Activ e‑Factură

CONT AUDIT DASID SRL

CUI: 35171348
CIF: 35171348
Reg. Com.: J2015013153409
CAEN: 6920
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 octombrie 2015 · 10 ani
Distribuie:

Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 11:31

Despre CONT AUDIT DASID SRL

CONT AUDIT DASID SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2015 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal" (cod CAEN 6920), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, CONT AUDIT DASID SRL a raportat o cifra de afaceri de 86.713 RON, in crestere fata de anul precedent (+42.4%). Profitul net inregistrat a fost de 7.412 RON (in crestere).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
86.713 RON
Venituri totale
86.713 RON
Cheltuieli totale
77.889 RON
Profit brut
8.824 RON
Profit net
7.412 RON
Marja profit net
8,55%
Active imobilizate
3.614 RON
Active circulante
53.487 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
29.996 RON
Casa & conturi bănci
23.491 RON
Capital propriu
7.652 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Unirii nr. 31, 30821
Detalii adresaCAMERA 1
Telefon0744153115

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Unirii nr. 31, 30821
Cod poștal: 30821
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Unirii nr. 31, 30821
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
30821
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.10.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
86.713 RON
Rezultat net
7.412 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 86.713 RON 60.878 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 86.713 RON 67.359 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 77.889 RON 60.844 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 8.824 RON 6.515 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 7.412 RON 5.842 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 3.614 RON 4.714 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 53.487 RON 47.111 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 57.101 RON 51.825 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 29.996 RON 27.463 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 23.491 RON 19.648 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 49.449 RON 5.186 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 7.652 RON 46.639 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active57.101RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

86,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale57.101 RON
Datorii totale49.449 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
13,0 %Profit net / active totale
ROE
96,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,08 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
13,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 86.713 +42,4% față de anul precedent 86.713 77.889 8.824 +35,4% față de anul precedent 7.412 +26,9% față de anul precedent 0 0
2023 60.878 +3,8% față de anul precedent 67.359 60.844 6.515 -84,6% față de anul precedent 5.842 -85,6% față de anul precedent 0 0
2022 58.656 +140,0% față de anul precedent 68.352 25.995 42.357 +138,7% față de anul precedent 40.597 +138,6% față de anul precedent 0 0
2021 24.439 -48,2% față de anul precedent 24.439 6.691 17.748 -58,9% față de anul precedent 17.015 -59,2% față de anul precedent 0 0
2020 47.213 +17,9% față de anul precedent 47.213 4.065 43.148 +9,4% față de anul precedent 41.731 +9,1% față de anul precedent 0 0
2019 40.063 +11,1% față de anul precedent 40.063 603 39.460 +15,8% față de anul precedent 38.257 +16,0% față de anul precedent 0 0
2018 36.076 -27,5% față de anul precedent 36.076 2.000 34.076 -30,7% față de anul precedent 32.994 -30,8% față de anul precedent 0 0
2017 49.785 +21,2% față de anul precedent 49.785 585 49.200 +28,8% față de anul precedent 47.706 +29,1% față de anul precedent 0 0
2016 41.094 41.094 2.896 38.198 36.965 0 0
2015 0 0 0 0 0 Neraportat 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 3.614 53.487 57.101 0 29.996 23.491
2023 4.714 47.111 51.825 0 27.463 19.648
2022 12.554 43.984 56.538 0 23.990 19.994
2021 9.800 49.183 58.983 0 31.923 17.260
2020 0 47.371 47.371 0 21.340 26.031
2019 0 156.581 156.581 0 120.721 35.860
2018 0 118.024 118.024 0 98.961 19.063
2017 0 85.249 85.249 0 81.145 4.104
2016 0 37.621 37.621 0 5.250 32.371
2015 0 200 200 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

10 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 49.449 +853,5% față de anul precedent 7.652 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 5.186 -67,1% față de anul precedent 46.639 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 15.741 +42.443,2% față de anul precedent 40.797 Neraportat 1
2021 37 -99,3% față de anul precedent 58.946 Neraportat 0
2020 5.440 -93,6% față de anul precedent 41.931 Neraportat 0
2019 85.130 +53.779,8% față de anul precedent 71.451 Neraportat 0
2018 158 -58,2% față de anul precedent 117.866 Neraportat 0
2017 378 -17,1% față de anul precedent 84.871 Neraportat 0
2016 456 37.165 Neraportat 0
2015 0 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

28din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 86.713 RON. Profit: 7.412 RON

Cifra de afaceri: 86.713 RON. Profit: 7.412 RON

Cifra de afaceri
86.713 RON +42.44% față de anul precedent
Profit net
7.412 RON +26.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
49.449 RON +853.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 60.878 RON. Profit: 5.842 RON

Cifra de afaceri: 60.878 RON. Profit: 5.842 RON

Cifra de afaceri
60.878 RON +3.79% față de anul precedent
Profit net
5.842 RON -85.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.186 RON -67.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 58.656 RON. Profit: 40.597 RON

