Activ

IVEMAROTEC SRL

CUI: 34980022
CIF: 34980022
Reg. Com.: J2015000531393
CAEN: 4933
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 septembrie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 16:29

Despre IVEMAROTEC SRL

IVEMAROTEC SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Focşani, judetul VRANCEA, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă" (cod CAEN 4933), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IVEMAROTEC SRL a raportat o cifra de afaceri de 51.113 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+3.7%). Profitul net inregistrat a fost de 6.589 RON (relativ stabila). Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 7.793 RON in 2015 la 51.113 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
51.113 RON
Venituri totale
116.368 RON
Cheltuieli totale
108.640 RON
Profit brut
7.728 RON
Profit net
6.589 RON
Marja profit net
12,89%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
43.577 RON
Stocuri
189 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
43.388 RON
Capital propriu
37.253 RON

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Lupeni nr. 8, 620151
Telefon0772257767

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Lupeni nr. 8, 620151
Cod poștal: 620151
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Lupeni nr. 8, 620151
Cod postal
620151
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 09.09.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
51.113 RON
Rezultat net
6.589 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 51.113 RON 49.270 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 116.368 RON 49.270 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 108.640 RON 41.158 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 7.728 RON 8.112 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 6.589 RON 6.840 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 11.127 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 43.577 RON 29.659 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 43.577 RON 40.786 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 189 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 43.388 RON 29.659 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.324 RON 6.162 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 37.253 RON 34.624 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active43.577RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

14,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale43.577 RON
Datorii totale6.324 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
15,1 %Profit net / active totale
ROE
17,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,89 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
85,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 51.113 +3,7% față de anul precedent 116.368 108.640 7.728 -4,7% față de anul precedent 6.589 -3,7% față de anul precedent 0 0
2023 49.270 +43,3% față de anul precedent 49.270 41.158 8.112 6.840 0 0
2022 34.382 -34,0% față de anul precedent 34.382 50.902 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 16.520 17.448
2021 52.064 +44,5% față de anul precedent 57.064 33.623 23.441 +160,9% față de anul precedent 23.157 +180,6% față de anul precedent 0 0
2020 36.031 -3,8% față de anul precedent 36.031 27.047 8.984 +22,9% față de anul precedent 8.253 +33,4% față de anul precedent 0 0
2019 37.454 -44,3% față de anul precedent 37.454 30.143 7.311 -56,7% față de anul precedent 6.188 -59,7% față de anul precedent 0 0
2018 67.211 -35,1% față de anul precedent 67.211 50.329 16.882 -27,8% față de anul precedent 15.361 -30,9% față de anul precedent 0 0
2017 103.540 +56,0% față de anul precedent 114.540 91.165 23.375 +354,2% față de anul precedent 22.230 +571,0% față de anul precedent 0 0
2016 66.390 +751,9% față de anul precedent 85.152 80.006 5.146 3.313 0 0
2015 7.793 7.793 18.877 0 0 Neraportat 11.318

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 43.577 43.577 189 0 43.388
2023 11.127 29.659 40.786 0 0 29.659
2022 25.460 7.249 32.709 0 0 7.249
2021 41.283 30.092 71.375 0 0 30.092
2020 7.074 40.976 48.050 0 4 40.972
2019 12.960 27.077 40.037 0 0 27.077
2018 24.960 24.641 49.601 0 6.000 18.641
2017 37.210 44.630 81.840 0 6.000 38.630
2016 23.502 8.867 32.369 0 0 8.867
2015 31.305 2.914 34.219 174 0 2.740

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 6.324 +2,6% față de anul precedent 37.253 Neraportat 0
2023 6.162 +25,1% față de anul precedent 34.624 Neraportat 0
2022 4.925 +26,6% față de anul precedent 27.784 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 3.891 +4,5% față de anul precedent 67.484 Neraportat 1
2020 3.723 -6,1% față de anul precedent 44.327 Neraportat 0
2019 3.963 -80,0% față de anul precedent 36.074 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 19.815 -70,6% față de anul precedent 29.786 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2017 67.415 +67,8% față de anul precedent 14.425 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2016 40.174 -11,4% față de anul precedent -7.805 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 45.337 -11.118 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
APALIN PANFILadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 9140/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 51.113 RON. Profit: 6.589 RON

Cifra de afaceri: 51.113 RON. Profit: 6.589 RON

Cifra de afaceri
51.113 RON +3.74% față de anul precedent
Profit net
6.589 RON -3.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.324 RON +2.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 49.270 RON. Profit: 6.840 RON

Cifra de afaceri: 49.270 RON. Profit: 6.840 RON

Cifra de afaceri
49.270 RON +43.3% față de anul precedent
Profit net
6.840 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.162 RON +25.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 34.382 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 34.382 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
34.382 RON -33.96% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
17.448 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
4.925 RON +26.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 52.064 RON. Profit: 23.157 RON

Cifra de afaceri: 52.064 RON. Profit: 23.157 RON

Cifra de afaceri
52.064 RON +44.5% față de anul precedent
Profit net
23.157 RON +180.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
3.891 RON +4.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 36.031 RON. Profit: 8.253 RON

