Activ

ADELINE REZIDENŢIAL SRL

CUI: 34863677
CIF: 34863677
Reg. Com.: J10/617/2015
CAEN: 7420
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 august 2015 · 11 ani
Distribuie:

Activități fotografice

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 04:18

Despre ADELINE REZIDENŢIAL SRL

ADELINE REZIDENŢIAL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Râmnicu Sărat, judetul BUZĂU, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități fotografice" (cod CAEN 7420), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ADELINE REZIDENŢIAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
41 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
39.869 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
296 RON
Casa & conturi bănci
39.573 RON
Capital propriu
39.116 RON

Contact

AdresaRomania, BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat, Str. Privighetorilor nr. 8, 125300
Telefon0769646020

Adresă sediu social

Romania, BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat, Str. Privighetorilor nr. 8, 125300
Cod poștal: 125300
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat, Str. Privighetorilor nr. 8, 125300
Cod postal
125300
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.08.2015
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală R. Sărat
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-41 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 41 RON 395 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 41 RON 395 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 41 RON 395 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 39.869 RON 39.869 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 39.869 RON 39.869 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 296 RON 296 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 39.573 RON 39.573 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 753 RON 712 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 39.116 RON 39.157 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active39.869RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

1,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale39.869 RON
Datorii totale753 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
52,95 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
98,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 41 0 0 41 41
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 395 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 395 395
2022 4.100 -56,4% față de anul precedent 4.100 2.397 1.703 -79,6% față de anul precedent 1.580 -80,4% față de anul precedent 0 0
2021 9.402 -51,3% față de anul precedent 9.402 1.058 8.344 -53,8% față de anul precedent 8.062 -53,9% față de anul precedent 0 0
2020 19.317 +57,8% față de anul precedent 19.317 1.252 18.065 +422,9% față de anul precedent 17.485 +466,2% față de anul precedent 0 0
2019 12.242 +164,9% față de anul precedent 12.242 8.787 3.455 +97,5% față de anul precedent 3.088 +91,8% față de anul precedent 0 0
2018 4.621 4.621 2.872 1.749 1.610 0 0
2017 0 0 0 0 0 0 0
2016 0 -100,0% față de anul precedent 0 52 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 52 52
2015 14.100 14.100 6.098 8.002 7.579 Neraportat 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 39.869 39.869 0 296 39.573
2023 0 39.869 39.869 0 296 39.573
2022 0 40.264 40.264 0 296 39.968
2021 0 38.261 38.261 0 296 37.965
2020 0 31.218 31.218 0 0 31.218
2019 0 13.158 13.158 0 0 13.158
2018 0 9.833 9.833 0 0 9.833
2017 0 8.200 8.200 0 0 8.200
2016 0 8.200 8.200 0 0 8.200
2015 0 8.200 8.200 0 0 8.200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 753 +5,8% față de anul precedent 39.116 Neraportat 1
2023 712 0,0% față de anul precedent 39.157 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 712 +146,4% față de anul precedent 39.552 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 289 -77,9% față de anul precedent 37.972 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 1.308 +78,4% față de anul precedent 29.910 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 733 +47,8% față de anul precedent 12.425 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 496 +4,9% față de anul precedent 9.337 Neraportat 1
2017 473 0,0% față de anul precedent 7.727 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 473 +12,4% față de anul precedent 7.727 Neraportat 1
2015 421 7.779 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
41 RON
Angajati
1
Datorii
753 RON +5.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
395 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
712 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 4.100 RON. Profit: 1.580 RON

Cifra de afaceri: 4.100 RON. Profit: 1.580 RON

Cifra de afaceri
4.100 RON -56.39% față de anul precedent
Profit net
1.580 RON -80.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
712 RON +146.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 9.402 RON. Profit: 8.062 RON

Cifra de afaceri: 9.402 RON. Profit: 8.062 RON

Cifra de afaceri
9.402 RON -51.33% față de anul precedent
Profit net
8.062 RON -53.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
289 RON -77.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 19.317 RON. Profit: 17.485 RON

