Activ

NORD DACIA SRL

CUI: 35333024
CIF: 35333024
Reg. Com.: J2015001216248
CAEN: 6820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 decembrie 2015 · 10 ani
Distribuie:

Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 16:48

Despre NORD DACIA SRL

NORD DACIA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ, infiintata in 2015 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate" (cod CAEN 6820), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, NORD DACIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata).

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
7.137 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
623.792 RON
Active circulante
146.581 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
145.650 RON
Casa & conturi bănci
931 RON
Capital propriu
748.373 RON

Contact

AdresaRomania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Bld. Regele Mihai I nr. 44I

Adresă sediu social

Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Bld. Regele Mihai I nr. 44I
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Bld. Regele Mihai I nr. 44I
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.12.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-7.137 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 219.600 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 269.320 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 7.137 RON 98.925 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 170.395 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 168.199 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 7.137 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 7.137 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 623.792 RON 623.792 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 146.581 RON 157.641 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 770.373 RON 781.433 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 145.650 RON 153.950 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 931 RON 3.691 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 22.000 RON 25.923 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 748.373 RON 755.510 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active770.373RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale770.373 RON
Datorii totale22.000 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
6,66 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
97,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 7.137 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 7.137 7.137
2023 219.600 0,0% față de anul precedent 269.320 98.925 170.395 -10,2% față de anul precedent 168.199 -8,8% față de anul precedent 0 0
2022 219.600 0,0% față de anul precedent 229.279 39.539 189.740 -7,3% față de anul precedent 184.467 -7,5% față de anul precedent 0 0
2021 219.600 0,0% față de anul precedent 219.600 14.889 204.711 -3,8% față de anul precedent 199.438 -4,0% față de anul precedent 0 0
2020 219.600 0,0% față de anul precedent 219.600 6.898 212.702 -0,2% față de anul precedent 207.809 +0,1% față de anul precedent 0 0
2019 219.600 0,0% față de anul precedent 219.600 6.479 213.121 -0,7% față de anul precedent 207.521 -0,2% față de anul precedent 0 0
2018 219.602 -0,0% față de anul precedent 219.602 5.087 214.515 +0,2% față de anul precedent 207.927 +0,2% față de anul precedent 0 0
2017 219.624 +100,0% față de anul precedent 219.624 5.483 214.141 +119,2% față de anul precedent 207.553 +119,9% față de anul precedent 0 0
2016 109.812 109.812 12.121 97.691 94.397 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 623.792 146.581 770.373 0 145.650 931
2023 623.792 157.641 781.433 0 153.950 3.691
2022 678.476 212.627 891.103 0 1.250 211.377
2021 701.597 4.579 706.176 0 656 3.923
2020 626.597 307.256 933.853 0 306.656 600
2019 629.166 92.091 721.257 0 92.056 35
2018 631.735 1.333 633.068 0 0 1.333
2017 634.304 5.639 639.943 0 0 5.639
2016 636.873 109.953 746.826 0 109.812 141

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 22.000 -15,1% față de anul precedent 748.373 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 25.923 +88,0% față de anul precedent 755.510 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 13.792 +3,5% față de anul precedent 877.311 Neraportat 1
2021 13.332 +57,8% față de anul precedent 692.844 Neraportat 0
2020 8.447 +130,9% față de anul precedent 925.406 Neraportat 0
2019 3.659 -97,0% față de anul precedent 717.598 Neraportat 0
2018 122.991 -63,6% față de anul precedent 510.077 Neraportat 0
2017 337.793 -48,2% față de anul precedent 302.150 Neraportat 0
2016 652.229 94.597 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VSVIOLIN-MIREL SĂLĂJANadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36956/2026modificare administrativa sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

modificare administrativa sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.137 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
22.000 RON -15.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 219.600 RON. Profit: 168.199 RON

Cifra de afaceri: 219.600 RON. Profit: 168.199 RON

Cifra de afaceri
219.600 RON 0% față de anul precedent
Profit net
168.199 RON -8.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
25.923 RON +87.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 219.600 RON. Profit: 184.467 RON

Cifra de afaceri: 219.600 RON. Profit: 184.467 RON

Cifra de afaceri
219.600 RON 0% față de anul precedent
Profit net
184.467 RON -7.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
13.792 RON +3.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 219.600 RON. Profit: 199.438 RON

Cifra de afaceri: 219.600 RON. Profit: 199.438 RON

Cifra de afaceri
219.600 RON 0% față de anul precedent
Profit net
199.438 RON -4.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
13.332 RON +57.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 219.600 RON. Profit: 207.809 RON

Cifra de afaceri: 219.600 RON. Profit: 207.809 RON

Cifra de afaceri
219.600 RON 0% față de anul precedent
Profit net
207.809 RON +0.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.447 RON +130.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 219.600 RON. Profit: 207.521 RON

