Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 22:40
Despre OPTOSTYL C.S.M. SRL
OPTOSTYL C.S.M. SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a." (cod CAEN 8699), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, OPTOSTYL C.S.M. SRL a raportat o cifra de afaceri de 298.895 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+1.8%). Profitul net inregistrat a fost de 79.526 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 101.867 RON in 2016 la 298.895 RON in 2024.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 298.895 RON
- Venituri totale
- 298.895 RON
- Cheltuieli totale
- 216.380 RON
- Profit brut
- 82.515 RON
- Profit net
- 79.526 RON
- Marja profit net
- 26,61%
- Active imobilizate
- 208.103 RON
- Active circulante
- 377.797 RON
- Stocuri
- 352.691 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 25.106 RON
- Capital propriu
- 573.337 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian, Str. Basarabi nr. 2C
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 08.09.2015
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2016 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 298.895 RON
- Rezultat net
- 79.526 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 298.895 RON | 293.612 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 298.895 RON | 293.612 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 216.380 RON | 217.381 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 82.515 RON | 76.231 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 79.526 RON | 73.295 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 208.103 RON | 237.827 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 377.797 RON | 267.492 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 585.900 RON | 505.319 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 352.691 RON | 234.929 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 25.106 RON | 32.563 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 12.563 RON | 11.508 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 573.337 RON | 493.811 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 13,6 %Profit net / active totale
- ROE
- 13,9 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 30,07 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 97,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 298.895 +1,8% față de anul precedent | 298.895 | 216.380 | 82.515 +8,2% față de anul precedent | 79.526 +8,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 293.612 +10,4% față de anul precedent | 293.612 | 217.381 | 76.231 +19,3% față de anul precedent | 73.295 +19,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 265.914 -7,7% față de anul precedent | 265.914 | 202.002 | 63.912 -8,1% față de anul precedent | 61.253 -8,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 288.125 +9,3% față de anul precedent | 288.125 | 218.590 | 69.535 +15,0% față de anul precedent | 66.654 +15,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 263.618 -7,0% față de anul precedent | 263.618 | 203.176 | 60.442 -11,8% față de anul precedent | 57.806 -12,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 283.531 -1,9% față de anul precedent | 283.531 | 214.979 | 68.552 -13,7% față de anul precedent | 65.717 -14,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 288.900 +43,7% față de anul precedent | 288.900 | 209.473 | 79.427 +32,3% față de anul precedent | 76.538 +38,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 201.075 +97,4% față de anul precedent | 201.075 | 141.052 | 60.023 +48,9% față de anul precedent | 55.108 +47,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 101.867 | 102.679 | 62.356 | 40.323 | 37.267 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 208.103 | 377.797 | 585.900 | 352.691 | 0 | 25.106 |
| 2023 | 237.827 | 267.492 | 505.319 | 234.929 | 0 | 32.563 |
| 2022 | 113.846 | 336.339 | 450.185 | 328.316 | 0 | 8.023 |
| 2021 | 145.526 | 240.150 | 385.676 | 236.118 | 0 | 4.032 |
| 2020 | 122.258 | 191.634 | 313.892 | 186.526 | 0 | 5.108 |
| 2019 | 146.235 | 168.809 | 315.044 | 165.686 | 0 | 3.123 |
| 2018 | 106.265 | 148.011 | 254.276 | 104.215 | 25.640 | 18.156 |
| 2017 | 95.557 | 113.316 | 208.873 | 108.203 | 0 | 5.113 |
| 2016 | 109.213 | 158.208 | 267.421 | 155.104 | 0 | 3.104 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 12.563 +9,2% față de anul precedent | 573.337 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 11.508 -61,2% față de anul precedent | 493.811 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 29.669 +12,3% față de anul precedent | 420.516 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 26.413 +24,3% față de anul precedent | 359.263 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 21.256 -73,5% față de anul precedent | 292.636 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 80.214 -5,8% față de anul precedent | 234.830 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 85.163 -26,8% față de anul precedent | 169.113 | Neraportat | 1 |
| 2017 | 116.298 -49,4% față de anul precedent | 92.575 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 229.954 | 37.467 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| CDCRISTINA DOGARU | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
13 repere. O singură cronologie.
