Activ

OANALINTAX SRL

CUI: 35162390
CIF: 35162390
Reg. Com.: J2015000617398
CAEN: 4933
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 octombrie 2015 · 10 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 16:30

Despre OANALINTAX SRL

OANALINTAX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Focşani, judetul VRANCEA, infiintata in 2015 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă" (cod CAEN 4933), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, OANALINTAX SRL a raportat o cifra de afaceri de 28.605 RON, in crestere fata de anul precedent (+44.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 2.869 RON in 2015 la 28.605 RON in 2024. Datoriile raportate (64.623 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
28.605 RON
Venituri totale
28.605 RON
Cheltuieli totale
43.139 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
44.210 RON
Active circulante
941 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
513 RON
Casa & conturi bănci
428 RON
Capital propriu
-19.472 RON

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Bucegi nr. 8, 620117
Telefon0726357621

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Bucegi nr. 8, 620117
Cod poștal: 620117
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Bucegi nr. 8, 620117
Cod postal
620117
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.10.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
28.605 RON
Rezultat net
-14.534 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 28.605 RON 19.791 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 28.605 RON 19.791 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 43.139 RON 35.527 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 14.534 RON 15.736 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 14.534 RON 15.853 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 44.210 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 941 RON 5.346 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 45.151 RON 5.346 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 513 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 428 RON 5.346 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 64.623 RON 11.115 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -19.472 RON -5.769 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active45.151RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

143,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale45.151 RON
Datorii totale64.623 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,01 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-43,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 28.605 +44,5% față de anul precedent 28.605 43.139 0 0 14.534 14.534
2023 19.791 +49,4% față de anul precedent 19.791 35.527 0 0 15.736 15.853
2022 13.245 -54,4% față de anul precedent 13.245 25.637 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.392 12.697
2021 29.016 -26,9% față de anul precedent 29.016 18.080 10.936 -54,4% față de anul precedent 10.748 -53,4% față de anul precedent 0 0
2020 39.681 +106,0% față de anul precedent 39.681 15.720 23.961 +190,2% față de anul precedent 23.075 +200,5% față de anul precedent 0 0
2019 19.264 +3.110,7% față de anul precedent 19.264 11.007 8.257 7.679 0 0
2018 600 -84,9% față de anul precedent 700 4.082 0 0 3.382 3.402
2017 3.983 -6,2% față de anul precedent 3.983 11.818 0 0 7.835 7.954
2016 4.248 +48,1% față de anul precedent 4.248 12.089 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.841 7.986
2015 2.869 2.869 2.362 507 421 Neraportat 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 44.210 941 45.151 0 513 428
2023 0 5.346 5.346 0 0 5.346
2022 0 18.609 18.609 0 0 18.609
2021 0 24.768 24.768 0 0 24.768
2020 0 13.833 13.833 0 0 13.833
2019 0 2.905 2.905 0 0 2.905
2018 1.570 245 1.815 0 38 207
2017 2.800 510 3.310 0 0 510
2016 463 303 766 0 0 303
2015 684 667 1.351 0 0 667

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 64.623 +481,4% față de anul precedent -19.472 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 11.115 +30,4% față de anul precedent -5.769 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 8.525 +329,0% față de anul precedent 10.084 Neraportat 1
2021 1.987 +10,4% față de anul precedent 22.781 Neraportat 0
2020 1.800 -87,1% față de anul precedent 12.033 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 13.948 -32,1% față de anul precedent -11.043 Neraportat 1
2018 20.536 +10,2% față de anul precedent -18.721 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 18.629 +129,1% față de anul precedent -15.319 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 8.131 +1.013,8% față de anul precedent -7.365 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 730 621 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VPVALENTIN PROFIROIUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 8322/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere asociaţi persoane fizice, numire, revocare persoane împuternicite

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere asociaţi persoane fizice, numire, revocare persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 28.605 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 28.605 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
28.605 RON +44.54% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.534 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
64.623 RON +481.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 19.791 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 19.791 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
19.791 RON +49.42% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.853 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.115 RON +30.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 13.245 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.245 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.245 RON -54.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
12.697 RON
Angajati
1
Datorii
8.525 RON +329.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 29.016 RON. Profit: 10.748 RON

Cifra de afaceri: 29.016 RON. Profit: 10.748 RON

Cifra de afaceri
29.016 RON -26.88% față de anul precedent
Profit net
10.748 RON -53.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.987 RON +10.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 39.681 RON. Profit: 23.075 RON

Cifra de afaceri: 39.681 RON. Profit: 23.075 RON

Cifra de afaceri
39.681 RON +105.99% față de anul precedent
Profit net
23.075 RON +200.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.800 RON -87.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 19.264 RON. Profit: 7.679 RON

