Activități de arhitectură
Surse și actualizareActualizat: 12 octombrie 2026 la 17:11
Despre ARHIDECK CONSTRUCT SRL
ARHIDECK CONSTRUCT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Baciu Com. Baciu, judetul CLUJ, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de arhitectură" (cod CAEN 7111), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, ARHIDECK CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 9.030 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-98.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.500 RON in 2016 la 9.030 RON in 2024. Datoriile raportate (2.654.538 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din ianuarie 2022.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 9.030 RON
- Venituri totale
- 12.480 RON
- Cheltuieli totale
- 310.339 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 211.087 RON
- Active circulante
- 1.514.809 RON
- Stocuri
- 923.634 RON
- Creanțe
- 513.726 RON
- Casa & conturi bănci
- 77.449 RON
- Capital propriu
- -928.621 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CLUJ, Sat Baciu Com. Baciu, Str. CORBULUI nr. 2, 407055
- Cod postal
- 407055
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 01.09.2015
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 ianuarie 2022)
- TVA la incasare
- 1 iulie 2021
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2016 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 9.030 RON
- Rezultat net
- -297.909 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 9.030 RON | 477.676 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 12.480 RON | 518.972 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 310.339 RON | 866.769 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 297.859 RON | 347.797 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 297.909 RON | 352.983 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 211.087 RON | 76.898 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 1.514.809 RON | 1.509.125 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 1.725.896 RON | 1.586.023 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 923.634 RON | 921.254 RON |
| CreanțeSume de încasat | 513.726 RON | 509.317 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 77.449 RON | 78.554 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 2.654.538 RON | 2.216.756 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -928.621 RON | -630.712 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 4 persoane | 7 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,57 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -53,8 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 9.030 -98,1% față de anul precedent | 12.480 | 310.339 | 0 | 0 | 297.859 | 297.909 |
| 2023 | 477.676 -77,8% față de anul precedent | 518.972 | 866.769 | 0 | 0 | 347.797 | 352.983 |
| 2022 | 2.147.285 +72,1% față de anul precedent | 3.322.823 | 3.638.148 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 315.325 | 345.701 |
| 2021 | 1.248.056 +9,3% față de anul precedent | 3.412.805 | 2.161.357 | 1.251.448 +758,9% față de anul precedent | 1.239.217 +818,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 1.141.399 +36,3% față de anul precedent | 1.575.258 | 1.429.547 | 145.711 -53,2% față de anul precedent | 134.890 -55,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 837.217 +439,2% față de anul precedent | 854.564 | 543.018 | 311.546 +5.843,3% față de anul precedent | 303.187 +8.116,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 155.261 +125,3% față de anul precedent | 162.611 | 157.369 | 5.242 -84,4% față de anul precedent | 3.690 -88,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 68.929 +4.495,3% față de anul precedent | 172.103 | 138.466 | 33.637 | 32.948 | 0 | 0 |
| 2016 | 1.500 | 1.920 | 62.351 | 0 | 0 | 60.431 | 60.446 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 211.087 | 1.514.809 | 1.725.896 | 923.634 | 513.726 | 77.449 |
| 2023 | 76.898 | 1.509.125 | 1.586.023 | 921.254 | 509.317 | 78.554 |
| 2022 | 145.374 | 1.653.956 | 1.799.330 | 929.376 | 696.890 | 27.690 |
| 2021 | 906.646 | 2.584.579 | 3.491.225 | 1.896.677 | 447.422 | 240.480 |
| 2020 | 248.998 | 873.505 | 1.122.503 | 315.038 | 405.702 | 152.765 |
| 2019 | 15.856 | 639.508 | 655.364 | 1.717 | 240.750 | 397.041 |
| 2018 | 25.180 | 161.897 | 187.077 | 0 | 125.582 | 36.315 |
| 2017 | 43.263 | 113.372 | 156.635 | 0 | 68.760 | 44.612 |
| 2016 | 61.605 | 167.985 | 229.590 | 0 | 68.046 | 99.939 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.654.538 +19,8% față de anul precedent | -928.621 | Neraportat | 4 -42,9% față de anul precedent |
| 2023 | 2.216.756 +6,6% față de anul precedent | -630.712 | Neraportat | 7 -46,2% față de anul precedent |
| 2022 | 2.079.422 +2,6% față de anul precedent | -277.729 | Neraportat | 13 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 2.026.026 +207,3% față de anul precedent | 1.470.574 | Neraportat | 13 +8,3% față de anul precedent |
| 2020 | 659.267 +205,5% față de anul precedent | 369.635 | Neraportat | 12 +140,0% față de anul precedent |
| 2019 | 215.782 +154,3% față de anul precedent | 334.745 | Neraportat | 5 +66,7% față de anul precedent |
| 2018 | 84.866 +28,2% față de anul precedent | 31.558 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2017 | 66.218 +4,1% față de anul precedent | 27.868 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2016 | 63.636 | -60.246 | Neraportat | 3 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
12 repere. O singură cronologie.
