Activ

FIT & SWIM ATHLETIC SRL

CUI: 35181252
CIF: 35181252
Reg. Com.: J40/13272/2015
CAEN: 9311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 octombrie 2015 · 10 ani
Distribuie:

Activități ale bazelor sportive

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 10:42

Despre FIT & SWIM ATHLETIC SRL

FIT & SWIM ATHLETIC SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2015 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale bazelor sportive" (cod CAEN 9311), in sectorul sanatate si asistenta sociala. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, FIT & SWIM ATHLETIC SRL a raportat o cifra de afaceri de 42.560 RON, in crestere fata de anul precedent (+7.2%). Profitul net inregistrat a fost de 23.045 RON (relativ stabila). Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 8.282 RON in 2016 la 42.560 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
42.560 RON
Venituri totale
42.560 RON
Cheltuieli totale
15.887 RON
Profit brut
26.673 RON
Profit net
23.045 RON
Marja profit net
54,15%
Active imobilizate
5.782 RON
Active circulante
95.202 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
1.939 RON
Casa & conturi bănci
93.263 RON
Capital propriu
87.454 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Străbună nr. 64, 12467
Telefon0725796707

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Străbună nr. 64, 12467
Cod poștal: 12467
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Străbună nr. 64, 12467
Cod postal
12467
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.10.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
42.560 RON
Rezultat net
23.045 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 42.560 RON 39.720 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 42.560 RON 39.720 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 15.887 RON 12.732 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 26.673 RON 26.988 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 23.045 RON 23.318 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 5.782 RON 4.154 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 95.202 RON 83.351 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 100.984 RON 87.505 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 1.939 RON 79 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 93.263 RON 83.272 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 14.790 RON 23.096 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 87.454 RON 64.409 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active100.984RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

14,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale100.984 RON
Datorii totale14.790 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
22,8 %Profit net / active totale
ROE
26,4 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,44 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
86,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 42.560 +7,2% față de anul precedent 42.560 15.887 26.673 -1,2% față de anul precedent 23.045 -1,2% față de anul precedent 0 0
2023 39.720 +49,8% față de anul precedent 39.720 12.732 26.988 +8,7% față de anul precedent 23.318 -3,0% față de anul precedent 0 0
2022 26.520 +46,4% față de anul precedent 26.520 1.695 24.825 +43,6% față de anul precedent 24.045 +43,1% față de anul precedent 0 0
2021 18.120 +31,1% față de anul precedent 18.120 834 17.286 +49,2% față de anul precedent 16.807 +50,4% față de anul precedent 0 0
2020 13.820 -14,6% față de anul precedent 13.820 2.230 11.590 +14,7% față de anul precedent 11.176 +16,7% față de anul precedent 0 0
2019 16.180 +8,5% față de anul precedent 16.180 6.076 10.104 +88,0% față de anul precedent 9.576 +94,4% față de anul precedent 0 0
2018 14.910 +19,0% față de anul precedent 14.910 9.535 5.375 -40,8% față de anul precedent 4.926 -43,4% față de anul precedent 0 0
2017 12.530 +51,3% față de anul precedent 12.530 3.457 9.073 +200,0% față de anul precedent 8.697 +213,3% față de anul precedent 0 0
2016 8.282 8.282 5.258 3.024 2.776 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 5.782 95.202 100.984 0 1.939 93.263
2023 4.154 83.351 87.505 0 79 83.272
2022 0 52.095 52.095 0 4.579 47.516
2021 0 54.672 54.672 0 1.740 52.932
2020 0 37.324 37.324 0 0 37.324
2019 1.423 24.825 26.248 0 0 24.825
2018 4.786 11.889 16.675 0 2.760 9.129
2017 2.000 9.789 11.789 8.410 0 1.379
2016 2.000 1.047 3.047 0 0 1.047

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 14.790 -36,0% față de anul precedent 87.454 Neraportat 0
2023 23.096 +109,9% față de anul precedent 64.409 Neraportat 0
2022 11.003 +1.727,7% față de anul precedent 41.092 Neraportat 0
2021 602 +886,9% față de anul precedent 54.070 Neraportat 0
2020 61 -62,1% față de anul precedent 37.263 Neraportat 0
2019 161 -1,8% față de anul precedent 26.087 Neraportat 0
2018 164 -19,2% față de anul precedent 16.511 Neraportat 0
2017 203 +28,5% față de anul precedent 11.586 Neraportat 0
2016 158 2.889 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 42.560 RON. Profit: 23.045 RON

Cifra de afaceri: 42.560 RON. Profit: 23.045 RON

Cifra de afaceri
42.560 RON +7.15% față de anul precedent
Profit net
23.045 RON -1.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
14.790 RON -35.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 39.720 RON. Profit: 23.318 RON

Cifra de afaceri: 39.720 RON. Profit: 23.318 RON

Cifra de afaceri
39.720 RON +49.77% față de anul precedent
Profit net
23.318 RON -3.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
23.096 RON +109.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 26.520 RON. Profit: 24.045 RON

