Activ Plătitor TVA

GLOBAL PREMIUM SOLUTIONS SRL

CUI: 34961594
CIF: RO34961594
Reg. Com.: J23/3102/2015
CAEN: 7732
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 septembrie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 17:48

Despre GLOBAL PREMIUM SOLUTIONS SRL

GLOBAL PREMIUM SOLUTIONS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Măgurele, judetul ILFOV, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții" (cod CAEN 7732), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GLOBAL PREMIUM SOLUTIONS SRL a raportat o cifra de afaceri de 494.548 RON, in crestere fata de anul precedent (+18.1%). Profitul net inregistrat a fost de 15.707 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 28.677 RON in 2015 la 494.548 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
494.548 RON
Venituri totale
607.931 RON
Cheltuieli totale
579.628 RON
Profit brut
28.303 RON
Profit net
15.707 RON
Marja profit net
3,18%
Active imobilizate
309.127 RON
Active circulante
280.152 RON
Stocuri
3 RON
Creanțe
212.256 RON
Casa & conturi bănci
67.893 RON
Capital propriu
463.621 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Măgurele, Str. Ioan Slavici nr. 26, 77125

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Măgurele, Str. Ioan Slavici nr. 26, 77125
Cod poștal: 77125
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Măgurele, Str. Ioan Slavici nr. 26, 77125
Cod postal
77125
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.09.2015
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 octombrie 2023

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
494.548 RON
Rezultat net
15.707 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 494.548 RON 418.562 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 607.931 RON 520.026 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 579.628 RON 416.803 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 28.303 RON 103.223 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 15.707 RON 98.285 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 309.127 RON 301.638 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 280.152 RON 259.787 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 589.279 RON 561.425 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 3 RON 7.691 RON
CreanțeSume de încasat 212.256 RON 194.908 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 67.893 RON 57.188 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 125.658 RON 113.511 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 463.621 RON 447.914 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active589.279RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

21,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale589.279 RON
Datorii totale125.658 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,7 %Profit net / active totale
ROE
3,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,23 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
78,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 494.548 +18,2% față de anul precedent 607.931 579.628 28.303 -72,6% față de anul precedent 15.707 -84,0% față de anul precedent 0 0
2023 418.562 +10,6% față de anul precedent 520.026 416.803 103.223 +942,1% față de anul precedent 98.285 +1.552,4% față de anul precedent 0 0
2022 378.589 -17,8% față de anul precedent 408.174 398.269 9.905 -88,9% față de anul precedent 5.948 -93,0% față de anul precedent 0 0
2021 460.405 +114,2% față de anul precedent 492.310 402.798 89.512 -6,0% față de anul precedent 84.592 -3,9% față de anul precedent 0 0
2020 214.968 +2,3% față de anul precedent 239.626 144.401 95.225 -0,8% față de anul precedent 88.035 -1,8% față de anul precedent 0 0
2019 210.114 +35,4% față de anul precedent 210.114 114.150 95.964 +38,1% față de anul precedent 89.661 +38,3% față de anul precedent 0 0
2018 155.190 +135,3% față de anul precedent 155.190 85.716 69.474 +115,2% față de anul precedent 64.818 +113,9% față de anul precedent 0 0
2017 65.956 +151,2% față de anul precedent 65.956 33.674 32.282 +270,2% față de anul precedent 30.303 +281,9% față de anul precedent 0 0
2016 26.254 -8,5% față de anul precedent 26.254 17.533 8.721 +64,1% față de anul precedent 7.934 +78,2% față de anul precedent 0 0
2015 28.677 28.677 23.364 5.313 4.453 Neraportat 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 309.127 280.152 589.279 3 212.256 67.893
2023 301.638 259.787 561.425 7.691 194.908 57.188
2022 300.352 216.819 517.171 5.094 189.174 22.551
2021 59.231 326.915 386.146 756 297.410 28.749
2020 16.209 248.903 265.112 0 32.740 216.163
2019 2.406 201.956 204.362 0 17.092 184.864
2018 3.281 108.220 111.501 0 11.342 96.878
2017 0 47.736 47.736 7.972 2.000 37.764
2016 0 16.297 16.297 0 0 16.297
2015 0 7.238 7.238 0 2.025 5.213

