Activ Plătitor TVAe‑Factură

IULIA SRL

CUI: 3561440
CIF: RO3561440
Reg. Com.: J1991000708346
CAEN: 4781
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 martie 1993 · 33 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:16

Despre IULIA SRL

IULIA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Măldăeni Com. Măldăeni, judetul TELEORMAN, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor" (cod CAEN 4781), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IULIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.318.366 RON, in scadere fata de anul precedent (-10.8%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 544.899 RON in 2008 la 1.318.366 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.318.366 RON
Venituri totale
1.318.371 RON
Cheltuieli totale
1.350.854 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
110.739 RON
Active circulante
281.624 RON
Stocuri
105.987 RON
Creanțe
139.665 RON
Casa & conturi bănci
35.972 RON
Capital propriu
-260.205 RON

Contact

AdresaRomania, TELEORMAN, Sat Măldăeni Com. Măldăeni, 147195
Telefon0722794422
Fax0247337120

Adresă sediu social

Romania, TELEORMAN, Sat Măldăeni Com. Măldăeni, 147195
Cod poștal: 147195
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TELEORMAN, Sat Măldăeni Com. Măldăeni, 147195
Cod postal
147195
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.03.1993
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.318.366 RON
Rezultat net
-72.528 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.318.366 RON 1.477.334 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.318.371 RON 1.477.340 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.350.854 RON 1.650.231 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 32.483 RON 172.891 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 72.528 RON 187.917 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 110.739 RON 118.057 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 281.624 RON 361.828 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 392.363 RON 479.885 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 105.987 RON 110.794 RON
CreanțeSume de încasat 139.665 RON 215.435 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 35.972 RON 35.599 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 652.568 RON 667.562 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -260.205 RON -187.677 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active392.363RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

166,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale392.363 RON
Datorii totale652.568 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,43 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-66,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.318.366 -10,8% față de anul precedent 1.318.371 1.350.854 0 0 32.483 72.528
2023 1.477.334 -1,8% față de anul precedent 1.477.340 1.650.231 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 172.891 187.917
2022 1.504.458 +4,4% față de anul precedent 1.504.465 1.469.113 35.352 -48,6% față de anul precedent 22.420 -58,9% față de anul precedent 0 0
2021 1.441.340 +6,1% față de anul precedent 1.441.348 1.372.621 68.727 -16,7% față de anul precedent 54.591 -21,9% față de anul precedent 0 0
2020 1.358.937 +14,1% față de anul precedent 1.359.799 1.277.318 82.481 +35,2% față de anul precedent 69.920 +42,4% față de anul precedent 0 0
2019 1.191.319 +4,2% față de anul precedent 1.191.329 1.130.319 61.010 49.093 0 0
2018 1.142.922 -5,8% față de anul precedent 1.143.251 1.146.754 0 -100,0% față de anul precedent 0 3.503 14.967
2017 1.213.383 +4,7% față de anul precedent 1.213.394 1.208.298 5.096 -58,4% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 6.752
2016 1.159.517 -3,6% față de anul precedent 1.166.586 1.154.327 12.259 6.975 0 0
2015 1.203.060 -4,9% față de anul precedent 1.212.812 1.253.415 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 44.468
2014 1.265.223 +4,9% față de anul precedent 1.271.262 1.207.657 63.605 +13,3% față de anul precedent 49.952 +37,1% față de anul precedent 0 0
2013 1.205.911 +3,4% față de anul precedent 1.208.308 1.152.186 56.122 -42,3% față de anul precedent 36.441 -50,5% față de anul precedent 0 0
2012 1.166.422 -8,4% față de anul precedent 1.180.944 1.083.696 97.248 -21,9% față de anul precedent 73.577 -25,9% față de anul precedent 0 0
2011 1.273.820 +30,1% față de anul precedent 1.302.037 1.177.506 124.531 +14,0% față de anul precedent 99.314 +8,6% față de anul precedent 0 0
2010 978.950 +123,6% față de anul precedent 980.044 870.795 109.249 91.454 0 0
2009 437.881 -19,6% față de anul precedent 438.624 450.817 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 12.193 17.926
2008 544.899 544.925 517.597 27.328 21.886 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 110.739 281.624 392.363 105.987 139.665 35.972
2023 118.057 361.828 479.885 110.794 215.435 35.599
2022 123.328 531.697 655.025 168.272 246.104 117.321
2021 130.728 501.113 631.841 192.947 234.583 73.583
2020 133.927 363.017 496.944 136.926 212.850 13.241
2019 140.780 317.272 458.052 137.128 167.393 12.751
2018 143.834 355.021 498.855 109.294 233.751 11.976
2017 162.683 393.141 555.824 180.198 198.857 14.086
2016 189.215 389.557 578.772 222.164 102.293 65.100
2015 219.041 550.903 769.944 238.825 178.743 133.335
2014 248.867 663.384 912.251 317.703 272.149 73.532
2013 177.816 875.315 1.053.131 477.035 354.983 43.297
2012 169.604 1.222.668 1.392.272 347.277 776.847 98.544
2011 171.458 969.896 1.141.354 348.641 569.616 51.639
2010 136.798 1.021.343 1.158.141 498.666 500.246 22.431
2009 139.654 1.023.795 1.163.449 825.391 198.383 21
2008 1.115 461.590 462.705 314.924 109.714 36.952

