Activ Plătitor TVA

DELMAR FOREST LOGISTIC SRL

CUI: 35345886
CIF: RO35345886
Reg. Com.: J2015001701034
CAEN: 0220
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 decembrie 2015 · 10 ani
Distribuie:

Exploatarea forestieră

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 08:44

Despre DELMAR FOREST LOGISTIC SRL

DELMAR FOREST LOGISTIC SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Săpunari Com. Morăreşti, judetul ARGEŞ, infiintata in 2015 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Exploatarea forestieră" (cod CAEN 0220), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2022, DELMAR FOREST LOGISTIC SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.079.253 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+66.1%). Profitul net inregistrat a fost de 40.614 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6, in crestere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.079.253 RON
Venituri totale
2.106.908 RON
Cheltuieli totale
2.046.249 RON
Profit brut
60.659 RON
Profit net
40.614 RON
Marja profit net
1,95%
Active imobilizate
100.606 RON
Active circulante
874.001 RON
Stocuri
107.451 RON
Creanțe
333.684 RON
Casa & conturi bănci
432.866 RON
Capital propriu
552.620 RON

Contact

AdresaRomania, ARGEŞ, Sat Săpunari Com. Morăreşti, 117501
Telefon0762755816

Adresă sediu social

Romania, ARGEŞ, Sat Săpunari Com. Morăreşti, 117501
Cod poștal: 117501
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ARGEŞ, Sat Săpunari Com. Morăreşti, 117501
Cod postal
117501
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 21.12.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2015 –2022 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2022
Cifră de afaceri
2.079.253 RON
Rezultat net
40.614 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2022 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2022 2021
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.079.253 RON 1.251.660 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.106.908 RON 1.199.619 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.046.249 RON 1.125.829 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 60.659 RON 73.790 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 40.614 RON 61.501 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 100.606 RON 108.931 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 874.001 RON 718.777 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 974.607 RON 827.708 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 107.451 RON 295.067 RON
CreanțeSume de încasat 333.684 RON 326.027 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 432.866 RON 97.683 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 421.987 RON 315.702 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 552.620 RON 512.006 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2022

Total active974.607RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2022

43,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale974.607 RON
Datorii totale421.987 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2022

ROA
4,2 %Profit net / active totale
ROE
7,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,07 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
56,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2022 2.079.253 +66,1% față de anul precedent 2.106.908 2.046.249 60.659 -17,8% față de anul precedent 40.614 -34,0% față de anul precedent 0 0
2021 1.251.660 +51,7% față de anul precedent 1.199.619 1.125.829 73.790 -0,8% față de anul precedent 61.501 -8,0% față de anul precedent 0 0
2020 825.223 -4,5% față de anul precedent 832.797 758.421 74.376 -59,3% față de anul precedent 66.870 -61,4% față de anul precedent 0 0
2019 864.359 +28,8% față de anul precedent 983.657 800.725 182.932 -7,5% față de anul precedent 173.288 -9,2% față de anul precedent 0 0
2018 670.985 +447,9% față de anul precedent 730.437 532.776 197.661 190.932 0 0
2017 122.459 +92,8% față de anul precedent 122.459 144.122 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 21.663 22.887
2016 63.533 63.533 20.795 42.738 42.103 0 0
2015 0 0 1 0 0 Neraportat 1

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2022 100.606 874.001 974.607 107.451 333.684 432.866
2021 108.931 718.777 827.708 295.067 326.027 97.683
2020 14.949 696.939 711.888 311.088 301.135 84.716
2019 31.636 545.607 577.243 160.381 234.508 150.718
2018 49.303 442.615 491.918 160.430 102.166 180.019
2017 66.970 114.730 181.700 7.200 106.941 589
2016 4.167 65.292 69.459 0 65.275 17
2015 504 200 704 0 0 200

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2022 421.987 +33,7% față de anul precedent 552.620 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2021 315.702 +20,8% față de anul precedent 512.006 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2020 261.383 +35,0% față de anul precedent 450.505 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2019 193.608 -31,2% față de anul precedent 383.635 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2018 281.572 +70,1% față de anul precedent 210.346 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 165.545 +509,6% față de anul precedent 19.415 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2016 27.156 +5.277,4% față de anul precedent 42.303 Neraportat 1
2015 505 199 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2022

17din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare7 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2022 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2022
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.079.253 RON. Profit: 40.614 RON

Cifra de afaceri: 2.079.253 RON. Profit: 40.614 RON

Cifra de afaceri
2.079.253 RON +66.12% față de anul precedent
Profit net
40.614 RON -33.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
421.987 RON +33.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.251.660 RON. Profit: 61.501 RON

Cifra de afaceri: 1.251.660 RON. Profit: 61.501 RON

Cifra de afaceri
1.251.660 RON +51.68% față de anul precedent
Profit net
61.501 RON -8.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
315.702 RON +20.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 825.223 RON. Profit: 66.870 RON

Cifra de afaceri: 825.223 RON. Profit: 66.870 RON

Cifra de afaceri
825.223 RON -4.53% față de anul precedent
Profit net
66.870 RON -61.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
261.383 RON +35.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 864.359 RON. Profit: 173.288 RON

Cifra de afaceri: 864.359 RON. Profit: 173.288 RON

Cifra de afaceri
864.359 RON +28.82% față de anul precedent
Profit net
173.288 RON -9.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
193.608 RON -31.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 670.985 RON. Profit: 190.932 RON

