Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
Surse și actualizareActualizat: 9 octombrie 2026 la 19:54
Despre TEODOR PRODUCTION SRL
TEODOR PRODUCTION SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Voluntari, judetul ILFOV, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)" (cod CAEN 8552), in sectorul administratie publica si aparare. Conform datelor oficiale, firma figureaza in prezent ca inactiv (din august 2017).
In 2022, TEODOR PRODUCTION SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 0 RON
- Venituri totale
- 0 RON
- Cheltuieli totale
- 0 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 6.667 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 4.957 RON
- Casa & conturi bănci
- 1.710 RON
- Capital propriu
- -43.984 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ILFOV, Orş. Voluntari, Str. Erou Nita Pintea nr. 37, 77190
- Detalii
- Lot III, Mansardă
- Cod postal
- 77190
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 16.02.2016
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 ianuarie 2024)
Stare inactivitate
- Status inactiv
- Da
- Data inactivare
- 17 august 2017
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2016 –2022 · RON
- An explorat în grafic
- 2022
- Cifră de afaceri
- 0 RON
- Rezultat net
- 0 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 0 RON | 4.805 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 4.805 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 4.805 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 6.667 RON | 6.667 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 6.667 RON | 6.667 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 4.957 RON | 4.957 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 1.710 RON | 1.710 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 50.651 RON | 50.651 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -43.984 RON | -43.984 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2022
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2022
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2022
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,13 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -659,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 7 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2021 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 4.805 | 0 | 0 | 4.805 | 4.805 |
| 2020 | 33.915 -50,3% față de anul precedent | 33.915 | 64.667 | 0 | 0 | 30.752 | 30.752 |
| 2019 | 68.197 +597,2% față de anul precedent | 68.197 | 74.983 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 6.786 | 7.809 |
| 2018 | 9.782 | 9.782 | 5.052 | 4.730 | 4.436 | 0 | 0 |
| 2017 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 4.923 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 4.923 | 4.923 |
| 2016 | 29.046 | 29.046 | 28.795 | 251 | 0 | 0 | 330 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 0 | 6.667 | 6.667 | 0 | 4.957 | 1.710 |
| 2021 | 0 | 6.667 | 6.667 | 0 | 4.957 | 1.710 |
| 2020 | 0 | 6.667 | 6.667 | 0 | 4.957 | 1.710 |
| 2019 | 0 | 26.575 | 26.575 | 0 | 4.957 | 21.618 |
| 2018 | 0 | 10.292 | 10.292 | 0 | 4.957 | 5.335 |
| 2017 | 0 | 5.562 | 5.562 | 0 | 4.957 | 605 |
| 2016 | 121 | 11.024 | 11.145 | 0 | 9.457 | 1.567 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2022 | 50.651 0,0% față de anul precedent | -43.984 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2021 | 50.651 +10,5% față de anul precedent | -43.984 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 45.846 +31,0% față de anul precedent | -39.179 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 35.002 +220,9% față de anul precedent | -8.427 | Neraportat | 1 |
| 2018 | 10.909 +2,8% față de anul precedent | -617 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2017 | 10.615 -5,9% față de anul precedent | -5.053 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 11.275 | -130 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2022
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| RTRĂDULESCU TEODOR | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
11 repere. O singură cronologie.
Din 2016 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 50.651 RON 0% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 4.805 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 50.651 RON +10.48% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2021data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 11578/20211 ) Nu au fost achitate tarifele aferente publicării in Monitorul Oficial al Romaniei, partea a- IV-a, fiind incălcate H.G. 156/2017 , coroborat cu art. 20 ( 1 ) din OMJ 2594/C/2008. 2) Nu sunt respectate prevederile art 184 alin 1 lit d din OMJ 2594/C/2008 coroborat cu art 7 din OUG 116/2009: Lipseste dovada prelungirii sediului social, asa cum s-a precizat in decizia asociatului uni (art 2). 3) Nu s-a procedat la precizarea mandatului adminitratorlui așa cum s-a arătat prin Rezoluția de amânare din data de 09.07.2021. Potrivit prevederilor art. 7 alin. (2) lit. l) din Normele metodologice din 10 Octombrie 2008 privind modul de ținere a registrelor comerțului, de efctuare a înregistrărilor și de eliberare a informațiilor, aprobate prin Ordinul Ministrului Justiției nr. 2594/C/2008, cu mod