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 652.568 -2,3% față de anul precedent -260.205 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2023 667.562 +8,1% față de anul precedent -187.677 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2022 617.774 +7,1% față de anul precedent 37.251 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2021 577.010 +36,6% față de anul precedent 54.831 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2020 422.435 -0,2% față de anul precedent 74.509 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2019 423.463 -17,5% față de anul precedent 34.589 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2018 513.358 -7,6% față de anul precedent -14.503 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2017 555.361 -2,8% față de anul precedent 463 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2016 571.557 +49,3% față de anul precedent 7.215 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2015 382.922 -20,4% față de anul precedent 387.022 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2014 480.761 -28,4% față de anul precedent 431.490 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2013 671.592 -35,9% față de anul precedent 381.539 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2012 1.047.175 +20,4% față de anul precedent 345.097 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2011 869.834 -14,0% față de anul precedent 271.520 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2010 1.011.341 -11,5% față de anul precedent 146.800 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2009 1.142.932 +197,8% față de anul precedent 20.517 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2008 383.855 78.850 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

21 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
21 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.318.366 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.318.366 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.318.366 RON -10.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
72.528 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
652.568 RON -2.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.477.334 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.477.334 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.477.334 RON -1.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
187.917 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
667.562 RON +8.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.504.458 RON. Profit: 22.420 RON

Cifra de afaceri: 1.504.458 RON. Profit: 22.420 RON

Cifra de afaceri
1.504.458 RON +4.38% față de anul precedent
Profit net
22.420 RON -58.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
617.774 RON +7.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.441.340 RON. Profit: 54.591 RON

Cifra de afaceri: 1.441.340 RON. Profit: 54.591 RON

Cifra de afaceri
1.441.340 RON +6.06% față de anul precedent
Profit net
54.591 RON -21.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
577.010 RON +36.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.358.937 RON. Profit: 69.920 RON

Cifra de afaceri: 1.358.937 RON. Profit: 69.920 RON

Cifra de afaceri
1.358.937 RON +14.07% față de anul precedent
Profit net
69.920 RON +42.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
422.435 RON -0.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.191.319 RON. Profit: 49.093 RON

Cifra de afaceri: 1.191.319 RON. Profit: 49.093 RON

Cifra de afaceri
1.191.319 RON +4.23% față de anul precedent
Profit net
49.093 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
423.463 RON -17.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.142.922 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.142.922 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.142.922 RON -5.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.967 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
513.358 RON -7.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.213.383 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.213.383 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.213.383 RON +4.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.752 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
555.361 RON -2.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.159.517 RON. Profit: 6.975 RON

Cifra de afaceri: 1.159.517 RON. Profit: 6.975 RON

Cifra de afaceri
1.159.517 RON -3.62% față de anul precedent
Profit net
6.975 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
571.557 RON +49.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.203.060 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.203.060 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.203.060 RON -4.91% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
44.468 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
382.922 RON -20.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.265.223 RON. Profit: 49.952 RON

Cifra de afaceri: 1.265.223 RON. Profit: 49.952 RON

Cifra de afaceri
1.265.223 RON +4.92% față de anul precedent
Profit net
49.952 RON +37.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
480.761 RON -28.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.205.911 RON. Profit: 36.441 RON

Cifra de afaceri: 1.205.911 RON. Profit: 36.441 RON

Cifra de afaceri
1.205.911 RON +3.39% față de anul precedent
Profit net
36.441 RON -50.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
671.592 RON -35.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.166.422 RON. Profit: 73.577 RON