Cifra de afaceri: 36.031 RON. Profit: 8.253 RON

Cifra de afaceri
36.031 RON -3.8% față de anul precedent
Profit net
8.253 RON +33.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.723 RON -6.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 37.454 RON. Profit: 6.188 RON

Cifra de afaceri: 37.454 RON. Profit: 6.188 RON

Cifra de afaceri
37.454 RON -44.27% față de anul precedent
Profit net
6.188 RON -59.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
3.963 RON -80% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 67.211 RON. Profit: 15.361 RON

Cifra de afaceri: 67.211 RON. Profit: 15.361 RON

Cifra de afaceri
67.211 RON -35.09% față de anul precedent
Profit net
15.361 RON -30.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
19.815 RON -70.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 103.540 RON. Profit: 22.230 RON

Cifra de afaceri: 103.540 RON. Profit: 22.230 RON

Cifra de afaceri
103.540 RON +55.96% față de anul precedent
Profit net
22.230 RON +570.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
67.415 RON +67.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 66.390 RON. Profit: 3.313 RON

Cifra de afaceri: 66.390 RON. Profit: 3.313 RON

Cifra de afaceri
66.390 RON +751.92% față de anul precedent
Profit net
3.313 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
40.174 RON -11.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 7.793 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 7.793 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
7.793 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.318 RON
Angajati
1
Datorii
45.337 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIVEMAROTEC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Mun. Focşani (VRANCEA)

IVEMAROTEC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Mun. Focşani (VRANCEA)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

09.032026Mentiune · Buletin 9140/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 25.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
IVEMAROTEC SRL
CUI
34980022
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
09.03.2026
Registrul Comerțului
J39/531/2015
EUID
ROONRC.J39/531/2015
Sediu
Jud. Vrancea, Municipiul Focşani, Strada LUPENI, Nr. 8, Ap. 52
Județ
Vrancea
Număr încheiere
193332
Data încheierii
06.03.2026
Număr dosar
849727
Data dosarului
25.02.2026
Tribunal
Vrancea
Registrator
Doina Totolici

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 25.02.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 849727 din 25.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 9140/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4933, Vrancea

BETALEX SRL
CUI: 15103551CAEN: 4933
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2002-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.577 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ALEXIVAL TAXI S.R.L.
CUI: 46617846CAEN: 4933
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2022-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.741 RON
Profit
8.245 RON
Angajati
1
FIT 4 ALL S.R.L.
CUI: 49353269CAEN: 4933
Activ
VRANCEA, Sat Unirea Orş. Odobeşti2024-01-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.800 RON
Profit
6.101 RON
Angajati
1
DRAGOŞ TDL PRESTIGE SRL
CUI: 34044460CAEN: 4933
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2015-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
50.648 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NOVALIL 2003 SRL
CUI: 16096550CAEN: 4933
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2004-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.928 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ACODARTAX SRL
CUI: 26674251CAEN: 4933
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2010-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
44.043 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4933, Vrancea

KILCONFORT TAX SRL
CUI: 34962107CAEN: 4933
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2015-09-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.589 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANDREMADAN SRL
CUI: 35040830CAEN: 4933
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2015-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.907 RON
Profit
557 RON
Angajati
0
MAFOPETAL SRL
CUI: 34820498CAEN: 4933
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2015-07-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
216.356 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
OANALINTAX SRL
CUI: 35162390CAEN: 4933
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2015-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.605 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Vrancea

TEOIZABEL SRL
CUI: 34980006CAEN: 4712
Activ
VRANCEA, Sat Goleşti Com. Goleşti2015-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
167.078 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CABA WHATER SRL
CUI: 35022087CAEN: 4322
Activ
VRANCEA, Sat Gresu Com. Tulnici2015-09-21
fara e-Factura
ILDENIVIO MIXT SRL
CUI: 34642498CAEN: 4631
Activ
VRANCEA, Sat Dumbrăveni Com. Dumbrăveni2015-06-12
fara e-Factura
BLS TRAD ACTIVITY SRL
CUI: 35358460CAEN: 7430
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2015-12-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
66.576 RON
Profit
38 RON
Angajati
0
COSILVDAN CONSTRUCT S.R.L
CUI: 29951136CAEN: 4120
Activ
VRANCEA, Sat Paltin Com. Paltin2012-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IVEMAROTEC SRL?

CUI-ul IVEMAROTEC SRL este 34980022.

Unde este sediul IVEMAROTEC SRL?

IVEMAROTEC SRL are sediul in Romania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Lupeni nr. 8, 620151, Mun. Focşani, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata IVEMAROTEC SRL?

IVEMAROTEC SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IVEMAROTEC SRL in 2024?

In 2024, IVEMAROTEC SRL a raportat o cifra de afaceri de 51.113 RON.

Ce activitate are IVEMAROTEC SRL?

IVEMAROTEC SRL are codul CAEN principal 4933 (Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă).

Ce profit a inregistrat IVEMAROTEC SRL in 2024?

IVEMAROTEC SRL a inregistrat un profit net de 6.589 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.