Activ Plătitor TVA

111 FILM & EVENTS SRL

CUI: 35076818
CIF: RO35076818
Reg. Com.: J2015012015405
CAEN: 5911
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 octombrie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 06:29

Despre 111 FILM & EVENTS SRL

111 FILM & EVENTS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune" (cod CAEN 5911), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, 111 FILM & EVENTS SRL a raportat o cifra de afaceri de 476.909 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+320.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 93.153 RON in 2015 la 476.909 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
476.909 RON
Venituri totale
476.909 RON
Cheltuieli totale
475.906 RON
Profit brut
1.003 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
350.139 RON
Stocuri
7.920 RON
Creanțe
267.638 RON
Casa & conturi bănci
74.581 RON
Capital propriu
-46.681 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str EMIL GÎRLEANU nr. 9
Detalii adresaCAMERA NR. 2

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str EMIL GÎRLEANU nr. 9
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str EMIL GÎRLEANU nr. 9
Detalii
CAMERA NR. 2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.10.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 aprilie 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
476.909 RON
Rezultat net
-7.726 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 476.909 RON 113.350 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 476.909 RON 113.352 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 475.906 RON 168.572 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.003 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 55.220 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 7.726 RON 63.283 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 350.139 RON 185.433 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 350.139 RON 185.433 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 7.920 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 267.638 RON 116.972 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 74.581 RON 68.461 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 396.820 RON 224.388 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -46.681 RON -38.955 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active350.139RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

113,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale350.139 RON
Datorii totale396.820 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,88 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-13,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 476.909 +320,7% față de anul precedent 476.909 475.906 1.003 0 0 7.726
2023 113.350 -79,6% față de anul precedent 113.352 168.572 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 55.220 63.283
2022 556.609 -5,4% față de anul precedent 556.610 520.509 36.101 -85,9% față de anul precedent 23.881 -90,0% față de anul precedent 0 0
2021 588.576 +5.026,1% față de anul precedent 629.876 373.684 256.192 +1.150,9% față de anul precedent 238.757 +1.085,7% față de anul precedent 0 0
2020 11.482 -82,5% față de anul precedent 21.232 752 20.480 -39,7% față de anul precedent 20.136 -37,0% față de anul precedent 0 0
2019 65.760 -46,6% față de anul precedent 65.760 31.820 33.940 31.967 0 0
2018 123.080 -8,7% față de anul precedent 147.581 243.976 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 96.395 100.087
2017 134.745 -19,8% față de anul precedent 134.747 70.875 63.872 +11,5% față de anul precedent 59.830 +14,5% față de anul precedent 0 0
2016 167.911 +80,3% față de anul precedent 167.913 110.606 57.307 -37,9% față de anul precedent 52.269 -41,6% față de anul precedent 0 0
2015 93.153 93.153 879 92.274 89.479 Neraportat 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 350.139 350.139 7.920 267.638 74.581
2023 0 185.433 185.433 0 116.972 68.461
2022 0 561.351 561.351 0 109.265 452.086
2021 0 495.586 495.586 0 101.956 393.630
2020 0 160.383 160.383 0 3.509 156.874
2019 0 140.916 140.916 0 3.509 137.407
2018 0 129.186 129.186 0 3.509 125.677
2017 0 225.960 225.960 0 3.509 222.451
2016 0 146.207 146.207 0 6.811 139.396
2015 474 92.750 93.224 0 0 92.750

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 396.820 +76,9% față de anul precedent -46.681 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 224.388 -58,2% față de anul precedent -38.955 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 537.023 +421,2% față de anul precedent 24.328 Neraportat 1
2021 103.034 +1.464,0% față de anul precedent 392.552 Neraportat 0
2020 6.588 -9,2% față de anul precedent 153.795 Neraportat 0
2019 7.257 -73,6% față de anul precedent 133.659 Neraportat 0
2018 27.494 +13,7% față de anul precedent 101.692 Neraportat 0
2017 24.181 +467,8% față de anul precedent 201.779 Neraportat 0
2016 4.259 +20,1% față de anul precedent 141.948 Neraportat 0
2015 3.545 89.679 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 476.909 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 476.909 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
476.909 RON +320.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.726 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
396.820 RON +76.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 113.350 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 113.350 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
113.350 RON -79.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
63.283 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
224.388 RON -58.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 556.609 RON. Profit: 23.881 RON

Cifra de afaceri: 556.609 RON. Profit: 23.881 RON

Cifra de afaceri
556.609 RON -5.43% față de anul precedent
Profit net
23.881 RON -90% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
537.023 RON +421.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 588.576 RON. Profit: 238.757 RON

Cifra de afaceri: 588.576 RON. Profit: 238.757 RON

Cifra de afaceri
588.576 RON +5026.08% față de anul precedent
Profit net
238.757 RON +1085.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
103.034 RON +1463.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 11.482 RON. Profit: 20.136 RON

