Activ e‑Factură

ASERIS SERVICES SRL

CUI: 35368707
CIF: 35368707
Reg. Com.: J40/15830/2015
CAEN: 9511
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 decembrie 2015 · 10 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 09:46

Despre ASERIS SERVICES SRL

ASERIS SERVICES SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2015 (10 ani de activitate). Activeaza in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative (cod CAEN 9511). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ASERIS SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 127.529 RON, in crestere fata de anul precedent (+31.2%). Profitul net inregistrat a fost de 28.282 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 56.694 RON in 2016 la 127.529 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
127.529 RON
Venituri totale
127.553 RON
Cheltuieli totale
93.986 RON
Profit brut
33.567 RON
Profit net
28.282 RON
Marja profit net
22,18%
Active imobilizate
8.694 RON
Active circulante
97.800 RON
Stocuri
42.598 RON
Creanțe
1.734 RON
Casa & conturi bănci
53.468 RON
Capital propriu
100.590 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Cal. Griviţei nr. 156, 10744
Detalii adresaCAMERA 2
Telefon0722905225

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Cal. Griviţei nr. 156, 10744
Cod poștal: 10744
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Cal. Griviţei nr. 156, 10744
Detalii
CAMERA 2
Cod postal
10744
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.12.2015
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 septembrie 2022)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
127.529 RON
Rezultat net
28.282 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 127.529 RON 97.227 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 127.553 RON 97.255 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 93.986 RON 78.413 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 33.567 RON 18.842 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 28.282 RON 15.986 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 8.694 RON 21.696 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 97.800 RON 98.176 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 106.494 RON 119.872 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 42.598 RON 38.378 RON
CreanțeSume de încasat 1.734 RON 1.465 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 53.468 RON 58.333 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 8.231 RON 4.630 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 100.590 RON 115.242 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active106.494RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

7,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale106.494 RON
Datorii totale8.231 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
26,6 %Profit net / active totale
ROE
28,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
11,88 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
94,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 127.529 +31,2% față de anul precedent 127.553 93.986 33.567 +78,2% față de anul precedent 28.282 +76,9% față de anul precedent 0 0
2023 97.227 +59,3% față de anul precedent 97.255 78.413 18.842 +23,2% față de anul precedent 15.986 +17,9% față de anul precedent 0 0
2022 61.040 -9,9% față de anul precedent 70.731 55.432 15.299 -34,8% față de anul precedent 13.557 -36,7% față de anul precedent 0 0
2021 67.768 -18,6% față de anul precedent 76.214 52.762 23.452 -44,5% față de anul precedent 21.426 -46,2% față de anul precedent 0 0
2020 83.272 +65,4% față de anul precedent 83.281 41.003 42.278 +365,3% față de anul precedent 39.845 +427,1% față de anul precedent 0 0
2019 50.350 +12,0% față de anul precedent 50.768 41.681 9.087 -29,8% față de anul precedent 7.559 -34,6% față de anul precedent 0 0
2018 44.948 -47,2% față de anul precedent 46.032 33.095 12.937 -58,8% față de anul precedent 11.557 -59,9% față de anul precedent 0 0
2017 85.060 +50,0% față de anul precedent 86.475 55.080 31.395 +21,3% față de anul precedent 28.801 +19,1% față de anul precedent 0 0
2016 56.694 56.694 30.803 25.891 24.189 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 8.694 97.800 106.494 42.598 1.734 53.468
2023 21.696 98.176 119.872 38.378 1.465 58.333
2022 40.463 80.943 121.406 34.104 180 46.659
2021 52.532 86.858 139.390 28.199 5.400 53.259
2020 4.593 113.594 118.187 17.618 2.200 93.776
2019 11.437 65.589 77.026 12.216 2.200 51.173
2018 18.281 50.459 68.740 16.824 2.200 31.435
2017 25.125 37.060 62.185 12.010 15.310 9.740
2016 601 24.908 25.509 4.401 894 19.613

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 8.231 +77,8% față de anul precedent 100.590 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 4.630 +72,0% față de anul precedent 115.242 Neraportat 2
2022 2.692 -53,7% față de anul precedent 118.714 Neraportat 0
2021 5.813 -3,7% față de anul precedent 133.577 Neraportat 0
2020 6.036 +27,9% față de anul precedent 112.151 Neraportat 0
2019 4.720 +18,2% față de anul precedent 72.306 Neraportat 0
2018 3.993 -55,6% față de anul precedent 64.747 Neraportat 0
2017 8.995 +703,1% față de anul precedent 53.190 Neraportat 0
2016 1.120 24.389 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MGMugur Grigore AchiteiadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2015 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2015 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 32764/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 127.529 RON. Profit: 28.282 RON

Cifra de afaceri: 127.529 RON. Profit: 28.282 RON

Cifra de afaceri
127.529 RON +31.17% față de anul precedent
Profit net
28.282 RON +76.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
8.231 RON +77.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 97.227 RON. Profit: 15.986 RON

Cifra de afaceri: 97.227 RON. Profit: 15.986 RON

Cifra de afaceri
97.227 RON +59.28% față de anul precedent
Profit net
15.986 RON +17.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
4.630 RON +71.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 61.040 RON. Profit: 13.557 RON

Cifra de afaceri: 61.040 RON. Profit: 13.557 RON

Cifra de afaceri
61.040 RON -9.93% față de anul precedent
Profit net
13.557 RON -36.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.692 RON -53.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 67.768 RON. Profit: 21.426 RON