Cifra de afaceri: 1.166.422 RON. Profit: 73.577 RON

Cifra de afaceri
1.166.422 RON -8.43% față de anul precedent
Profit net
73.577 RON -25.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
1.047.175 RON +20.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 1.273.820 RON. Profit: 99.314 RON

Cifra de afaceri: 1.273.820 RON. Profit: 99.314 RON

Cifra de afaceri
1.273.820 RON +30.12% față de anul precedent
Profit net
99.314 RON +8.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
869.834 RON -13.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 978.950 RON. Profit: 91.454 RON

Cifra de afaceri: 978.950 RON. Profit: 91.454 RON

Cifra de afaceri
978.950 RON +123.57% față de anul precedent
Profit net
91.454 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.011.341 RON -11.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 437.881 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 437.881 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
437.881 RON -19.64% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
17.926 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.142.932 RON +197.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 544.899 RON. Profit: 21.886 RON

Cifra de afaceri: 544.899 RON. Profit: 21.886 RON

Cifra de afaceri
544.899 RON
Profit net
21.886 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
383.855 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008
Cele mai recente 20 repere; restul se încarcă în pagină.20 din 21 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4781, Teleorman

DAVI MEMOTRANS SRL
CUI: 34013625CAEN: 4781
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2015-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.791.103 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MONDOPHARM SRL
CUI: 6557893CAEN: 4781
Activ
TELEORMAN, Sat Smârdioasa Com. Smârdioasa1994-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.075.302 RON
Profit
168.591 RON
Angajati
0
SRS BUSINESS CONCEPT S.R.L.
CUI: 49036775CAEN: 4781
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2023-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.546.183 RON
Profit
2.177 RON
Angajati
0
MAB AUTOMOBILE S.R.L.
CUI: 49076290CAEN: 4781
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria2023-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
820.770 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4781, Teleorman

FARMACIA SIMONA SRL
CUI: 1409756CAEN: 4781
Activ
TELEORMAN, Sat Dobroteşti Com. Dobroteşti1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.844.597 RON
Profit
268.592 RON
Angajati
2
FARMACIA CONSTANTIN SRL
CUI: 1403516CAEN: 4781
Activ
TELEORMAN, Sat Ţigăneşti Com. Ţigăneşti1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
342.749 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
EUROCAR SERVICE TELEORMAN SRL
CUI: 7213707CAEN: 4781
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria1995-04-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.594.751 RON
Profit
8.693.247 RON
Angajati
83

Alte firme din Teleorman

DOROBANTU COM S.R.L.
CUI: 3561431CAEN: 4711
Activ
TELEORMAN, Mun. Roşiori de Vede1993-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
VIOCRIS PROD COM IMPEX SRL
CUI: 3561504CAEN: 4751
Activ
TELEORMAN, Mun. Roşiori de Vede1993-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
164.025 RON
Profit
87.364 RON
Angajati
1
DELMARIO COM SRL
CUI: 3558401CAEN: 4712
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria1993-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.598.482 RON
Profit
394.161 RON
Angajati
6
ASCOLI PROD COM S.R.L.
CUI: 3653802CAEN: 4613
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria1993-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.855.976 RON
Profit
88.512 RON
Angajati
4
ECONOMIC S.R.L.
CUI: 2696163CAEN: 4752
Activ
TELEORMAN, Orş. Zimnicea1993-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.463.724 RON
Profit
152.364 RON
Angajati
5
GABONI IMPEX S.R.L.
CUI: 4253146CAEN: 4789
Activ
TELEORMAN, Mun. Alexandria1993-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
267.974 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
IOLY CRIST S.R.L.
CUI: 15890101CAEN: 4711
Activ
TELEORMAN, Sat Buzescu Com. Buzescu2003-11-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
212.364 RON
Profit
598 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IULIA SRL?

CUI-ul IULIA SRL este 3561440.

Unde este sediul IULIA SRL?

IULIA SRL are sediul in Romania, TELEORMAN, Sat Măldăeni Com. Măldăeni, 147195, Sat Măldăeni Com. Măldăeni, judetul TELEORMAN.

Cand a fost infiintata IULIA SRL?

IULIA SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IULIA SRL in 2024?

In 2024, IULIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.318.366 RON.

Cati angajati are IULIA SRL?

IULIA SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are IULIA SRL?

IULIA SRL are codul CAEN principal 4781 (Comerţ cu amănuntul al autovehiculelor).

Ce profit a inregistrat IULIA SRL in 2024?

IULIA SRL a inregistrat o pierdere neta de 72.528 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.