Activ

BÂRGU MED CONSULT SRL

CUI: 35576830
CIF: 35576830
Reg. Com.: J2016000082395
CAEN: 8621
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 februarie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Activități de asistență medicală generală

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 16:26

Despre BÂRGU MED CONSULT SRL

BÂRGU MED CONSULT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, judetul VRANCEA, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență medicală generală" (cod CAEN 8621), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BÂRGU MED CONSULT SRL a raportat o cifra de afaceri de 290.822 RON, in crestere fata de anul precedent (+11.3%). Profitul net inregistrat a fost de 51.185 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 86.798 RON in 2016 la 290.822 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
290.822 RON
Venituri totale
290.825 RON
Cheltuieli totale
228.216 RON
Profit brut
62.609 RON
Profit net
51.185 RON
Marja profit net
17,60%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
71.838 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
28.148 RON
Casa & conturi bănci
43.690 RON
Capital propriu
51.594 RON

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, Cal ODOBEŞTI nr. 321, 627055
Telefon0729063229

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, Cal ODOBEŞTI nr. 321, 627055
Cod poștal: 627055
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, Cal ODOBEŞTI nr. 321, 627055
Cod postal
627055
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.02.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
290.822 RON
Rezultat net
51.185 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 290.822 RON 261.413 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 290.825 RON 261.415 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 228.216 RON 185.223 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 62.609 RON 76.192 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 51.185 RON 73.970 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 71.838 RON 96.070 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 71.838 RON 96.070 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 28.148 RON 64.150 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 43.690 RON 31.920 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 20.244 RON 21.834 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 51.594 RON 74.236 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active71.838RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

28,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale71.838 RON
Datorii totale20.244 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
71,3 %Profit net / active totale
ROE
99,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,55 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
71,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 290.822 +11,3% față de anul precedent 290.825 228.216 62.609 -17,8% față de anul precedent 51.185 -30,8% față de anul precedent 0 0
2023 261.413 +30,6% față de anul precedent 261.415 185.223 76.192 +84,9% față de anul precedent 73.970 +88,5% față de anul precedent 0 0
2022 200.247 +21,6% față de anul precedent 200.249 159.048 41.201 39.239 0 0
2021 164.637 -3,2% față de anul precedent 164.638 181.464 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 16.826 18.472
2020 170.095 +0,6% față de anul precedent 170.096 160.019 10.077 -46,0% față de anul precedent 8.459 -50,2% față de anul precedent 0 0
2019 169.056 +25,4% față de anul precedent 169.591 150.917 18.674 16.974 0 0
2018 134.792 +19,8% față de anul precedent 134.793 147.259 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.466 13.814
2017 112.515 +29,6% față de anul precedent 112.515 98.125 14.390 -16,7% față de anul precedent 13.266 -19,2% față de anul precedent 0 0
2016 86.798 86.798 69.516 17.282 16.414 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 71.838 71.838 0 28.148 43.690
2023 0 96.070 96.070 0 64.150 31.920
2022 0 59.986 59.986 0 15.855 44.131
2021 7.814 13.463 21.277 0 12.295 1.168
2020 39.069 16.083 55.152 0 12.865 3.218
2019 71.326 14.707 86.033 0 11.811 2.896
2018 107.005 12.053 119.058 0 10.347 1.706
2017 10.433 14.529 24.962 0 9.150 5.379
2016 15.440 11.482 26.922 0 8.304 3.178

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 20.244 -7,3% față de anul precedent 51.594 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2023 21.834 +103,7% față de anul precedent 74.236 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 10.720 -4,7% față de anul precedent 49.266 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 11.250 -57,8% față de anul precedent 10.027 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2020 26.653 -59,6% față de anul precedent 28.499 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 65.993 -43,1% față de anul precedent 20.040 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2018 115.992 +1.335,2% față de anul precedent 3.066 Neraportat 3
2017 8.082 -21,6% față de anul precedent 16.880 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 10.308 16.614 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

10 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
10 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 290.822 RON. Profit: 51.185 RON

Cifra de afaceri: 290.822 RON. Profit: 51.185 RON

Cifra de afaceri
290.822 RON +11.25% față de anul precedent
Profit net
51.185 RON -30.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
20.244 RON -7.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 261.413 RON. Profit: 73.970 RON

Cifra de afaceri: 261.413 RON. Profit: 73.970 RON

Cifra de afaceri
261.413 RON +30.55% față de anul precedent
Profit net
73.970 RON +88.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
21.834 RON +103.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 200.247 RON. Profit: 39.239 RON

Cifra de afaceri: 200.247 RON. Profit: 39.239 RON

Cifra de afaceri
200.247 RON +21.63% față de anul precedent
Profit net
39.239 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
10.720 RON -4.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 164.637 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 164.637 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
164.637 RON -3.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
18.472 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
11.250 RON -57.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 170.095 RON. Profit: 8.459 RON

