Activ

POPESCU BARBU-GHEORGHE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 35135086
CIF: 35135086
Reg. Com.: F10/870/2015
CAEN: 1623
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 16 octombrie 2015 · 11 ani
Distribuie:

Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții

Surse și actualizare

Despre POPESCU BARBU-GHEORGHE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

POPESCU BARBU-GHEORGHE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Chirleşti Orş. Nehoiu, judetul BUZĂU, infiintata in 2015 (11 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții" (cod CAEN 1623), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 16.10.2015
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Pătârlagele
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 1623, Buzău

ATIPIK LEMN ART S.R.L.
CUI: 32951365CAEN: 1623
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2014-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.922.251 RON
Profit
606.357 RON
Angajati
21
EMINICO PRODCOM SRL
CUI: 24279353CAEN: 1623
Activ
BUZĂU, Sat Focşănei Com. Vadu Paşii2008-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.793.657 RON
Profit
87.353 RON
Angajati
0
ELMACO IMPEX SRL
CUI: 9688222CAEN: 1623
Activ
BUZĂU, Sat Spătaru Com. Costeşti1997-08-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.055.734 RON
Profit
84.015 RON
Angajati
12
RIMIDALV LEMN SRL
CUI: 30586484CAEN: 1623
Activ
BUZĂU, Sat Pârscov Com. Pârscov2012-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
664.545 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IMPEX DAN SRL
CUI: 5239719CAEN: 1623
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău1994-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
464.151 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
MARTHE MOBILIER MASIV S.R.L.
CUI: 45151232CAEN: 1623
Activ
BUZĂU, Sat Zilişteanca Com. Poşta Câlnău2021-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
458.361 RON
Profit
55.036 RON
Angajati
2
ELAGEN RELAKE SRL
CUI: 37491020CAEN: 1623
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2017-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
219.015 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
GIULIA WOOD SRL
CUI: 18469744CAEN: 1623
Activ
BUZĂU, Sat Costeşti Com. Costeşti2006-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.920 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
WOOD TRADITIONAL CONSTRUCT SRL
CUI: 37389390CAEN: 1623
Activ
BUZĂU, Sat Racoviţeni Com. Racoviţeni2017-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
153.185 RON
Profit
55.624 RON
Angajati
1
MAHONIA S.R.L.
CUI: 24737728CAEN: 1623
Activ
BUZĂU, Sat Smeeni Com. Smeeni2008-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
145.367 RON
Profit
36.638 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul POPESCU BARBU-GHEORGHE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul POPESCU BARBU-GHEORGHE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 35135086.

Cand a fost infiintata POPESCU BARBU-GHEORGHE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

POPESCU BARBU-GHEORGHE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2015 (11 ani de activitate).

Ce activitate are POPESCU BARBU-GHEORGHE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

POPESCU BARBU-GHEORGHE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 1623 (Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
7 aprilie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
7 mai 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.