Activ Plătitor TVA

IVG ELECTRIC CONSTRUCT S.R.L.

CUI: 35439565
CIF: RO35439565
Reg. Com.: J23/6484/2023
CAEN: 4321
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 ianuarie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii electrice

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 12:58

Despre IVG ELECTRIC CONSTRUCT S.R.L.

IVG ELECTRIC CONSTRUCT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Bragadiru, judetul ILFOV, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii electrice" (cod CAEN 4321), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IVG ELECTRIC CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 395.532 RON, in scadere fata de anul precedent (-22.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 52.465 RON in 2016 la 395.532 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
395.532 RON
Venituri totale
395.539 RON
Cheltuieli totale
462.216 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
28.133 RON
Active circulante
91.347 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
65.810 RON
Casa & conturi bănci
25.537 RON
Capital propriu
41.444 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Orş. Bragadiru, Str. Alunului nr. 12A, 77025
Detalii adresaLOT 1/1, HOL DE 9 mp
Telefon0722389881

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Orş. Bragadiru, Str. Alunului nr. 12A, 77025
Cod poștal: 77025
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Orş. Bragadiru, Str. Alunului nr. 12A, 77025
Detalii
LOT 1/1, HOL DE 9 mp
Cod postal
77025
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 04.10.2023
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 noiembrie 2018

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
395.532 RON
Rezultat net
-70.632 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 395.532 RON 511.018 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 395.539 RON 512.895 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 462.216 RON 471.812 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 41.083 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 35.954 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 66.677 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 70.632 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 28.133 RON 39.929 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 91.347 RON 169.999 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 119.480 RON 209.928 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 65.810 RON 131.797 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 25.537 RON 38.202 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 78.036 RON 97.851 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 41.444 RON 112.077 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active119.480RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

65,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale119.480 RON
Datorii totale78.036 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,17 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
34,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 395.532 -22,6% față de anul precedent 395.539 462.216 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 66.677 70.632
2023 511.018 +43,6% față de anul precedent 512.895 471.812 41.083 +76,7% față de anul precedent 35.954 +82,9% față de anul precedent 0 0
2022 355.855 +2,6% față de anul precedent 358.552 335.304 23.248 19.662 0 0
2021 346.818 -19,4% față de anul precedent 348.941 361.835 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.894 16.383
2020 430.387 -5,2% față de anul precedent 432.035 345.605 86.430 +1.679,9% față de anul precedent 82.448 +27.021,1% față de anul precedent 0 0
2019 453.924 -15,9% față de anul precedent 455.167 450.311 4.856 -97,8% față de anul precedent 304 -99,9% față de anul precedent 0 0
2018 540.018 +201,9% față de anul precedent 540.132 318.037 222.095 +71,8% față de anul precedent 216.694 +69,9% față de anul precedent 0 0
2017 178.869 +240,9% față de anul precedent 178.869 49.565 129.304 +186,2% față de anul precedent 127.515 +190,0% față de anul precedent 0 0
2016 52.465 52.465 7.291 45.174 43.970 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 28.133 91.347 119.480 0 65.810 25.537
2023 39.929 169.999 209.928 0 131.797 38.202
2022 39.016 129.212 168.228 11.036 54.084 64.092
2021 53.092 177.161 230.253 0 64.932 112.229
2020 66.238 268.476 334.714 0 75.744 192.732
2019 18.994 321.639 340.633 30 69.193 252.416
2018 25.972 245.296 271.268 933 62.444 181.919
2017 0 135.454 135.454 0 56.105 79.349
2016 0 44.988 44.988 0 0 44.988

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 78.036 -20,3% față de anul precedent 41.444 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2023 97.851 +6,2% față de anul precedent 112.077 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2022 92.105 -36,0% față de anul precedent 76.123 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2021 143.990 -26,2% față de anul precedent 86.461 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2020 195.122 +58,1% față de anul precedent 139.686 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2019 123.395 +127,1% față de anul precedent 217.238 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2018 54.334 +605,9% față de anul precedent 216.934 Neraportat 7 +250,0% față de anul precedent
2017 7.697 +841,0% față de anul precedent 127.757 Neraportat 2
2016 818 44.170 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

59din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare14 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

11 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
11 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 395.532 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 395.532 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
395.532 RON -22.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
70.632 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
78.036 RON -20.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 511.018 RON. Profit: 35.954 RON

Cifra de afaceri: 511.018 RON. Profit: 35.954 RON

Cifra de afaceri
511.018 RON +43.6% față de anul precedent
Profit net
35.954 RON +82.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
97.851 RON +6.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 355.855 RON. Profit: 19.662 RON

Cifra de afaceri: 355.855 RON. Profit: 19.662 RON

Cifra de afaceri
355.855 RON +2.61% față de anul precedent
Profit net
19.662 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
92.105 RON -36.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 346.818 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 346.818 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
346.818 RON -19.42% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
16.383 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
143.990 RON -26.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 430.387 RON. Profit: 82.448 RON

Cifra de afaceri: 430.387 RON. Profit: 82.448 RON

Cifra de afaceri
430.387 RON -5.19% față de anul precedent
Profit net
82.448 RON +27021.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
195.122 RON +58.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 453.924 RON. Profit: 304 RON

