Activ Plătitor TVA

A & N KNIT DESIGN S.R.L.

CUI: 35373444
CIF: RO35373444
Reg. Com.: J23/6192/2021
CAEN: 1439
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 ianuarie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 05:14

Despre A & N KNIT DESIGN S.R.L.

A & N KNIT DESIGN S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Islaz Com. Brăneşti, judetul ILFOV, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activeaza in sectorul industria prelucratoare (cod CAEN 1439). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, A & N KNIT DESIGN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 65.174 RON, in scadere fata de anul precedent (-19.9%). Profitul net inregistrat a fost de 2.111 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 187.000 RON in 2016 la 65.174 RON in 2024. Datoriile raportate (127.884 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
65.174 RON
Venituri totale
164.526 RON
Cheltuieli totale
161.877 RON
Profit brut
2.649 RON
Profit net
2.111 RON
Marja profit net
3,24%
Active imobilizate
644.393 RON
Active circulante
434.181 RON
Stocuri
74.227 RON
Creanțe
317.676 RON
Casa & conturi bănci
42.278 RON
Capital propriu
75.391 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Islaz Com. Brăneşti, Str. 1 Decembrie nr. 60, 77031
Telefon0725783892

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Islaz Com. Brăneşti, Str. 1 Decembrie nr. 60, 77031
Cod poștal: 77031
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Islaz Com. Brăneşti, Str. 1 Decembrie nr. 60, 77031
Cod postal
77031
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 07.10.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 martie 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
65.174 RON
Rezultat net
2.111 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 65.174 RON 81.373 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 164.526 RON 104.467 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 161.877 RON 100.941 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 2.649 RON 3.526 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.111 RON 2.888 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 644.393 RON 717.501 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 434.181 RON 1.018.515 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.078.574 RON 1.736.016 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 74.227 RON 47.802 RON
CreanțeSume de încasat 317.676 RON 949.536 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 42.278 RON 21.177 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 127.884 RON 714.510 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 75.391 RON 73.280 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.078.574RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

11,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.078.574 RON
Datorii totale127.884 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,2 %Profit net / active totale
ROE
2,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,40 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
7,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 65.174 -19,9% față de anul precedent 164.526 161.877 2.649 -24,9% față de anul precedent 2.111 -26,9% față de anul precedent 0 0
2023 81.373 +12,6% față de anul precedent 104.467 100.941 3.526 +1,5% față de anul precedent 2.888 +6,4% față de anul precedent 0 0
2022 72.251 -5,9% față de anul precedent 112.565 109.090 3.475 +61,9% față de anul precedent 2.714 +96,7% față de anul precedent 0 0
2021 76.775 +18,6% față de anul precedent 76.606 74.460 2.146 -31,9% față de anul precedent 1.380 -45,0% față de anul precedent 0 0
2020 64.720 +223,6% față de anul precedent 64.723 61.573 3.150 2.509 0 0
2019 20.000 -60,8% față de anul precedent 20.000 40.833 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 20.833 21.033
2018 51.000 -75,1% față de anul precedent 51.000 17.691 33.309 -82,5% față de anul precedent 32.799 -82,5% față de anul precedent 0 0
2017 205.000 +9,6% față de anul precedent 205.000 15.215 189.785 +23,6% față de anul precedent 187.735 +25,3% față de anul precedent 0 0
2016 187.000 187.000 33.398 153.602 149.862 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 644.393 434.181 1.078.574 74.227 317.676 42.278
2023 717.501 1.018.515 1.736.016 47.802 949.536 21.177
2022 4.326 83.971 88.297 43.619 30.438 9.914
2021 10.859 261.530 272.389 11.364 53.150 197.016
2020 18.533 286.993 305.526 7.495 38.350 241.148
2019 31.616 305.297 336.913 0 302.221 3.076
2018 44.699 346.445 391.144 0 345.876 569
2017 0 319.677 319.677 0 272.000 47.677
2016 43 156.525 156.568 0 2.000 154.525

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 127.884 -82,1% față de anul precedent 75.391 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 714.510 +3.890,6% față de anul precedent 73.280 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 17.905 -1,1% față de anul precedent 70.392 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 18.096 -27,9% față de anul precedent 254.293 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 25.114 -22,1% față de anul precedent 280.412 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 32.250 -20,5% față de anul precedent 304.663 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 40.548 +2.056,8% față de anul precedent 350.596 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 1.880 -71,1% față de anul precedent 317.797 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 6.506 150.062 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

38din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare13 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DSDANIELA STEFANIA IONITAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36415/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 65.174 RON. Profit: 2.111 RON

Cifra de afaceri: 65.174 RON. Profit: 2.111 RON

Cifra de afaceri
65.174 RON -19.91% față de anul precedent
Profit net
2.111 RON -26.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
127.884 RON -82.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 81.373 RON. Profit: 2.888 RON

Cifra de afaceri: 81.373 RON. Profit: 2.888 RON

Cifra de afaceri
81.373 RON +12.63% față de anul precedent
Profit net
2.888 RON +6.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
714.510 RON +3890.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 72.251 RON. Profit: 2.714 RON

Cifra de afaceri: 72.251 RON. Profit: 2.714 RON

Cifra de afaceri
72.251 RON -5.89% față de anul precedent
Profit net
2.714 RON +96.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
17.905 RON -1.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 76.775 RON. Profit: 1.380 RON