Cifra de afaceri: 19.264 RON. Profit: 7.679 RON

Cifra de afaceri
19.264 RON +3110.67% față de anul precedent
Profit net
7.679 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
13.948 RON -32.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 600 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
600 RON -84.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.402 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
20.536 RON +10.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 3.983 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.983 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.983 RON -6.24% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.954 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.629 RON +129.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 4.248 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.248 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.248 RON +48.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.986 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.131 RON +1013.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 2.869 RON. Profit: 421 RON

Cifra de afaceri: 2.869 RON. Profit: 421 RON

Cifra de afaceri
2.869 RON
Profit net
421 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
730 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataOANALINTAX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Mun. Focşani (VRANCEA)

OANALINTAX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4933 in Mun. Focşani (VRANCEA)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

04.032026Mentiune · Buletin 8322/2026modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere asociaţi persoane fizice, numire, revocare persoane împuternicite

modificare date sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; retragere asociaţi persoane fizice; numire, revocare persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 23.02.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
OANALINTAX SRL
CUI
35162390
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
04.03.2026
Registrul Comerțului
J39/617/2015
EUID
ROONRC.J39/617/2015
Sediu
Jud. Vrancea, Municipiul Focşani, Strada MILITARI, Nr. 124C
Județ
Vrancea
Număr încheiere
182420
Data încheierii
04.03.2026
Număr dosar
803370
Data dosarului
23.02.2026
Tribunal
Vrancea
Registrator
Doina Totolici

Subiecte

modificare date sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere asociaţi persoane fizice, numire, revocare persoane împuternicite

Documente menționate

  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 23.02.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 803370 din 23.02.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 8322/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4933, Vrancea

DENROBIS TAX SRL
CUI: 35469876CAEN: 4933
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2016-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.636 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ABRAKA IMPEX SRL
CUI: 14269700CAEN: 4933
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2001-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.585 RON
Profit
1.476 RON
Angajati
0
RIBUPREST SRL
CUI: 15225869CAEN: 4933
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2003-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.024 RON
Profit
6.403 RON
Angajati
0
TAXI21VALEDIM S.R.L.
CUI: 45265334CAEN: 4933
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2021-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.342 RON
Profit
3.012 RON
Angajati
1
MATEDOM LIFE S.R.L.
CUI: 49079768CAEN: 4933
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2023-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.948 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FEGAS TRANS SRL
CUI: 14514451CAEN: 4933
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2002-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.016 RON
Profit
7.525 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4933, Vrancea

ANDREMADAN SRL
CUI: 35040830CAEN: 4933
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2015-09-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.907 RON
Profit
557 RON
Angajati
0
SEVIAN CAR SRL
CUI: 35469850CAEN: 4933
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2016-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.463 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IVEMAROTEC SRL
CUI: 34980022CAEN: 4933
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2015-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
51.113 RON
Profit
6.589 RON
Angajati
0

Alte firme din Vrancea

ELACOSSADA SRL
CUI: 35162382CAEN: 0111
Activ
VRANCEA, Orş. Panciu2015-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.148 RON
Profit
11.557 RON
Angajati
1
RAVIFANY LOGISERV SRL
CUI: 35167185CAEN: 9531
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2015-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.576.651 RON
Profit
408.679 RON
Angajati
5
FIBREXPERT SRL
CUI: 35196628CAEN: 4690
Activ
VRANCEA, Sat Cârligele Com. Cârligele2015-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.075.345 RON
Profit
357.213 RON
Angajati
1
DALMA COFFEE SRL
CUI: 34776902CAEN: 5630
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2015-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
588.691 RON
Profit
56.355 RON
Angajati
4
SAVE YOUR CAR SRL
CUI: 35521877CAEN: 9531
Activ
VRANCEA, Sat Bordeşti Com. Bordeşti2016-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
614.877 RON
Profit
7.860 RON
Angajati
3
MRS DIAGNOZĂ TEXA SRL
CUI: 30168198CAEN: 9531
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2012-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
332.790 RON
Profit
197.488 RON
Angajati
1
DAVISOFPLUS SRL
CUI: 38155401CAEN: 5611
Activ
VRANCEA, Sat Ţifeşti Com. Ţifeşti2017-08-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
741.606 RON
Profit
4.124 RON
Angajati
7

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul OANALINTAX SRL?

CUI-ul OANALINTAX SRL este 35162390.

Unde este sediul OANALINTAX SRL?

OANALINTAX SRL are sediul in Romania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Bucegi nr. 8, 620117, Mun. Focşani, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata OANALINTAX SRL?

OANALINTAX SRL a fost infiintata in anul 2015 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a OANALINTAX SRL in 2024?

In 2024, OANALINTAX SRL a raportat o cifra de afaceri de 28.605 RON.

Cati angajati are OANALINTAX SRL?

OANALINTAX SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are OANALINTAX SRL?

OANALINTAX SRL are codul CAEN principal 4933 (Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă).

Ce profit a inregistrat OANALINTAX SRL in 2024?

OANALINTAX SRL a inregistrat o pierdere neta de 14.534 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.