Din 2015 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 9.030 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 9.030 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 9.030 RON -98.11% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 297.909 RON
- Angajati
- 4 -42.86% față de anul precedent
- Datorii
- 2.654.538 RON +19.75% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 477.676 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 477.676 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 477.676 RON -77.75% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 352.983 RON
- Angajati
- 7 -46.15% față de anul precedent
- Datorii
- 2.216.756 RON +6.6% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.147.285 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 2.147.285 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 2.147.285 RON +72.05% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 345.701 RON
- Angajati
- 13 0% față de anul precedent
- Datorii
- 2.079.422 RON +2.64% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2022Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2021 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.248.056 RON. Profit: 1.239.217 RON
Cifra de afaceri: 1.248.056 RON. Profit: 1.239.217 RON
- Cifra de afaceri
- 1.248.056 RON +9.34% față de anul precedent
- Profit net
- 1.239.217 RON +818.69% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 13 +8.33% față de anul precedent
- Datorii
- 2.026.026 RON +207.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2021Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.141.399 RON. Profit: 134.890 RON
Cifra de afaceri: 1.141.399 RON. Profit: 134.890 RON
- Cifra de afaceri
- 1.141.399 RON +36.33% față de anul precedent
- Profit net
- 134.890 RON -55.51% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 12 +140% față de anul precedent
- Datorii
- 659.267 RON +205.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 837.217 RON. Profit: 303.187 RON
Cifra de afaceri: 837.217 RON. Profit: 303.187 RON
- Cifra de afaceri
- 837.217 RON +439.23% față de anul precedent
- Profit net
- 303.187 RON +8116.45% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +66.67% față de anul precedent
- Datorii
- 215.782 RON +154.26% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 155.261 RON. Profit: 3.690 RON
Cifra de afaceri: 155.261 RON. Profit: 3.690 RON
- Cifra de afaceri
- 155.261 RON +125.25% față de anul precedent
- Profit net
- 3.690 RON -88.8% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 84.866 RON +28.16% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 68.929 RON. Profit: 32.948 RON
Cifra de afaceri: 68.929 RON. Profit: 32.948 RON
- Cifra de afaceri
- 68.929 RON +4495.27% față de anul precedent
- Profit net
- 32.948 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 66.218 RON +4.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.500 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.500 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.500 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 60.446 RON
- Angajati
- 3
- Datorii
- 63.636 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataARHIDECK CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7111 in Sat Baciu Com. Baciu (CLUJ)
ARHIDECK CONSTRUCT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7111 in Sat Baciu Com. Baciu (CLUJ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7111, Cluj
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7111, Cluj
Alte firme din Cluj
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ARHIDECK CONSTRUCT SRL?
CUI-ul ARHIDECK CONSTRUCT SRL este 34951710.
Unde este sediul ARHIDECK CONSTRUCT SRL?
ARHIDECK CONSTRUCT SRL are sediul in Romania, CLUJ, Sat Baciu Com. Baciu, Str. CORBULUI nr. 2, 407055, Sat Baciu Com. Baciu, judetul CLUJ.
Cand a fost infiintata ARHIDECK CONSTRUCT SRL?
ARHIDECK CONSTRUCT SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ARHIDECK CONSTRUCT SRL in 2024?
In 2024, ARHIDECK CONSTRUCT SRL a raportat o cifra de afaceri de 9.030 RON.
Cati angajati are ARHIDECK CONSTRUCT SRL?
ARHIDECK CONSTRUCT SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.
Ce activitate are ARHIDECK CONSTRUCT SRL?
ARHIDECK CONSTRUCT SRL are codul CAEN principal 7111 (Activități de arhitectură).
Ce profit a inregistrat ARHIDECK CONSTRUCT SRL in 2024?
ARHIDECK CONSTRUCT SRL a inregistrat o pierdere neta de 297.909 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 12 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 12 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.