Din 2015 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 3 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 25066/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 20062/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 05.05.2026
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 05.05.2026
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 16215/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date persoane împuternicite, durată societate
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date persoane împuternicite, durată societate
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 298.895 RON. Profit: 79.526 RON
Cifra de afaceri: 298.895 RON. Profit: 79.526 RON
- Cifra de afaceri
- 298.895 RON +1.8% față de anul precedent
- Profit net
- 79.526 RON +8.5% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 12.563 RON +9.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 293.612 RON. Profit: 73.295 RON
Cifra de afaceri: 293.612 RON. Profit: 73.295 RON
- Cifra de afaceri
- 293.612 RON +10.42% față de anul precedent
- Profit net
- 73.295 RON +19.66% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 11.508 RON -61.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 265.914 RON. Profit: 61.253 RON
Cifra de afaceri: 265.914 RON. Profit: 61.253 RON
- Cifra de afaceri
- 265.914 RON -7.71% față de anul precedent
- Profit net
- 61.253 RON -8.1% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 29.669 RON +12.33% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 288.125 RON. Profit: 66.654 RON
Cifra de afaceri: 288.125 RON. Profit: 66.654 RON
- Cifra de afaceri
- 288.125 RON +9.3% față de anul precedent
- Profit net
- 66.654 RON +15.31% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 26.413 RON +24.26% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 263.618 RON. Profit: 57.806 RON
Cifra de afaceri: 263.618 RON. Profit: 57.806 RON
- Cifra de afaceri
- 263.618 RON -7.02% față de anul precedent
- Profit net
- 57.806 RON -12.04% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 21.256 RON -73.5% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 283.531 RON. Profit: 65.717 RON
Cifra de afaceri: 283.531 RON. Profit: 65.717 RON
- Cifra de afaceri
- 283.531 RON -1.86% față de anul precedent
- Profit net
- 65.717 RON -14.14% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 80.214 RON -5.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 288.900 RON. Profit: 76.538 RON
Cifra de afaceri: 288.900 RON. Profit: 76.538 RON
- Cifra de afaceri
- 288.900 RON +43.68% față de anul precedent
- Profit net
- 76.538 RON +38.89% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 85.163 RON -26.77% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 201.075 RON. Profit: 55.108 RON
Cifra de afaceri: 201.075 RON. Profit: 55.108 RON
- Cifra de afaceri
- 201.075 RON +97.39% față de anul precedent
- Profit net
- 55.108 RON +47.87% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 116.298 RON -49.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 101.867 RON. Profit: 37.267 RON
Cifra de afaceri: 101.867 RON. Profit: 37.267 RON
- Cifra de afaceri
- 101.867 RON
- Profit net
- 37.267 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 229.954 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOPTOSTYL C.S.M. SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8699 in Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian (CONSTANŢA)
OPTOSTYL C.S.M. SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8699 in Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian (CONSTANŢA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
3 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
02.072026Mentiune · Buletin 25066/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 25.06.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- OPTOSTYL C.S.M. SRL
- CUI
- 34978316
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 02.07.2026
- Registrul Comerțului
- J13/1973/2015
- EUID
- ROONRC.J13/1973/2015
- Sediu
- Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Jud. Constanţa, Strada BASARABI, Nr. 2C
- Județ
- Constanţa
- Număr încheiere
- 527019
- Data încheierii
- 01.07.2026
- Număr dosar
- 2559453
- Data dosarului
- 26.06.2026
- Tribunal
- Constanta
- Registrator
- Cristina Monica Pirvu
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate
Documente menționate
- Act adiţional nr. 2 din 11.05.2026 la contract de închiriere nr. 474 din 22.04.2016, Decizie asociat unic nr. 1 din 25.06.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2559453 din 26.06.2026
26.052026Mentiune · Buletin 20062/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 05.05.2026
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 05.05.2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- OPTOSTYL C.S.M. SRL
- CUI
- 34978316
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 26.05.2026
- Registrul Comerțului
- J13/1973/2015
- EUID
- ROONRC.J13/1973/2015
- Sediu
- Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Jud. Constanţa, Strada BASARABI, Nr. 2C
- Județ
- Constanţa
- Număr încheiere
- 420666
- Data încheierii
- 25.05.2026
- Număr dosar
- 1815877
- Data dosarului
- 05.05.2026
- Tribunal
- Constanta
- Registrator
- Mihaela VICOL
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 05.05.2026
Documente menționate
- Decizie asociat unic nr. 1 din 05.05.2026
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1815877 din 05.05.2026
29.042026Mentiune · Buletin 16215/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date persoane împuternicite, durată societate
domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 09.04.2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- OPTOSTYL C.S.M. SRL
- CUI
- 34978316
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 29.04.2026
- Registrul Comerțului
- J13/1973/2015
- EUID
- ROONRC.J13/1973/2015
- Sediu
- Jud. Constanţa, Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Strada BASARABI, Nr. 2C
- Județ
- Constanţa
- Număr încheiere
- 346310
- Data încheierii
- 28.04.2026
- Număr dosar
- 1524411
- Data dosarului
- 09.04.2026
- Tribunal
- Constanta
- Registrator
- Gabriela Elena Andronache
Subiecte
domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date persoane împuternicite, durată societate
Documente menționate
- Declaraţie 1 / 2 40 pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1524411 din 09.04.2026
- Decizie asociat unic nr. 1/2026 din 23.04.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 8699, Constanţa
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8699, Constanţa
Alte firme din Constanţa
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul OPTOSTYL C.S.M. SRL?
CUI-ul OPTOSTYL C.S.M. SRL este 34978316.
Unde este sediul OPTOSTYL C.S.M. SRL?
OPTOSTYL C.S.M. SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian, Str. Basarabi nr. 2C, Sat Valu lui Traian Com. Valu lui Traian, judetul CONSTANŢA.
Cand a fost infiintata OPTOSTYL C.S.M. SRL?
OPTOSTYL C.S.M. SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a OPTOSTYL C.S.M. SRL in 2024?
In 2024, OPTOSTYL C.S.M. SRL a raportat o cifra de afaceri de 298.895 RON.
Cati angajati are OPTOSTYL C.S.M. SRL?
OPTOSTYL C.S.M. SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are OPTOSTYL C.S.M. SRL?
OPTOSTYL C.S.M. SRL are codul CAEN principal 8699 (Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.).
Ce profit a inregistrat OPTOSTYL C.S.M. SRL in 2024?
OPTOSTYL C.S.M. SRL a inregistrat un profit net de 79.526 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 3 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.