Activ Plătitor TVA

ONE LOGIC SRL

CUI: 35367310
CIF: RO35367310
Reg. Com.: J2015001277267
CAEN: 6220
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 30 decembrie 2015 · 10 ani
Distribuie:

Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 08:52

Despre ONE LOGIC SRL

ONE LOGIC SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Corunca Com. Corunca, judetul MUREŞ, infiintata in 2015 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul" (cod CAEN 6220), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ONE LOGIC SRL a raportat o cifra de afaceri de 411.178 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-76.8%). Profitul net inregistrat a fost de 117.227 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 443.223 RON in 2016 la 411.178 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
411.178 RON
Venituri totale
412.844 RON
Cheltuieli totale
283.512 RON
Profit brut
129.332 RON
Profit net
117.227 RON
Marja profit net
28,51%
Active imobilizate
13.272 RON
Active circulante
136.593 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
131.596 RON
Casa & conturi bănci
4.997 RON
Capital propriu
125.655 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Sat Corunca Com. Corunca, CORUNCA nr. 4, 547367
Telefon0744335561

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Sat Corunca Com. Corunca, CORUNCA nr. 4, 547367
Cod poștal: 547367
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Sat Corunca Com. Corunca, CORUNCA nr. 4, 547367
Cod postal
547367
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.12.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
411.178 RON
Rezultat net
117.227 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 411.178 RON 1.773.427 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 412.844 RON 1.782.065 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 283.512 RON 1.711.565 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 129.332 RON 70.500 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 117.227 RON 53.104 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 13.272 RON 18.863 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 136.593 RON 590.401 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 149.865 RON 609.264 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 131.596 RON 583.549 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 4.997 RON 6.852 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 24.658 RON 367.670 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 125.655 RON 242.308 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active149.865RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

16,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale149.865 RON
Datorii totale24.658 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
78,2 %Profit net / active totale
ROE
93,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,54 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
83,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 411.178 -76,8% față de anul precedent 412.844 283.512 129.332 +83,5% față de anul precedent 117.227 +120,8% față de anul precedent 0 0
2023 1.773.427 +32,6% față de anul precedent 1.782.065 1.711.565 70.500 +424,9% față de anul precedent 53.104 +2.470,4% față de anul precedent 0 0
2022 1.337.197 +16,1% față de anul precedent 1.360.087 1.346.655 13.432 -96,2% față de anul precedent 2.066 -99,4% față de anul precedent 0 0
2021 1.151.581 -10,5% față de anul precedent 1.314.750 963.083 351.667 +108,6% față de anul precedent 340.722 +117,5% față de anul precedent 0 0
2020 1.286.639 +14,8% față de anul precedent 1.293.689 1.125.061 168.628 -43,5% față de anul precedent 156.649 -45,5% față de anul precedent 0 0
2019 1.121.076 +14,7% față de anul precedent 1.125.866 827.404 298.462 +34,7% față de anul precedent 287.251 +35,6% față de anul precedent 0 0
2018 977.047 +18,3% față de anul precedent 985.923 764.362 221.561 -23,3% față de anul precedent 211.791 -24,5% față de anul precedent 0 0
2017 825.845 +86,3% față de anul precedent 827.199 538.526 288.673 +270,9% față de anul precedent 280.414 +284,1% față de anul precedent 0 0
2016 443.223 443.480 365.646 77.834 73.004 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 13.272 136.593 149.865 0 131.596 4.997
2023 18.863 590.401 609.264 0 583.549 6.852
2022 25.157 605.639 630.796 0 429.636 176.003
2021 31.450 670.507 701.957 0 417.489 253.018
2020 34.238 492.803 527.041 0 201.089 291.714
2019 40.512 531.661 572.173 0 479.255 52.406
2018 47.304 296.901 344.205 0 224.412 72.489
2017 24.046 325.675 349.721 0 200.401 125.274
2016 21.798 118.580 140.378 247 48.579 69.754

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 24.658 -93,3% față de anul precedent 125.655 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2023 367.670 +66,9% față de anul precedent 242.308 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2022 220.358 +111,6% față de anul precedent 411.343 Neraportat 4 -42,9% față de anul precedent
2021 104.131 +3,6% față de anul precedent 586.127 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2020 100.472 -28,6% față de anul precedent 426.805 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2019 140.765 +128,2% față de anul precedent 431.740 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2018 61.684 -3,0% față de anul precedent 282.805 Neraportat 10 +25,0% față de anul precedent
2017 63.611 +1,7% față de anul precedent 286.414 Neraportat 8 +14,3% față de anul precedent
2016 62.548 78.004 Neraportat 7

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 411.178 RON. Profit: 117.227 RON

Cifra de afaceri: 411.178 RON. Profit: 117.227 RON

Cifra de afaceri
411.178 RON -76.81% față de anul precedent
Profit net
117.227 RON +120.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
24.658 RON -93.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.773.427 RON. Profit: 53.104 RON

Cifra de afaceri: 1.773.427 RON. Profit: 53.104 RON

Cifra de afaceri
1.773.427 RON +32.62% față de anul precedent
Profit net
53.104 RON +2470.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
367.670 RON +66.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.337.197 RON. Profit: 2.066 RON

Cifra de afaceri: 1.337.197 RON. Profit: 2.066 RON

Cifra de afaceri
1.337.197 RON +16.12% față de anul precedent
Profit net
2.066 RON -99.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -42.86% față de anul precedent
Datorii
220.358 RON +111.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.151.581 RON. Profit: 340.722 RON

Cifra de afaceri: 1.151.581 RON. Profit: 340.722 RON

Cifra de afaceri
1.151.581 RON -10.5% față de anul precedent
Profit net
340.722 RON +117.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
104.131 RON +3.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.286.639 RON. Profit: 156.649 RON

