Inactiv

GENERAL RELEKA SRL

CUI: 35509091
CIF: 35509091
Reg. Com.: J2016000130175
CAEN: 7414
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 ianuarie 2016 · 10 ani
Inactivă din: 11 august 2026
Distribuie:

Alte activități de design specializat

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 13:56

Despre GENERAL RELEKA SRL

GENERAL RELEKA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Galaţi, judetul GALAŢI, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de design specializat" (cod CAEN 7414), in sectorul tranzactii imobiliare. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca inactiv (din august 2026).

In 2022, GENERAL RELEKA SRL a raportat o cifra de afaceri de 62.947 RON, in crestere fata de anul precedent (+12.4%). Profitul net inregistrat a fost de 28.691 RON (in scadere). Pe parcursul ultimilor 6 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 21.467 RON in 2016 la 62.947 RON in 2022.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
62.947 RON
Venituri totale
62.947 RON
Cheltuieli totale
32.394 RON
Profit brut
30.553 RON
Profit net
28.691 RON
Marja profit net
45,58%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
184.081 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
184.081 RON
Capital propriu
143.654 RON

Contact

AdresaRomania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Brăilei nr. 189, 800612

Adresă sediu social

Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Brăilei nr. 189, 800612
Cod poștal: 800612
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Brăilei nr. 189, 800612
Cod postal
800612
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.01.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Status inactiv
Da
Data inactivare
11 august 2026

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2022 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2022
Cifră de afaceri
62.947 RON
Rezultat net
28.691 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2022 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2022 2021
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 62.947 RON 56.018 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 62.947 RON 56.018 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 32.394 RON 22.555 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 30.553 RON 33.463 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 28.691 RON 31.783 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 184.081 RON 121.000 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 184.081 RON 121.000 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 1.450 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 184.081 RON 119.550 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 40.427 RON 6.037 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 143.654 RON 114.963 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2022

Total active184.081RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2022

22,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale184.081 RON
Datorii totale40.427 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2022

ROA
15,6 %Profit net / active totale
ROE
20,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
4,55 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
78,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2022 62.947 +12,4% față de anul precedent 62.947 32.394 30.553 -8,7% față de anul precedent 28.691 -9,7% față de anul precedent 0 0
2021 56.018 +21,7% față de anul precedent 56.018 22.555 33.463 +24,8% față de anul precedent 31.783 +24,9% față de anul precedent 0 0
2020 46.013 -20,0% față de anul precedent 46.013 19.193 26.820 -11,3% față de anul precedent 25.441 -10,8% față de anul precedent 0 0
2019 57.498 +14,9% față de anul precedent 57.498 27.273 30.225 +56,4% față de anul precedent 28.515 +60,0% față de anul precedent 0 0
2018 50.039 -9,7% față de anul precedent 50.039 30.716 19.323 +25,7% față de anul precedent 17.822 +28,2% față de anul precedent 0 0
2017 55.432 +158,2% față de anul precedent 55.432 40.063 15.369 13.897 0 0
2016 21.467 21.467 23.520 0 0 2.053 2.697

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2022 0 184.081 184.081 0 0 184.081
2021 0 121.000 121.000 1.450 0 119.550
2020 0 91.899 91.899 1.450 0 90.449
2019 4.010 63.196 67.206 0 0 63.196
2018 13.757 29.568 43.325 0 0 29.568
2017 23.504 28.303 51.807 0 0 28.303
2016 33.657 10.092 43.749 0 0 10.092

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

7 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2022 40.427 +569,7% față de anul precedent 143.654 Neraportat 0
2021 6.037 -30,8% față de anul precedent 114.963 Neraportat 0
2020 8.719 -7,9% față de anul precedent 83.180 Neraportat 0
2019 9.468 -32,9% față de anul precedent 57.738 Neraportat 0
2018 14.102 -65,1% față de anul precedent 29.223 Neraportat 0
2017 40.407 -12,6% față de anul precedent 11.400 Neraportat 0
2016 46.246 -2.497 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2022

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MAMIHAELA AMORŢILĂadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 30938/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 62.947 RON. Profit: 28.691 RON

Cifra de afaceri: 62.947 RON. Profit: 28.691 RON

Cifra de afaceri
62.947 RON +12.37% față de anul precedent
Profit net
28.691 RON -9.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
40.427 RON +569.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 56.018 RON. Profit: 31.783 RON

