Activ

BARUCH STUDIO S.R.L.

CUI: 34835324
CIF: 34835324
Reg. Com.: J26/768/2015
CAEN: 9602
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 iulie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 08:53

Despre BARUCH STUDIO S.R.L.

BARUCH STUDIO S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative (cod CAEN 9602). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BARUCH STUDIO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 127.056 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-56.3%). Profitul net inregistrat a fost de 22.938 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 6.505 RON in 2015 la 127.056 RON in 2024. Datoriile raportate (230.862 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
127.056 RON
Venituri totale
127.056 RON
Cheltuieli totale
102.848 RON
Profit brut
24.208 RON
Profit net
22.938 RON
Marja profit net
18,05%
Active imobilizate
1.488 RON
Active circulante
80.093 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
76.945 RON
Casa & conturi bănci
3.148 RON
Capital propriu
-149.281 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Transilvania nr. 39

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Transilvania nr. 39
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Transilvania nr. 39
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.07.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
127.056 RON
Rezultat net
22.938 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 127.056 RON 291.044 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 127.056 RON 291.132 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 102.848 RON 239.949 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 24.208 RON 51.183 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 22.938 RON 48.272 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.488 RON 1.698 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 80.093 RON 2.146 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 81.581 RON 3.844 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 76.945 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.148 RON 2.146 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 230.862 RON 176.064 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -149.281 RON -172.220 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active81.581RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

283,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale81.581 RON
Datorii totale230.862 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
28,1 %Profit net / active totale
ROE
-15,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,35 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-183,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 127.056 -56,3% față de anul precedent 127.056 102.848 24.208 -52,7% față de anul precedent 22.938 -52,5% față de anul precedent 0 0
2023 291.044 +2,5% față de anul precedent 291.132 239.949 51.183 +121,3% față de anul precedent 48.272 +138,0% față de anul precedent 0 0
2022 283.909 +64,8% față de anul precedent 283.909 260.785 23.124 20.285 0 0
2021 172.243 +166,0% față de anul precedent 172.243 185.533 0 0 13.290 15.012
2020 64.752 -64,8% față de anul precedent 72.284 199.224 0 0 126.940 127.556
2019 184.037 -1,7% față de anul precedent 184.037 190.902 0 0 6.865 8.706
2018 187.123 +23,3% față de anul precedent 187.123 212.517 0 0 25.394 27.266
2017 151.735 +158,8% față de anul precedent 151.735 164.793 0 0 13.058 14.578
2016 58.639 +801,5% față de anul precedent 58.639 88.314 0 0 29.675 30.327
2015 6.505 6.505 23.842 0 0 Neraportat 17.532

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.488 80.093 81.581 0 76.945 3.148
2023 1.698 2.146 3.844 0 0 2.146
2022 1.908 13.558 15.466 88 3.297 10.173
2021 2.118 7.210 9.328 88 3.297 3.825
2020 2.328 11.740 14.068 6.687 3.611 1.442
2019 2.538 16.924 19.462 5.946 9.715 1.263
2018 2.748 52.020 54.768 6.871 14.920 30.229
2017 2.958 40.534 43.492 22.275 8.373 9.886
2016 0 19.176 19.176 8.754 2.046 8.376
2015 0 9.369 9.369 5.528 1.994 1.847

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 230.862 +31,1% față de anul precedent -149.281 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 176.064 -25,4% față de anul precedent -172.220 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2022 235.958 -5,7% față de anul precedent -220.492 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2021 250.105 +4,3% față de anul precedent -240.777 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2020 239.833 +103,8% față de anul precedent -225.765 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2019 117.671 -18,4% față de anul precedent -98.209 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2018 144.270 +36,5% față de anul precedent -89.502 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2017 105.729 +58,2% față de anul precedent -62.237 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2016 66.835 +150,3% față de anul precedent -47.659 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2015 26.701 -17.332 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 127.056 RON. Profit: 22.938 RON

Cifra de afaceri: 127.056 RON. Profit: 22.938 RON

Cifra de afaceri
127.056 RON -56.34% față de anul precedent
Profit net
22.938 RON -52.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
230.862 RON +31.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 291.044 RON. Profit: 48.272 RON

Cifra de afaceri: 291.044 RON. Profit: 48.272 RON

Cifra de afaceri
291.044 RON +2.51% față de anul precedent
Profit net
48.272 RON +137.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
176.064 RON -25.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 283.909 RON. Profit: 20.285 RON

