Activ Plătitor TVAe‑Factură

DIBUJO TECH WORKS SRL

CUI: 35373460
CIF: RO35373460
Reg. Com.: J29/4/2016
CAEN: 8299
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 ianuarie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 16:26

Despre DIBUJO TECH WORKS SRL

DIBUJO TECH WORKS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Buşteni, judetul PRAHOVA, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a." (cod CAEN 8299), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DIBUJO TECH WORKS SRL a raportat o cifra de afaceri de 52.895 RON, in scadere fata de anul precedent (-45.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 48.503 RON in 2016 la 52.895 RON in 2024. Datoriile raportate (151.549 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
52.895 RON
Venituri totale
85.145 RON
Cheltuieli totale
128.228 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
134.154 RON
Active circulante
643 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
643 RON
Capital propriu
-44.065 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Orş. Buşteni, Str. Prahovei nr. 22, 105500
Telefon0722389411

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Orş. Buşteni, Str. Prahovei nr. 22, 105500
Cod poștal: 105500
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Orş. Buşteni, Str. Prahovei nr. 22, 105500
Cod postal
105500
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 05.01.2016
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Buşteni
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
52.895 RON
Rezultat net
-43.083 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 52.895 RON 96.324 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 85.145 RON 432.864 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 128.228 RON 429.900 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 2.964 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 43.083 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 43.083 RON 1.222 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 134.154 RON 194.505 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 643 RON 31.303 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 134.797 RON 225.808 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 24.134 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 643 RON 7.169 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 151.549 RON 185.227 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -44.065 RON -982 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active134.797RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

112,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale134.797 RON
Datorii totale151.549 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-32,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 52.895 -45,1% față de anul precedent 85.145 128.228 0 -100,0% față de anul precedent 0 43.083 43.083
2023 96.324 -55,9% față de anul precedent 432.864 429.900 2.964 -98,5% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 1.222
2022 218.246 -14,4% față de anul precedent 326.530 124.225 202.305 +46,8% față de anul precedent 199.912 +47,2% față de anul precedent 0 0
2021 254.905 +9,4% față de anul precedent 254.905 117.108 137.797 -15,0% față de anul precedent 135.794 -12,7% față de anul precedent 0 0
2020 233.027 +17,6% față de anul precedent 233.027 70.965 162.062 +26,9% față de anul precedent 155.595 +27,7% față de anul precedent 0 0
2019 198.169 +39,7% față de anul precedent 198.170 70.410 127.760 +34,4% față de anul precedent 121.815 +34,2% față de anul precedent 0 0
2018 141.871 +105,9% față de anul precedent 141.518 46.465 95.053 +105,3% față de anul precedent 90.797 +105,3% față de anul precedent 0 0
2017 68.901 +42,1% față de anul precedent 68.901 22.605 46.296 +13,3% față de anul precedent 44.229 +12,3% față de anul precedent 0 0
2016 48.503 48.533 7.675 40.858 39.403 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 134.154 643 134.797 0 0 643
2023 194.505 31.303 225.808 0 24.134 7.169
2022 503.590 58.816 562.406 0 52.462 6.354
2021 102.467 216.092 318.559 0 11.611 204.481
2020 69.754 272.931 342.685 0 170 272.761
2019 107.179 98.806 205.985 0 0 98.806
2018 31.780 150.207 181.987 0 36.826 113.381
2017 0 84.388 84.388 0 0 84.388
2016 0 39.966 39.966 0 0 39.966

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 151.549 -18,2% față de anul precedent -44.065 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 185.227 +8,5% față de anul precedent -982 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 170.691 -6,5% față de anul precedent 335.902 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 182.525 +184,1% față de anul precedent 136.034 Neraportat 1
2020 64.238 -22,7% față de anul precedent 278.447 Neraportat 0
2019 83.133 +203,9% față de anul precedent 122.852 Neraportat 0
2018 27.358 +4.820,5% față de anul precedent 154.629 Neraportat 0
2017 556 +53,2% față de anul precedent 83.832 Neraportat 0
2016 363 39.603 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

95din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 52.895 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 52.895 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
52.895 RON -45.09% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
43.083 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
151.549 RON -18.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 96.324 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 96.324 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
96.324 RON -55.86% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.222 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
185.227 RON +8.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 218.246 RON. Profit: 199.912 RON

Cifra de afaceri: 218.246 RON. Profit: 199.912 RON

Cifra de afaceri
218.246 RON -14.38% față de anul precedent
Profit net
199.912 RON +47.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
170.691 RON -6.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 254.905 RON. Profit: 135.794 RON

Cifra de afaceri: 254.905 RON. Profit: 135.794 RON

Cifra de afaceri
254.905 RON +9.39% față de anul precedent
Profit net
135.794 RON -12.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
182.525 RON +184.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 233.027 RON. Profit: 155.595 RON

Cifra de afaceri: 233.027 RON. Profit: 155.595 RON

Cifra de afaceri
233.027 RON +17.59% față de anul precedent
Profit net
155.595 RON +27.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
64.238 RON -22.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 198.169 RON. Profit: 121.815 RON

