Activ

GAMA GROUP SOLUTION SRL

CUI: 34949884
CIF: 34949884
Reg. Com.: J2015001918135
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 septembrie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 22:39

Despre GAMA GROUP SOLUTION SRL

GAMA GROUP SOLUTION SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GAMA GROUP SOLUTION SRL a raportat o cifra de afaceri de 243.680 RON, in crestere fata de anul precedent (+18.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 5.093 RON in 2015 la 243.680 RON in 2024. Datoriile raportate (329.578 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
243.680 RON
Venituri totale
255.986 RON
Cheltuieli totale
299.046 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
10.713 RON
Active circulante
188.341 RON
Stocuri
159.028 RON
Creanțe
470 RON
Casa & conturi bănci
28.843 RON
Capital propriu
-130.524 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Verona nr. 4
Detalii adresaTronson B3
Telefon0728255414

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Verona nr. 4
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Verona nr. 4
Detalii
Tronson B3
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 31.08.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
11 iulie 2018
Data reactivare
8 februarie 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
243.680 RON
Rezultat net
-45.616 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 243.680 RON 205.747 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 255.986 RON 205.917 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 299.046 RON 242.398 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 43.060 RON 36.481 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 45.616 RON 38.540 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 10.713 RON 11.514 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 188.341 RON 121.600 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 199.054 RON 133.114 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 159.028 RON 114.524 RON
CreanțeSume de încasat 470 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 28.843 RON 7.076 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 329.578 RON 218.022 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -130.524 RON -84.908 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active199.054RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

165,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale199.054 RON
Datorii totale329.578 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,57 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-65,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 243.680 +18,4% față de anul precedent 255.986 299.046 0 0 43.060 45.616
2023 205.747 +18,3% față de anul precedent 205.917 242.398 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 36.481 38.540
2022 173.948 +17,3% față de anul precedent 173.948 168.537 5.411 -42,7% față de anul precedent 3.672 -53,9% față de anul precedent 0 0
2021 148.319 +97,3% față de anul precedent 148.319 138.873 9.446 -39,0% față de anul precedent 7.963 -46,0% față de anul precedent 0 0
2020 75.176 +23,9% față de anul precedent 75.176 59.680 15.496 14.744 0 0
2019 60.672 +30,5% față de anul precedent 60.672 68.495 0 0 7.823 8.430
2018 46.491 +264,5% față de anul precedent 46.491 67.308 0 0 20.817 21.281
2017 12.756 +17,5% față de anul precedent 12.756 32.663 0 0 19.907 20.034
2016 10.853 +113,1% față de anul precedent 10.853 27.295 0 0 16.442 16.680
2015 5.093 5.095 11.765 0 0 Neraportat 6.823

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 10.713 188.341 199.054 159.028 470 28.843
2023 11.514 121.600 133.114 114.524 0 7.076
2022 14.018 70.784 84.802 64.992 0 5.792
2021 0 26.329 26.329 15.183 0 11.146
2020 0 3.603 3.603 0 0 3.603
2019 0 7.833 7.833 6.999 0 834
2018 0 15.762 15.762 424 0 15.338
2017 0 6.066 6.066 5.023 0 1.043
2016 0 2.543 2.543 694 0 1.849
2015 607 4.238 4.845 3.887 0 351

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 329.578 +51,2% față de anul precedent -130.524 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 218.022 +66,2% față de anul precedent -84.908 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2022 131.170 +71,8% față de anul precedent -46.368 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2021 76.370 +24,0% față de anul precedent -50.041 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 61.607 -23,6% față de anul precedent -58.004 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 80.581 -2,0% față de anul precedent -72.748 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 82.240 +60,4% față de anul precedent -64.318 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 51.263 +85,0% față de anul precedent -43.037 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 27.706 +103,3% față de anul precedent -23.003 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 13.628 -6.623 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
IMIRINA MIHĂILĂfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 28856/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare puteri administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare puteri administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 26920/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 243.680 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 243.680 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
243.680 RON +18.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
45.616 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
329.578 RON +51.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 205.747 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 205.747 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
205.747 RON +18.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
38.540 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
218.022 RON +66.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 173.948 RON. Profit: 3.672 RON

Cifra de afaceri: 173.948 RON. Profit: 3.672 RON

Cifra de afaceri
173.948 RON +17.28% față de anul precedent
Profit net
3.672 RON -53.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
131.170 RON +71.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 148.319 RON. Profit: 7.963 RON

Cifra de afaceri: 148.319 RON. Profit: 7.963 RON

Cifra de afaceri
148.319 RON +97.3% față de anul precedent
Profit net
7.963 RON -45.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
76.370 RON +23.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 75.176 RON. Profit: 14.744 RON

Cifra de afaceri: 75.176 RON. Profit: 14.744 RON

Cifra de afaceri
75.176 RON +23.91% față de anul precedent
Profit net
14.744 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
61.607 RON -23.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 60.672 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 60.672 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
60.672 RON +30.5% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.430 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
80.581 RON -2.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 46.491 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 46.491 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
46.491 RON +264.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
21.281 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
82.240 RON +60.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 12.756 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.756 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.756 RON +17.53% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.034 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
51.263 RON +85.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 10.853 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 10.853 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
10.853 RON +113.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.680 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
27.706 RON +103.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 5.093 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.093 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.093 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.823 RON
Angajati
1
Datorii
13.628 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGAMA GROUP SOLUTION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

