Activ Plătitor TVA

BLAGA TOOLS 2015 SRL

CUI: 35044719
CIF: RO35044719
Reg. Com.: J2015000663300
CAEN: 4712
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 septembrie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 04:21

Despre BLAGA TOOLS 2015 SRL

BLAGA TOOLS 2015 SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Satu Mare, judetul SATU MARE, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare" (cod CAEN 4712), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BLAGA TOOLS 2015 SRL a raportat o cifra de afaceri de 604.327 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+56.7%). Profitul net inregistrat a fost de 17.389 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 900 RON in 2015 la 604.327 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
604.327 RON
Venituri totale
606.625 RON
Cheltuieli totale
577.547 RON
Profit brut
29.078 RON
Profit net
17.389 RON
Marja profit net
2,88%
Active imobilizate
100.748 RON
Active circulante
480.170 RON
Stocuri
435.738 RON
Creanțe
3.917 RON
Casa & conturi bănci
40.515 RON
Capital propriu
225.741 RON

Contact

AdresaRomania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Str. Jocului, 440223

Adresă sediu social

Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Str. Jocului, 440223
Cod poștal: 440223
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Str. Jocului, 440223
Cod postal
440223
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.09.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
604.327 RON
Rezultat net
17.389 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 604.327 RON 385.679 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 606.625 RON 387.675 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 577.547 RON 334.249 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 29.078 RON 53.426 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 17.389 RON 49.748 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 100.748 RON 126.470 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 480.170 RON 324.881 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 580.918 RON 451.351 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 435.738 RON 315.478 RON
CreanțeSume de încasat 3.917 RON 976 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 40.515 RON 8.427 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 355.177 RON 242.501 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 225.741 RON 208.850 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active580.918RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

61,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale580.918 RON
Datorii totale355.177 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
3,0 %Profit net / active totale
ROE
7,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,35 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
38,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 604.327 +56,7% față de anul precedent 606.625 577.547 29.078 -45,6% față de anul precedent 17.389 -65,1% față de anul precedent 0 0
2023 385.679 +16,5% față de anul precedent 387.675 334.249 53.426 +68,0% față de anul precedent 49.748 +82,7% față de anul precedent 0 0
2022 331.091 +6,4% față de anul precedent 331.091 299.296 31.795 -1,1% față de anul precedent 27.223 -7,4% față de anul precedent 0 0
2021 311.203 +17,2% față de anul precedent 311.203 279.054 32.149 -23,8% față de anul precedent 29.409 -25,8% față de anul precedent 0 0
2020 265.650 +3,3% față de anul precedent 265.650 223.473 42.177 +121,4% față de anul precedent 39.634 +140,5% față de anul precedent 0 0
2019 257.247 +82,6% față de anul precedent 257.267 238.214 19.053 16.481 0 0
2018 140.909 -40,3% față de anul precedent 140.909 150.857 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 9.948 11.345
2017 235.882 +137,6% față de anul precedent 236.276 187.579 48.697 +181,0% față de anul precedent 45.535 +196,8% față de anul precedent 0 0
2016 99.261 +10.929,0% față de anul precedent 99.256 81.928 17.328 15.343 0 0
2015 900 900 2.713 0 0 Neraportat 1.840

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 100.748 480.170 580.918 435.738 3.917 40.515
2023 126.470 324.881 451.351 315.478 976 8.427
2022 0 336.755 336.755 293.178 335 43.242
2021 0 327.034 327.034 281.192 7.983 37.859
2020 0 290.698 290.698 263.486 20.898 6.314
2019 0 299.083 299.083 248.753 41.103 9.227
2018 0 279.087 279.087 237.507 39.664 1.916
2017 0 171.419 171.419 170.360 513 546
2016 0 91.930 91.930 91.315 511 104
2015 0 19.577 19.577 14.471 0 5.106

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 355.177 +46,5% față de anul precedent 225.741 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 242.501 +36,9% față de anul precedent 208.850 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 177.159 -9,0% față de anul precedent 159.596 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 194.661 +3,7% față de anul precedent 132.373 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 187.734 -20,4% față de anul precedent 102.964 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 235.753 +1,5% față de anul precedent 63.330 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2018 232.238 +105,1% față de anul precedent 46.849 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2017 113.225 +44,7% față de anul precedent 58.194 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 78.227 +268,7% față de anul precedent 13.703 Neraportat 2
2015 21.217 -1.640 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

28din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 604.327 RON. Profit: 17.389 RON

Cifra de afaceri: 604.327 RON. Profit: 17.389 RON

Cifra de afaceri
604.327 RON +56.69% față de anul precedent
Profit net
17.389 RON -65.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
355.177 RON +46.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 385.679 RON. Profit: 49.748 RON

Cifra de afaceri: 385.679 RON. Profit: 49.748 RON

Cifra de afaceri
385.679 RON +16.49% față de anul precedent
Profit net
49.748 RON +82.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
242.501 RON +36.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 331.091 RON. Profit: 27.223 RON

Cifra de afaceri: 331.091 RON. Profit: 27.223 RON

Cifra de afaceri
331.091 RON +6.39% față de anul precedent
Profit net
27.223 RON -7.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
177.159 RON -8.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 311.203 RON. Profit: 29.409 RON

