Activ Plătitor TVAe‑Factură

SAVIN V. ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 35340080
CIF: RO35340080
Reg. Com.: F2015001340040
CAEN: 4631
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 18 decembrie 2015 · 10 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor

Surse și actualizare

Despre SAVIN V. ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

SAVIN V. ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Mun. Bacău, judetul BACĂU, infiintata in 2015 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor" (cod CAEN 4631), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din noiembrie 2022.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 18.12.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 noiembrie 2022)

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4631, Bacău

ENGROS FRESH SRL
CUI: 35073005CAEN: 4631
Activ
BACĂU, Sat Nicolae Bălcescu Com. Nicolae Bălcescu2015-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.076.275 RON
Profit
768.625 RON
Angajati
20
PAF TRANS ANNE SRL
CUI: 29009628CAEN: 4631
Activ
BACĂU, Sat Blidari Com. Căiuţi2011-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.301.025 RON
Profit
4.941 RON
Angajati
9
SOFI-TAŞA S.R.L.
CUI: 48611645CAEN: 4631
Activ
BACĂU, Sat Măgura Com. Măgura2023-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.859.094 RON
Profit
23.489 RON
Angajati
1
NEW BOSCO AMICO S.R.L.
CUI: 48818650CAEN: 4631
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2023-09-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.382.206 RON
Profit
16.247 RON
Angajati
1
LEGOFRUCT CALITATIV SRL
CUI: 34685588CAEN: 4631
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2015-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
928.072 RON
Profit
69.287 RON
Angajati
0
HUSAFIN SRL
CUI: 36211530CAEN: 4631
Activ
BACĂU, Sat Lespezi Com. Gârleni2016-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
681.781 RON
Profit
34.300 RON
Angajati
3
VITA FRESH FRUITS S.R.L.
CUI: 48082153CAEN: 4631
Activ
BACĂU, Mun. Bacău2023-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
621.074 RON
Profit
10.146 RON
Angajati
1
AOIFE S.R.L.
CUI: 37370746CAEN: 4631
Activ
BACĂU, Sat Hemeiuş Com. Hemeiuş2017-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
549.296 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AWEASOME SRL
CUI: 37573830CAEN: 4631
Activ
BACĂU, Sat Coteni Com. Buhoci2017-05-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
210.915 RON
Profit
61.172 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SAVIN V. ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul SAVIN V. ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 35340080.

Cand a fost infiintata SAVIN V. ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

SAVIN V. ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2015 (10 ani de activitate).

Ce activitate are SAVIN V. ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

SAVIN V. ELENA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 4631 (Comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
17 martie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
17 aprilie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.