Cifra de afaceri: 26.520 RON. Profit: 24.045 RON

Cifra de afaceri
26.520 RON +46.36% față de anul precedent
Profit net
24.045 RON +43.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
11.003 RON +1727.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 18.120 RON. Profit: 16.807 RON

Cifra de afaceri: 18.120 RON. Profit: 16.807 RON

Cifra de afaceri
18.120 RON +31.11% față de anul precedent
Profit net
16.807 RON +50.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
602 RON +886.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 13.820 RON. Profit: 11.176 RON

Cifra de afaceri: 13.820 RON. Profit: 11.176 RON

Cifra de afaceri
13.820 RON -14.59% față de anul precedent
Profit net
11.176 RON +16.71% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
61 RON -62.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 16.180 RON. Profit: 9.576 RON

Cifra de afaceri: 16.180 RON. Profit: 9.576 RON

Cifra de afaceri
16.180 RON +8.52% față de anul precedent
Profit net
9.576 RON +94.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
161 RON -1.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 14.910 RON. Profit: 4.926 RON

Cifra de afaceri: 14.910 RON. Profit: 4.926 RON

Cifra de afaceri
14.910 RON +18.99% față de anul precedent
Profit net
4.926 RON -43.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
164 RON -19.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 12.530 RON. Profit: 8.697 RON

Cifra de afaceri: 12.530 RON. Profit: 8.697 RON

Cifra de afaceri
12.530 RON +51.29% față de anul precedent
Profit net
8.697 RON +213.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
203 RON +28.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 8.282 RON. Profit: 2.776 RON

Cifra de afaceri: 8.282 RON. Profit: 2.776 RON

Cifra de afaceri
8.282 RON
Profit net
2.776 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
158 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataFIT & SWIM ATHLETIC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9311 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

FIT & SWIM ATHLETIC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9311 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9311, Municipiul Bucureşti

FASTY INTERNATIONAL GOOD SRL
CUI: 25871026CAEN: 9311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2009-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FIT4FUN CAMP S.R.L.
CUI: 40987246CAEN: 9311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-04-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.839 RON
Profit
16.716 RON
Angajati
0
ABHYASA S.R.L.
CUI: 49304940CAEN: 9311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.290 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GOLDEN SPORTS EVENTS S.R.L.
CUI: 38986559CAEN: 9311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.830 RON
Profit
18.477 RON
Angajati
0
DAFFIS FLASH SRL
CUI: 32819837CAEN: 9311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2014-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.541 RON
Profit
15.957 RON
Angajati
1
SERVE SOCIAL CLUB S.R.L.
CUI: 40314029CAEN: 9311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.952 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9311, Municipiul Bucureşti

SWIMMING TEAM SRL
CUI: 34885390CAEN: 9311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-08-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.797.964 RON
Profit
35.960 RON
Angajati
14
UNIC TOUR SERV SRL
CUI: 35182290CAEN: 9311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-10-30
fara e-Factura
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
250.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EMMDA BABY SWIM SRL
CUI: 35195819CAEN: 9311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
266.066 RON
Profit
72.945 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

GRAMA BIROU CONTABIL SRL
CUI: 35181236CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.450 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ERIC JUCARII SRL
CUI: 35181279CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-10-29
fara e-Factura
DOCBOOK SRL
CUI: 35176426CAEN: 6310
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.570.002 RON
Profit
89.220 RON
Angajati
5
UNIC TEAM CONCEPT SRL
CUI: 35181686CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2015-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.270.537 RON
Profit
1.123.046 RON
Angajati
24
VIEW 4 BUSINESS CONCEPT SRL
CUI: 35160918CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2015-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.299 RON
Profit
12.154 RON
Angajati
1
RTC PARTNERS SRL
CUI: 35200737CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MAKE IT WORK CONSULTING S.R.L.
CUI: 34944801CAEN: 6290
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-08-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
890.138 RON
Profit
646.566 RON
Angajati
1
MEDPROVISION SRL
CUI: 35368723CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-12-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
680.208 RON
Profit
311.765 RON
Angajati
1
WEST AUTO LOGISTIC SRL
CUI: 32456715CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TREVAMO SRL
CUI: 37298209CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
269.172 RON
Profit
55.605 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul FIT & SWIM ATHLETIC SRL?

CUI-ul FIT & SWIM ATHLETIC SRL este 35181252.

Unde este sediul FIT & SWIM ATHLETIC SRL?

FIT & SWIM ATHLETIC SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Str. Străbună nr. 64, 12467, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata FIT & SWIM ATHLETIC SRL?

FIT & SWIM ATHLETIC SRL a fost infiintata in anul 2015 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a FIT & SWIM ATHLETIC SRL in 2024?

In 2024, FIT & SWIM ATHLETIC SRL a raportat o cifra de afaceri de 42.560 RON.

Ce activitate are FIT & SWIM ATHLETIC SRL?

FIT & SWIM ATHLETIC SRL are codul CAEN principal 9311 (Activități ale bazelor sportive).

Ce profit a inregistrat FIT & SWIM ATHLETIC SRL in 2024?

FIT & SWIM ATHLETIC SRL a inregistrat un profit net de 23.045 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.