Cifra de afaceri: 56.018 RON. Profit: 31.783 RON

Cifra de afaceri
56.018 RON +21.74% față de anul precedent
Profit net
31.783 RON +24.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.037 RON -30.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 46.013 RON. Profit: 25.441 RON

Cifra de afaceri: 46.013 RON. Profit: 25.441 RON

Cifra de afaceri
46.013 RON -19.97% față de anul precedent
Profit net
25.441 RON -10.78% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
8.719 RON -7.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 57.498 RON. Profit: 28.515 RON

Cifra de afaceri: 57.498 RON. Profit: 28.515 RON

Cifra de afaceri
57.498 RON +14.91% față de anul precedent
Profit net
28.515 RON +60% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.468 RON -32.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 50.039 RON. Profit: 17.822 RON

Cifra de afaceri: 50.039 RON. Profit: 17.822 RON

Cifra de afaceri
50.039 RON -9.73% față de anul precedent
Profit net
17.822 RON +28.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
14.102 RON -65.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 55.432 RON. Profit: 13.897 RON

Cifra de afaceri: 55.432 RON. Profit: 13.897 RON

Cifra de afaceri
55.432 RON +158.22% față de anul precedent
Profit net
13.897 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
40.407 RON -12.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 21.467 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 21.467 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
21.467 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.697 RON
Angajati
0
Datorii
46.246 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGENERAL RELEKA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7414 in Mun. Galaţi (GALAŢI)

GENERAL RELEKA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7414 in Mun. Galaţi (GALAŢI)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

18.082026Mentiune · Buletin 30938/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
GENERAL RELEKA SRL
CUI
35509091
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
18.08.2026
Registrul Comerțului
J17/130/2016
EUID
ROONRC.J17/130/2016
Sediu
Municipiul Galaţi, Jud. Galaţi, Strada BRĂILEI, Nr. 189, Bl. J, Scara 5, Etaj 2, Ap. 89
Județ
Galaţi
Număr încheiere
652520
Data încheierii
18.08.2026
Număr dosar
3098800
Data dosarului
06.08.2026
Tribunal
Galati
Registrator
Ninela Rusu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3098800 din 06.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 30938/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 7414, Galaţi

AVVA DESIGN VIC S.R.L.
CUI: 37887867CAEN: 7414
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2017-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
549.868 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CR MARIUSTIL STAND S.R.L.
CUI: 41966896CAEN: 7414
Activ
GALAŢI, Sat Vlădeşti Com. Vlădeşti2019-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
274.142 RON
Profit
12.990 RON
Angajati
2
DIZZART SRL
CUI: 37739003CAEN: 7414
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2017-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
157.209 RON
Profit
46.595 RON
Angajati
2
CISIBO STUDIO GRAPHIC S.R.L.
CUI: 41016209CAEN: 7414
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2019-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
146.691 RON
Profit
40.383 RON
Angajati
1
DECOPRODOMUS 2018 S.R.L.
CUI: 38827308CAEN: 7414
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2018-02-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.236 RON
Profit
854 RON
Angajati
1
NEXT EVENT S.R.L.
CUI: 49825752CAEN: 7414
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2024-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.358 RON
Profit
3.087 RON
Angajati
1
MAD MODELS DESIGN S.R.L.
CUI: 48721079CAEN: 7414
Activ
GALAŢI, Sat Cuca Com. Cuca2023-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.750 RON
Profit
14.940 RON
Angajati
1
DOTS CREATIVE STUDIO S.R.L.
CUI: 50699720CAEN: 7414
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2024-10-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.752 RON
Profit
46.087 RON
Angajati
0
BASIL 3D STUDIO S.R.L.
CUI: 50723705CAEN: 7414
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2024-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.082 RON
Profit
45.529 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GENERAL RELEKA SRL?

CUI-ul GENERAL RELEKA SRL este 35509091.

Unde este sediul GENERAL RELEKA SRL?

GENERAL RELEKA SRL are sediul in Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Str. Brăilei nr. 189, 800612, Mun. Galaţi, judetul GALAŢI.

Cand a fost infiintata GENERAL RELEKA SRL?

GENERAL RELEKA SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a GENERAL RELEKA SRL in 2022?

In 2022, GENERAL RELEKA SRL a raportat o cifra de afaceri de 62.947 RON.

Ce activitate are GENERAL RELEKA SRL?

GENERAL RELEKA SRL are codul CAEN principal 7414 (Alte activități de design specializat).

Ce profit a inregistrat GENERAL RELEKA SRL in 2022?

GENERAL RELEKA SRL a inregistrat un profit net de 28.691 RON in 2022.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.