Activ

ECO TURBO SRL

CUI: 35590222
CIF: 35590222
Reg. Com.: J12/464/2016
CAEN: 4932
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 februarie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 18:59

Despre ECO TURBO SRL

ECO TURBO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri, ocazionale" (cod CAEN 4932), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2023, ECO TURBO SRL a raportat o cifra de afaceri de 59.488 RON, in crestere fata de anul precedent (+23.5%). Profitul net inregistrat a fost de 55 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 7 ani, cifra de afaceri a crescut de la 53.399 RON in 2016 la 59.488 RON in 2023.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
59.488 RON
Venituri totale
71.564 RON
Cheltuieli totale
70.965 RON
Profit brut
599 RON
Profit net
55 RON
Marja profit net
0,09%
Active imobilizate
22.963 RON
Active circulante
52.640 RON
Stocuri
27.388 RON
Creanțe
6.243 RON
Casa & conturi bănci
19.009 RON
Capital propriu
59.086 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Fabricii nr. 19, 400620
Telefon0756335610

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Fabricii nr. 19, 400620
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Fabricii nr. 19
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.02.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2023 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2023
Cifră de afaceri
59.488 RON
Rezultat net
55 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2023 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2023 2022
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 59.488 RON 48.164 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 71.564 RON 53.374 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 70.965 RON 51.236 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 599 RON 2.138 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 55 RON 1.261 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 22.963 RON 33.183 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 52.640 RON 27.173 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 75.603 RON 60.356 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 27.388 RON 15.694 RON
CreanțeSume de încasat 6.243 RON 978 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 19.009 RON 10.501 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 16.517 RON 1.325 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 59.086 RON 59.031 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2023

Total active75.603RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2023

21,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale75.603 RON
Datorii totale16.517 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2023

ROA
0,1 %Profit net / active totale
ROE
0,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,19 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
78,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 8 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2023 59.488 +23,5% față de anul precedent 71.564 70.965 599 -72,0% față de anul precedent 55 -95,6% față de anul precedent 0 0
2022 48.164 +141,3% față de anul precedent 53.374 51.236 2.138 -73,8% față de anul precedent 1.261 -83,3% față de anul precedent 0 0
2021 19.962 -7,8% față de anul precedent 29.972 21.811 8.161 +240,5% față de anul precedent 7.565 +340,6% față de anul precedent 0 0
2020 21.659 -61,5% față de anul precedent 23.668 21.271 2.397 +145,9% față de anul precedent 1.717 +320,8% față de anul precedent 0 0
2019 56.190 -40,0% față de anul precedent 56.747 55.772 975 -97,6% față de anul precedent 408 -99,0% față de anul precedent 0 0
2018 93.585 +35,2% față de anul precedent 93.585 53.770 39.815 +1.031,1% față de anul precedent 38.879 +1.295,5% față de anul precedent 0 0
2017 69.219 +29,6% față de anul precedent 73.234 69.714 3.520 -51,1% față de anul precedent 2.786 -54,8% față de anul precedent 0 0
2016 53.399 53.399 46.204 7.195 6.167 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2023 22.963 52.640 75.603 27.388 6.243 19.009
2022 33.183 27.173 60.356 15.694 978 10.501
2021 5.325 56.488 61.813 14.624 740 41.124
2020 -375 51.809 51.434 12.349 -250 39.710
2019 1.125 49.632 50.757 0 -250 49.882
2018 5.625 44.795 50.420 0 0 44.795
2017 10.125 682 10.807 0 0 682
2016 14.625 2.134 16.759 1.769 365 0

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

8 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2023 16.517 +1.146,6% față de anul precedent 59.086 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 1.325 -67,2% față de anul precedent 59.031 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 4.044 +228,5% față de anul precedent 57.769 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 1.231 -45,8% față de anul precedent 50.203 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 2.271 -3,1% față de anul precedent 48.486 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 2.343 +19,0% față de anul precedent 48.077 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 1.969 -81,1% față de anul precedent 9.198 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2016 10.392 6.367 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2023

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

9 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2023 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2023
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
9 repere · toți anii

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 59.488 RON. Profit: 55 RON

Cifra de afaceri: 59.488 RON. Profit: 55 RON

Cifra de afaceri
59.488 RON +23.51% față de anul precedent
Profit net
55 RON -95.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
16.517 RON +1146.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 48.164 RON. Profit: 1.261 RON

Cifra de afaceri: 48.164 RON. Profit: 1.261 RON

Cifra de afaceri
48.164 RON +141.28% față de anul precedent
Profit net
1.261 RON -83.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.325 RON -67.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 19.962 RON. Profit: 7.565 RON

Cifra de afaceri: 19.962 RON. Profit: 7.565 RON

Cifra de afaceri
19.962 RON -7.84% față de anul precedent
Profit net
7.565 RON +340.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.044 RON +228.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 21.659 RON. Profit: 1.717 RON

