9.298 9.303 15.873 0 0 Neraportat 6.849

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.956 93.452 95.408 67.070 6.958 19.424
2023 2.794 93.452 96.246 67.070 6.958 19.424
2022 0 108.806 108.806 67.070 6.958 34.778
2021 0 109.731 109.731 69.426 7.189 33.116
2020 0 88.313 88.313 74.025 4.653 9.635
2019 0 89.982 89.982 79.291 4.653 6.038
2018 0 87.857 87.857 78.793 4.653 4.411
2017 0 89.152 89.152 79.822 4.653 4.677
2016 0 80.780 80.780 71.079 1.332 8.369
2015 0 68.041 68.041 39.882 0 28.159

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 83.334 +0,3% față de anul precedent 12.074 Neraportat 0
2023 83.109 -13,5% față de anul precedent 13.137 Neraportat 0
2022 96.102 -22,2% față de anul precedent 12.704 Neraportat 0
2021 123.492 +0,9% față de anul precedent -13.761 Neraportat 0
2020 122.358 -0,9% față de anul precedent -34.045 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 123.471 -6,8% față de anul precedent -33.489 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 132.443 +8,0% față de anul precedent -44.586 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 122.626 +0,9% față de anul precedent -33.474 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 121.566 +65,6% față de anul precedent -40.786 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 73.390 -5.349 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

63din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

13 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
13 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.063 RON
Angajati
0
Datorii
83.334 RON +0.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 13.300 RON. Profit: 434 RON

Cifra de afaceri: 13.300 RON. Profit: 434 RON

Cifra de afaceri
13.300 RON -78.39% față de anul precedent
Profit net
434 RON -98.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
83.109 RON -13.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 61.539 RON. Profit: 26.465 RON

Cifra de afaceri: 61.539 RON. Profit: 26.465 RON

Cifra de afaceri
61.539 RON +32.79% față de anul precedent
Profit net
26.465 RON +30.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
96.102 RON -22.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 46.342 RON. Profit: 20.284 RON

Cifra de afaceri: 46.342 RON. Profit: 20.284 RON

Cifra de afaceri
46.342 RON +692.44% față de anul precedent
Profit net
20.284 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
123.492 RON +0.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 5.848 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.848 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.848 RON -72.93% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
556 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
122.358 RON -0.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 21.601 RON. Profit: 11.097 RON

Cifra de afaceri: 21.601 RON. Profit: 11.097 RON

Cifra de afaceri
21.601 RON +43.04% față de anul precedent
Profit net
11.097 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
123.471 RON -6.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 15.101 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.101 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.101 RON -70.39% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
11.106 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
132.443 RON +8.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 50.992 RON. Profit: 7.313 RON

Cifra de afaceri: 50.992 RON. Profit: 7.313 RON

Cifra de afaceri
50.992 RON +22.49% față de anul precedent
Profit net
7.313 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
122.626 RON +0.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 41.628 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 41.628 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
41.628 RON +347.71% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
32.628 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
121.566 RON +65.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 9.298 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.298 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.298 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.849 RON
Angajati
1
Datorii
73.390 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPLASTY PIE-RO CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4674 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

PLASTY PIE-RO CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4674 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

13 din 13 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4674, Municipiul Bucureşti

GREENTECH RENEWABLE ENERGY SRL
CUI: 34450247CAEN: 4674
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
156.284 RON
Profit
34.290 RON
Angajati
0
M&V ARTEMIS SRL
CUI: 35232330CAEN: 4674
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-11-16
fara e-Factura
CLOUD CONSTRUCT INSTAL SRL
CUI: 33432307CAEN: 4674
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.323 RON
Profit
6.649 RON
Angajati
0
JOUST HVAC SRL
CUI: 35683780CAEN: 4674
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.586.488 RON
Profit
626.372 RON
Angajati
3

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ENCORE MEDIA HUB S.R.L.
CUI: 34697035CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
174.742 RON
Profit
30.549 RON
Angajati
1
THE ALCHEMY LAB S.R.L.
CUI: 34700181CAEN: 9691
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.118 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BOLT POWER ROMANIA SRL
CUI: 34696692CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.208.541 RON
Profit
698.072 RON
Angajati
26
LAIDA BIZ SRL
CUI: 34702808CAEN: 5621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-06-26
fara e-Factura
EVOTECH SOLUTIONS SRL
CUI: 34724580CAEN: 6310
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
164.415 RON
Profit
87.427 RON
Angajati
0
PROFESIONAL GOLD STUDIO SRL
CUI: 34422239CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
271.909 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
HARP & LOOM SRL
CUI: 34943695CAEN: 9013
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2015-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.200 RON
Profit
11.972 RON
Angajati
0
IZI PLAN IT SRL
CUI: 31747651CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
424.604 RON
Profit
283.021 RON
Angajati
1
IDTOTAL RETAIL S.R.L.
CUI: 36863584CAEN: 7499
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PLASTY PIE-RO CONSTRUCT SRL?

CUI-ul PLASTY PIE-RO CONSTRUCT SRL este 34698952.

Unde este sediul PLASTY PIE-RO CONSTRUCT SRL?

PLASTY PIE-RO CONSTRUCT SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Str. Dumbrava Nouă nr. 6, 51151, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata PLASTY PIE-RO CONSTRUCT SRL?

PLASTY PIE-RO CONSTRUCT SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PLASTY PIE-RO CONSTRUCT SRL in 2024?

In 2024, PLASTY PIE-RO CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are PLASTY PIE-RO CONSTRUCT SRL?

PLASTY PIE-RO CONSTRUCT SRL are codul CAEN principal 4674.

Ce profit a inregistrat PLASTY PIE-RO CONSTRUCT SRL in 2024?

PLASTY PIE-RO CONSTRUCT SRL a inregistrat o pierdere neta de 1.063 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.