Cifra de afaceri: 670.985 RON. Profit: 190.932 RON

Cifra de afaceri
670.985 RON +447.93% față de anul precedent
Profit net
190.932 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
281.572 RON +70.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 122.459 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 122.459 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
122.459 RON +92.75% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
22.887 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
165.545 RON +509.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 63.533 RON. Profit: 42.103 RON

Cifra de afaceri: 63.533 RON. Profit: 42.103 RON

Cifra de afaceri
63.533 RON
Profit net
42.103 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
27.156 RON +5277.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1 RON
Angajati
0
Datorii
505 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDELMAR FOREST LOGISTIC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0220 in Sat Săpunari Com. Morăreşti (ARGEŞ)

DELMAR FOREST LOGISTIC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0220 in Sat Săpunari Com. Morăreşti (ARGEŞ)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0220, Argeş

ADI PERFECT FOREST S.R.L.
CUI: 33042410CAEN: 0220
Activ
ARGEŞ, Sat Gămăceşti Com. Berevoeşti2014-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.188.492 RON
Profit
0 RON
Angajati
10
PROMETEU SRL
CUI: 192836CAEN: 0220
Activ
ARGEŞ, Sat Lăzăreşti Com. Schitu Goleşti1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.053.806 RON
Profit
1.863 RON
Angajati
11
RAUMEX 2007 SRL
CUI: 22240322CAEN: 0220
Activ
ARGEŞ, Sat Robaia Com. Muşăteşti2007-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.469.112 RON
Profit
125.138 RON
Angajati
7
GALAN FLORA FOREST S.R.L.
CUI: 43601144CAEN: 0220
Activ
ARGEŞ, Sat Sălătrucu Com. Sălătrucu2021-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.037.084 RON
Profit
627.130 RON
Angajati
6
VICILANDFOREST C.G.H. SRL
CUI: 31191210CAEN: 0220
Activ
ARGEŞ, Sat Voineşti Com. Lereşti2013-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.323.627 RON
Profit
688.361 RON
Angajati
7
KIM TOP TRAVEL S.R.L.
CUI: 40355720CAEN: 0220
Activ
ARGEŞ, Sat Rucăr Com. Rucăr2018-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.684.678 RON
Profit
0 RON
Angajati
9

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0220, Argeş

BIA & DARIUS FOREST SRL
CUI: 35253626CAEN: 0220
Activ
ARGEŞ, Sat Berevoeşti Com. Berevoeşti2015-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
805.563 RON
Profit
80.361 RON
Angajati
2
LUCA & EVA FOREST S.R.L.
CUI: 36615856CAEN: 0220
Activ
ARGEŞ, Sat Leiceşti Com. Coşeşti2016-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.591.835 RON
Profit
52.170 RON
Angajati
16
SGD GREEN FOREST SRL
CUI: 35189051CAEN: 0220
Activ
ARGEŞ, Orş. Topoloveni2015-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
307.656 RON
Profit
25.347 RON
Angajati
2
BIO GREEN INDUSTRY S.R.L.
CUI: 36670362CAEN: 0220
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2016-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Argeş

MAG LOGISTIC CURIER S.R.L.
CUI: 35345851CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Sat Bradu Com. Bradu2015-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.622 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VRS SERV CONSULTING SRL
CUI: 35345916CAEN: 4100
Activ
ARGEŞ, Sat Geamăna Com. Bradu2015-12-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
180.151 RON
Profit
49.516 RON
Angajati
1
SALAMANDER - MONTAJE SRL
CUI: 35325978CAEN: 4332
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2015-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
412.369 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ONOSAN PERFECTDENT SRL
CUI: 35211396CAEN: 8623
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2015-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
617.826 RON
Profit
128.978 RON
Angajati
4
SIMCRIS MEDCARE SRL
CUI: 33549677CAEN: 4618
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2014-09-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.131.274 RON
Profit
110.536 RON
Angajati
1
FLAVYON TOP LOGISTICS SRL
CUI: 36822282CAEN: 4941
Activ
ARGEŞ, Mun. Piteşti2016-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.321 RON
Profit
8.548 RON
Angajati
1
UNIC RACOVITA SRL
CUI: 159872CAEN: 5520
Activ
ARGEŞ, Mun. Curtea de Argeş1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.942 RON
Profit
8.236 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DELMAR FOREST LOGISTIC SRL?

CUI-ul DELMAR FOREST LOGISTIC SRL este 35345886.

Unde este sediul DELMAR FOREST LOGISTIC SRL?

DELMAR FOREST LOGISTIC SRL are sediul in Romania, ARGEŞ, Sat Săpunari Com. Morăreşti, 117501, Sat Săpunari Com. Morăreşti, judetul ARGEŞ.

Cand a fost infiintata DELMAR FOREST LOGISTIC SRL?

DELMAR FOREST LOGISTIC SRL a fost infiintata in anul 2015 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DELMAR FOREST LOGISTIC SRL in 2022?

In 2022, DELMAR FOREST LOGISTIC SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.079.253 RON.

Cati angajati are DELMAR FOREST LOGISTIC SRL?

DELMAR FOREST LOGISTIC SRL a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2022.

Ce activitate are DELMAR FOREST LOGISTIC SRL?

DELMAR FOREST LOGISTIC SRL are codul CAEN principal 0220 (Exploatarea forestieră).

Ce profit a inregistrat DELMAR FOREST LOGISTIC SRL in 2022?

DELMAR FOREST LOGISTIC SRL a inregistrat un profit net de 40.614 RON in 2022.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.