Activ

PREMIUM CLOSER SRL

CUI: 35028128
CIF: 35028128
Reg. Com.: J2020011095408
CAEN: 9329
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 septembrie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Alte activități recreative și distractive n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 01:20

Despre PREMIUM CLOSER SRL

PREMIUM CLOSER SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități recreative și distractive n.c.a." (cod CAEN 9329), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PREMIUM CLOSER SRL a raportat o cifra de afaceri de 242.704 RON, in scadere fata de anul precedent (-18.0%). Profitul net inregistrat a fost de 8.974 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 21.483 RON in 2015 la 242.704 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
242.704 RON
Venituri totale
242.704 RON
Cheltuieli totale
231.349 RON
Profit brut
11.355 RON
Profit net
8.974 RON
Marja profit net
3,70%
Active imobilizate
76.435 RON
Active circulante
80.261 RON
Stocuri
46.785 RON
Creanțe
8.150 RON
Casa & conturi bănci
25.326 RON
Capital propriu
113.406 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Bld. Metalurgiei nr. 132, 41837

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Bld. Metalurgiei nr. 132, 41837
Cod poștal: 41837
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Bld. Metalurgiei nr. 132, 41837
Cod postal
41837
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 03.09.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
242.704 RON
Rezultat net
8.974 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 242.704 RON 296.135 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 242.704 RON 296.135 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 231.349 RON 226.679 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 11.355 RON 69.456 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 8.974 RON 66.554 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 76.435 RON 98.138 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 80.261 RON 51.439 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 156.696 RON 149.577 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 46.785 RON 47.726 RON
CreanțeSume de încasat 8.150 RON 2.480 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 25.326 RON 1.233 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 43.290 RON 25.145 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 113.406 RON 124.432 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active156.696RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

27,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale156.696 RON
Datorii totale43.290 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,7 %Profit net / active totale
ROE
7,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,85 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
72,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 242.704 -18,0% față de anul precedent 242.704 231.349 11.355 -83,7% față de anul precedent 8.974 -86,5% față de anul precedent 0 0
2023 296.135 +87,6% față de anul precedent 296.135 226.679 69.456 +19,1% față de anul precedent 66.554 +17,3% față de anul precedent 0 0
2022 157.833 +121,0% față de anul precedent 157.833 99.507 58.326 +3.208,3% față de anul precedent 56.743 +5.115,4% față de anul precedent 0 0
2021 71.425 -13,3% față de anul precedent 71.425 69.662 1.763 -95,5% față de anul precedent 1.088 -97,1% față de anul precedent 0 0
2020 82.347 +52,7% față de anul precedent 82.347 43.365 38.982 +108,8% față de anul precedent 36.877 +116,6% față de anul precedent 0 0
2018 53.920 +12,9% față de anul precedent 53.920 35.253 18.667 17.027 0 0
2017 47.758 -55,0% față de anul precedent 47.758 48.765 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.007 1.484
2016 106.063 +393,7% față de anul precedent 106.063 54.577 51.486 -34,9% față de anul precedent 50.220 -36,0% față de anul precedent 0 0
2015 21.483 110.703 31.578 79.125 78.481 Neraportat 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 76.435 80.261 156.696 46.785 8.150 25.326
2023 98.138 51.439 149.577 47.726 2.480 1.233
2022 1.104 138.653 139.757 47.726 56.171 34.756
2021 2.416 104.965 107.381 48.533 33.910 22.522
2020 3.726 128.060 131.786 47.728 38.960 41.372
2018 6.349 139.748 146.097 47.726 39.980 52.042
2017 9.454 125.389 134.843 47.726 1.960 75.703
2016 12.916 119.885 132.801 47.725 1.338 70.822
2015 16.630 75.914 92.544 70.256 1.160 4.498

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 43.290 +72,2% față de anul precedent 113.406 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 25.145 +265,5% față de anul precedent 124.432 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 6.879 +452,1% față de anul precedent 132.878 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 1.246 -95,3% față de anul precedent 106.135 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 26.739 +43,1% față de anul precedent 105.047 Neraportat 1
2018 18.680 +151,6% față de anul precedent 127.417 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 7.425 +90,4% față de anul precedent 127.418 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2016 3.899 -71,9% față de anul precedent 128.902 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 13.863 78.681 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
SOSteluta Oana CapatinaadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 34606/2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 28383/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 242.704 RON. Profit: 8.974 RON

Cifra de afaceri: 242.704 RON. Profit: 8.974 RON

Cifra de afaceri
242.704 RON -18.04% față de anul precedent
Profit net
8.974 RON -86.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
43.290 RON +72.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 296.135 RON. Profit: 66.554 RON

Cifra de afaceri: 296.135 RON. Profit: 66.554 RON

Cifra de afaceri
296.135 RON +87.63% față de anul precedent
Profit net
66.554 RON +17.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
25.145 RON +265.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 157.833 RON. Profit: 56.743 RON

Cifra de afaceri: 157.833 RON. Profit: 56.743 RON

Cifra de afaceri
157.833 RON +120.98% față de anul precedent
Profit net
56.743 RON +5115.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.879 RON +452.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 71.425 RON. Profit: 1.088 RON

Cifra de afaceri: 71.425 RON. Profit: 1.088 RON

Cifra de afaceri
71.425 RON -13.26% față de anul precedent
Profit net
1.088 RON -97.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.246 RON -95.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 82.347 RON. Profit: 36.877 RON