Cifra de afaceri: 19.317 RON. Profit: 17.485 RON

Cifra de afaceri
19.317 RON +57.79% față de anul precedent
Profit net
17.485 RON +466.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.308 RON +78.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 12.242 RON. Profit: 3.088 RON

Cifra de afaceri: 12.242 RON. Profit: 3.088 RON

Cifra de afaceri
12.242 RON +164.92% față de anul precedent
Profit net
3.088 RON +91.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
733 RON +47.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 4.621 RON. Profit: 1.610 RON

Cifra de afaceri: 4.621 RON. Profit: 1.610 RON

Cifra de afaceri
4.621 RON
Profit net
1.610 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
496 RON +4.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
473 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
52 RON
Angajati
1
Datorii
473 RON +12.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 14.100 RON. Profit: 7.579 RON

Cifra de afaceri: 14.100 RON. Profit: 7.579 RON

Cifra de afaceri
14.100 RON
Profit net
7.579 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
421 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataADELINE REZIDENŢIAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7420 in Mun. Râmnicu Sărat (BUZĂU)

ADELINE REZIDENŢIAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7420 in Mun. Râmnicu Sărat (BUZĂU)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7420, Buzău

ROMANTIC ART EVENTS SRL
CUI: 34700807CAEN: 7420
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2015-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.350 RON
Profit
1.741 RON
Angajati
0
BUNĂZIUA STUDIO SRL
CUI: 30145682CAEN: 7420
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2012-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.932 RON
Profit
4.109 RON
Angajati
0
LEYTTO EVENTS COMPANY SRL
CUI: 35663456CAEN: 7420
Activ
BUZĂU, Orş. Nehoiu2016-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.729 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Buzău

URBAN ESTATES SRL-D
CUI: 34861943CAEN: 4120
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2015-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.282.385 RON
Profit
345.959 RON
Angajati
1
DORIDOC ITP AUTO SRL
CUI: 34863685CAEN: 7120
Activ
BUZĂU, Orş. Pogoanele2015-08-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
315.966 RON
Profit
129.959 RON
Angajati
2
DARI & GHEO TAX SRL
CUI: 34834892CAEN: 4933
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2015-07-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.214 RON
Profit
1.755 RON
Angajati
0
ELAU SAS SERVICE S.R.L.
CUI: 34884505CAEN: 4520
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2015-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.160 RON
Profit
12.637 RON
Angajati
1
DNS SRG TRANS LOGISTIC SRL-D
CUI: 34478396CAEN: 4941
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2015-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.425 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DYNAMICS KOSANYDRA SRL
CUI: 35153686CAEN: 4933
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2015-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.570 RON
Profit
7.033 RON
Angajati
0
DANYSOFT SISTEMS S.R.L.
CUI: 31210932CAEN: 9510
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2013-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.096 RON
Profit
1.279 RON
Angajati
0
CROM SPOILER SRL
CUI: 37304807CAEN: 4531
Activ
BUZĂU, Sat Tăbărăşti Com. Gălbinaşi2017-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.335 RON
Profit
1.702 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ADELINE REZIDENŢIAL SRL?

CUI-ul ADELINE REZIDENŢIAL SRL este 34863677.

Unde este sediul ADELINE REZIDENŢIAL SRL?

ADELINE REZIDENŢIAL SRL are sediul in Romania, BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat, Str. Privighetorilor nr. 8, 125300, Mun. Râmnicu Sărat, judetul BUZĂU.

Cand a fost infiintata ADELINE REZIDENŢIAL SRL?

ADELINE REZIDENŢIAL SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ADELINE REZIDENŢIAL SRL in 2024?

In 2024, ADELINE REZIDENŢIAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Cati angajati are ADELINE REZIDENŢIAL SRL?

ADELINE REZIDENŢIAL SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ADELINE REZIDENŢIAL SRL?

ADELINE REZIDENŢIAL SRL are codul CAEN principal 7420 (Activități fotografice).

Ce profit a inregistrat ADELINE REZIDENŢIAL SRL in 2024?

ADELINE REZIDENŢIAL SRL a inregistrat o pierdere neta de 41 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.