Activ

ŞCHIOP GAVRIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 34836362
CIF: 34836362
Reg. Com.: F2015000914248
CAEN: 2312
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 30 iulie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Prelucrarea și fasonarea sticlei plate

Surse și actualizare

Actualizat: 19 octombrie 2026 la 15:48

Despre ŞCHIOP GAVRIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

ŞCHIOP GAVRIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Şurdeşti Com. Şişeşti, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Prelucrarea și fasonarea sticlei plate" (cod CAEN 2312), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 30.07.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 2312, Maramureş

M3 IZOGLASS SRL
CUI: 13835356CAEN: 2312
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2001-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.965.678 RON
Profit
2.697.810 RON
Angajati
37
GEAMCRIS SRL
CUI: 16366009CAEN: 2312
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Borşa2004-04-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
441.401 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SIGIL MARA-GLASS SRL
CUI: 37514868CAEN: 2312
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2017-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
347.700 RON
Profit
5.721 RON
Angajati
2
KANDRAGLASS S.R.L.
CUI: 39800254CAEN: 2312
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2018-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.840 RON
Profit
4.722 RON
Angajati
0
RAREŞ GLASS S.R.L.
CUI: 39402666CAEN: 2312
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2018-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LARTIM S.R.L.
CUI: 18819939CAEN: 2312
Activ
MARAMUREŞ, Orş. Borşa2006-07-03
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ŞCHIOP GAVRIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul ŞCHIOP GAVRIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 34836362.

Cand a fost infiintata ŞCHIOP GAVRIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

ŞCHIOP GAVRIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Ce activitate are ŞCHIOP GAVRIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

ŞCHIOP GAVRIL PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 2312 (Prelucrarea și fasonarea sticlei plate).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
19 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
19 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.