1 ) Nu au fost achitate tarifele aferente publicării in Monitorul Oficial al Romaniei, partea a- IV-a, fiind incălcate H.G. 156/2017 , coroborat cu art. 20 ( 1 ) din OMJ 2594/C/2008. 2) Nu sunt respectate prevederile art 184 alin 1 lit d din OMJ 2594/C/2008 coroborat cu art 7 din OUG 116/2009: Lipseste dovada prelungirii sediului social, asa cum s-a precizat in decizia asociatului uni (art 2). 3) Nu s-a procedat la precizarea mandatului adminitratorlui așa cum s-a arătat prin Rezoluția de amânare din data de 09.07.2021. Potrivit prevederilor art. 7 alin. (2) lit. l) din Normele metodologice din 10 Octombrie 2008 privind modul de ținere a registrelor comerțului, de efctuare a înregistrărilor și de eliberare a informațiilor, aprobate prin Ordinul Ministrului Justiției nr. 2594/C/2008, cu mod
Deschide înregistrarea completă2020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 33.915 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 33.915 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 33.915 RON -50.27% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 30.752 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 45.846 RON +30.98% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 68.197 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 68.197 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 68.197 RON +597.17% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 7.809 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 35.002 RON +220.85% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 9.782 RON. Profit: 4.436 RON
Cifra de afaceri: 9.782 RON. Profit: 4.436 RON
- Cifra de afaceri
- 9.782 RON
- Profit net
- 4.436 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 10.909 RON +2.77% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 4.923 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 10.615 RON -5.85% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2016 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 29.046 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 29.046 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 29.046 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 330 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 11.275 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2016ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTEODOR PRODUCTION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8552 in Orş. Voluntari (ILFOV)
TEODOR PRODUCTION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8552 in Orş. Voluntari (ILFOV)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
27.072021Mentiune · Buletin 11578/20211 ) Nu au fost achitate tarifele aferente publicării in Monitorul Oficial al Romaniei, partea a- IV-a, fiind incălcate H.G. 156/2017 , coroborat cu art. 20 ( 1 ) din OMJ 2594/C/2008. 2) Nu sunt respectate prevederile art 184 alin 1 lit d din OMJ 2594/C/2008 coroborat cu art 7 din OUG 116/2009: Lipseste dovada prelungirii sediului social, asa cum s-a precizat in decizia asociatului uni (art 2). 3) Nu s-a procedat la precizarea mandatului adminitratorlui așa cum s-a arătat prin Rezoluția de amânare din data de 09.07.2021. Potrivit prevederilor art. 7 alin. (2) lit. l) din Normele metodologice din 10 Octombrie 2008 privind modul de ținere a registrelor comerțului, de efctuare a înregistrărilor și de eliberare a informațiilor, aprobate prin Ordinul Ministrului Justiției nr. 2594/C/2008, cu mod
1 ) Nu au fost achitate tarifele aferente publicării in Monitorul Oficial al Romaniei, partea a- IV-a, fiind incălcate H.G. 156/2017 , coroborat cu art. 20 ( 1 ) din OMJ 2594/C/2008. 2) Nu sunt respectate prevederile art 184 alin 1 lit d din OMJ 2594/C/2008 coroborat cu art 7 din OUG 116/2009: Lipseste dovada prelungirii sediului social, asa cum s-a precizat in decizia asociatului uni (art 2). 3) Nu s-a procedat la precizarea mandatului adminitratorlui așa cum s-a arătat prin Rezoluția de amânare din data de 09.07.2021. Potrivit prevederilor art. 7 alin. (2) lit. l) din Normele metodologice din 10 Octombrie 2008 privind modul de ținere a registrelor comerțului, de efctuare a înregistrărilor și de eliberare a informațiilor, aprobate prin Ordinul Ministrului Justiției nr. 2594/C/2008, cu mod
- Companie
- TEODOR PRODUCTION SRL
- CUI
- 35658638
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 27.07.2021
- Registrul Comerțului
- J23/633/2016
- EUID
- ROONRC.J23/633/2016
- Număr încheiere
- 22736
- Număr dosar
- 91311
- Data dosarului
- 08.07.2021
- Tribunal
- Ilfov
- Registrator
- Paul-Andrei Ghiculescu
Documente menționate
- Decizie asociat unic nr. 01 din 16.06.2021
- depunerea actului constitutiv actualizat. Executorie de drept
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Cele mai mari firme — CAEN 8552, Ilfov
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul TEODOR PRODUCTION SRL?
CUI-ul TEODOR PRODUCTION SRL este 35658638.
Unde este sediul TEODOR PRODUCTION SRL?
TEODOR PRODUCTION SRL are sediul in Romania, ILFOV, Orş. Voluntari, Str. Erou Nita Pintea nr. 37, 77190, Orş. Voluntari, judetul ILFOV.
Cand a fost infiintata TEODOR PRODUCTION SRL?
TEODOR PRODUCTION SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a TEODOR PRODUCTION SRL in 2022?
In 2022, TEODOR PRODUCTION SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.
Ce activitate are TEODOR PRODUCTION SRL?
TEODOR PRODUCTION SRL are codul CAEN principal 8552 (Învățământ în domeniul cultural (muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)).
Ce profit a inregistrat TEODOR PRODUCTION SRL in 2022?
TEODOR PRODUCTION SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2022.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 7 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 9 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 9 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.