Cifra de afaceri: 82.347 RON. Profit: 36.877 RON

Cifra de afaceri
82.347 RON +52.72% față de anul precedent
Profit net
36.877 RON +116.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
26.739 RON +43.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 53.920 RON. Profit: 17.027 RON

Cifra de afaceri: 53.920 RON. Profit: 17.027 RON

Cifra de afaceri
53.920 RON +12.9% față de anul precedent
Profit net
17.027 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
18.680 RON +151.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 47.758 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 47.758 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
47.758 RON -54.97% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.484 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
7.425 RON +90.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 106.063 RON. Profit: 50.220 RON

Cifra de afaceri: 106.063 RON. Profit: 50.220 RON

Cifra de afaceri
106.063 RON +393.71% față de anul precedent
Profit net
50.220 RON -36.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
3.899 RON -71.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 21.483 RON. Profit: 78.481 RON

Cifra de afaceri: 21.483 RON. Profit: 78.481 RON

Cifra de afaceri
21.483 RON
Profit net
78.481 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
13.863 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPREMIUM CLOSER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

PREMIUM CLOSER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9329 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

18.092026Mentiune · Buletin 34606/2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
PREMIUM CLOSER SRL
CUI
35028128
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
18.09.2026
Registrul Comerțului
J2020011095408
EUID
ROONRC.J2020011095408
Sediu
Bucureşti Sectorul 4, Bulevardul METALURGIEI, Nr. 132, Bl. C3, Etaj 3, Ap. 37
Județ
București
Număr încheiere
731161
Data încheierii
17.09.2026
Număr dosar
3232309
Data dosarului
17.08.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Raluca-Ioana Pletea

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3232309 din 17.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 34606/2026 (PDF)
28.072026Mentiune · Buletin 28383/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
PREMIUM CLOSER SRL
CUI
35028128
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
28.07.2026
Registrul Comerțului
J40/11095/2020
EUID
ROONRC.J40/11095/2020
Sediu
Bucureşti Sectorul 4, Bulevardul METALURGIEI, Nr. 132, Bl. C3, Etaj 3, Ap. 37
Județ
București
Număr încheiere
598424
Data încheierii
28.07.2026
Număr dosar
2879989
Data dosarului
21.07.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Bianca-Maria Penişoară

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 2879989 din 21.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 28383/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9329, Municipiul Bucureşti

THE SLIMMING ROOM SRL
CUI: 30803869CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2012-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.028 RON
Profit
36.395 RON
Angajati
1
MIDNIGHTS CONCEPT S.R.L.
CUI: 48680831CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2023-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
240.781 RON
Profit
2.204 RON
Angajati
0
PARTENER AGREMENT AGENCY S.R.L.
CUI: 41830508CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2019-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.122 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
NEXT LEVEL ESCAPE S.R.L.
CUI: 39663866CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
239.520 RON
Profit
119.513 RON
Angajati
1
INSIDE ETR SRL
CUI: 36787576CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
250.888 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SMASH VILLE S.R.L.
CUI: 45306450CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2021-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
230.560 RON
Profit
41.698 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9329, Municipiul Bucureşti

MGG MENTAL ACUITY SRL
CUI: 34973874CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-09-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.096 RON
Profit
29.598 RON
Angajati
0
SMART SPORT MARKETING SRL
CUI: 35086412CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.388 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
VIVELY S.R.L.
CUI: 34949574CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
351.195 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
UPTOWN EVENTS SRL
CUI: 35088120CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2015-10-05
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.664.100 RON
Profit
4.945.984 RON
Angajati
18
INSTINKT MEDIA HM SRL
CUI: 35028136CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2015-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.084 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VALCAR SERV SRL
CUI: 35026704CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.255.899 RON
Profit
807.172 RON
Angajati
20
ATELIERUL DE VISE SRL
CUI: 35031468CAEN: 8230
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
759.941 RON
Profit
241.795 RON
Angajati
0
EMOTIONAD SRL
CUI: 35056845CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
306.874 RON
Profit
115.159 RON
Angajati
1
GHS SOFTWARE SRL
CUI: 34787391CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
69.140 RON
Profit
16.224 RON
Angajati
0
GYNECOHEALTH SRL
CUI: 35251595CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2015-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
384.580 RON
Profit
166.352 RON
Angajati
1
MARICLEAN EXPERT SRL
CUI: 32270541CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.840 RON
Profit
96.707 RON
Angajati
3
MANIX NTM GRUP S.R.L.
CUI: 37158388CAEN: 7820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.401 RON
Profit
914 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PREMIUM CLOSER SRL?

CUI-ul PREMIUM CLOSER SRL este 35028128.

Unde este sediul PREMIUM CLOSER SRL?

PREMIUM CLOSER SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Bld. Metalurgiei nr. 132, 41837, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata PREMIUM CLOSER SRL?

PREMIUM CLOSER SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PREMIUM CLOSER SRL in 2024?

In 2024, PREMIUM CLOSER SRL a raportat o cifra de afaceri de 242.704 RON.

Cati angajati are PREMIUM CLOSER SRL?

PREMIUM CLOSER SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PREMIUM CLOSER SRL?

PREMIUM CLOSER SRL are codul CAEN principal 9329 (Alte activități recreative și distractive n.c.a.).

Ce profit a inregistrat PREMIUM CLOSER SRL in 2024?

PREMIUM CLOSER SRL a inregistrat un profit net de 8.974 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.