Activ Plătitor TVA

RIDA EYE S.R.L.

CUI: 35627763
CIF: RO35627763
Reg. Com.: J2021002549087
CAEN: 4774
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 februarie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al articolelor medicale şi ortopedice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 03:25

Despre RIDA EYE S.R.L.

RIDA EYE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al articolelor medicale şi ortopedice" (cod CAEN 4774), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, RIDA EYE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.731.531 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+96.8%). Profitul net inregistrat a fost de 450.933 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 32.373 RON in 2016 la 1.731.531 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.731.531 RON
Venituri totale
1.740.619 RON
Cheltuieli totale
1.244.864 RON
Profit brut
495.755 RON
Profit net
450.933 RON
Marja profit net
26,04%
Active imobilizate
2.390 RON
Active circulante
1.818.541 RON
Stocuri
1.037.700 RON
Creanțe
761.352 RON
Casa & conturi bănci
19.489 RON
Capital propriu
1.569.599 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Molidului nr. 37, 500295
Detalii adresaap. parter comercial
Telefon0364401984

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Molidului nr. 37, 500295
Cod poștal: 500295
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Molidului nr. 37, 500295
Detalii
ap. parter comercial
Cod postal
500295
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 06.09.2021
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
26 aprilie 2017

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.731.531 RON
Rezultat net
450.933 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.731.531 RON 879.801 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.740.619 RON 885.329 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.244.864 RON 676.516 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 495.755 RON 208.813 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 450.933 RON 201.159 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.390 RON 5.009 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.818.541 RON 1.832.947 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.820.931 RON 1.837.956 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.037.700 RON 995.444 RON
CreanțeSume de încasat 761.352 RON 809.301 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 19.489 RON 28.202 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 251.381 RON 719.291 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.569.599 RON 1.118.665 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.820.931RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

13,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.820.931 RON
Datorii totale251.381 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
24,8 %Profit net / active totale
ROE
28,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
7,23 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
86,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.731.531 +96,8% față de anul precedent 1.740.619 1.244.864 495.755 +137,4% față de anul precedent 450.933 +124,2% față de anul precedent 0 0
2023 879.801 -20,9% față de anul precedent 885.329 676.516 208.813 +50,0% față de anul precedent 201.159 +55,1% față de anul precedent 0 0
2022 1.111.993 -2,8% față de anul precedent 1.116.979 977.811 139.168 -61,4% față de anul precedent 129.707 -62,9% față de anul precedent 0 0
2021 1.143.425 +125,0% față de anul precedent 1.157.695 797.614 360.081 +159,1% față de anul precedent 350.001 +170,6% față de anul precedent 0 0
2020 508.289 -41,9% față de anul precedent 508.760 369.773 138.987 -33,7% față de anul precedent 129.326 -35,6% față de anul precedent 0 0
2019 874.861 +19,4% față de anul precedent 900.494 690.747 209.747 +100,5% față de anul precedent 200.926 +106,5% față de anul precedent 0 0
2018 732.584 +37,7% față de anul precedent 733.224 628.584 104.640 -33,3% față de anul precedent 97.315 -35,8% față de anul precedent 0 0
2017 532.113 +1.543,7% față de anul precedent 535.182 378.357 156.825 +817,4% față de anul precedent 151.503 +839,6% față de anul precedent 0 0
2016 32.373 32.373 15.278 17.095 16.124 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.390 1.818.541 1.820.931 1.037.700 761.352 19.489
2023 5.009 1.832.947 1.837.956 995.444 809.301 28.202
2022 1.800 1.827.419 1.829.219 999.344 649.786 178.289
2021 1.800 1.719.891 1.721.691 1.018.768 559.920 141.203
2020 1.800 1.728.512 1.730.312 1.162.875 464.690 100.947
2019 1.800 1.713.570 1.715.370 1.017.417 544.526 151.627
2018 1.800 1.485.393 1.487.193 847.326 446.523 191.544
2017 1.800 1.260.399 1.262.199 774.142 468.131 18.126
2016 127 32.098 32.225 0 10.728 21.370