Cifra de afaceri: 311.203 RON. Profit: 29.409 RON

Cifra de afaceri
311.203 RON +17.15% față de anul precedent
Profit net
29.409 RON -25.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
194.661 RON +3.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 265.650 RON. Profit: 39.634 RON

Cifra de afaceri: 265.650 RON. Profit: 39.634 RON

Cifra de afaceri
265.650 RON +3.27% față de anul precedent
Profit net
39.634 RON +140.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
187.734 RON -20.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 257.247 RON. Profit: 16.481 RON

Cifra de afaceri: 257.247 RON. Profit: 16.481 RON

Cifra de afaceri
257.247 RON +82.56% față de anul precedent
Profit net
16.481 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
235.753 RON +1.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 140.909 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 140.909 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
140.909 RON -40.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
11.345 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
232.238 RON +105.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 235.882 RON. Profit: 45.535 RON

Cifra de afaceri: 235.882 RON. Profit: 45.535 RON

Cifra de afaceri
235.882 RON +137.64% față de anul precedent
Profit net
45.535 RON +196.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
113.225 RON +44.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 99.261 RON. Profit: 15.343 RON

Cifra de afaceri: 99.261 RON. Profit: 15.343 RON

Cifra de afaceri
99.261 RON +10929% față de anul precedent
Profit net
15.343 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
78.227 RON +268.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 900 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 900 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
900 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.840 RON
Angajati
0
Datorii
21.217 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBLAGA TOOLS 2015 SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Mun. Satu Mare (SATU MARE)

BLAGA TOOLS 2015 SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Mun. Satu Mare (SATU MARE)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4712, Satu Mare

BRIGITTE STYL SRL
CUI: 16871710CAEN: 4712
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2004-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
614.893 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
COPEDIA SRL
CUI: 10039130CAEN: 4712
Activ
SATU MARE, Orş. Tăşnad1997-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
520.884 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
LOCO GARDEN S.R.L.
CUI: 49383723CAEN: 4712
Activ
SATU MARE, Sat Petreşti Com. Petreşti2024-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
634.427 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
POP INNOVATION S.R.L.
CUI: 41380365CAEN: 4712
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2019-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
489.058 RON
Profit
8.846 RON
Angajati
1
ZOPIDELOMA SRL
CUI: 35014351CAEN: 4712
Activ
SATU MARE, Sat Târşolţ Com. Târşolţ2015-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.111.727 RON
Profit
71.631 RON
Angajati
6
MEDEEA SHOP SRL
CUI: 24705653CAEN: 4712
Activ
SATU MARE, Sat Mădăras Orş. Ardud2008-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
409.951 RON
Profit
20.883 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4712, Satu Mare

PRIMDATA ONE S.R.L.
CUI: 35115291CAEN: 4712
Activ
SATU MARE, Sat Odoreu Com. Odoreu2015-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.929 RON
Profit
16.054 RON
Angajati
0
OFRAN FRANKY SRL
CUI: 34005045CAEN: 4712
Activ
SATU MARE, Sat Foieni Com. Foieni2015-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
384.340 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
REBASKO STREET STYLE SRL
CUI: 35714150CAEN: 4712
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2016-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.180 RON
Profit
6.939 RON
Angajati
1

Alte firme din Satu Mare

STEFI & CARINA TRANS SRL
CUI: 35044670CAEN: 4941
Activ
SATU MARE, Sat Halmeu Com. Halmeu2015-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
767.069 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
SONDRIO REPARATII AUTO S.R.L.
CUI: 35014360CAEN: 9531
Activ
SATU MARE, Sat Vama Com. Vama2015-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
258.670 RON
Profit
24.901 RON
Angajati
3
BLUETTES SAVEUR SRL
CUI: 35093444CAEN: 0125
Activ
SATU MARE, Sat Homorodu de Mijloc Com. Homoroade2015-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.208.578 RON
Profit
949.699 RON
Angajati
4
AMA UNDER CONSTRUCTION S.R.L.
CUI: 34695204CAEN: 4331
Activ
SATU MARE, Sat Urziceni Com. Urziceni2015-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.319.883 RON
Profit
160.125 RON
Angajati
19
AQUA MESEŞ SRL
CUI: 30604173CAEN: 4634
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2012-08-29
fara e-Factura
INDEX CONST S.R.L.
CUI: 37791184CAEN: 4100
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2017-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
554.295 RON
Profit
17.332 RON
Angajati
7

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BLAGA TOOLS 2015 SRL?

CUI-ul BLAGA TOOLS 2015 SRL este 35044719.

Unde este sediul BLAGA TOOLS 2015 SRL?

BLAGA TOOLS 2015 SRL are sediul in Romania, SATU MARE, Mun. Satu Mare, Str. Jocului, 440223, Mun. Satu Mare, judetul SATU MARE.

Cand a fost infiintata BLAGA TOOLS 2015 SRL?

BLAGA TOOLS 2015 SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BLAGA TOOLS 2015 SRL in 2024?

In 2024, BLAGA TOOLS 2015 SRL a raportat o cifra de afaceri de 604.327 RON.

Cati angajati are BLAGA TOOLS 2015 SRL?

BLAGA TOOLS 2015 SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are BLAGA TOOLS 2015 SRL?

BLAGA TOOLS 2015 SRL are codul CAEN principal 4712 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare).

Ce profit a inregistrat BLAGA TOOLS 2015 SRL in 2024?

BLAGA TOOLS 2015 SRL a inregistrat un profit net de 17.389 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.