Activ

SIEBENBURGEN VERSICHERUNG SRL

CUI: 35423810
CIF: 35423810
Reg. Com.: J2016000054327
CAEN: 6622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 ianuarie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 07:05

Despre SIEBENBURGEN VERSICHERUNG SRL

SIEBENBURGEN VERSICHERUNG SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Mediaş, judetul SIBIU, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări" (cod CAEN 6622), in sectorul telecomunicatii si tehnologia informatiei. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SIEBENBURGEN VERSICHERUNG SRL a raportat o cifra de afaceri de 145.855 RON, in crestere fata de anul precedent (+7.9%). Profitul net inregistrat a fost de 73.757 RON (in crestere). Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 155.832 RON in 2016 la 145.855 RON in 2024.

Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 49 din 121 firme cu acelasi cod CAEN din judet.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
145.855 RON
Venituri totale
145.855 RON
Cheltuieli totale
55.931 RON
Profit brut
89.924 RON
Profit net
73.757 RON
Marja profit net
50,57%
Active imobilizate
698 RON
Active circulante
138.232 RON
Stocuri
30 RON
Creanțe
75.130 RON
Casa & conturi bănci
63.072 RON
Capital propriu
74.022 RON
Cifra de afaceri · CAEN 6622
Loc 1989 din 5.646
Profit net · CAEN 6622
Loc 1057 din 5.646
Angajati · CAEN 6622
Loc 2331 din 5.646

Contact

AdresaRomania, SIBIU, Mun. Mediaş, Str. Mihail Eminescu nr. 5, 551018
Telefon0741993082

Adresă sediu social

Romania, SIBIU, Mun. Mediaş, Str. Mihail Eminescu nr. 5, 551018
Cod poștal: 551018
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SIBIU, Mun. Mediaş, Str. Mihail Eminescu nr. 5, 551018
Cod postal
551018
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 15.01.2016
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Mediaş
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
145.855 RON
Rezultat net
73.757 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 145.855 RON 135.184 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 145.855 RON 135.184 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 55.931 RON 65.489 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 89.924 RON 69.695 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 73.757 RON 57.399 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 698 RON 698 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 138.232 RON 69.607 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 138.930 RON 70.305 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 30 RON 30 RON
CreanțeSume de încasat 75.130 RON 43.445 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 63.072 RON 26.132 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 64.908 RON 11.867 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 74.022 RON 58.438 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active138.930RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

46,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale138.930 RON
Datorii totale64.908 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
53,1 %Profit net / active totale
ROE
99,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,13 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
53,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 145.855 +7,9% față de anul precedent 145.855 55.931 89.924 +29,0% față de anul precedent 73.757 +28,5% față de anul precedent 0 0
2023 135.184 -8,7% față de anul precedent 135.184 65.489 69.695 -54,5% față de anul precedent 57.399 -61,4% față de anul precedent 0 0
2022 147.988 +28,5% față de anul precedent 157.667 4.488 153.179 +34,7% față de anul precedent 148.839 +35,0% față de anul precedent 0 0
2021 115.187 +7,4% față de anul precedent 115.187 1.457 113.730 +6,5% față de anul precedent 110.274 +6,5% față de anul precedent 0 0
2020 107.208 +3,3% față de anul precedent 107.208 374 106.834 +3,5% față de anul precedent 103.534 +3,4% față de anul precedent 0 0
2019 103.779 -23,1% față de anul precedent 103.779 547 103.232 -23,4% față de anul precedent 100.119 -23,4% față de anul precedent 0 0
2018 134.966 +5,1% față de anul precedent 134.966 255 134.711 +5,3% față de anul precedent 130.662 +5,3% față de anul precedent 0 0
2017 128.412 -17,6% față de anul precedent 128.412 521 127.891 -17,4% față de anul precedent 124.087 -17,4% față de anul precedent 0 0
2016 155.832 155.832 944 154.888 150.213 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 698 138.232 138.930 30 75.130 63.072
2023 698 69.607 70.305 30 43.445 26.132
2022 698 149.980 150.678 6.120 100.000 43.860
2021 698 99.765 100.463 30 0 99.735
2020 698 280.685 281.383 30 0 280.655
2019 698 318.222 318.920 30 0 318.192
2018 698 403.121 403.819 30 118.724 284.367
2017 698 277.205 277.903 30 68.532 208.643
2016 698 152.481 153.179 30 88.385 64.066

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 64.908 +447,0% față de anul precedent 74.022 Neraportat 0
2023 11.867 +624,0% față de anul precedent 58.438 Neraportat 0
2022 1.639 -90,0% față de anul precedent 149.039 Neraportat 0
2021 16.383 +116,2% față de anul precedent 84.080 Neraportat 0
2020 7.577 -12,4% față de anul precedent 273.806 Neraportat 0
2019 8.648 +1.198,5% față de anul precedent 310.272 Neraportat 0
2018 666 -87,7% față de anul precedent 403.153 Neraportat 0
2017 5.413 +95,7% față de anul precedent 272.490 Neraportat 0
2016 2.766 150.413 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

