Activ Plătitor TVA

GLOBAL TRAVEL & MORE SRL

CUI: 35341388
CIF: RO35341388
Reg. Com.: J2015003813120
CAEN: 7912
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 decembrie 2015 · 10 ani
Distribuie:

Activități ale tur-operatorilor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 11:37

Despre GLOBAL TRAVEL & MORE SRL

GLOBAL TRAVEL & MORE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2015 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale tur-operatorilor" (cod CAEN 7912), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, GLOBAL TRAVEL & MORE SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.739.749 RON, in scadere fata de anul precedent (-10.3%). Profitul net inregistrat a fost de 209.918 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 218.281 RON in 2016 la 1.739.749 RON in 2024. Datoriile raportate (2.198.854 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.739.749 RON
Venituri totale
1.764.227 RON
Cheltuieli totale
1.503.442 RON
Profit brut
260.785 RON
Profit net
209.918 RON
Marja profit net
12,07%
Active imobilizate
2.426 RON
Active circulante
2.430.086 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
685.578 RON
Casa & conturi bănci
1.744.508 RON
Capital propriu
239.918 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Rapsodiei nr. 21, 400359

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Rapsodiei nr. 21, 400359
Cod poștal: 400359
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Rapsodiei nr. 21, 400359
Cod postal
400359
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.12.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.739.749 RON
Rezultat net
209.918 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.739.749 RON 1.938.879 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.764.227 RON 1.947.875 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.503.442 RON 1.711.098 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 260.785 RON 236.777 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 209.918 RON 217.388 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.426 RON 6.934 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.430.086 RON 1.552.734 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.432.512 RON 1.559.668 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 685.578 RON 458.390 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.744.508 RON 1.094.344 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 2.198.854 RON 1.176.852 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 239.918 RON 388.584 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.432.512RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

90,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.432.512 RON
Datorii totale2.198.854 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
8,6 %Profit net / active totale
ROE
87,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,11 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
9,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.739.749 -10,3% față de anul precedent 1.764.227 1.503.442 260.785 +10,1% față de anul precedent 209.918 -3,4% față de anul precedent 0 0
2023 1.938.879 +4,9% față de anul precedent 1.947.875 1.711.098 236.777 +5,6% față de anul precedent 217.388 +5,6% față de anul precedent 0 0
2022 1.848.244 +17,6% față de anul precedent 1.852.595 1.628.311 224.284 +692,5% față de anul precedent 205.802 +1.535,8% față de anul precedent 0 0
2021 1.571.925 +215,8% față de anul precedent 1.573.275 1.544.975 28.300 12.581 0 0
2020 497.844 +87,2% față de anul precedent 524.964 618.630 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 93.666 98.648
2019 265.938 +1,8% față de anul precedent 282.335 263.168 19.167 -73,6% față de anul precedent 16.388 -76,5% față de anul precedent 0 0
2018 261.140 +21,4% față de anul precedent 263.882 191.409 72.473 69.848 0 0
2017 215.039 -1,5% față de anul precedent 220.895 231.617 0 0 10.722 12.755
2016 218.281 243.879 244.264 0 0 385 2.583

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.426 2.430.086 2.432.512 0 685.578 1.744.508
2023 6.934 1.552.734 1.559.668 0 458.390 1.094.344
2022 4.566 674.408 678.974 0 611.900 62.508
2021 1.810 851.049 852.859 0 212.169 638.880
2020 10.793 887.132 897.925 0 95.628 791.504
2019 18.089 451.798 469.887 0 102.886 348.912
2018 6.393 314.889 321.282 0 210.324 104.565
2017 6.393 465.006 471.399 0 188.405 276.601
2016 6.393 233.398 239.791 0 104.739 128.659

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 2.198.854 +86,8% față de anul precedent 239.918 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 1.176.852 +132,8% față de anul precedent 388.584 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 505.565 -42,8% față de anul precedent 177.496 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 884.076 -5,9% față de anul precedent -27.595 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 939.303 +129,5% față de anul precedent -40.176 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 409.249 +65,4% față de anul precedent 62.807 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2018 247.496 -49,1% față de anul precedent 79.510 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2017 486.537 +96,6% față de anul precedent -15.138 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 247.530 -2.383 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

38din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
SDSORINA- DANIELA PAŞCALĂUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 19057/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.739.749 RON. Profit: 209.918 RON

Cifra de afaceri: 1.739.749 RON. Profit: 209.918 RON

Cifra de afaceri
1.739.749 RON -10.27% față de anul precedent
Profit net
209.918 RON -3.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.198.854 RON +86.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.938.879 RON. Profit: 217.388 RON

Cifra de afaceri: 1.938.879 RON. Profit: 217.388 RON

Cifra de afaceri
1.938.879 RON +4.9% față de anul precedent
Profit net
217.388 RON +5.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.176.852 RON +132.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.848.244 RON. Profit: 205.802 RON

Cifra de afaceri: 1.848.244 RON. Profit: 205.802 RON

Cifra de afaceri
1.848.244 RON +17.58% față de anul precedent
Profit net
205.802 RON +1535.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
505.565 RON -42.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.571.925 RON. Profit: 12.581 RON