Cifra de afaceri: 21.659 RON. Profit: 1.717 RON

Cifra de afaceri
21.659 RON -61.45% față de anul precedent
Profit net
1.717 RON +320.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.231 RON -45.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 56.190 RON. Profit: 408 RON

Cifra de afaceri: 56.190 RON. Profit: 408 RON

Cifra de afaceri
56.190 RON -39.96% față de anul precedent
Profit net
408 RON -98.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.271 RON -3.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 93.585 RON. Profit: 38.879 RON

Cifra de afaceri: 93.585 RON. Profit: 38.879 RON

Cifra de afaceri
93.585 RON +35.2% față de anul precedent
Profit net
38.879 RON +1295.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.343 RON +18.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 69.219 RON. Profit: 2.786 RON

Cifra de afaceri: 69.219 RON. Profit: 2.786 RON

Cifra de afaceri
69.219 RON +29.63% față de anul precedent
Profit net
2.786 RON -54.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
1.969 RON -81.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 53.399 RON. Profit: 6.167 RON

Cifra de afaceri: 53.399 RON. Profit: 6.167 RON

Cifra de afaceri
53.399 RON
Profit net
6.167 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3
Datorii
10.392 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataECO TURBO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

ECO TURBO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

9 din 9 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4932, Cluj

WHEEL EXIM SRL
CUI: 32634693CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-01-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.963 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TRANSCAR CUG S.R.L.
CUI: 40340346CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2018-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.854 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TITUS DORU S.R.L.
CUI: 45368895CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Gherla2021-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.993 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
STEFLISAN AUTO SRL
CUI: 37604944CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.842 RON
Profit
9.021 RON
Angajati
0
ROVLAND RAV SRL
CUI: 33059500CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
61.195 RON
Profit
27.179 RON
Angajati
0
VLAD & SERGIU TAXI SRL
CUI: 33211314CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
57.505 RON
Profit
19.718 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4932, Cluj

IR FAM BUSINESS SRL
CUI: 35570853CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.015 RON
Profit
22.889 RON
Angajati
1
IUA TRANSPORT LOGISTIC S.R.L.
CUI: 35651273CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2016-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
101.624 RON
Profit
29.353 RON
Angajati
0
ASD FAST LOGISTIC SRL-D
CUI: 35527101CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Dej2016-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
186.649 RON
Profit
31.954 RON
Angajati
1
CLS MOTORS SRL
CUI: 35657608CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.970 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

NEWBERRY STYLE S.R.L.
CUI: 35590206CAEN: 9622
Activ
CLUJ, Mun. Gherla2016-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.820 RON
Profit
6.155 RON
Angajati
0
REZICON DESIGN SRL
CUI: 35581780CAEN: 7112
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2016-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
464.869 RON
Profit
121.570 RON
Angajati
3
GIMACOR ASIG SRL
CUI: 35593490CAEN: 6622
Activ
CLUJ, Sat Floreşti Com. Floreşti2016-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
36.304 RON
Profit
7.942 RON
Angajati
0
SORALI DULCE SRL
CUI: 35498774CAEN: 1071
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-01-26
fara e-Factura
AROMATIC FARMS SRL
CUI: 35651281CAEN: 0128
Activ
CLUJ, Sat Pata Com. Apahida2016-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
485.883 RON
Profit
36.813 RON
Angajati
1
CREATIVE EDGE ADVISORS S.R.L.
CUI: 34936299CAEN: 7020
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2015-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.000 RON
Profit
180.301 RON
Angajati
0
ECONUTS VALLEY SRL
CUI: 36170120CAEN: 0125
Activ
CLUJ, Sat Gheorghieni Com. Feleacu2016-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.950 RON
Profit
216.676 RON
Angajati
2
CONT MAD SRL
CUI: 25174908CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Mun. Dej2009-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
457.484 RON
Profit
191.421 RON
Angajati
2
PRAIZE TECH S.R.L.
CUI: 40750877CAEN: 4791
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
88.847 RON
Profit
3.901 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ECO TURBO SRL?

CUI-ul ECO TURBO SRL este 35590222.

Unde este sediul ECO TURBO SRL?

ECO TURBO SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Fabricii nr. 19, 400620, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata ECO TURBO SRL?

ECO TURBO SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ECO TURBO SRL in 2023?

In 2023, ECO TURBO SRL a raportat o cifra de afaceri de 59.488 RON.

Cati angajati are ECO TURBO SRL?

ECO TURBO SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2023.

Ce activitate are ECO TURBO SRL?

ECO TURBO SRL are codul CAEN principal 4932 (Transporturi terestre de pasageri, ocazionale).

Ce profit a inregistrat ECO TURBO SRL in 2023?

ECO TURBO SRL a inregistrat un profit net de 55 RON in 2023.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 8 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.