Cifra de afaceri: 453.924 RON. Profit: 304 RON

Cifra de afaceri
453.924 RON -15.94% față de anul precedent
Profit net
304 RON -99.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
123.395 RON +127.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 540.018 RON. Profit: 216.694 RON

Cifra de afaceri: 540.018 RON. Profit: 216.694 RON

Cifra de afaceri
540.018 RON +201.91% față de anul precedent
Profit net
216.694 RON +69.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +250% față de anul precedent
Datorii
54.334 RON +605.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 178.869 RON. Profit: 127.515 RON

Cifra de afaceri: 178.869 RON. Profit: 127.515 RON

Cifra de afaceri
178.869 RON +240.93% față de anul precedent
Profit net
127.515 RON +190% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
7.697 RON +840.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 52.465 RON. Profit: 43.970 RON

Cifra de afaceri: 52.465 RON. Profit: 43.970 RON

Cifra de afaceri
52.465 RON
Profit net
43.970 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
818 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIVG ELECTRIC CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Orş. Bragadiru (ILFOV)

IVG ELECTRIC CONSTRUCT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4321 in Orş. Bragadiru (ILFOV)

11 din 11 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4321, Ilfov

ADI & BEN SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 39689890CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2018-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
396.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PVL INSTAL CASA S.R.L.
CUI: 48216000CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni2023-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
390.236 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
VIDELIT ADVANCED SYSTEMS S.R.L.
CUI: 38965939CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Sat Dragomireşti-Deal Com. Dragomireşti-Vale2018-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
397.568 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ANY TIME ELECTRIC S.R.L.
CUI: 41725090CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2019-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
387.225 RON
Profit
8.348 RON
Angajati
0
MERKA SURVEILLANCE S.R.L.
CUI: 43720455CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Sat Grădiştea Com. Grădiştea2021-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
447.908 RON
Profit
32.952 RON
Angajati
1
ABD SISTEM COMPLEX S.R.L.
CUI: 27201880CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2010-07-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
360.554 RON
Profit
77.269 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4321, Ilfov

TEHNOELECTRIC SANTER SRL
CUI: 35324654CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2015-12-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.978 RON
Profit
43.234 RON
Angajati
1
AMPLI SYSTEMS S.R.L.
CUI: 35561391CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2016-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.220.629 RON
Profit
64.252 RON
Angajati
3
ELECTRIC BUSINESS TEAM S.R.L.
CUI: 35198718CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2015-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.471 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LIFE SECURITY SRL
CUI: 35679134CAEN: 4321
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2016-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.678.595 RON
Profit
991.504 RON
Angajati
19

Alte firme din Ilfov

NUTRAMETYK S.R.L.
CUI: 35439387CAEN: 7020
Activ
ILFOV, Com. Clinceni2016-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.916 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DEAM MED S.R.L.
CUI: 35441174CAEN: 9531
Activ
ILFOV, Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni2016-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
575.993 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ARTIS LANGUAGE SOLUTIONS SRL
CUI: 35433716CAEN: 7430
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2016-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
486.844 RON
Profit
381.099 RON
Angajati
1
DAV IDEAL MEDIA SRL
CUI: 35447568CAEN: 4399
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2016-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.139.483 RON
Profit
149.633 RON
Angajati
8
BELLA GARDEN AT 15 SRL
CUI: 35363726CAEN: 4100
Activ
ILFOV, Sat Clinceni Com. Clinceni2015-12-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.174.737 RON
Profit
618.682 RON
Angajati
17
OPTIMUM PLAST SRL
CUI: 35553607CAEN: 4752
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2016-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.059.770 RON
Profit
286.547 RON
Angajati
1
DGF OPERATIONS SRL
CUI: 34784450CAEN: 6312
Activ
ILFOV, Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni2015-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
186.575 RON
Profit
123.570 RON
Angajati
1
REMAKA SERVICES SRL
CUI: 36171982CAEN: 4312
Activ
ILFOV, Sat Ciofliceni Com. Snagov2016-06-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.214.266 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
CATERING BIZ DESING S.R.L.
CUI: 22263881CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti2007-08-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
650 RON
Profit
546 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IVG ELECTRIC CONSTRUCT S.R.L.?

CUI-ul IVG ELECTRIC CONSTRUCT S.R.L. este 35439565.

Unde este sediul IVG ELECTRIC CONSTRUCT S.R.L.?

IVG ELECTRIC CONSTRUCT S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Bragadiru, Str. Alunului nr. 12A, 77025, Orş. Bragadiru, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata IVG ELECTRIC CONSTRUCT S.R.L.?

IVG ELECTRIC CONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IVG ELECTRIC CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

In 2024, IVG ELECTRIC CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 395.532 RON.

Cati angajati are IVG ELECTRIC CONSTRUCT S.R.L.?

IVG ELECTRIC CONSTRUCT S.R.L. a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2024.

Ce activitate are IVG ELECTRIC CONSTRUCT S.R.L.?

IVG ELECTRIC CONSTRUCT S.R.L. are codul CAEN principal 4321 (Lucrări de instalaţii electrice).

Ce profit a inregistrat IVG ELECTRIC CONSTRUCT S.R.L. in 2024?

IVG ELECTRIC CONSTRUCT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 70.632 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.