Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 20:36
Despre COREDD CONSULTING S.R.L.
COREDD CONSULTING S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2015 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe" (cod CAEN 6310), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca inactiv (din decembrie 2025).
In 2024, COREDD CONSULTING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 172.871 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-1.7%). Profitul net inregistrat a fost de 97.644 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 9 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 5.515 RON in 2015 la 172.871 RON in 2024.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 172.871 RON
- Venituri totale
- 177.992 RON
- Cheltuieli totale
- 78.835 RON
- Profit brut
- 99.157 RON
- Profit net
- 97.644 RON
- Marja profit net
- 56,48%
- Active imobilizate
- 5.482 RON
- Active circulante
- 110.611 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 70.123 RON
- Casa & conturi bănci
- 40.488 RON
- Capital propriu
- 101.397 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Unirii nr. 57, 30827
- Cod postal
- 30827
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 28.10.2015
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Nu
Stare inactivitate
- Status inactiv
- Da
- Data inactivare
- 9 decembrie 2025
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2015 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 172.871 RON
- Rezultat net
- 97.644 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 172.871 RON | 175.789 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 177.992 RON | 176.093 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 78.835 RON | 105.356 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 99.157 RON | 70.737 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 97.644 RON | 69.096 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 5.482 RON | 15 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 110.611 RON | 89.245 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 116.093 RON | 89.260 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 70.123 RON | 66.500 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 40.488 RON | 22.745 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 14.696 RON | 19.009 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 101.397 RON | 70.251 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 84,1 %Profit net / active totale
- ROE
- 96,3 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 7,53 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 87,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 10 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 172.871 -1,7% față de anul precedent | 177.992 | 78.835 | 99.157 +40,2% față de anul precedent | 97.644 +41,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 175.789 +10,9% față de anul precedent | 176.093 | 105.356 | 70.737 -3,2% față de anul precedent | 69.096 -3,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 158.558 -39,2% față de anul precedent | 158.809 | 85.728 | 73.081 -53,2% față de anul precedent | 71.526 -53,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 260.675 +2,5% față de anul precedent | 261.877 | 105.666 | 156.211 -4,8% față de anul precedent | 153.984 -4,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 254.387 -10,6% față de anul precedent | 260.141 | 96.038 | 164.103 +63,3% față de anul precedent | 161.765 +65,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 284.448 +49,0% față de anul precedent | 285.187 | 184.665 | 100.522 +675,2% față de anul precedent | 97.670 +784,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 190.928 +6,4% față de anul precedent | 190.928 | 177.961 | 12.967 +4.096,4% față de anul precedent | 11.047 | 0 | 0 |
| 2017 | 179.494 +142,5% față de anul precedent | 179.494 | 179.185 | 309 -97,7% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 1.365 |
| 2016 | 74.034 +1.242,4% față de anul precedent | 74.050 | 60.384 | 13.666 +660,1% față de anul precedent | 12.218 +648,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 5.515 | 5.515 | 3.717 | 1.798 | 1.633 | Neraportat | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5.482 | 110.611 | 116.093 | 0 | 70.123 | 40.488 |
| 2023 | 15 | 89.245 | 89.260 | 0 | 66.500 | 22.745 |
| 2022 | 0 | 76.299 | 76.299 | 0 | 46.400 | 29.899 |
| 2021 | 602 | 158.851 | 159.453 | 0 | 5.420 | 153.431 |
| 2020 | 2.937 | 174.966 | 177.903 | 0 | 97.297 | 77.669 |
| 2019 | 0 | 100.144 | 100.144 | 0 | 19.025 | 81.119 |
| 2018 | 0 | 30.288 | 30.288 | 630 | 11.343 | 18.315 |
| 2017 | 0 | 120.015 | 120.015 | 0 | 31.847 | 88.168 |
| 2016 | 0 | 36.883 | 36.883 | 0 | 31.985 | 4.898 |
| 2015 | 0 | 3.433 | 3.433 | 0 | 2.500 | 933 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 14.696 -22,7% față de anul precedent | 101.397 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 19.009 +425,4% față de anul precedent | 70.251 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 3.618 -16,1% față de anul precedent | 72.681 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2021 | 4.314 -71,2% față de anul precedent | 155.139 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 14.983 +230,1% față de anul precedent | 162.920 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2019 | 4.539 -75,8% față de anul precedent | 95.605 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2018 | 18.761 -84,3% față de anul precedent | 11.527 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2017 | 119.535 +407,6% față de anul precedent | 480 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 23.550 +1.371,9% față de anul precedent | 13.333 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 1.600 | 1.833 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| CDCRISTINA DIANA DANGL | fondator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
13 repere. O singură cronologie.