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 251.381 -65,1% față de anul precedent 1.569.599 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2023 719.291 -21,1% față de anul precedent 1.118.665 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 911.713 +17,5% față de anul precedent 917.506 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2021 775.997 -31,9% față de anul precedent 945.694 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 1.139.620 -8,8% față de anul precedent 595.693 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 1.249.467 +1,7% față de anul precedent 466.368 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 1.228.966 +12,3% față de anul precedent 265.441 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 1.094.072 +6.912,8% față de anul precedent 168.127 Neraportat 1
2016 15.601 16.624 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MCMihai-Andrei CodobanadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 28298/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.731.531 RON. Profit: 450.933 RON

Cifra de afaceri: 1.731.531 RON. Profit: 450.933 RON

Cifra de afaceri
1.731.531 RON +96.81% față de anul precedent
Profit net
450.933 RON +124.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
251.381 RON -65.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 879.801 RON. Profit: 201.159 RON

Cifra de afaceri: 879.801 RON. Profit: 201.159 RON

Cifra de afaceri
879.801 RON -20.88% față de anul precedent
Profit net
201.159 RON +55.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
719.291 RON -21.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.111.993 RON. Profit: 129.707 RON

Cifra de afaceri: 1.111.993 RON. Profit: 129.707 RON

Cifra de afaceri
1.111.993 RON -2.75% față de anul precedent
Profit net
129.707 RON -62.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
911.713 RON +17.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.143.425 RON. Profit: 350.001 RON

Cifra de afaceri: 1.143.425 RON. Profit: 350.001 RON

Cifra de afaceri
1.143.425 RON +124.96% față de anul precedent
Profit net
350.001 RON +170.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
775.997 RON -31.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 508.289 RON. Profit: 129.326 RON

Cifra de afaceri: 508.289 RON. Profit: 129.326 RON

Cifra de afaceri
508.289 RON -41.9% față de anul precedent
Profit net
129.326 RON -35.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.139.620 RON -8.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 874.861 RON. Profit: 200.926 RON

Cifra de afaceri: 874.861 RON. Profit: 200.926 RON

Cifra de afaceri
874.861 RON +19.42% față de anul precedent
Profit net
200.926 RON +106.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.249.467 RON +1.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 732.584 RON. Profit: 97.315 RON

Cifra de afaceri: 732.584 RON. Profit: 97.315 RON

Cifra de afaceri
732.584 RON +37.67% față de anul precedent
Profit net
97.315 RON -35.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
1.228.966 RON +12.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 532.113 RON. Profit: 151.503 RON

Cifra de afaceri: 532.113 RON. Profit: 151.503 RON

Cifra de afaceri
532.113 RON +1543.69% față de anul precedent
Profit net
151.503 RON +839.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.094.072 RON +6912.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 32.373 RON. Profit: 16.124 RON

Cifra de afaceri: 32.373 RON. Profit: 16.124 RON

Cifra de afaceri
32.373 RON
Profit net
16.124 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.601 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataRIDA EYE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4774 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

RIDA EYE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4774 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

28.072026Mentiune · Buletin 28298/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 1 din data: 13.07.2026 Dispune publicarea prezentei încheieri în Buletinul Electronic al Registrului Comerţului

Companie
RIDA EYE S.R.L.
CUI
35627763
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
28.07.2026
Registrul Comerțului
J2021002549087
EUID
ROONRC.J2021002549087
Sediu
Municipiul Braşov, Jud. Braşov, Strada MOLIDULUI, Nr. 37, ap. parter comercial, Bl. B45
Județ
Braşov
Număr încheiere
596718
Data încheierii
27.07.2026
Număr dosar
2823965
Data dosarului
16.07.2026
Tribunal
Brasov
Registrator
Diana-Adriana Arion

Subiecte

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

Vezi Buletinul ONRC nr. 28298/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4774, Braşov

