Activ Plătitor TVAe‑Factură

DUVALEXAD-RULAUTO SRL

CUI: 35639393
CIF: RO35639393
Reg. Com.: J2016002031403
CAEN: 9531
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 12 februarie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Repararea și întreținerea autovehiculelor

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 14:01

Despre DUVALEXAD-RULAUTO SRL

DUVALEXAD-RULAUTO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Repararea și întreținerea autovehiculelor" (cod CAEN 9531), in sectorul activitati de spectacole, culturale si recreative. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DUVALEXAD-RULAUTO SRL a raportat o cifra de afaceri de 493.547 RON, in scadere fata de anul precedent (-5.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 12.650 RON in 2016 la 493.547 RON in 2024. Datoriile raportate (631.899 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din aprilie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
493.547 RON
Venituri totale
495.811 RON
Cheltuieli totale
993.321 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
140.656 RON
Active circulante
336.540 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
321.861 RON
Casa & conturi bănci
14.679 RON
Capital propriu
-154.703 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Vâlsăneşti nr. 27, 32882

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Vâlsăneşti nr. 27, 32882
Cod poștal: 32882
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Vâlsăneşti nr. 27, 32882
Cod postal
32882
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 12.02.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2024)
TVA la incasare
1 mai 2021

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
493.547 RON
Rezultat net
-510.637 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 493.547 RON 523.547 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 495.811 RON 525.756 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 993.321 RON 453.498 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 72.258 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 66.953 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 497.510 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 510.637 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 140.656 RON 151.852 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 336.540 RON 773.211 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 477.196 RON 925.063 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 321.861 RON 720.733 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.679 RON 52.478 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 631.899 RON 576.356 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -154.703 RON 355.934 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 2 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active477.196RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

132,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale477.196 RON
Datorii totale631.899 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,53 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-32,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 493.547 -5,7% față de anul precedent 495.811 993.321 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 497.510 510.637
2023 523.547 +88,7% față de anul precedent 525.756 453.498 72.258 66.953 0 0
2022 277.437 -51,7% față de anul precedent 286.371 293.236 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 6.865 11.670
2021 573.906 +936,7% față de anul precedent 573.906 165.728 408.178 +4.990,1% față de anul precedent 403.386 +5.304,4% față de anul precedent 0 0
2020 55.358 +1,0% față de anul precedent 55.358 47.339 8.019 -32,1% față de anul precedent 7.464 -32,0% față de anul precedent 0 0
2019 54.815 +29,7% față de anul precedent 54.815 43.005 11.810 +1.389,3% față de anul precedent 10.977 +2.866,8% față de anul precedent 0 0
2018 42.264 -6,4% față de anul precedent 42.264 41.471 793 -92,5% față de anul precedent 370 -96,0% față de anul precedent 0 0
2017 45.140 +256,8% față de anul precedent 45.140 34.630 10.510 9.155 0 0
2016 12.650 12.650 24.778 0 0 12.128 12.473

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 140.656 336.540 477.196 0 321.861 14.679
2023 151.852 773.211 925.063 0 720.733 52.478
2022 204.601 705.292 909.893 0 639.694 65.598
2021 0 584.709 584.709 0 476.320 108.389
2020 0 12.131 12.131 0 8.811 3.320
2019 0 16.425 16.425 0 14.254 2.171
2018 0 4.254 4.254 1.371 5 2.878
2017 0 20.617 20.617 1.104 18.505 1.008
2016 84 1.317 1.401 1.104 0 213

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 631.899 +9,6% față de anul precedent -154.703 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2023 576.356 +11,2% față de anul precedent 355.934 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2022 518.384 +195,6% față de anul precedent 397.677 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 175.362 +2.742,2% față de anul precedent 409.347 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 6.170 -25,4% față de anul precedent 5.961 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 8.268 -13,4% față de anul precedent 8.157 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 9.549 -59,8% față de anul precedent -2.748 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 23.735 +73,6% față de anul precedent -3.118 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 13.674 -12.273 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

65din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 493.547 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 493.547 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
493.547 RON -5.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
510.637 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
631.899 RON +9.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 523.547 RON. Profit: 66.953 RON

Cifra de afaceri: 523.547 RON. Profit: 66.953 RON

Cifra de afaceri
523.547 RON +88.71% față de anul precedent
Profit net
66.953 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
576.356 RON +11.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 277.437 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 277.437 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
277.437 RON -51.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
11.670 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
518.384 RON +195.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 573.906 RON. Profit: 403.386 RON