13din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare8 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 145.855 RON. Profit: 73.757 RON

Cifra de afaceri: 145.855 RON. Profit: 73.757 RON

Cifra de afaceri
145.855 RON +7.89% față de anul precedent
Profit net
73.757 RON +28.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
64.908 RON +446.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 135.184 RON. Profit: 57.399 RON

Cifra de afaceri: 135.184 RON. Profit: 57.399 RON

Cifra de afaceri
135.184 RON -8.65% față de anul precedent
Profit net
57.399 RON -61.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
11.867 RON +624.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 147.988 RON. Profit: 148.839 RON

Cifra de afaceri: 147.988 RON. Profit: 148.839 RON

Cifra de afaceri
147.988 RON +28.48% față de anul precedent
Profit net
148.839 RON +34.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.639 RON -90% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 115.187 RON. Profit: 110.274 RON

Cifra de afaceri: 115.187 RON. Profit: 110.274 RON

Cifra de afaceri
115.187 RON +7.44% față de anul precedent
Profit net
110.274 RON +6.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
16.383 RON +116.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 107.208 RON. Profit: 103.534 RON

Cifra de afaceri: 107.208 RON. Profit: 103.534 RON

Cifra de afaceri
107.208 RON +3.3% față de anul precedent
Profit net
103.534 RON +3.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.577 RON -12.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 103.779 RON. Profit: 100.119 RON

Cifra de afaceri: 103.779 RON. Profit: 100.119 RON

Cifra de afaceri
103.779 RON -23.11% față de anul precedent
Profit net
100.119 RON -23.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.648 RON +1198.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 134.966 RON. Profit: 130.662 RON

Cifra de afaceri: 134.966 RON. Profit: 130.662 RON

Cifra de afaceri
134.966 RON +5.1% față de anul precedent
Profit net
130.662 RON +5.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
666 RON -87.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 128.412 RON. Profit: 124.087 RON

Cifra de afaceri: 128.412 RON. Profit: 124.087 RON

Cifra de afaceri
128.412 RON -17.6% față de anul precedent
Profit net
124.087 RON -17.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.413 RON +95.7% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 155.832 RON. Profit: 150.213 RON

Cifra de afaceri: 155.832 RON. Profit: 150.213 RON

Cifra de afaceri
155.832 RON
Profit net
150.213 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.766 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSIEBENBURGEN VERSICHERUNG SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6622 in Mun. Mediaş (SIBIU)

SIEBENBURGEN VERSICHERUNG SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6622 in Mun. Mediaş (SIBIU)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Istoric complet al clasamentelor · poziție / număr de firme
An / indicatorJudețLocalitateCAENCAEN în județCAEN în localitate
2019Cifra de afaceri8.199din 17.036 · SIBIU 781din 1.642 · Mun. Mediaş 1.989din 5.646 · CAEN 6622 49din 121 · CAEN 6622 - SIBIU 6din 7 · CAEN 6622 - Mun. Mediaş
2019Profit net3.309din 17.037 · SIBIU 267din 1.642 · Mun. Mediaş 1.057din 5.646 · CAEN 6622 32din 121 · CAEN 6622 - SIBIU 5din 7 · CAEN 6622 - Mun. Mediaş
2019Angajati9.430din 17.037 · SIBIU 933din 1.642 · Mun. Mediaş 2.331din 5.646 · CAEN 6622 53din 121 · CAEN 6622 - SIBIU 6din 7 · CAEN 6622 - Mun. Mediaş
2018Cifra de afaceri6.839din 15.930 · SIBIU 669din 1.568 · Mun. Mediaş 1.152din 5.115 · CAEN 6622 29din 108 · CAEN 6622 - SIBIU 4din 5 · CAEN 6622 - Mun. Mediaş
2018Profit net2.432din 15.942 · SIBIU 189din 1.570 · Mun. Mediaş 642din 5.448 · CAEN 6622 27din 119 · CAEN 6622 - SIBIU 5din 7 · CAEN 6622 - Mun. Mediaş
2018Angajati8.784din 15.942 · SIBIU 882din 1.570 · Mun. Mediaş 2.354din 5.448 · CAEN 6622 45din 119 · CAEN 6622 - SIBIU 7din 7 · CAEN 6622 - Mun. Mediaş
2017Cifra de afaceri6.479din 15.164 · SIBIU 659din 1.504 · Mun. Mediaş 1.078din 4.856 · CAEN 6622 25din 98 · CAEN 6622 - SIBIU 4din 5 · CAEN 6622 - Mun. Mediaş
2017Profit net2.145din 15.177 · SIBIU 170din 1.507 · Mun. Mediaş 572din 5.211 · CAEN 6622 21din 110 · CAEN 6622 - SIBIU 5din 8 · CAEN 6622 - Mun. Mediaş
2017Angajati8.395din 15.177 · SIBIU 845din 1.507 · Mun. Mediaş 2.584din 5.211 · CAEN 6622 55din 110 · CAEN 6622 - SIBIU 6din 8 · CAEN 6622 - Mun. Mediaş
2016Cifra de afaceri5.460din 14.118 · SIBIU 562din 1.414 · Mun. Mediaş 842din 4.518 · CAEN 6622 21din 90 · CAEN 6622 - SIBIU 4din 6 · CAEN 6622 - Mun. Mediaş
2016Profit net1.456din 14.132 · SIBIU 119din 1.417 · Mun. Mediaş 476din 4.902 · CAEN 6622 15din 103 · CAEN 6622 - SIBIU 5din 9 · CAEN 6622 - Mun. Mediaş
2016Angajati8.032din 14.132 · SIBIU 820din 1.417 · Mun. Mediaş 2.571din 4.902 · CAEN 6622 51din 103 · CAEN 6622 - SIBIU 7din 9 · CAEN 6622 - Mun. Mediaş