Cifra de afaceri: 1.286.639 RON. Profit: 156.649 RON

Cifra de afaceri
1.286.639 RON +14.77% față de anul precedent
Profit net
156.649 RON -45.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
100.472 RON -28.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.121.076 RON. Profit: 287.251 RON

Cifra de afaceri: 1.121.076 RON. Profit: 287.251 RON

Cifra de afaceri
1.121.076 RON +14.74% față de anul precedent
Profit net
287.251 RON +35.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
140.765 RON +128.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 977.047 RON. Profit: 211.791 RON

Cifra de afaceri: 977.047 RON. Profit: 211.791 RON

Cifra de afaceri
977.047 RON +18.31% față de anul precedent
Profit net
211.791 RON -24.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +25% față de anul precedent
Datorii
61.684 RON -3.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 825.845 RON. Profit: 280.414 RON

Cifra de afaceri: 825.845 RON. Profit: 280.414 RON

Cifra de afaceri
825.845 RON +86.33% față de anul precedent
Profit net
280.414 RON +284.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +14.29% față de anul precedent
Datorii
63.611 RON +1.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 443.223 RON. Profit: 73.004 RON

Cifra de afaceri: 443.223 RON. Profit: 73.004 RON

Cifra de afaceri
443.223 RON
Profit net
73.004 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7
Datorii
62.548 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataONE LOGIC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6220 in Sat Corunca Com. Corunca (MUREŞ)

ONE LOGIC SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6220 in Sat Corunca Com. Corunca (MUREŞ)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6220, Mureş

PARINAMA KRAMA S.R.L.
CUI: 45995754CAEN: 6220
Activ
MUREŞ, Sat Şăulia Com. Şăulia2022-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
486.084 RON
Profit
475.542 RON
Angajati
1
CONSMONV SERV SRL
CUI: 10733793CAEN: 6220
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş1998-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.193 RON
Profit
136.629 RON
Angajati
1
IT CONSULT SRL
CUI: 15773705CAEN: 6220
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2003-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
502.472 RON
Profit
49.614 RON
Angajati
0
RIGHTWAY S.R.L.
CUI: 47529432CAEN: 6220
Activ
MUREŞ, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş2023-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
275.502 RON
Profit
206.606 RON
Angajati
0
WIPMMA CONSULTING SRL
CUI: 30156371CAEN: 6220
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2012-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
956.749 RON
Profit
522.347 RON
Angajati
2
INTRANSIGENT SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 46775650CAEN: 6220
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2022-09-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
178.747 RON
Profit
8.659 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6220, Mureş

DIAMOND PERSONAL S.R.L.
CUI: 33994399CAEN: 6220
Activ
MUREŞ, Sat Moisa Com. Glodeni2015-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.905.793 RON
Profit
620.305 RON
Angajati
2
CERC DEV S.R.L.
CUI: 37230378CAEN: 6220
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2017-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
594.793 RON
Profit
87.344 RON
Angajati
3
THE SME DIGITAL MARKETPLACE SRL
CUI: 37749503CAEN: 6220
Activ
MUREŞ, Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş2017-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
624.780 RON
Profit
16.005 RON
Angajati
0

Alte firme din Mureş

BUDAV AUTO SRL
CUI: 35363335CAEN: 4671
Activ
MUREŞ, Sat Corunca Com. Corunca2015-12-29
fara e-Factura
FLR INSURANCE ASIGURARI SRL
CUI: 35367329CAEN: 6622
Activ
MUREŞ, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş2015-12-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.806 RON
Profit
46.946 RON
Angajati
1
DINUS BUB COM SRL
CUI: 35347615CAEN: 4711
Activ
MUREŞ, Sat Ernei Com. Ernei2015-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.357.704 RON
Profit
51.664 RON
Angajati
5
ALL4AUTO SRL
CUI: 35379218CAEN: 4672
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2016-01-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.259.757 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
BABY JONES SRL
CUI: 35209256CAEN: 4649
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2015-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
811.900 RON
Profit
32.208 RON
Angajati
2
GSC AUTO TRAVEL SRL
CUI: 35570764CAEN: 4933
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2016-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.936 RON
Profit
590 RON
Angajati
0
PETCU OCTALEX SRL
CUI: 33001720CAEN: 5611
Activ
MUREŞ, Sat Ibăneşti-Pădure Com. Ibăneşti2014-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
242.496 RON
Profit
1.348 RON
Angajati
2
R&O TOPO SURVEYORS SRL
CUI: 36887710CAEN: 7112
Activ
MUREŞ, Mun. Târnăveni2017-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
190.828 RON
Profit
88.535 RON
Angajati
1
LOXIA S.R.L.
CUI: 48966370CAEN: 4639
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2023-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.334.944 RON
Profit
616.389 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ONE LOGIC SRL?

CUI-ul ONE LOGIC SRL este 35367310.

Unde este sediul ONE LOGIC SRL?

ONE LOGIC SRL are sediul in Romania, MUREŞ, Sat Corunca Com. Corunca, CORUNCA nr. 4, 547367, Sat Corunca Com. Corunca, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata ONE LOGIC SRL?

ONE LOGIC SRL a fost infiintata in anul 2015 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ONE LOGIC SRL in 2024?

In 2024, ONE LOGIC SRL a raportat o cifra de afaceri de 411.178 RON.

Cati angajati are ONE LOGIC SRL?

ONE LOGIC SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ONE LOGIC SRL?

ONE LOGIC SRL are codul CAEN principal 6220 (Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul).

Ce profit a inregistrat ONE LOGIC SRL in 2024?

ONE LOGIC SRL a inregistrat un profit net de 117.227 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.