Profil de companie · informații din registrele publice
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 20:36
Despre GROUP ONLINE BUY SRL
GROUP ONLINE BUY SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2015 (10 ani de activitate). Activeaza in sectorul industria prelucratoare (cod CAEN 1413). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2018, GROUP ONLINE BUY SRL a raportat o cifra de afaceri de 139.808 RON, in crestere fata de anul precedent (+20.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 2 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 18.882 RON in 2016 la 139.808 RON in 2018. Datoriile raportate (178.424 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 139.808 RON
- Venituri totale
- 139.809 RON
- Cheltuieli totale
- 164.081 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 69.421 RON
- Stocuri
- 10.458 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 58.963 RON
- Capital propriu
- -104.781 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Şos. Gheorghe Ionescu Siseşti nr. 123-125
- Detalii
- CAMERA NR. 12 DIN APARTAMENTUL "PODUL nr. 2"
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 19.11.2015
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2016 –2018 · RON
- An explorat în grafic
- 2018
- Cifră de afaceri
- 139.808 RON
- Rezultat net
- -25.670 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2018 | 2017 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 139.808 RON | 116.256 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 139.809 RON | 116.257 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 164.081 RON | 135.304 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 24.272 RON | 19.047 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 25.670 RON | 20.209 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 69.421 RON | 50.621 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 69.421 RON | 50.621 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 10.458 RON | 10.458 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 0 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 58.963 RON | 40.163 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 178.424 RON | 140.820 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -104.781 RON | -79.111 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 2 persoane | 3 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2018
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2018
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2018
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,39 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -150,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 3 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 139.808 +20,3% față de anul precedent | 139.809 | 164.081 | 0 | 0 | 24.272 | 25.670 |
| 2017 | 116.256 +515,7% față de anul precedent | 116.257 | 135.304 | 0 | 0 | 19.047 | 20.209 |
| 2016 | 18.882 | 19.043 | 77.954 | 0 | 0 | 58.911 | 59.102 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 0 | 69.421 | 69.421 | 10.458 | 0 | 58.963 |
| 2017 | 0 | 50.621 | 50.621 | 10.458 | 0 | 40.163 |
| 2016 | 717 | 11.206 | 11.923 | 10.458 | 0 | 748 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2018 | 178.424 +26,7% față de anul precedent | -104.781 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2017 | 140.820 +58,3% față de anul precedent | -79.111 | Neraportat | 3 +50,0% față de anul precedent |
| 2016 | 88.958 | -58.902 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2018
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| JBJULIAN BADENES FERNANDEZ | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
5 repere. O singură cronologie.
Din 2015 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 7036/2026sedii secundare
sedii secundare
Deschide înregistrarea completă2018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 139.808 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 139.808 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 139.808 RON +20.26% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 25.670 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 178.424 RON +26.7% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 116.256 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 116.256 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 116.256 RON +515.7% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 20.209 RON
- Angajati
- 3 +50% față de anul precedent
- Datorii
- 140.820 RON +58.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 18.882 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 18.882 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 18.882 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 59.102 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 88.958 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGROUP ONLINE BUY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1413 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
GROUP ONLINE BUY SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1413 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
23.022026Mentiune · Buletin 7036/2026sedii secundare
sedii secundare
- Companie
- GROUP ONLINE BUY SRL
- CUI
- 35249102
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 23.02.2026
- Registrul Comerțului
- J40/14207/2015
- EUID
- ROONRC.J40/14207/2015
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 1, Şoseaua GHEORGHE IONESCU SISEŞTI, Nr. 123-125, CAMERA
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 149103
- Data încheierii
- 20.02.2026
- Număr dosar
- 612701
- Data dosarului
- 10.02.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Adriana Florentina Mihăilescu
Subiecte
sedii secundare
Documente menționate
- Act adiţional nr. 2 din 15.09.2025 la contract de închiriere nr. 3076 din 11.08.2022
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 1413, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 1413, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul GROUP ONLINE BUY SRL?
CUI-ul GROUP ONLINE BUY SRL este 35249102.
Unde este sediul GROUP ONLINE BUY SRL?
GROUP ONLINE BUY SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Şos. Gheorghe Ionescu Siseşti nr. 123-125, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata GROUP ONLINE BUY SRL?
GROUP ONLINE BUY SRL a fost infiintata in anul 2015 (10 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a GROUP ONLINE BUY SRL in 2018?
In 2018, GROUP ONLINE BUY SRL a raportat o cifra de afaceri de 139.808 RON.
Cati angajati are GROUP ONLINE BUY SRL?
GROUP ONLINE BUY SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2018.
Ce activitate are GROUP ONLINE BUY SRL?
GROUP ONLINE BUY SRL are codul CAEN principal 1413.
Ce profit a inregistrat GROUP ONLINE BUY SRL in 2018?
GROUP ONLINE BUY SRL a inregistrat o pierdere neta de 25.670 RON in 2018.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 3 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.