Activ Plătitor TVA

PAUL RUN TRANS SRL

CUI: 35391866
CIF: RO35391866
Reg. Com.: J2016000056127
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 11 ianuarie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 11:37

Despre PAUL RUN TRANS SRL

PAUL RUN TRANS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PAUL RUN TRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 391.070 RON, in scadere fata de anul precedent (-24.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 2. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 196.053 RON in 2016 la 391.070 RON in 2024. Datoriile raportate (671.424 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
391.070 RON
Venituri totale
399.963 RON
Cheltuieli totale
523.379 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
105.581 RON
Active circulante
167.745 RON
Stocuri
33.954 RON
Creanțe
91.225 RON
Casa & conturi bănci
42.566 RON
Capital propriu
-388.339 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Dunării nr. 30, 400593

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Dunării nr. 30, 400593
Cod poștal: 400593
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Dunării nr. 30, 400593
Cod postal
400593
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 11.01.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
24 februarie 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
391.070 RON
Rezultat net
-129.192 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 391.070 RON 517.760 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 399.963 RON 519.071 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 523.379 RON 406.947 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 112.124 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 106.946 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 123.416 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 129.192 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 105.581 RON 71.710 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 167.745 RON 343.116 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 273.326 RON 414.826 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 33.954 RON 15.724 RON
CreanțeSume de încasat 91.225 RON 294.909 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 42.566 RON 32.483 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 671.424 RON 680.516 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -388.339 RON -259.147 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 2 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active273.326RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

245,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale273.326 RON
Datorii totale671.424 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,25 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-142,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 391.070 -24,5% față de anul precedent 399.963 523.379 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 123.416 129.192
2023 517.760 +214,1% față de anul precedent 519.071 406.947 112.124 106.946 0 0
2022 164.826 -40,6% față de anul precedent 165.637 210.748 0 0 45.111 46.759
2021 277.477 +25,7% față de anul precedent 278.194 368.868 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 90.674 93.448
2020 220.672 -5,6% față de anul precedent 221.498 217.071 4.427 2.280 0 0
2019 233.812 -3,1% față de anul precedent 234.343 294.986 0 0 60.643 62.982
2018 241.285 +22,6% față de anul precedent 274.308 367.055 0 0 92.747 95.470
2017 196.799 +0,4% față de anul precedent 266.707 273.353 0 0 6.646 9.275
2016 196.053 228.320 286.694 0 0 58.374 60.641

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 105.581 167.745 273.326 33.954 91.225 42.566
2023 71.710 343.116 414.826 15.724 294.909 32.483
2022 13.789 29.691 43.480 9.946 58.560 -38.815
2021 36.534 25.104 61.638 1.499 38.897 -15.292
2020 62.854 46.569 109.423 0 11.853 34.716
2019 44.741 33.953 78.694 0 21.234 12.719
2018 105.447 8.660 114.107 0 6.130 2.530
2017 123.325 62.748 186.073 0 28.676 34.072
2016 51.731 109.417 161.148 0 67.251 42.166

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 671.424 -1,3% față de anul precedent -388.339 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2023 680.516 +66,2% față de anul precedent -259.147 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 409.574 +7,5% față de anul precedent -366.094 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 380.973 +13,5% față de anul precedent -319.335 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2020 335.594 +9,1% față de anul precedent -225.887 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2019 307.565 +8,5% față de anul precedent -228.168 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 283.407 +8,3% față de anul precedent -165.186 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 261.650 +17,6% față de anul precedent -69.716 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2016 222.590 -60.441 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

80din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
PAPAUL ANDREI TEOCANfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 13429/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 391.070 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 391.070 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
391.070 RON -24.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
129.192 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
671.424 RON -1.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 517.760 RON. Profit: 106.946 RON

Cifra de afaceri: 517.760 RON. Profit: 106.946 RON

Cifra de afaceri
517.760 RON +214.13% față de anul precedent
Profit net
106.946 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
680.516 RON +66.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 164.826 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 164.826 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
164.826 RON -40.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
46.759 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
409.574 RON +7.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 277.477 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 277.477 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
277.477 RON +25.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
93.448 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
380.973 RON +13.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 220.672 RON. Profit: 2.280 RON

Cifra de afaceri: 220.672 RON. Profit: 2.280 RON

Cifra de afaceri
220.672 RON -5.62% față de anul precedent
Profit net
2.280 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
335.594 RON +9.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 233.812 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 233.812 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
233.812 RON -3.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
62.982 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
307.565 RON +8.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 241.285 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 241.285 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
241.285 RON +22.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
95.470 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
283.407 RON +8.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 196.799 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 196.799 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
196.799 RON +0.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.275 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
261.650 RON +17.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 196.053 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 196.053 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
196.053 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
60.641 RON
Angajati
2
Datorii
222.590 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPAUL RUN TRANS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