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6622, Sibiu

BOLRIA CONSULT S.R.L.
CUI: 17137283CAEN: 6622
Activ
SIBIU, Sat Gura Râului Com. Gura Râului2005-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
156.116 RON
Profit
25.680 RON
Angajati
1
DAVIDA SIGLOT S.R.L.
CUI: 29403362CAEN: 6622
Activ
SIBIU, Orş. Cisnădie2011-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
139.419 RON
Profit
66.584 RON
Angajati
0
ERO SMART INSURANCE S.R.L.
CUI: 48519976CAEN: 6622
Activ
SIBIU, Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr2023-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.538 RON
Profit
86.626 RON
Angajati
0
ALIAN EXPERT ASIG SRL
CUI: 35883338CAEN: 6622
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2016-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
139.377 RON
Profit
23.024 RON
Angajati
1
UNIKA ASIG INVEST SRL
CUI: 35027068CAEN: 6622
Activ
SIBIU, Sat Şura Mică Com. Şura Mică2015-09-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
197.220 RON
Profit
67.187 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6622, Sibiu

MAN ADVISER S.R.L.
CUI: 35423771CAEN: 6622
Activ
SIBIU, Orş. Avrig2016-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
225.597 RON
Profit
19.553 RON
Angajati
1
CREATIVE CONSULTING ANM SRL
CUI: 35465254CAEN: 6622
Activ
SIBIU, Sat Răşinari Com. Răşinari2016-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.951 RON
Profit
20.516 RON
Angajati
0
MIRAL INSURANCE SRL
CUI: 35423747CAEN: 6622
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2016-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.722 RON
Profit
71.466 RON
Angajati
0

Alte firme din Sibiu

RADUNIKAT SRL
CUI: 35432311CAEN: 4333
Activ
SIBIU, Sat Şura Mare Com. Şura Mare2016-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
599.596 RON
Profit
56.380 RON
Angajati
3
BCD PLUS ADVERTISING SRL
CUI: 35416723CAEN: 7311
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2016-01-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
369.635 RON
Profit
109.202 RON
Angajati
1
DENTVISAGE S.R.L.
CUI: 35452432CAEN: 8623
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2016-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.983.330 RON
Profit
1.037.722 RON
Angajati
14
VERBO SPEDITION SRL
CUI: 35290926CAEN: 4941
Activ
SIBIU, Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr2015-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.676.420 RON
Profit
0 RON
Angajati
17
ALS BIZ SRL
CUI: 35647566CAEN: 4941
Activ
SIBIU, Orş. Tălmaciu2016-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.951 RON
Profit
39.812 RON
Angajati
0
TDR PLUS CONSULTING SRL
CUI: 32902494CAEN: 7020
Activ
SIBIU, Orş. Dumbrăveni2014-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
98.362 RON
Profit
54.228 RON
Angajati
1
DANTE CAR SERVICE S.R.L.
CUI: 37151630CAEN: 4520
Activ
SIBIU, Orş. Agnita2017-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
400.066 RON
Profit
16.662 RON
Angajati
1
GEORGI PAN S.R.L.
CUI: 48864370CAEN: 1071
Activ
SIBIU, Mun. Mediaş2023-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
903.607 RON
Profit
55.829 RON
Angajati
4

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SIEBENBURGEN VERSICHERUNG SRL?

CUI-ul SIEBENBURGEN VERSICHERUNG SRL este 35423810.

Unde este sediul SIEBENBURGEN VERSICHERUNG SRL?

SIEBENBURGEN VERSICHERUNG SRL are sediul in Romania, SIBIU, Mun. Mediaş, Str. Mihail Eminescu nr. 5, 551018, Mun. Mediaş, judetul SIBIU.

Cand a fost infiintata SIEBENBURGEN VERSICHERUNG SRL?

SIEBENBURGEN VERSICHERUNG SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SIEBENBURGEN VERSICHERUNG SRL in 2024?

In 2024, SIEBENBURGEN VERSICHERUNG SRL a raportat o cifra de afaceri de 145.855 RON.

Ce activitate are SIEBENBURGEN VERSICHERUNG SRL?

SIEBENBURGEN VERSICHERUNG SRL are codul CAEN principal 6622 (Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări).

Ce profit a inregistrat SIEBENBURGEN VERSICHERUNG SRL in 2024?

SIEBENBURGEN VERSICHERUNG SRL a inregistrat un profit net de 73.757 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.