Cifra de afaceri: 67.768 RON. Profit: 21.426 RON

Cifra de afaceri
67.768 RON -18.62% față de anul precedent
Profit net
21.426 RON -46.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.813 RON -3.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 83.272 RON. Profit: 39.845 RON

Cifra de afaceri: 83.272 RON. Profit: 39.845 RON

Cifra de afaceri
83.272 RON +65.39% față de anul precedent
Profit net
39.845 RON +427.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.036 RON +27.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 50.350 RON. Profit: 7.559 RON

Cifra de afaceri: 50.350 RON. Profit: 7.559 RON

Cifra de afaceri
50.350 RON +12.02% față de anul precedent
Profit net
7.559 RON -34.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
4.720 RON +18.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 44.948 RON. Profit: 11.557 RON

Cifra de afaceri: 44.948 RON. Profit: 11.557 RON

Cifra de afaceri
44.948 RON -47.16% față de anul precedent
Profit net
11.557 RON -59.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.993 RON -55.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 85.060 RON. Profit: 28.801 RON

Cifra de afaceri: 85.060 RON. Profit: 28.801 RON

Cifra de afaceri
85.060 RON +50.03% față de anul precedent
Profit net
28.801 RON +19.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.995 RON +703.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 56.694 RON. Profit: 24.189 RON

Cifra de afaceri: 56.694 RON. Profit: 24.189 RON

Cifra de afaceri
56.694 RON
Profit net
24.189 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.120 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataASERIS SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9511 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

ASERIS SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9511 in Sector 1 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

03.092026Mentiune · Buletin 32764/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 28.07.2026înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
ASERIS SERVICES SRL
CUI
35368707
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
03.09.2026
Registrul Comerțului
J40/15830/2015
EUID
ROONRC.J40/15830/2015
Sediu
Bucureşti Sectorul 1, Calea GRIVIŢEI, Nr. 156, CAMERA 2, Scara B, Etaj 7, Ap. 63
Județ
București
Număr încheiere
689393
Data încheierii
02.09.2026
Număr dosar
3091093
Data dosarului
05.08.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Paul Andrei Ghiculescu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3091093 din 05.08.2026
  • Decizie asociat unic din 28.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 32764/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9511, Municipiul Bucureşti

DAMAR PRINTING SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 36717767CAEN: 9510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.269 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SERV PC INSTANT S.R.L.
CUI: 49272407CAEN: 9511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2023-12-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.589 RON
Profit
57.454 RON
Angajati
1
METEORA HI-TECH SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 44753698CAEN: 9510
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
130.126 RON
Profit
27.139 RON
Angajati
1
ARGEMA S.R.L.
CUI: 35773190CAEN: 9511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.543 RON
Profit
40.058 RON
Angajati
1
FICS PRO SOFT SRL
CUI: 16934125CAEN: 9511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2004-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
166.191 RON
Profit
66.879 RON
Angajati
1
SILICON POWER S.R.L.
CUI: 5196898CAEN: 9511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1994-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
115.578 RON
Profit
50.301 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9511, Municipiul Bucureşti

T.C. INPRIM SRL
CUI: 35151774CAEN: 9511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-10-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.970 RON
Profit
35.555 RON
Angajati
0
SOFTMARK S.R.L.
CUI: 35399541CAEN: 9511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
33.655 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BGA IT SOLUTIONS SRL
CUI: 34779887CAEN: 9511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.138.140 RON
Profit
410.751 RON
Angajati
1
SIGMA DIGITAL SOLUTIONS SRL
CUI: 35691111CAEN: 9511
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.156 RON
Profit
29.370 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

SPECTRE TRADING S.R.L.
CUI: 35368693CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2015-12-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
212.671 RON
Profit
10.844 RON
Angajati
1
MEDPROVISION SRL
CUI: 35368723CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-12-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
680.208 RON
Profit
311.765 RON
Angajati
1
NOVA SAFE S.R.L.
CUI: 35368260CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-12-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.441.431 RON
Profit
626.488 RON
Angajati
3
KRIDA EVENTS SRL
CUI: 35369273CAEN: 9329
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-12-31
fara e-Factura
GINGER CARE SRL
CUI: 35388640CAEN: 7210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.109 RON
Profit
76.465 RON
Angajati
1
GRAMA BIROU CONTABIL SRL
CUI: 35181236CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2015-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.450 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
UROCARD PLUS SRL
CUI: 35653096CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.083 RON
Profit
61.487 RON
Angajati
0
BEBETEI INVESTMENTS GROUP SRL
CUI: 32742199CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2014-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
937.528.249 RON
Profit
50.159.343 RON
Angajati
696
CREASOFT IT S.R.L.
CUI: 37351051CAEN: 6210
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2017-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.727.076 RON
Profit
533.080 RON
Angajati
17

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ASERIS SERVICES SRL?

CUI-ul ASERIS SERVICES SRL este 35368707.

Unde este sediul ASERIS SERVICES SRL?

ASERIS SERVICES SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti, Cal. Griviţei nr. 156, 10744, Sector 1 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ASERIS SERVICES SRL?

ASERIS SERVICES SRL a fost infiintata in anul 2015 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ASERIS SERVICES SRL in 2024?

In 2024, ASERIS SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 127.529 RON.

Cati angajati are ASERIS SERVICES SRL?

ASERIS SERVICES SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are ASERIS SERVICES SRL?

ASERIS SERVICES SRL are codul CAEN principal 9511.

Ce profit a inregistrat ASERIS SERVICES SRL in 2024?

ASERIS SERVICES SRL a inregistrat un profit net de 28.282 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.