Activ Plătitor TVAe‑Factură

EYMEN TRANS & FLOORS SRL

CUI: 35052037
CIF: RO35052037
Reg. Com.: J2015011742401
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 septembrie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 17:36

Despre EYMEN TRANS & FLOORS SRL

EYMEN TRANS & FLOORS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, EYMEN TRANS & FLOORS SRL a raportat o cifra de afaceri de 832.777 RON, in crestere fata de anul precedent (+17.8%). Profitul net inregistrat a fost de 153.350 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 43.376 RON in 2016 la 832.777 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
832.777 RON
Venituri totale
843.591 RON
Cheltuieli totale
669.261 RON
Profit brut
174.330 RON
Profit net
153.350 RON
Marja profit net
18,41%
Active imobilizate
18.292 RON
Active circulante
550.778 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
452.451 RON
Casa & conturi bănci
98.327 RON
Capital propriu
522.080 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Bld. Pieptănari nr. 80, 50255

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Bld. Pieptănari nr. 80, 50255
Cod poștal: 50255
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Bld. Pieptănari nr. 80, 50255
Cod postal
50255
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.09.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Stare inactivitate

Data inactivare
27 decembrie 2018
Data reactivare
23 ianuarie 2020

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
832.777 RON
Rezultat net
153.350 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 832.777 RON 707.156 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 843.591 RON 755.916 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 669.261 RON 598.019 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 174.330 RON 157.897 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 153.350 RON 150.700 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 18.292 RON 31.813 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 550.778 RON 375.291 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 569.070 RON 407.104 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 452.451 RON 272.302 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 98.327 RON 102.989 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 46.990 RON 38.374 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 522.080 RON 368.730 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active569.070RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

8,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale569.070 RON
Datorii totale46.990 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
26,9 %Profit net / active totale
ROE
29,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
11,72 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
91,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 832.777 +17,8% față de anul precedent 843.591 669.261 174.330 +10,4% față de anul precedent 153.350 +1,8% față de anul precedent 0 0
2023 707.156 -19,4% față de anul precedent 755.916 598.019 157.897 -39,5% față de anul precedent 150.700 -40,9% față de anul precedent 0 0
2022 876.980 +97,5% față de anul precedent 934.242 673.234 261.008 +8,2% față de anul precedent 254.949 +7,9% față de anul precedent 0 0
2021 444.162 449.331 208.000 241.331 236.402 0 0
2020 0 0 16.760 0 0 16.760 16.760
2019 0 0 600 0 0 600 600
2018 0 0 360 0 0 360 360
2017 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 0
2016 43.376 43.376 9.498 33.878 32.576 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 18.292 550.778 569.070 0 452.451 98.327
2023 31.813 375.291 407.104 0 272.302 102.989
2022 67.134 419.012 486.146 0 193.728 225.284
2021 98.515 241.712 340.227 0 149.822 91.890
2020 3.991 67.553 71.544 0 0 67.553
2019 0 81.707 81.707 0 80.163 1.544
2018 0 81.707 81.707 0 80.163 1.544
2017 0 81.707 81.707 0 80.163 1.544
2016 0 81.707 81.707 0 80.163 1.544

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 46.990 +22,5% față de anul precedent 522.080 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2023 38.374 +19,6% față de anul precedent 368.730 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2022 32.089 -19,1% față de anul precedent 454.057 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 39.639 +438,7% față de anul precedent 300.588 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2020 7.358 +666,5% față de anul precedent 64.186 Neraportat 1
2019 960 +166,7% față de anul precedent 80.747 Neraportat 0
2018 360 81.347 Neraportat 0
2017 0 81.707 Neraportat 0
2016 0 81.707 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MBMUSTAFA BAŞPINARadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 4912/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 832.777 RON. Profit: 153.350 RON

Cifra de afaceri: 832.777 RON. Profit: 153.350 RON

Cifra de afaceri
832.777 RON +17.76% față de anul precedent
Profit net
153.350 RON +1.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
46.990 RON +22.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 707.156 RON. Profit: 150.700 RON

Cifra de afaceri: 707.156 RON. Profit: 150.700 RON

Cifra de afaceri
707.156 RON -19.36% față de anul precedent
Profit net
150.700 RON -40.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
38.374 RON +19.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 876.980 RON. Profit: 254.949 RON

Cifra de afaceri: 876.980 RON. Profit: 254.949 RON

Cifra de afaceri
876.980 RON +97.45% față de anul precedent
Profit net
254.949 RON +7.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
32.089 RON -19.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 444.162 RON. Profit: 236.402 RON