Cifra de afaceri: 58.656 RON. Profit: 40.597 RON

Cifra de afaceri
58.656 RON +140.01% față de anul precedent
Profit net
40.597 RON +138.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
15.741 RON +42443.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 24.439 RON. Profit: 17.015 RON

Cifra de afaceri: 24.439 RON. Profit: 17.015 RON

Cifra de afaceri
24.439 RON -48.24% față de anul precedent
Profit net
17.015 RON -59.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
37 RON -99.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 47.213 RON. Profit: 41.731 RON

Cifra de afaceri: 47.213 RON. Profit: 41.731 RON

Cifra de afaceri
47.213 RON +17.85% față de anul precedent
Profit net
41.731 RON +9.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.440 RON -93.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 40.063 RON. Profit: 38.257 RON

Cifra de afaceri: 40.063 RON. Profit: 38.257 RON

Cifra de afaceri
40.063 RON +11.05% față de anul precedent
Profit net
38.257 RON +15.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
85.130 RON +53779.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 36.076 RON. Profit: 32.994 RON

Cifra de afaceri: 36.076 RON. Profit: 32.994 RON

Cifra de afaceri
36.076 RON -27.54% față de anul precedent
Profit net
32.994 RON -30.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
158 RON -58.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 49.785 RON. Profit: 47.706 RON

Cifra de afaceri: 49.785 RON. Profit: 47.706 RON

Cifra de afaceri
49.785 RON +21.15% față de anul precedent
Profit net
47.706 RON +29.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
378 RON -17.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 41.094 RON. Profit: 36.965 RON

Cifra de afaceri: 41.094 RON. Profit: 36.965 RON

Cifra de afaceri
41.094 RON
Profit net
36.965 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
456 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCONT AUDIT DASID SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

CONT AUDIT DASID SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6920, Municipiul Bucureşti

SYNSOL CONSULTING SRL
CUI: 29069107CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2011-09-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.800 RON
Profit
36.983 RON
Angajati
0
HD BOOKS BALANCING SRL
CUI: 38229754CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-09-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.707 RON
Profit
58.171 RON
Angajati
0
INFOCUS ACCOUNTING SERVICES SRL
CUI: 37266401CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.886 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.526 RON
Profit
944 RON
Angajati
1
ASSET ZONE SRL
CUI: 22503925CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2007-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.625 RON
Profit
35.248 RON
Angajati
1
ECCEFIN EXPERT S.R.L.
CUI: 39301530CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2018-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
85.646 RON
Profit
2.208 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6920, Municipiul Bucureşti

CONTA-ABILITATE MIHALCEA SRL
CUI: 35170350CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
449.284 RON
Profit
367.579 RON
Angajati
1
GRAMA BIROU CONTABIL SRL
CUI: 35181236CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.450 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CRISCONT EXPERT SOLUTIONS SRL
CUI: 35166813CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.769 RON
Profit
45.809 RON
Angajati
1
CONTEX PROFESIONAL SRL
CUI: 35186659CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.400 RON
Profit
13.413 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

DENTAL SECOND OPINION SRL
CUI: 35171330CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.537.347 RON
Profit
767.883 RON
Angajati
4
NEXTLAND SRL
CUI: 35173306CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.528 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AQUA SEWER SERVICES SRL
CUI: 35174590CAEN: 3700
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.308 RON
Profit
152.161 RON
Angajati
4
BEAUTY CONCEPT BOUTIQUE SRL
CUI: 35152109CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
157.439 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NEW ROAD EVENTS SRL
CUI: 35191728CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.301 RON
Profit
2.662 RON
Angajati
0
JDN AUTO SPEDITION S.R.L.
CUI: 34933756CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
465.481 RON
Profit
21.534 RON
Angajati
1
MIRBUS S.R.L.
CUI: 35365085CAEN: 4939
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.891.264 RON
Profit
0 RON
Angajati
11
IULIANA TRAVEL SRL
CUI: 32447750CAEN: 7911
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.844 RON
Profit
5.455 RON
Angajati
1
PALIRRIES LUXURY VILLAS SRL
CUI: 37288299CAEN: 5520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2017-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
193.803 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul CONT AUDIT DASID SRL?

CUI-ul CONT AUDIT DASID SRL este 35171348.

Unde este sediul CONT AUDIT DASID SRL?

CONT AUDIT DASID SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Unirii nr. 31, 30821, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata CONT AUDIT DASID SRL?

CONT AUDIT DASID SRL a fost infiintata in anul 2015 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a CONT AUDIT DASID SRL in 2024?

In 2024, CONT AUDIT DASID SRL a raportat o cifra de afaceri de 86.713 RON.

Ce activitate are CONT AUDIT DASID SRL?

CONT AUDIT DASID SRL are codul CAEN principal 6920 (Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal).

Ce profit a inregistrat CONT AUDIT DASID SRL in 2024?

CONT AUDIT DASID SRL a inregistrat un profit net de 7.412 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.