Cifra de afaceri: 1.571.925 RON. Profit: 12.581 RON

Cifra de afaceri
1.571.925 RON +215.75% față de anul precedent
Profit net
12.581 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
884.076 RON -5.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 497.844 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 497.844 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
497.844 RON +87.2% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
98.648 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
939.303 RON +129.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 265.938 RON. Profit: 16.388 RON

Cifra de afaceri: 265.938 RON. Profit: 16.388 RON

Cifra de afaceri
265.938 RON +1.84% față de anul precedent
Profit net
16.388 RON -76.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
409.249 RON +65.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 261.140 RON. Profit: 69.848 RON

Cifra de afaceri: 261.140 RON. Profit: 69.848 RON

Cifra de afaceri
261.140 RON +21.44% față de anul precedent
Profit net
69.848 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
247.496 RON -49.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 215.039 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 215.039 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
215.039 RON -1.49% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.755 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
486.537 RON +96.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 218.281 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 218.281 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
218.281 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.583 RON
Angajati
2
Datorii
247.530 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGLOBAL TRAVEL & MORE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7912 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

GLOBAL TRAVEL & MORE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7912 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

19.052026Mentiune · Buletin 19057/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 11.05.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
GLOBAL TRAVEL & MORE SRL
CUI
35341388
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
19.05.2026
Registrul Comerțului
J12/3813/2015
EUID
ROONRC.J12/3813/2015
Sediu
Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, Strada RAPSODIEI, Nr. 21, Scara II, Ap. 15
Județ
Cluj
Număr încheiere
403681
Data încheierii
19.05.2026
Număr dosar
1963021
Data dosarului
14.05.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Irina Georgeta Berci

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 11.05.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 14.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 19057/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7912, Cluj

PELERINAJE GABRIELA S.R.L.
CUI: 44450910CAEN: 7912
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2021-06-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.681.636 RON
Profit
39.609 RON
Angajati
1
AEROCENTER SRL
CUI: 13221313CAEN: 7912
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2000-07-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.298.201 RON
Profit
866.742 RON
Angajati
10
FORNARI SRL
CUI: 13949067CAEN: 7912
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2001-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.677.965 RON
Profit
130.681 RON
Angajati
1
SFARA 1999 SRL
CUI: 7507222CAEN: 7912
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca1995-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.575.009 RON
Profit
177.640 RON
Angajati
10
OCCIDENTAL FLAMENCO SRL
CUI: 26350280CAEN: 7912
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2009-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.007.125 RON
Profit
770.551 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7912, Cluj

ITINERARIUM TRAVEL S.R.L.
CUI: 35435458CAEN: 7912
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.424.835 RON
Profit
18.856 RON
Angajati
1
YOLO TRAVEL AGENCY SRL
CUI: 33562803CAEN: 7912
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-09-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
216.900 RON
Profit
81.567 RON
Angajati
0
CARPATINO TOURS S.R.L.
CUI: 35886377CAEN: 7912
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.539 RON
Profit
7.144 RON
Angajati
0

Alte firme din Cluj

STORAGE DEPO CORPORATE SRL
CUI: 35341337CAEN: 4690
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2015-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ACM LOGISTIC S.R.L.
CUI: 35341396CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2015-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
457.596 RON
Profit
69.640 RON
Angajati
1
SOFOSMI SRL
CUI: 35336950CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2015-12-17
fara e-Factura
SMILE CENTRAL SRL
CUI: 35346091CAEN: 8622
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2015-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
319.384 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
INTEXPRO ENGINEERING DESIGN SRL
CUI: 35289212CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2015-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.230.845 RON
Profit
437.356 RON
Angajati
5
BANANA TECH S.R.L.
CUI: 35404818CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-01-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
372.080 RON
Profit
308.377 RON
Angajati
1
BAGNO SERVICES SRL
CUI: 34691890CAEN: 4619
Activ
CLUJ, Sat Dezmir Com. Apahida2015-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
186.962 RON
Profit
43.776 RON
Angajati
1
DORALAUTO SRL
CUI: 35968000CAEN: 8230
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
220.310 RON
Profit
45.369 RON
Angajati
1
IVODERM S.R.L.
CUI: 40581760CAEN: 8622
Activ
CLUJ, Mun. Gherla2019-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.263 RON
Profit
37.351 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GLOBAL TRAVEL & MORE SRL?

CUI-ul GLOBAL TRAVEL & MORE SRL este 35341388.

Unde este sediul GLOBAL TRAVEL & MORE SRL?

GLOBAL TRAVEL & MORE SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Rapsodiei nr. 21, 400359, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata GLOBAL TRAVEL & MORE SRL?

GLOBAL TRAVEL & MORE SRL a fost infiintata in anul 2015 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GLOBAL TRAVEL & MORE SRL in 2024?

In 2024, GLOBAL TRAVEL & MORE SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.739.749 RON.

Cati angajati are GLOBAL TRAVEL & MORE SRL?

GLOBAL TRAVEL & MORE SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are GLOBAL TRAVEL & MORE SRL?

GLOBAL TRAVEL & MORE SRL are codul CAEN principal 7912 (Activități ale tur-operatorilor).

Ce profit a inregistrat GLOBAL TRAVEL & MORE SRL in 2024?

GLOBAL TRAVEL & MORE SRL a inregistrat un profit net de 209.918 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.