Cifra de afaceri: 444.162 RON. Profit: 236.402 RON

Cifra de afaceri
444.162 RON
Profit net
236.402 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
39.639 RON +438.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.760 RON
Angajati
1
Datorii
7.358 RON +666.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
600 RON
Angajati
0
Datorii
960 RON +166.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
360 RON
Angajati
0
Datorii
360 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 43.376 RON. Profit: 32.576 RON

Cifra de afaceri: 43.376 RON. Profit: 32.576 RON

Cifra de afaceri
43.376 RON
Profit net
32.576 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEYMEN TRANS & FLOORS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

EYMEN TRANS & FLOORS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sector 5 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

09.022026Mentiune · Buletin 4912/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 15.10.2025, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
EYMEN TRANS & FLOORS SRL
CUI
35052037
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
09.02.2026
Registrul Comerțului
J40/11742/2015
EUID
ROONRC.J40/11742/2015
Sediu
Bucureşti Sectorul 5, Bulevardul PIEPTĂNARI, Nr. 80, Bl. P8, Scara 1, Etaj 1, Ap. 32
Județ
București
Număr încheiere
101785
Data încheierii
06.02.2026
Număr dosar
441038
Data dosarului
30.01.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Corina Cristina Dima

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 15.10.2025
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 441038 din 30.01.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 4912/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Municipiul Bucureşti

MVS TRANS S.R.L.
CUI: 30381560CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2012-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
833.702 RON
Profit
0 RON
Angajati
14
TRANSMARIUS FDC S.R.L.
CUI: 46133455CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2022-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
831.887 RON
Profit
343.715 RON
Angajati
1
GFNAUTO SPEDITION S.R.L.
CUI: 45847499CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
834.970 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
EURO LOGISTIQUE S.R.L.
CUI: 49085204CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
827.997 RON
Profit
291.229 RON
Angajati
1
M&V TRANSPORT SRL
CUI: 15811256CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2003-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
852.986 RON
Profit
32.837 RON
Angajati
4
GPA TRANS INVENT S.R.L.
CUI: 42753896CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2020-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
807.929 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Municipiul Bucureşti

LILI & MILI TRANSPEDITION SRL
CUI: 35076842CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2015-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
518.348 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MANTA TRANS AUTO SRL
CUI: 35045838CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
424.496 RON
Profit
1.913 RON
Angajati
2
MIO SPEED TRANS SRL
CUI: 35088049CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-10-05
fara e-Factura

Alte firme din Municipiul Bucureşti

IDEALOG SRL
CUI: 35051341CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
730.482 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
HUNT RECRUITMENT SRL
CUI: 35052045CAEN: 7810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.220.351 RON
Profit
66.363 RON
Angajati
18
ASCENDIT A&N SRL
CUI: 35046078CAEN: 6201
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
923.040 RON
Profit
835.995 RON
Angajati
1
DUAL TRAINING SRL
CUI: 35053970CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
851.147 RON
Profit
584.722 RON
Angajati
2
ALI CONSTRUCT CNC SRL
CUI: 35026569CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2015-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ARVI CONCEPT SRL
CUI: 35076753CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-10-02
fara e-Factura
ANTON AGRICULTURE SRL
CUI: 34806671CAEN: 4685
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-07-22
fara e-Factura
MAYSTART SRL
CUI: 35270473CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
292.214 RON
Profit
34.421 RON
Angajati
0
CALIN CLAUDIU MEDIC DENTIST SRL
CUI: 37175397CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
895.953 RON
Profit
61.651 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EYMEN TRANS & FLOORS SRL?

CUI-ul EYMEN TRANS & FLOORS SRL este 35052037.

Unde este sediul EYMEN TRANS & FLOORS SRL?

EYMEN TRANS & FLOORS SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti, Bld. Pieptănari nr. 80, 50255, Sector 5 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata EYMEN TRANS & FLOORS SRL?

EYMEN TRANS & FLOORS SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EYMEN TRANS & FLOORS SRL in 2024?

In 2024, EYMEN TRANS & FLOORS SRL a raportat o cifra de afaceri de 832.777 RON.

Cati angajati are EYMEN TRANS & FLOORS SRL?

EYMEN TRANS & FLOORS SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are EYMEN TRANS & FLOORS SRL?

EYMEN TRANS & FLOORS SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat EYMEN TRANS & FLOORS SRL in 2024?

EYMEN TRANS & FLOORS SRL a inregistrat un profit net de 153.350 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.