Cifra de afaceri: 198.169 RON. Profit: 121.815 RON

Cifra de afaceri
198.169 RON +39.68% față de anul precedent
Profit net
121.815 RON +34.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
83.133 RON +203.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 141.871 RON. Profit: 90.797 RON

Cifra de afaceri: 141.871 RON. Profit: 90.797 RON

Cifra de afaceri
141.871 RON +105.91% față de anul precedent
Profit net
90.797 RON +105.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
27.358 RON +4820.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 68.901 RON. Profit: 44.229 RON

Cifra de afaceri: 68.901 RON. Profit: 44.229 RON

Cifra de afaceri
68.901 RON +42.06% față de anul precedent
Profit net
44.229 RON +12.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
556 RON +53.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 48.503 RON. Profit: 39.403 RON

Cifra de afaceri: 48.503 RON. Profit: 39.403 RON

Cifra de afaceri
48.503 RON
Profit net
39.403 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
363 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDIBUJO TECH WORKS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Orş. Buşteni (PRAHOVA)

DIBUJO TECH WORKS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Orş. Buşteni (PRAHOVA)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8299, Prahova

CARASANG SRL
CUI: 27923024CAEN: 8299
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2011-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
52.725 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
THRUST AVIATION S.R.L.
CUI: 50568547CAEN: 8299
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2024-09-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.726 RON
Profit
25.056 RON
Angajati
1
LIDERO NETWORK CONSULTING SRL
CUI: 29645587CAEN: 8299
Activ
PRAHOVA, Sat Livadea Com. Vărbilău2012-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.420 RON
Profit
22.970 RON
Angajati
1
RICARDO STAR S.R.L.
CUI: 49808514CAEN: 8299
Activ
PRAHOVA, Sat Cornu de Sus Com. Dumbrava2024-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.888 RON
Profit
24.615 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8299, Prahova

NEW ERA AUTO - RAILWAY S.R.L.
CUI: 35820747CAEN: 8299
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2016-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.218.690 RON
Profit
95.928 RON
Angajati
3
MIDCONS BUSINESS PREST S.R.L.
CUI: 34924880CAEN: 8299
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2015-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
454.751 RON
Profit
43.621 RON
Angajati
4
NAVI OPERATIONS SRL
CUI: 35912557CAEN: 8299
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2016-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
138.450 RON
Profit
11.288 RON
Angajati
1

Alte firme din Prahova

RAMALIS INTERSERV S.R.L.
CUI: 35373479CAEN: 5630
Activ
PRAHOVA, Sat Strejnicu Com. Târgşoru Vechi2016-01-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.245 RON
Profit
5.761 RON
Angajati
1
MEDFAM STROIA MARIA SRL
CUI: 35364063CAEN: 8621
Activ
PRAHOVA, Orş. Buşteni2015-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
616.942 RON
Profit
475.947 RON
Angajati
2
GIULIA CONTEXPERT SRL
CUI: 35380484CAEN: 7020
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2016-01-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.000 RON
Profit
721 RON
Angajati
0
BACCARAT MEDIA SRL
CUI: 35248603CAEN: 6201
Activ
PRAHOVA, Sat Floreşti Com. Floreşti2015-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.682 RON
Profit
34.507 RON
Angajati
0
CRAFTCONSINSTAL SRL
CUI: 35508673CAEN: 4322
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2016-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
486.502 RON
Profit
76.819 RON
Angajati
2
IT POINT SERVICES S.R.L.
CUI: 33696619CAEN: 9511
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2014-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
367.063 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
POLIALFA SRL
CUI: 36693943CAEN: 7112
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2016-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.926.375 RON
Profit
528.216 RON
Angajati
2
FORESTIM PROD SRL
CUI: 8168116CAEN: 2822
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1996-02-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
834.019 RON
Profit
36.096 RON
Angajati
4
BLACK WEB WOOD S.R.L.
CUI: 45650615CAEN: 6201
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2022-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
148.765 RON
Profit
54.644 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DIBUJO TECH WORKS SRL?

CUI-ul DIBUJO TECH WORKS SRL este 35373460.

Unde este sediul DIBUJO TECH WORKS SRL?

DIBUJO TECH WORKS SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Orş. Buşteni, Str. Prahovei nr. 22, 105500, Orş. Buşteni, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata DIBUJO TECH WORKS SRL?

DIBUJO TECH WORKS SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DIBUJO TECH WORKS SRL in 2024?

In 2024, DIBUJO TECH WORKS SRL a raportat o cifra de afaceri de 52.895 RON.

Cati angajati are DIBUJO TECH WORKS SRL?

DIBUJO TECH WORKS SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are DIBUJO TECH WORKS SRL?

DIBUJO TECH WORKS SRL are codul CAEN principal 8299 (Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.).

Ce profit a inregistrat DIBUJO TECH WORKS SRL in 2024?

DIBUJO TECH WORKS SRL a inregistrat o pierdere neta de 43.083 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.