Din 2015 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 7036/2026prelungire valabilitate acte sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare durată mandat persoane împuternicite, durată societate
prelungire valabilitate acte sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare durată mandat persoane împuternicite, durată societate
Deschide înregistrarea completă2025 1 repere
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 172.871 RON. Profit: 97.644 RON
Cifra de afaceri: 172.871 RON. Profit: 97.644 RON
- Cifra de afaceri
- 172.871 RON -1.66% față de anul precedent
- Profit net
- 97.644 RON +41.32% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 14.696 RON -22.69% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 175.789 RON. Profit: 69.096 RON
Cifra de afaceri: 175.789 RON. Profit: 69.096 RON
- Cifra de afaceri
- 175.789 RON +10.87% față de anul precedent
- Profit net
- 69.096 RON -3.4% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 19.009 RON +425.4% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 158.558 RON. Profit: 71.526 RON
Cifra de afaceri: 158.558 RON. Profit: 71.526 RON
- Cifra de afaceri
- 158.558 RON -39.17% față de anul precedent
- Profit net
- 71.526 RON -53.55% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 3.618 RON -16.13% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 260.675 RON. Profit: 153.984 RON
Cifra de afaceri: 260.675 RON. Profit: 153.984 RON
- Cifra de afaceri
- 260.675 RON +2.47% față de anul precedent
- Profit net
- 153.984 RON -4.81% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 4.314 RON -71.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 254.387 RON. Profit: 161.765 RON
Cifra de afaceri: 254.387 RON. Profit: 161.765 RON
- Cifra de afaceri
- 254.387 RON -10.57% față de anul precedent
- Profit net
- 161.765 RON +65.62% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 14.983 RON +230.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 284.448 RON. Profit: 97.670 RON
Cifra de afaceri: 284.448 RON. Profit: 97.670 RON
- Cifra de afaceri
- 284.448 RON +48.98% față de anul precedent
- Profit net
- 97.670 RON +784.13% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 4.539 RON -75.81% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 190.928 RON. Profit: 11.047 RON
Cifra de afaceri: 190.928 RON. Profit: 11.047 RON
- Cifra de afaceri
- 190.928 RON +6.37% față de anul precedent
- Profit net
- 11.047 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 18.761 RON -84.31% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 179.494 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 179.494 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 179.494 RON +142.45% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 1.365 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 119.535 RON +407.58% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 74.034 RON. Profit: 12.218 RON
Cifra de afaceri: 74.034 RON. Profit: 12.218 RON
- Cifra de afaceri
- 74.034 RON +1242.41% față de anul precedent
- Profit net
- 12.218 RON +648.19% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 23.550 RON +1371.88% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 5.515 RON. Profit: 1.633 RON
Cifra de afaceri: 5.515 RON. Profit: 1.633 RON
- Cifra de afaceri
- 5.515 RON
- Profit net
- 1.633 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 1.600 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2015ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCOREDD CONSULTING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6310 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
COREDD CONSULTING S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6310 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
23.022026Mentiune · Buletin 7036/2026prelungire valabilitate acte sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare durată mandat persoane împuternicite, durată societate
prelungire valabilitate acte sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare durată mandat persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 21.01.2026potrivit 1 / 2 79 datelor din: Decizie asociat unic nr. 1 din 21.01.2026; Act adiţional nr. 2 din 14.10.2025 la contract de comodat din 14.10.2015
- Companie
- COREDD CONSULTING S.R.L.
- CUI
- 35174433
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 23.02.2026
- Registrul Comerțului
- J2015013197407
- EUID
- ROONRC.J2015013197407
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 3, Bulevardul UNIRII, Nr. 57, Bl. E4, Scara 3, Etaj 2, Ap. 70
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 146217
- Data încheierii
- 20.02.2026
- Număr dosar
- 407217
- Data dosarului
- 29.01.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Adriana Florentina Mihăilescu
Subiecte
prelungire valabilitate acte sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare durată mandat persoane împuternicite, durată societate
Vezi Buletinul ONRC nr. 7036/2026 (PDF)Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Cele mai mari firme — CAEN 6310, Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul COREDD CONSULTING S.R.L.?
CUI-ul COREDD CONSULTING S.R.L. este 35174433.
Unde este sediul COREDD CONSULTING S.R.L.?
COREDD CONSULTING S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Bld. Unirii nr. 57, 30827, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata COREDD CONSULTING S.R.L.?
COREDD CONSULTING S.R.L. a fost infiintata in anul 2015 (10 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a COREDD CONSULTING S.R.L. in 2024?
In 2024, COREDD CONSULTING S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 172.871 RON.
Cati angajati are COREDD CONSULTING S.R.L.?
COREDD CONSULTING S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are COREDD CONSULTING S.R.L.?
COREDD CONSULTING S.R.L. are codul CAEN principal 6310 (Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe).
Ce profit a inregistrat COREDD CONSULTING S.R.L. in 2024?
COREDD CONSULTING S.R.L. a inregistrat un profit net de 97.644 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 10 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.