Activ Plătitor TVA

MIHOCI EDUARD-DRAGOŞ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 35495140
CIF: RO35495140
Reg. Com.: F2016000020090
CAEN: 0148
Formă: Necunoscut
Înființată: 26 ianuarie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Creşterea altor animale

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 02:53

Despre MIHOCI EDUARD-DRAGOŞ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

MIHOCI EDUARD-DRAGOŞ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Gemenele Com. Gemenele, judetul BRĂILA, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Creşterea altor animale" (cod CAEN 0148), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BRĂILA, Sat Gemenele Com. Gemenele, Str. Ghioceilor nr. 42, 817060

Adresă sediu social

Romania, BRĂILA, Sat Gemenele Com. Gemenele, Str. Ghioceilor nr. 42, 817060
Cod poștal: 817060
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRĂILA, Sat Gemenele Com. Gemenele, Str. Ghioceilor nr. 42, 817060
Cod postal
817060
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 26.01.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Brăila
Platitor TVA
Da

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2016 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2016
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2016 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMIHOCI EDUARD-DRAGOŞ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0148 in Sat Gemenele Com. Gemenele (BRĂILA)

MIHOCI EDUARD-DRAGOŞ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0148 in Sat Gemenele Com. Gemenele (BRĂILA)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0148, Brăila

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MIHOCI EDUARD-DRAGOŞ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul MIHOCI EDUARD-DRAGOŞ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 35495140.

Unde este sediul MIHOCI EDUARD-DRAGOŞ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

MIHOCI EDUARD-DRAGOŞ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, BRĂILA, Sat Gemenele Com. Gemenele, Str. Ghioceilor nr. 42, 817060, Sat Gemenele Com. Gemenele, judetul BRĂILA.

Cand a fost infiintata MIHOCI EDUARD-DRAGOŞ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

MIHOCI EDUARD-DRAGOŞ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Ce activitate are MIHOCI EDUARD-DRAGOŞ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

MIHOCI EDUARD-DRAGOŞ ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 0148 (Creşterea altor animale).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.