Cifra de afaceri: 219.600 RON. Profit: 207.521 RON

Cifra de afaceri
219.600 RON 0% față de anul precedent
Profit net
207.521 RON -0.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.659 RON -97.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 219.602 RON. Profit: 207.927 RON

Cifra de afaceri: 219.602 RON. Profit: 207.927 RON

Cifra de afaceri
219.602 RON -0.01% față de anul precedent
Profit net
207.927 RON +0.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
122.991 RON -63.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 219.624 RON. Profit: 207.553 RON

Cifra de afaceri: 219.624 RON. Profit: 207.553 RON

Cifra de afaceri
219.624 RON +100% față de anul precedent
Profit net
207.553 RON +119.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
337.793 RON -48.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 109.812 RON. Profit: 94.397 RON

Cifra de afaceri: 109.812 RON. Profit: 94.397 RON

Cifra de afaceri
109.812 RON
Profit net
94.397 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
652.229 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataNORD DACIA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)

NORD DACIA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6820 in Mun. Baia Mare (MARAMUREŞ)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

07.102026Mentiune · Buletin 36956/2026modificare administrativa sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

modificare administrativa sediu social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 04.09.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
NORD DACIA SRL
CUI
35333024
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
07.10.2026
Registrul Comerțului
J24/1216/2015
EUID
ROONRC.J24/1216/2015
Sediu
Municipiul Baia Mare, Jud. Maramureş, Bulevardul BUCUREŞTI, Nr. 44
Județ
Maramureş
Număr încheiere
791357
Data încheierii
07.10.2026
Număr dosar
3564139
Data dosarului
07.09.2026
Tribunal
Maramures
Registrator
Marilena Ortansa Popescu

Subiecte

modificare administrativa sediu social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 07.09.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 04.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36956/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6820, Maramureş

ELMA SAMBO SRL
CUI: 35245917CAEN: 6820
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2015-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.376 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
FAVORITASIG SRL
CUI: 35362585CAEN: 6820
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2015-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
218.133 RON
Profit
106.084 RON
Angajati
1
ATZI TIMURIM SRL
CUI: 34695794CAEN: 6820
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Sighetu Marmaţiei2015-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
244.240 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SELMONT MARKET SRL
CUI: 35638193CAEN: 6820
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2016-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
325.351 RON
Profit
625.500 RON
Angajati
3

Alte firme din Maramureş

MARAMUREŞUL STRĂVECHI SRL
CUI: 35327944CAEN: 5520
Activ
MARAMUREŞ, Sat Budeşti Com. Budeşti2015-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.568 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LILI & JANESS TRANS SRL
CUI: 35333032CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Loc. Băiţa Orş. Tăuţii-Măgherăuş2015-12-16
fara e-Factura
BOLDY SPEDITION SRL
CUI: 35304525CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Sat Mogoşeşti Com. Satulung2015-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
925.045 RON
Profit
8.411 RON
Angajati
4
BLUAGRA SRL
CUI: 35346156CAEN: 0125
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2015-12-21
fara e-Factura
TRANS UCA FLO-RAL SRL
CUI: 35121102CAEN: 4941
Activ
MARAMUREŞ, Sat Tisa Com. Bocicoiu Mare2015-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
485.886 RON
Profit
11.120 RON
Angajati
2
FAMILY HIL SRL
CUI: 35571450CAEN: 4712
Activ
MARAMUREŞ, Sat Hoteni Com. Ocna Şugatag2016-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
315.749 RON
Profit
12.814 RON
Angajati
2
DOSIL STEEL SRL
CUI: 32772807CAEN: 4672
Activ
MARAMUREŞ, Sat Şomcuta Mare Orş. Şomcuta Mare2014-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.651.341 RON
Profit
43.904 RON
Angajati
3
LENGHEL INTERIOARE SRL
CUI: 37275566CAEN: 4100
Activ
MARAMUREŞ, Sat Bârsana Com. Bârsana2017-03-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
840.592 RON
Profit
137.471 RON
Angajati
6
SILVER MARC DRIVE S.R.L.
CUI: 49543123CAEN: 4939
Activ
MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare2024-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.077 RON
Profit
5.595 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul NORD DACIA SRL?

CUI-ul NORD DACIA SRL este 35333024.

Unde este sediul NORD DACIA SRL?

NORD DACIA SRL are sediul in Romania, MARAMUREŞ, Mun. Baia Mare, Bld. Regele Mihai I nr. 44I, Mun. Baia Mare, judetul MARAMUREŞ.

Cand a fost infiintata NORD DACIA SRL?

NORD DACIA SRL a fost infiintata in anul 2015 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a NORD DACIA SRL in 2024?

In 2024, NORD DACIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are NORD DACIA SRL?

NORD DACIA SRL are codul CAEN principal 6820 (Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate).

Ce profit a inregistrat NORD DACIA SRL in 2024?

NORD DACIA SRL a inregistrat o pierdere neta de 7.137 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.