Activități de asistență stomatologică
Surse și actualizareActualizat: 11 octombrie 2026 la 11:44
Despre ALBERT DENT SRL
ALBERT DENT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență stomatologică" (cod CAEN 8623), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, ALBERT DENT SRL a raportat o cifra de afaceri de 232.473 RON, in crestere fata de anul precedent (+30.1%). Profitul net inregistrat a fost de 143.096 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 110.985 RON in 2016 la 232.473 RON in 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 232.473 RON
- Venituri totale
- 317.438 RON
- Cheltuieli totale
- 165.312 RON
- Profit brut
- 152.126 RON
- Profit net
- 143.096 RON
- Marja profit net
- 61,55%
- Active imobilizate
- 141.629 RON
- Active circulante
- 25.958 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 2.127 RON
- Casa & conturi bănci
- 23.831 RON
- Capital propriu
- 143.336 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Colentina nr. 81, 21165
- Detalii
- CAMERA 1
- Cod postal
- 21165
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 06.01.2016
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2016 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 232.473 RON
- Rezultat net
- 143.096 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 232.473 RON | 178.701 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 317.438 RON | 180.568 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 165.312 RON | 138.831 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 152.126 RON | 41.737 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 143.096 RON | 39.986 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 141.629 RON | 209.957 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 25.958 RON | 31.312 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 167.587 RON | 241.269 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 2.127 RON | 17.656 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 23.831 RON | 13.656 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 13.318 RON | 177.858 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 143.336 RON | 49.278 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 85,4 %Profit net / active totale
- ROE
- 99,8 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,95 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 85,5 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 232.473 +30,1% față de anul precedent | 317.438 | 165.312 | 152.126 +264,5% față de anul precedent | 143.096 +257,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2023 | 178.701 -20,3% față de anul precedent | 180.568 | 138.831 | 41.737 -62,1% față de anul precedent | 39.986 -63,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 224.095 -33,0% față de anul precedent | 227.867 | 117.619 | 110.248 -53,1% față de anul precedent | 108.052 -53,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 334.637 +21,8% față de anul precedent | 334.637 | 99.473 | 235.164 +23,7% față de anul precedent | 231.885 +23,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 274.797 +19,1% față de anul precedent | 284.797 | 94.670 | 190.127 +48,3% față de anul precedent | 187.445 +48,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 230.774 +47,9% față de anul precedent | 230.774 | 102.567 | 128.207 +64,5% față de anul precedent | 126.622 +65,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 156.055 +16,9% față de anul precedent | 156.055 | 78.119 | 77.936 +13,7% față de anul precedent | 76.375 +13,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 133.476 +20,3% față de anul precedent | 133.476 | 64.924 | 68.552 -13,2% față de anul precedent | 67.125 -12,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 110.985 | 110.985 | 31.978 | 79.007 | 76.787 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 141.629 | 25.958 | 167.587 | 0 | 2.127 | 23.831 |
| 2023 | 209.957 | 31.312 | 241.269 | 0 | 17.656 | 13.656 |
| 2022 | 62.583 | 130.855 | 193.438 | 0 | 109.437 | 21.418 |
| 2021 | 88.361 | 148.744 | 237.105 | 0 | 23.291 | 125.453 |
| 2020 | 112.279 | 78.502 | 190.781 | 0 | 30.261 | 48.241 |
| 2019 | 149.792 | 84.256 | 234.048 | 0 | 23.626 | 60.630 |
| 2018 | 14.512 | 67.104 | 81.616 | 0 | 13.999 | 53.105 |
| 2017 | 21.507 | 100.538 | 122.045 | 0 | 14.191 | 86.347 |
| 2016 | 23.609 | 55.540 | 79.149 | 0 | 9.260 | 46.280 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 13.318 -92,5% față de anul precedent | 143.336 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 177.858 +108,9% față de anul precedent | 49.278 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 85.146 +1.609,8% față de anul precedent | 108.292 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2021 | 4.980 +60,9% față de anul precedent | 232.125 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 3.096 -96,7% față de anul precedent | 187.685 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 93.991 +1.770,8% față de anul precedent | 140.057 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 5.024 -94,5% față de anul precedent | 76.592 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2017 | 91.058 +89,1% față de anul precedent | 30.987 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 48.162 | 30.987 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
10 repere. O singură cronologie.
Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 232.473 RON. Profit: 143.096 RON
Cifra de afaceri: 232.473 RON. Profit: 143.096 RON
- Cifra de afaceri
- 232.473 RON +30.09% față de anul precedent
- Profit net
- 143.096 RON +257.87% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 13.318 RON -92.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 178.701 RON. Profit: 39.986 RON
Cifra de afaceri: 178.701 RON. Profit: 39.986 RON
- Cifra de afaceri
- 178.701 RON -20.26% față de anul precedent
- Profit net
- 39.986 RON -62.99% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 177.858 RON +108.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 224.095 RON. Profit: 108.052 RON
Cifra de afaceri: 224.095 RON. Profit: 108.052 RON
- Cifra de afaceri
- 224.095 RON -33.03% față de anul precedent
- Profit net
- 108.052 RON -53.4% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 85.146 RON +1609.76% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 334.637 RON. Profit: 231.885 RON
Cifra de afaceri: 334.637 RON. Profit: 231.885 RON
- Cifra de afaceri
- 334.637 RON +21.78% față de anul precedent
- Profit net
- 231.885 RON +23.71% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 4.980 RON +60.85% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 274.797 RON. Profit: 187.445 RON
Cifra de afaceri: 274.797 RON. Profit: 187.445 RON
- Cifra de afaceri
- 274.797 RON +19.08% față de anul precedent
- Profit net
- 187.445 RON +48.04% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.096 RON -96.71% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 230.774 RON. Profit: 126.622 RON
Cifra de afaceri: 230.774 RON. Profit: 126.622 RON
- Cifra de afaceri
- 230.774 RON +47.88% față de anul precedent
- Profit net
- 126.622 RON +65.79% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 93.991 RON +1770.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 156.055 RON. Profit: 76.375 RON
Cifra de afaceri: 156.055 RON. Profit: 76.375 RON
- Cifra de afaceri
- 156.055 RON +16.92% față de anul precedent
- Profit net
- 76.375 RON +13.78% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 5.024 RON -94.48% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 133.476 RON. Profit: 67.125 RON
Cifra de afaceri: 133.476 RON. Profit: 67.125 RON
- Cifra de afaceri
- 133.476 RON +20.26% față de anul precedent
- Profit net
- 67.125 RON -12.58% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 91.058 RON +89.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 110.985 RON. Profit: 76.787 RON
Cifra de afaceri: 110.985 RON. Profit: 76.787 RON
- Cifra de afaceri
- 110.985 RON
- Profit net
- 76.787 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 48.162 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2016ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataALBERT DENT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
ALBERT DENT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8623 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 8623, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8623, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul ALBERT DENT SRL?
CUI-ul ALBERT DENT SRL este 35378883.
Unde este sediul ALBERT DENT SRL?
ALBERT DENT SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Colentina nr. 81, 21165, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata ALBERT DENT SRL?
ALBERT DENT SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a ALBERT DENT SRL in 2024?
In 2024, ALBERT DENT SRL a raportat o cifra de afaceri de 232.473 RON.
Cati angajati are ALBERT DENT SRL?
ALBERT DENT SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are ALBERT DENT SRL?
ALBERT DENT SRL are codul CAEN principal 8623 (Activități de asistență stomatologică).
Ce profit a inregistrat ALBERT DENT SRL in 2024?
ALBERT DENT SRL a inregistrat un profit net de 143.096 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 11 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 11 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.