Cifra de afaceri: 170.095 RON. Profit: 8.459 RON

Cifra de afaceri
170.095 RON +0.61% față de anul precedent
Profit net
8.459 RON -50.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
26.653 RON -59.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 169.056 RON. Profit: 16.974 RON

Cifra de afaceri: 169.056 RON. Profit: 16.974 RON

Cifra de afaceri
169.056 RON +25.42% față de anul precedent
Profit net
16.974 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
65.993 RON -43.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 134.792 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 134.792 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
134.792 RON +19.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
13.814 RON
Angajati
3
Datorii
115.992 RON +1335.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 112.515 RON. Profit: 13.266 RON

Cifra de afaceri: 112.515 RON. Profit: 13.266 RON

Cifra de afaceri
112.515 RON +29.63% față de anul precedent
Profit net
13.266 RON -19.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
8.082 RON -21.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 86.798 RON. Profit: 16.414 RON

Cifra de afaceri: 86.798 RON. Profit: 16.414 RON

Cifra de afaceri
86.798 RON
Profit net
16.414 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
10.308 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBÂRGU MED CONSULT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8621 in Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca (VRANCEA)

BÂRGU MED CONSULT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8621 in Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca (VRANCEA)

10 din 10 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8621, Vrancea

MY CLINIC SRL
CUI: 23969860CAEN: 8621
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2008-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
322.370 RON
Profit
33.640 RON
Angajati
2
ROESELARE IMPEX SRL
CUI: 6704650CAEN: 8621
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1995-01-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
184.983 RON
Profit
5.328 RON
Angajati
3
ALEXANDRIA BEAUTYMED S.R.L.
CUI: 44076973CAEN: 8621
Activ
VRANCEA, Sat Slimnic Com. Tâmboeşti2021-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
154.660 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MEDGHERGHE SRL
CUI: 30899112CAEN: 8621
Activ
VRANCEA, Mun. Adjud2012-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
656.408 RON
Profit
391.898 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8621, Vrancea

SAMCO MEDICA SRL
CUI: 35336098CAEN: 8621
Activ
VRANCEA, Sat Ploscuţeni Com. Ploscuţeni2015-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
760.985 RON
Profit
518.155 RON
Angajati
2
SAND ALLMED SRL
CUI: 35616071CAEN: 8621
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2016-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
490.206 RON
Profit
262.863 RON
Angajati
2
NICORCRIS MED SRL
CUI: 35768282CAEN: 8621
Activ
VRANCEA, Sat Vânători Com. Vânători2016-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
708.911 RON
Profit
447.907 RON
Angajati
2

Alte firme din Vrancea

ENDOLIFE PRO SRL
CUI: 35576805CAEN: 8622
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2016-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
685.055 RON
Profit
430.615 RON
Angajati
3
SMILE DENT BUZATU SRL
CUI: 35599442CAEN: 8623
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2016-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
152.197 RON
Profit
27.620 RON
Angajati
1
GIGROPROF SRL
CUI: 35521850CAEN: 8559
Activ
VRANCEA, Sat Popeşti Com. Popeşti2016-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.314 RON
Profit
52.261 RON
Angajati
2
NOVASELGRUP SRL
CUI: 35616098CAEN: 3299
Activ
VRANCEA, Sat Roşioara Com. Mera2016-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.021.538 RON
Profit
12.777 RON
Angajati
6
VIDRA VASRAM SRL
CUI: 35192731CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Sat Scafari Com. Vidra2015-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
124.457 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TEONATVAL SRL
CUI: 35905533CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Sat Coza Com. Tulnici2016-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
226.842 RON
Profit
34.680 RON
Angajati
2
TOPCIDMARIA SRL
CUI: 30711870CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Mun. Adjud2012-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
83.678 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ANIMO FICCONS S.R.L.
CUI: 38458588CAEN: 4100
Activ
VRANCEA, Sat Popeşti Com. Popeşti2017-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
641.806 RON
Profit
335.237 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BÂRGU MED CONSULT SRL?

CUI-ul BÂRGU MED CONSULT SRL este 35576830.

Unde este sediul BÂRGU MED CONSULT SRL?

BÂRGU MED CONSULT SRL are sediul in Romania, VRANCEA, Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, Cal ODOBEŞTI nr. 321, 627055, Sat Câmpineanca Com. Câmpineanca, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata BÂRGU MED CONSULT SRL?

BÂRGU MED CONSULT SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BÂRGU MED CONSULT SRL in 2024?

In 2024, BÂRGU MED CONSULT SRL a raportat o cifra de afaceri de 290.822 RON.

Cati angajati are BÂRGU MED CONSULT SRL?

BÂRGU MED CONSULT SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are BÂRGU MED CONSULT SRL?

BÂRGU MED CONSULT SRL are codul CAEN principal 8621 (Activități de asistență medicală generală).

Ce profit a inregistrat BÂRGU MED CONSULT SRL in 2024?

BÂRGU MED CONSULT SRL a inregistrat un profit net de 51.185 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.