Activ

TABLĂ ANTOANETA LEONTINA PFA

CUI: 34945971
CIF: 34945971
Reg. Com.: F52/311/2015
CAEN: 0145
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 31 august 2015 · 11 ani
Distribuie:

Creşterea ovinelor şi caprinelor

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 07:07

Despre TABLĂ ANTOANETA LEONTINA PFA

TABLĂ ANTOANETA LEONTINA PFA este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Mihai Bravu Com. Mihai Bravu, judetul GIURGIU, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Creşterea ovinelor şi caprinelor" (cod CAEN 0145), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 28.08.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Giurgiu
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0145, Giurgiu

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TABLĂ ANTOANETA LEONTINA PFA?

CUI-ul TABLĂ ANTOANETA LEONTINA PFA este 34945971.

Cand a fost infiintata TABLĂ ANTOANETA LEONTINA PFA?

TABLĂ ANTOANETA LEONTINA PFA a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Ce activitate are TABLĂ ANTOANETA LEONTINA PFA?

TABLĂ ANTOANETA LEONTINA PFA are codul CAEN principal 0145 (Creşterea ovinelor şi caprinelor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.