SOLARIS OPTIC SRL
CUI: 29819152CAEN: 4774
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2012-02-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.749.682 RON
Profit
405.754 RON
Angajati
2
DONIS SRL
CUI: 1094771CAEN: 4774
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1992-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.436.780 RON
Profit
21.291 RON
Angajati
4
MOBIL OPTIC SRL
CUI: 17841792CAEN: 4774
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2005-08-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.934.292 RON
Profit
460.374 RON
Angajati
5
GAAN CORPORATE SRL
CUI: 30904308CAEN: 4774
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2012-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.433.627 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
OPTICA TEHNICO MEDICALE SRL
CUI: 1104930CAEN: 4774
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov1992-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.010.206 RON
Profit
1.100.369 RON
Angajati
6
FASHION OPTIC SRL
CUI: 21461457CAEN: 4774
Activ
BRAŞOV, Mun. Făgăraş2007-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
788.718 RON
Profit
280.271 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4774, Braşov

GAMA OPTIMED SRL
CUI: 35064201CAEN: 4774
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2015-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.198 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
OCUVISION OPTIC R PLUS SRL
CUI: 36120300CAEN: 4774
Activ
BRAŞOV, Sat Sânpetru Com. Sânpetru2016-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
532.991 RON
Profit
102.114 RON
Angajati
1
AAA SUPORT MEDICAL SRL
CUI: 34937880CAEN: 4774
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2015-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
381.547 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ICARE MEDICAL PROVIDER SRL
CUI: 36363570CAEN: 4774
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2016-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.149.735 RON
Profit
580.416 RON
Angajati
1

Alte firme din Braşov

M.C.R. CLOELY SRL
CUI: 35620080CAEN: 4933
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2016-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.574 RON
Profit
17.206 RON
Angajati
0
ARA TRUST SOLUTIONS SRL
CUI: 35628343CAEN: 9622
Activ
BRAŞOV, Sat Prejmer Com. Prejmer2016-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.654 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SANOPTIMA CONSULTING SRL
CUI: 35619051CAEN: 8622
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2016-02-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.173.710 RON
Profit
382.034 RON
Angajati
2
TREND GEMCO SRL
CUI: 35638002CAEN: 4619
Activ
BRAŞOV, Orş. Ghimbav2016-02-11
fara e-Factura
TEVI MOB EXPERT S.R.L.
CUI: 35462339CAEN: 3100
Activ
BRAŞOV, Mun. Codlea2016-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.570 RON
Profit
11.146 RON
Angajati
1
ANTONIA TURISM SRL
CUI: 35736108CAEN: 5520
Activ
BRAŞOV, Sat Moieciu de Sus Com. Moieciu2016-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.400 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ALMIAL ELECTRIC S.R.L.
CUI: 34248958CAEN: 4321
Activ
BRAŞOV, Mun. Codlea2015-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.179.122 RON
Profit
148.049 RON
Angajati
6
RARIMIRA FOREST SRL
CUI: 36628767CAEN: 0220
Activ
BRAŞOV, Sat Dalghiu Com. Vama Buzăului2016-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
571.660 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
BRASIV INSTAL-CONSTRUCT SRL
CUI: 14496606CAEN: 4322
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2002-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
809.109 RON
Profit
106.079 RON
Angajati
7

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul RIDA EYE S.R.L.?

CUI-ul RIDA EYE S.R.L. este 35627763.

Unde este sediul RIDA EYE S.R.L.?

RIDA EYE S.R.L. are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Molidului nr. 37, 500295, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata RIDA EYE S.R.L.?

RIDA EYE S.R.L. a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a RIDA EYE S.R.L. in 2024?

In 2024, RIDA EYE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 1.731.531 RON.

Cati angajati are RIDA EYE S.R.L.?

RIDA EYE S.R.L. a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are RIDA EYE S.R.L.?

RIDA EYE S.R.L. are codul CAEN principal 4774 (Comerţ cu amănuntul al articolelor medicale şi ortopedice).

Ce profit a inregistrat RIDA EYE S.R.L. in 2024?

RIDA EYE S.R.L. a inregistrat un profit net de 450.933 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.