Cifra de afaceri: 283.909 RON. Profit: 20.285 RON

Cifra de afaceri
283.909 RON +64.83% față de anul precedent
Profit net
20.285 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
235.958 RON -5.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 172.243 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 172.243 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
172.243 RON +166% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.012 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
250.105 RON +4.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 64.752 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 64.752 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
64.752 RON -64.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
127.556 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
239.833 RON +103.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 184.037 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 184.037 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
184.037 RON -1.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.706 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
117.671 RON -18.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 187.123 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 187.123 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
187.123 RON +23.32% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
27.266 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
144.270 RON +36.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 151.735 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 151.735 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
151.735 RON +158.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.578 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
105.729 RON +58.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 58.639 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 58.639 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
58.639 RON +801.45% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
30.327 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
66.835 RON +150.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 6.505 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.505 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.505 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.532 RON
Angajati
1
Datorii
26.701 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBARUCH STUDIO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9602 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

BARUCH STUDIO S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9602 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9602, Mureş

RALMADA SALON S.R.L.
CUI: 39535409CAEN: 9602
Activ
MUREŞ, Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş2018-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
142.175 RON
Profit
15.582 RON
Angajati
1
NAILADDICT S.R.L.
CUI: 42714447CAEN: 9622
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2020-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
121.097 RON
Profit
28.903 RON
Angajati
1
TOP EPIL S.R.L.
CUI: 40688112CAEN: 9602
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2019-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.590 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NUBIA BEAUTY LOFT S.R.L.
CUI: 48641379CAEN: 9602
Activ
MUREŞ, Sat Budiu Mic Com. Crăciuneşti2023-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.954 RON
Profit
24.925 RON
Angajati
1
AM HAIR DRESSING S.R.L.
CUI: 42832841CAEN: 9621
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2020-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.061 RON
Profit
12.571 RON
Angajati
4
LAFRICO SRL
CUI: 30660327CAEN: 9602
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2012-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.023 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9602, Mureş

JUANACARLA S.R.L.
CUI: 34539086CAEN: 9602
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2015-05-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.487 RON
Profit
4.966 RON
Angajati
0
MAKE UP STUDIO VIVIEN SRL
CUI: 35222581CAEN: 9602
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2015-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.169 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FRESH FAITH SRL
CUI: 35256134CAEN: 9602
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2015-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
825 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Mureş

DORUVIL TYM SRL
CUI: 34835294CAEN: 4933
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2015-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.591 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PALAS LUCKY DRACULA SRL
CUI: 34840851CAEN: 6820
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2015-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
782.281 RON
Profit
284.817 RON
Angajati
4
EDU ART &REI SRL
CUI: 34805595CAEN: 4619
Activ
MUREŞ, Sat Cipău Orş. Iernut2015-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.190 RON
Profit
64.792 RON
Angajati
0
AGENT DE ASIGURARE 007 SRL
CUI: 34861935CAEN: 6622
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2015-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
371.835 RON
Profit
165.789 RON
Angajati
0
ELPHIN NATURA S.R.L.
CUI: 34603677CAEN: 0113
Activ
MUREŞ, Sat Grebenişu de Câmpie Com. Grebenişu de Câmpie2015-06-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.584.878 RON
Profit
61.599 RON
Angajati
15
ZAMAN TRANS LOGISTICS SRL
CUI: 35047634CAEN: 5221
Activ
MUREŞ, Sat Sântana de Mureş Com. Sântana de Mureş2015-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
236 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PAMANT BUN SRL
CUI: 32327834CAEN: 9329
Activ
MUREŞ, Sat Ciba Com. Crăciuneşti2013-10-08
fara e-Factura
MEDHUB PRO S.R.L.
CUI: 36464974CAEN: 8622
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2016-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.520 RON
Profit
25.395 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BARUCH STUDIO S.R.L.?

CUI-ul BARUCH STUDIO S.R.L. este 34835324.

Unde este sediul BARUCH STUDIO S.R.L.?

BARUCH STUDIO S.R.L. are sediul in Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Str. Transilvania nr. 39, Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata BARUCH STUDIO S.R.L.?

BARUCH STUDIO S.R.L. a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BARUCH STUDIO S.R.L. in 2024?

In 2024, BARUCH STUDIO S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 127.056 RON.

Cati angajati are BARUCH STUDIO S.R.L.?

BARUCH STUDIO S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are BARUCH STUDIO S.R.L.?

BARUCH STUDIO S.R.L. are codul CAEN principal 9602.

Ce profit a inregistrat BARUCH STUDIO S.R.L. in 2024?

BARUCH STUDIO S.R.L. a inregistrat un profit net de 22.938 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.