Cifra de afaceri: 11.482 RON. Profit: 20.136 RON

Cifra de afaceri
11.482 RON -82.54% față de anul precedent
Profit net
20.136 RON -37.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.588 RON -9.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 65.760 RON. Profit: 31.967 RON

Cifra de afaceri: 65.760 RON. Profit: 31.967 RON

Cifra de afaceri
65.760 RON -46.57% față de anul precedent
Profit net
31.967 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.257 RON -73.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 123.080 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 123.080 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
123.080 RON -8.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
100.087 RON
Angajati
0
Datorii
27.494 RON +13.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 134.745 RON. Profit: 59.830 RON

Cifra de afaceri: 134.745 RON. Profit: 59.830 RON

Cifra de afaceri
134.745 RON -19.75% față de anul precedent
Profit net
59.830 RON +14.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
24.181 RON +467.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 167.911 RON. Profit: 52.269 RON

Cifra de afaceri: 167.911 RON. Profit: 52.269 RON

Cifra de afaceri
167.911 RON +80.25% față de anul precedent
Profit net
52.269 RON -41.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.259 RON +20.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 93.153 RON. Profit: 89.479 RON

Cifra de afaceri: 93.153 RON. Profit: 89.479 RON

Cifra de afaceri
93.153 RON
Profit net
89.479 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.545 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintata111 FILM & EVENTS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5911 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

111 FILM & EVENTS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 5911 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 5911, Municipiul Bucureşti

STRADA FILM INTERNATIONAL S.R.L.
CUI: 26598120CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2010-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
477.876 RON
Profit
458.177 RON
Angajati
3
CLIK MANAGEMENT SRL
CUI: 15706528CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2003-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
476.025 RON
Profit
40.829 RON
Angajati
3
MAMOUTH MEDIA PICTURES S.R.L.
CUI: 15475539CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2003-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
479.386 RON
Profit
210.017 RON
Angajati
1
ERTANAX FILM SRL
CUI: 37670573CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
474.753 RON
Profit
235.877 RON
Angajati
2
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
501.095 RON
Profit
50.575 RON
Angajati
1
AKASHA FILM PRODUCTIONS S.R.L.
CUI: 40711380CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-02-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
455.835 RON
Profit
71.145 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 5911, Municipiul Bucureşti

BOGART MEDIA CREATION SRL
CUI: 35058234CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.914 RON
Profit
67.915 RON
Angajati
1
IMAGO EXPERT PRO SRL
CUI: 35099838CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.000 RON
Profit
16.645 RON
Angajati
0
CICLOP FILM SRL
CUI: 35039526CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.757.298 RON
Profit
1.153.183 RON
Angajati
1
KUKL FILM SRL
CUI: 35111249CAEN: 5911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2015-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.487 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

LYNX DISTRIBUTION SRL
CUI: 35076800CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
617.256 RON
Profit
14.933 RON
Angajati
2
ENA ESTETIC AUTO S.R.L.
CUI: 35076826CAEN: 4532
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.910 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SONJALINE SRL
CUI: 35074817CAEN: 8693
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.970 RON
Profit
177.511 RON
Angajati
1
WHITE MOON S.R.L.
CUI: 35077031CAEN: 3213
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.618 RON
Profit
48.114 RON
Angajati
0
PERFECT ROOF SRL
CUI: 35052193CAEN: 4120
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CAR CONSULTING FINANCING SRL
CUI: 35100665CAEN: 6619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-10-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
923.718 RON
Profit
794.391 RON
Angajati
1
SOFT COLLECTION MANAGEMENT SRL
CUI: 34831179CAEN: 8291
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-07-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.684.222 RON
Profit
852.658 RON
Angajati
2
MARWA BODY ART SRL
CUI: 35290616CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
385.223 RON
Profit
59.343 RON
Angajati
1
ASE SMILE DENT SRL
CUI: 32326618CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2013-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.240.218 RON
Profit
301.795 RON
Angajati
5
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.715 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul 111 FILM & EVENTS SRL?

CUI-ul 111 FILM & EVENTS SRL este 35076818.

Unde este sediul 111 FILM & EVENTS SRL?

111 FILM & EVENTS SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str EMIL GÎRLEANU nr. 9, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata 111 FILM & EVENTS SRL?

111 FILM & EVENTS SRL a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a 111 FILM & EVENTS SRL in 2024?

In 2024, 111 FILM & EVENTS SRL a raportat o cifra de afaceri de 476.909 RON.

Cati angajati are 111 FILM & EVENTS SRL?

111 FILM & EVENTS SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are 111 FILM & EVENTS SRL?

111 FILM & EVENTS SRL are codul CAEN principal 5911 (Activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune).

Ce profit a inregistrat 111 FILM & EVENTS SRL in 2024?

111 FILM & EVENTS SRL a inregistrat o pierdere neta de 7.726 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.