Cifra de afaceri: 573.906 RON. Profit: 403.386 RON

Cifra de afaceri
573.906 RON +936.72% față de anul precedent
Profit net
403.386 RON +5304.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
175.362 RON +2742.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 55.358 RON. Profit: 7.464 RON

Cifra de afaceri: 55.358 RON. Profit: 7.464 RON

Cifra de afaceri
55.358 RON +0.99% față de anul precedent
Profit net
7.464 RON -32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.170 RON -25.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 54.815 RON. Profit: 10.977 RON

Cifra de afaceri: 54.815 RON. Profit: 10.977 RON

Cifra de afaceri
54.815 RON +29.7% față de anul precedent
Profit net
10.977 RON +2866.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.268 RON -13.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 42.264 RON. Profit: 370 RON

Cifra de afaceri: 42.264 RON. Profit: 370 RON

Cifra de afaceri
42.264 RON -6.37% față de anul precedent
Profit net
370 RON -95.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.549 RON -59.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 45.140 RON. Profit: 9.155 RON

Cifra de afaceri: 45.140 RON. Profit: 9.155 RON

Cifra de afaceri
45.140 RON +256.84% față de anul precedent
Profit net
9.155 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
23.735 RON +73.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 12.650 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.650 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.650 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.473 RON
Angajati
1
Datorii
13.674 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDUVALEXAD-RULAUTO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

DUVALEXAD-RULAUTO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 9531 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 9531, Municipiul Bucureşti

KIOMA BEAUTY SRL
CUI: 37724436CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-06-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
494.294 RON
Profit
87.496 RON
Angajati
1
UNOMOTORS AUTOSERV SRL
CUI: 14623203CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2002-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
492.231 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
ADR BIT S.R.L.
CUI: 45369033CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-12-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
495.019 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
COSALD 80 CARS SRL
CUI: 31134002CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2013-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
491.579 RON
Profit
25.066 RON
Angajati
2
Y GARAGE REAL S.R.L.
CUI: 47654311CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2023-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
526.901 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ELECTROSTATIC J & A S.R.L.
CUI: 45780135CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
477.039 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 9531, Municipiul Bucureşti

EDIVAN EVOLUTION SRL
CUI: 35653070CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
454.988 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
B & V SERVICE PROMOTION SRL
CUI: 35629233CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.080.155 RON
Profit
135.387 RON
Angajati
10
ARCOM AUTO SERVICE SRL
CUI: 35661900CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
584.792 RON
Profit
18.790 RON
Angajati
4

Alte firme din Municipiul Bucureşti

LUPII ALBASTRI SRL
CUI: 35639385CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.136 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
KOOB HUB SRL
CUI: 35639407CAEN: 7412
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
181.681 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SHROOMS SRL
CUI: 35639130CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-02-12
fara e-Factura
FASHION HOUSE FANFAN SRL
CUI: 35645638CAEN: 4771
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.377 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
EVALOR ADVISORS SRL
CUI: 35621400CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
695.132 RON
Profit
578.488 RON
Angajati
0
ARHITECTOOL SRL
CUI: 35660107CAEN: 7111
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
226.895 RON
Profit
35.580 RON
Angajati
1
MEDICARE GREEN SRL
CUI: 35360274CAEN: 4646
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2015-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
688.860 RON
Profit
175.108 RON
Angajati
1
DOLCE & TRENDY MODA SRL
CUI: 35846607CAEN: 4642
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
889.867 RON
Profit
56.992 RON
Angajati
1
RAO ENTERTAINMENT SRL
CUI: 33031577CAEN: 7420
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.376 RON
Profit
46 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DUVALEXAD-RULAUTO SRL?

CUI-ul DUVALEXAD-RULAUTO SRL este 35639393.

Unde este sediul DUVALEXAD-RULAUTO SRL?

DUVALEXAD-RULAUTO SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Vâlsăneşti nr. 27, 32882, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata DUVALEXAD-RULAUTO SRL?

DUVALEXAD-RULAUTO SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DUVALEXAD-RULAUTO SRL in 2024?

In 2024, DUVALEXAD-RULAUTO SRL a raportat o cifra de afaceri de 493.547 RON.

Cati angajati are DUVALEXAD-RULAUTO SRL?

DUVALEXAD-RULAUTO SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are DUVALEXAD-RULAUTO SRL?

DUVALEXAD-RULAUTO SRL are codul CAEN principal 9531 (Repararea și întreținerea autovehiculelor).

Ce profit a inregistrat DUVALEXAD-RULAUTO SRL in 2024?

DUVALEXAD-RULAUTO SRL a inregistrat o pierdere neta de 510.637 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.