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 125.658 +10,7% față de anul precedent 463.621 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 113.511 -32,3% față de anul precedent 447.914 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 167.542 +294,5% față de anul precedent 349.629 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 42.466 +605,0% față de anul precedent 343.680 Neraportat 1
2020 6.024 -13,9% față de anul precedent 259.088 Neraportat 0
2019 6.994 +84,3% față de anul precedent 197.368 Neraportat 0
2018 3.794 -21,7% față de anul precedent 107.707 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 4.846 +30,6% față de anul precedent 42.890 Neraportat 1
2016 3.710 +43,5% față de anul precedent 12.587 Neraportat 0
2015 2.585 4.653 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 494.548 RON. Profit: 15.707 RON

Cifra de afaceri: 494.548 RON. Profit: 15.707 RON

Cifra de afaceri
494.548 RON +18.15% față de anul precedent
Profit net
15.707 RON -84.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
125.658 RON +10.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 418.562 RON. Profit: 98.285 RON

Cifra de afaceri: 418.562 RON. Profit: 98.285 RON

Cifra de afaceri
418.562 RON +10.56% față de anul precedent
Profit net
98.285 RON +1552.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
113.511 RON -32.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 378.589 RON. Profit: 5.948 RON

Cifra de afaceri: 378.589 RON. Profit: 5.948 RON

Cifra de afaceri
378.589 RON -17.77% față de anul precedent
Profit net
5.948 RON -92.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
167.542 RON +294.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 460.405 RON. Profit: 84.592 RON

Cifra de afaceri: 460.405 RON. Profit: 84.592 RON

Cifra de afaceri
460.405 RON +114.17% față de anul precedent
Profit net
84.592 RON -3.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
42.466 RON +604.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 214.968 RON. Profit: 88.035 RON

Cifra de afaceri: 214.968 RON. Profit: 88.035 RON

Cifra de afaceri
214.968 RON +2.31% față de anul precedent
Profit net
88.035 RON -1.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.024 RON -13.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 210.114 RON. Profit: 89.661 RON

Cifra de afaceri: 210.114 RON. Profit: 89.661 RON

Cifra de afaceri
210.114 RON +35.39% față de anul precedent
Profit net
89.661 RON +38.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.994 RON +84.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 155.190 RON. Profit: 64.818 RON

Cifra de afaceri: 155.190 RON. Profit: 64.818 RON

Cifra de afaceri
155.190 RON +135.29% față de anul precedent
Profit net
64.818 RON +113.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
3.794 RON -21.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 65.956 RON. Profit: 30.303 RON

Cifra de afaceri: 65.956 RON. Profit: 30.303 RON

Cifra de afaceri
65.956 RON +151.22% față de anul precedent
Profit net
30.303 RON +281.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
4.846 RON +30.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 26.254 RON. Profit: 7.934 RON

Cifra de afaceri: 26.254 RON. Profit: 7.934 RON

Cifra de afaceri
26.254 RON -8.45% față de anul precedent
Profit net
7.934 RON +78.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.710 RON +43.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 28.677 RON. Profit: 4.453 RON

Cifra de afaceri: 28.677 RON. Profit: 4.453 RON

Cifra de afaceri
28.677 RON
Profit net
4.453 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.585 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGLOBAL PREMIUM SOLUTIONS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7732 in Orş. Măgurele (ILFOV)

GLOBAL PREMIUM SOLUTIONS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7732 in Orş. Măgurele (ILFOV)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7732, Ilfov