Cifra de afaceri: 76.775 RON. Profit: 1.380 RON

Cifra de afaceri
76.775 RON +18.63% față de anul precedent
Profit net
1.380 RON -45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
18.096 RON -27.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 64.720 RON. Profit: 2.509 RON

Cifra de afaceri: 64.720 RON. Profit: 2.509 RON

Cifra de afaceri
64.720 RON +223.6% față de anul precedent
Profit net
2.509 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
25.114 RON -22.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 20.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 20.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
20.000 RON -60.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
21.033 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
32.250 RON -20.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 51.000 RON. Profit: 32.799 RON

Cifra de afaceri: 51.000 RON. Profit: 32.799 RON

Cifra de afaceri
51.000 RON -75.12% față de anul precedent
Profit net
32.799 RON -82.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
40.548 RON +2056.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 205.000 RON. Profit: 187.735 RON

Cifra de afaceri: 205.000 RON. Profit: 187.735 RON

Cifra de afaceri
205.000 RON +9.63% față de anul precedent
Profit net
187.735 RON +25.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.880 RON -71.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 187.000 RON. Profit: 149.862 RON

Cifra de afaceri: 187.000 RON. Profit: 149.862 RON

Cifra de afaceri
187.000 RON
Profit net
149.862 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
6.506 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataA & N KNIT DESIGN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1439 in Sat Islaz Com. Brăneşti (ILFOV)

A & N KNIT DESIGN S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 1439 in Sat Islaz Com. Brăneşti (ILFOV)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

02.102026Mentiune · Buletin 36415/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
A & N KNIT DESIGN S.R.L.
CUI
35373444
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
02.10.2026
Registrul Comerțului
J23/6192/2021
EUID
ROONRC.J23/6192/2021
Sediu
Sat Islaz, Comuna Brăneşti, Jud. Ilfov, Strada 1 DECEMBRIE, Nr. 60
Județ
Ilfov
Număr încheiere
776850
Data încheierii
01.10.2026
Număr dosar
3362782
Data dosarului
25.08.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Eugenia-Georgeta Dumitru

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3362782 din 25.08.2026
  • Cerere de înregistrare nr. 3362782 din 25.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36415/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 1439, Ilfov

CRISTIAN KNITWEAR STYLE SRL
CUI: 30468250CAEN: 1439
Activ
ILFOV, Sat Clinceni Com. Clinceni2012-07-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
257.363 RON
Profit
87.366 RON
Angajati
2
DATINI ATELIERR SRL
CUI: 36355217CAEN: 1439
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2016-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.572 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LAURA KNITDESIGN SRL
CUI: 37422004CAEN: 1439
Activ
ILFOV, Orş. Chitila2017-04-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.455 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Ilfov

DUBHE ROMANIA S.R.L.
CUI: 35372791CAEN: 4672
Activ
ILFOV, Sat Dragomireşti-Deal Com. Dragomireşti-Vale2016-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
128.840.771 RON
Profit
200.114 RON
Angajati
117
MXM LOGISTICS S.R.L.
CUI: 35374059CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2016-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.106.034 RON
Profit
1.169.787 RON
Angajati
5
MACREA EVENTS SRL
CUI: 35369370CAEN: 9001
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2015-12-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
295.334 RON
Profit
117.956 RON
Angajati
1
SD ROYAL OPTIC SRL
CUI: 35328362CAEN: 4690
Activ
ILFOV, Com. Tunari2015-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.101.092 RON
Profit
461.428 RON
Angajati
9
YVONA MODE SRL
CUI: 35456230CAEN: 1421
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2016-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.560 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RANATION SRL S.R.L.
CUI: 34734184CAEN: 4791
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2015-07-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.333 RON
Profit
986 RON
Angajati
0
MAX ATTRACTION STUDIO SRL
CUI: 36122831CAEN: 9621
Activ
ILFOV, Com. Dobroeşti2016-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
398.132 RON
Profit
48.892 RON
Angajati
5
TYCHE SAMIRAMIS SRL
CUI: 22058712CAEN: 6820
Activ
ILFOV, Com. Afumaţi2007-07-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.840.925 RON
Profit
722.891 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul A & N KNIT DESIGN S.R.L.?

CUI-ul A & N KNIT DESIGN S.R.L. este 35373444.

Unde este sediul A & N KNIT DESIGN S.R.L.?

A & N KNIT DESIGN S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat Islaz Com. Brăneşti, Str. 1 Decembrie nr. 60, 77031, Sat Islaz Com. Brăneşti, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata A & N KNIT DESIGN S.R.L.?

A & N KNIT DESIGN S.R.L. a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a A & N KNIT DESIGN S.R.L. in 2024?

In 2024, A & N KNIT DESIGN S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 65.174 RON.

Cati angajati are A & N KNIT DESIGN S.R.L.?

A & N KNIT DESIGN S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are A & N KNIT DESIGN S.R.L.?

A & N KNIT DESIGN S.R.L. are codul CAEN principal 1439.

Ce profit a inregistrat A & N KNIT DESIGN S.R.L. in 2024?

A & N KNIT DESIGN S.R.L. a inregistrat un profit net de 2.111 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.