PAUL RUN TRANS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

08.042026Mentiune · Buletin 13429/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 01.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
PAUL RUN TRANS SRL
CUI
35391866
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
08.04.2026
Registrul Comerțului
J12/56/2016
EUID
ROONRC.J12/56/2016
Sediu
Jud. Cluj, Municipiul Cluj-Napoca, Strada DUNĂRII, Nr. 30, Scara 1, Ap. 4
Județ
Cluj
Număr încheiere
290673
Data încheierii
07.04.2026
Număr dosar
1398874
Data dosarului
01.04.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Mariana Bunda

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 01.04.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1398874 din 01.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 13429/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Cluj

ALDENIA CONST SRL
CUI: 32274276CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Sat Livada Com. Iclod2013-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
391.250 RON
Profit
203.676 RON
Angajati
1
ANSEDA SPEDITION S.R.L.
CUI: 28368623CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Dej2011-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
389.882 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
G.V. NAPOCA TRANS S.R.L.
CUI: 40278864CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Sat Valea Drăganului Com. Poieni2018-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
391.401 RON
Profit
133.379 RON
Angajati
2
KCT TOT TRANS SRL
CUI: 22419736CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Sat Gilău Com. Gilău2007-09-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
389.872 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALY MARIO DANI SRL
CUI: 26160765CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Sat Mihai Viteazu Com. Mihai Viteazu2009-10-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
397.167 RON
Profit
208.851 RON
Angajati
1
ABD HOLISTIC IMPEX S.R.L.
CUI: 40592084CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Sat Livada Com. Iclod2019-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
384.620 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Cluj

ECO COLD DISTRIBUTION SRL
CUI: 35390631CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Sat Baciu Com. Baciu2016-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.162.354 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
ANI & IANIS TRANS SRL
CUI: 35397508CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Turda2016-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.290 RON
Profit
35.976 RON
Angajati
1
LOGICRIS TRANS S.R.L.
CUI: 35316988CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2015-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.645.274 RON
Profit
101.967 RON
Angajati
8
THG IMPEX SRL
CUI: 35420910CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2016-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.009.745 RON
Profit
283.136 RON
Angajati
3

Alte firme din Cluj

IUDEAN IOAN CSAZ SRL
CUI: 35391831CAEN: 4333
Activ
CLUJ, Sat Căianu-Vama Com. Căianu2016-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
80.862 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
OM TECH SOLUTIONS SRL
CUI: 35395035CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
274.976 RON
Profit
182.244 RON
Angajati
1
FELIX PRO ENERGY SRL
CUI: 35381897CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Mun. Gherla2016-01-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.656 RON
Profit
119.050 RON
Angajati
0
PEPPER CODE S.R.L.
CUI: 35397575CAEN: 6201
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
357.348 RON
Profit
290.691 RON
Angajati
1
ONTEGRA SOFTWARE SOLUTIONS SRL
CUI: 35336829CAEN: 6210
Activ
CLUJ, Sat Feleacu Com. Feleacu2015-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.770.221 RON
Profit
2.699.365 RON
Angajati
36
STAR LIGHT FBO SRL
CUI: 34741165CAEN: 4690
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2015-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
373.892 RON
Profit
21.312 RON
Angajati
1
SEEMEON SRL
CUI: 36017844CAEN: 7420
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-04-27
fara e-Factura
BLADE SOLUTIONS SRL
CUI: 24770066CAEN: 6220
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2008-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.528.315 RON
Profit
1.075.166 RON
Angajati
10
SYMETRIC SHAPE S.R.L.
CUI: 40628013CAEN: 4683
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.967.054 RON
Profit
0 RON
Angajati
8

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PAUL RUN TRANS SRL?

CUI-ul PAUL RUN TRANS SRL este 35391866.

Unde este sediul PAUL RUN TRANS SRL?

PAUL RUN TRANS SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Dunării nr. 30, 400593, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata PAUL RUN TRANS SRL?

PAUL RUN TRANS SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PAUL RUN TRANS SRL in 2024?

In 2024, PAUL RUN TRANS SRL a raportat o cifra de afaceri de 391.070 RON.

Cati angajati are PAUL RUN TRANS SRL?

PAUL RUN TRANS SRL a raportat un numar mediu de 2 salariati in 2024.

Ce activitate are PAUL RUN TRANS SRL?

PAUL RUN TRANS SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat PAUL RUN TRANS SRL in 2024?

PAUL RUN TRANS SRL a inregistrat o pierdere neta de 129.192 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.