ANE MINERAL QUALITY S.R.L.
CUI: 43108210CAEN: 7732
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2020-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
495.475 RON
Profit
43.214 RON
Angajati
1
THEEA BEST CONSTRUCT SRL
CUI: 37246617CAEN: 7732
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2017-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
487.545 RON
Profit
43.967 RON
Angajati
1
DOMIMPEX AUTO SRL
CUI: 3321986CAEN: 7732
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari1993-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
512.953 RON
Profit
28.763 RON
Angajati
4
IMPACT UTILAJE S.R.L.
CUI: 43351765CAEN: 7732
Activ
ILFOV, Sat Dragomireşti-Vale Com. Dragomireşti-Vale2020-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
412.550 RON
Profit
15.706 RON
Angajati
1
SABINA TRANZIT S.R.L.
CUI: 18447428CAEN: 7732
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2006-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
916.106 RON
Profit
60.047 RON
Angajati
5
MATT CONCEPT EDIL S.R.L.
CUI: 47203494CAEN: 7732
Activ
ILFOV, Sat Jilava Com. Jilava2022-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.252 RON
Profit
198.732 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7732, Ilfov

MAVECA MANAGEMENT SRL
CUI: 33709379CAEN: 7732
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2014-10-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ACROW SRL
CUI: 36209823CAEN: 7732
Activ
ILFOV, Sat Rudeni Orş. Chitila2016-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.316.530 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
ANVER UTILAJE SRL
CUI: 33194795CAEN: 7732
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2014-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.760 RON
Profit
10.260 RON
Angajati
1
FIRCOM VTEC SRL
CUI: 36354920CAEN: 7732
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2016-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.981.294 RON
Profit
20.731 RON
Angajati
4

Alte firme din Ilfov

SLIM EXPERT SRL
CUI: 34961586CAEN: 9329
Activ
ILFOV, Sat Corbeanca Com. Corbeanca2015-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.000 RON
Profit
205.631 RON
Angajati
1
GEO TRAINING SRL
CUI: 34961624CAEN: 8559
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2015-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
325.109 RON
Profit
237.976 RON
Angajati
1
NETVOIP SRL
CUI: 34954147CAEN: 6220
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2015-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
335.605 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PETRISOR EVENTS LOGISTICS SRL
CUI: 34893635CAEN: 7722
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2015-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.963.363 RON
Profit
239.142 RON
Angajati
6
ALADIN PIESE AUTO SRL
CUI: 35030497CAEN: 4532
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2015-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.692 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ORIGINS TRADING GROUP SRL
CUI: 34155034CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari2015-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.587.680 RON
Profit
1.245.267 RON
Angajati
5
CROMIX CONSULT S.R.L.
CUI: 35684572CAEN: 6810
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2016-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.957.893 RON
Profit
353.584 RON
Angajati
5
STEF ALEX CONCEPT S.R.L.
CUI: 40993400CAEN: 4941
Activ
ILFOV, Sat Surlari Com. Petrăchioaia2019-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GLOBAL PREMIUM SOLUTIONS SRL?

CUI-ul GLOBAL PREMIUM SOLUTIONS SRL este 34961594.

Unde este sediul GLOBAL PREMIUM SOLUTIONS SRL?

GLOBAL PREMIUM SOLUTIONS SRL are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Măgurele, Str. Ioan Slavici nr. 26, 77125, Orş. Măgurele, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata GLOBAL PREMIUM SOLUTIONS SRL?

GLOBAL PREMIUM SOLUTIONS SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GLOBAL PREMIUM SOLUTIONS SRL in 2024?

In 2024, GLOBAL PREMIUM SOLUTIONS SRL a raportat o cifra de afaceri de 494.548 RON.

Cati angajati are GLOBAL PREMIUM SOLUTIONS SRL?

GLOBAL PREMIUM SOLUTIONS SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are GLOBAL PREMIUM SOLUTIONS SRL?

GLOBAL PREMIUM SOLUTIONS SRL are codul CAEN principal 7732 (Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții).

Ce profit a inregistrat GLOBAL PREMIUM SOLUTIONS SRL in 2024?

GLOBAL PREMIUM SOLUTIONS SRL a inregistrat un profit net de 15.707 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.