GAMA GROUP SOLUTION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

31.072026Mentiune · Buletin 28856/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare puteri administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare puteri administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 03.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
GAMA GROUP SOLUTION SRL
CUI
34949884
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
31.07.2026
Registrul Comerțului
J13/1918/2015
EUID
ROONRC.J13/1918/2015
Sediu
Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, Strada VERONA, Nr. 4, Tronson B3, Etaj 8, Ap. 26
Județ
Constanţa
Număr încheiere
605424
Data încheierii
30.07.2026
Număr dosar
2909024
Data dosarului
22.07.2026
Tribunal
Constanta
Registrator
Maria Cornelia Maglasu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare puteri administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 22.07.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 03.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 28856/2026 (PDF)
16.072026Mentiune · Buletin 26920/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 03.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a 1 / 2 13 activităţii

Companie
GAMA GROUP SOLUTION SRL
CUI
34949884
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
16.07.2026
Registrul Comerțului
J13/1918/2015
EUID
ROONRC.J13/1918/2015
Sediu
Municipiul Constanţa, Jud. Constanţa, Strada VERONA, Nr. 4, Tronson B3, Etaj 8, Ap. 26
Județ
Constanţa
Număr încheiere
564753
Data încheierii
15.07.2026
Număr dosar
2450921
Data dosarului
18.06.2026
Tribunal
Constanta
Registrator
Daniela Miloiu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2450921 din 18.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 26920/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Constanţa

ADISNIK MARKET SRL
CUI: 30875873CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Nuntaşi Com. Istria2012-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.290 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANDREDANLID MARKET S.R.L.
CUI: 44061530CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Lumina Com. Lumina2021-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.548 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
RĂZVAN MARKET SRL
CUI: 29111120CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Arsa Com. Albeşti2011-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.427 RON
Profit
22.100 RON
Angajati
1
BERBEC COMPLET SHOP SRL
CUI: 36804561CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Vulturu Com. Vulturu2016-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
241.694 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ADE BRAND TOP 98 SRL
CUI: 37340656CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Orş. Ovidiu2017-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
250.840 RON
Profit
37.909 RON
Angajati
0
DANUCI TRANS SRL
CUI: 24215732CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2008-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
234.771 RON
Profit
2.417 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Constanţa

PERSOFONA MARKET SRL
CUI: 34928717CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Medgidia2015-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
205.400 RON
Profit
109.141 RON
Angajati
1
SONIA IOANA STAR SRL
CUI: 35032668CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Mihail Kogălniceanu Com. Mihail Kogălniceanu2015-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
111.188 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALEX MARKET DIVERS SRL
CUI: 34917734CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian2015-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.675.670 RON
Profit
23.122 RON
Angajati
6

Alte firme din Constanţa

BIO CLEAN SYSTEMS S.R.L.
CUI: 34949850CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2015-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.385 RON
Profit
5.117 RON
Angajati
0
NEPTUNO GROUP CONSTRUCT SRL
CUI: 34949914CAEN: 4100
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2015-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.016.990 RON
Profit
53.955 RON
Angajati
50
EFO CONSTRUCT SRL
CUI: 34939945CAEN: 4399
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2015-08-28
fara e-Factura
MACROMEDIA PRODUCTION SRL
CUI: 34959926CAEN: 6420
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2015-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
3.844 RON
Angajati
0
B.N. BUSINESS INVESTMENT S.R.L.
CUI: 34829144CAEN: 7112
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2015-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.118.785 RON
Profit
392.862 RON
Angajati
0
PĂLĂMIDĂ ŞI BARBUN SRL
CUI: 35088219CAEN: 0311
Activ
CONSTANŢA, Sat Tuzla Com. Tuzla2015-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.665 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
UNDERGROUND MUSIC S.R.L.
CUI: 33521420CAEN: 5920
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2014-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.100 RON
Profit
57.263 RON
Angajati
1
NEW GENERATION TIME SRL
CUI: 36181021CAEN: 5630
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2016-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.783 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SOLANUM COM PROD SRL
CUI: 13600880CAEN: 4778
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2000-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.748.697 RON
Profit
88.553 RON
Angajati
11
RENT CENTER NO.21 S.R.L.
CUI: 44028712CAEN: 5520
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.775 RON
Profit
0 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GAMA GROUP SOLUTION SRL?

CUI-ul GAMA GROUP SOLUTION SRL este 34949884.

Unde este sediul GAMA GROUP SOLUTION SRL?

GAMA GROUP SOLUTION SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Str. Verona nr. 4, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata GAMA GROUP SOLUTION SRL?

GAMA GROUP SOLUTION SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GAMA GROUP SOLUTION SRL in 2024?

In 2024, GAMA GROUP SOLUTION SRL a raportat o cifra de afaceri de 243.680 RON.

Cati angajati are GAMA GROUP SOLUTION SRL?

GAMA GROUP SOLUTION SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are GAMA GROUP SOLUTION SRL?

GAMA GROUP SOLUTION SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat GAMA GROUP SOLUTION SRL in 2024?

GAMA GROUP SOLUTION SRL a inregistrat o pierdere neta de 45.616 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.