Activ

HYDROPOOL LINE SRL

CUI: 35666274
CIF: 35666274
Reg. Com.: J2016002299409
CAEN: 8123
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 februarie 2016 · 10 ani
Distribuie:

Alte activități de curățenie

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 03:58

Despre HYDROPOOL LINE SRL

HYDROPOOL LINE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2016 (10 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de curățenie" (cod CAEN 8123), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, HYDROPOOL LINE SRL a raportat o cifra de afaceri de 240.037 RON, in crestere fata de anul precedent (+24.6%). Profitul net inregistrat a fost de 64.527 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 8 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 58.005 RON in 2016 la 240.037 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
240.037 RON
Venituri totale
240.207 RON
Cheltuieli totale
173.278 RON
Profit brut
66.929 RON
Profit net
64.527 RON
Marja profit net
26,88%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
209.999 RON
Stocuri
1.884 RON
Creanțe
10.999 RON
Casa & conturi bănci
197.116 RON
Capital propriu
64.767 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Bld. Dacia nr. 150, 20065
Detalii adresaCAMERA 1
Telefon0722630913

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Bld. Dacia nr. 150, 20065
Cod poștal: 20065
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Bld. Dacia nr. 150, 20065
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
20065
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.02.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2016 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
240.037 RON
Rezultat net
64.527 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 240.037 RON 192.695 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 240.207 RON 192.696 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 173.278 RON 144.832 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 66.929 RON 47.864 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 64.527 RON 45.937 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 209.999 RON 134.663 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 209.999 RON 134.663 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.884 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 10.999 RON 14.414 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 197.116 RON 120.249 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 145.232 RON 5.693 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 64.767 RON 128.970 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active209.999RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

69,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale209.999 RON
Datorii totale145.232 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
30,7 %Profit net / active totale
ROE
99,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,45 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
30,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 9 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 240.037 +24,6% față de anul precedent 240.207 173.278 66.929 +39,8% față de anul precedent 64.527 +40,5% față de anul precedent 0 0
2023 192.695 +0,5% față de anul precedent 192.696 144.832 47.864 -45,1% față de anul precedent 45.937 -44,5% față de anul precedent 0 0
2022 191.761 +2,9% față de anul precedent 191.762 104.519 87.243 +4,6% față de anul precedent 82.793 +5,5% față de anul precedent 0 0
2021 186.280 +55,3% față de anul precedent 187.170 103.724 83.446 +30,0% față de anul precedent 78.505 +29,0% față de anul precedent 0 0
2020 119.924 +6,8% față de anul precedent 119.924 55.755 64.169 +13,2% față de anul precedent 60.837 +11,5% față de anul precedent 0 0
2019 112.325 -34,4% față de anul precedent 112.327 55.624 56.703 -15,2% față de anul precedent 54.575 -14,7% față de anul precedent 0 0
2018 171.258 +93,9% față de anul precedent 171.372 104.483 66.889 +90,8% față de anul precedent 64.001 +87,2% față de anul precedent 0 0
2017 88.335 +52,3% față de anul precedent 88.338 53.271 35.067 +18,8% față de anul precedent 34.183 +23,1% față de anul precedent 0 0
2016 58.005 58.006 28.494 29.512 27.772 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 209.999 209.999 1.884 10.999 197.116
2023 0 134.663 134.663 0 14.414 120.249
2022 0 85.425 85.425 0 18.469 66.956
2021 0 210.859 210.859 242 15.288 195.329
2020 462 155.702 156.164 0 17.235 138.467
2019 2.312 141.174 143.486 0 22.308 118.866
2018 0 104.572 104.572 0 9.900 94.672
2017 42 67.693 67.735 29.239 -4.199 42.653
2016 293 33.094 33.387 781 1.504 30.809

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

9 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 145.232 +2.451,1% față de anul precedent 64.767 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 5.693 +96,9% față de anul precedent 128.970 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 2.891 +128,0% față de anul precedent 83.033 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 1.268 -36,2% față de anul precedent 209.936 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 1.988 +724,9% față de anul precedent 154.431 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 241 -77,8% față de anul precedent 143.594 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 1.085 -96,0% față de anul precedent 103.965 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 27.015 +373,9% față de anul precedent 41.095 Neraportat 1
2016 5.701 27.972 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

20din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
BABIANCA ANDREEA STOICAmostenitorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

12 repere. O singură cronologie.

Din 2016 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2016 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
12 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCDizolvare — Buletin 32562/2026dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

dizolvare_si_lichidare. Temei legal: art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 14861/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, numire, revocare persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, numire, revocare persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 240.037 RON. Profit: 64.527 RON

Cifra de afaceri: 240.037 RON. Profit: 64.527 RON

Cifra de afaceri
240.037 RON +24.57% față de anul precedent
Profit net
64.527 RON +40.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
145.232 RON +2451.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 192.695 RON. Profit: 45.937 RON

Cifra de afaceri: 192.695 RON. Profit: 45.937 RON

Cifra de afaceri
192.695 RON +0.49% față de anul precedent
Profit net
45.937 RON -44.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.693 RON +96.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 191.761 RON. Profit: 82.793 RON

Cifra de afaceri: 191.761 RON. Profit: 82.793 RON

Cifra de afaceri
191.761 RON +2.94% față de anul precedent
Profit net
82.793 RON +5.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.891 RON +128% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 186.280 RON. Profit: 78.505 RON

Cifra de afaceri: 186.280 RON. Profit: 78.505 RON

Cifra de afaceri
186.280 RON +55.33% față de anul precedent
Profit net
78.505 RON +29.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.268 RON -36.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 119.924 RON. Profit: 60.837 RON

Cifra de afaceri: 119.924 RON. Profit: 60.837 RON

Cifra de afaceri
119.924 RON +6.77% față de anul precedent
Profit net
60.837 RON +11.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.988 RON +724.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 112.325 RON. Profit: 54.575 RON

Cifra de afaceri: 112.325 RON. Profit: 54.575 RON

Cifra de afaceri
112.325 RON -34.41% față de anul precedent
Profit net
54.575 RON -14.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
241 RON -77.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 171.258 RON. Profit: 64.001 RON

Cifra de afaceri: 171.258 RON. Profit: 64.001 RON

Cifra de afaceri
171.258 RON +93.87% față de anul precedent
Profit net
64.001 RON +87.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.085 RON -95.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 88.335 RON. Profit: 34.183 RON

Cifra de afaceri: 88.335 RON. Profit: 34.183 RON

Cifra de afaceri
88.335 RON +52.29% față de anul precedent
Profit net
34.183 RON +23.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
27.015 RON +373.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 58.005 RON. Profit: 27.772 RON

Cifra de afaceri: 58.005 RON. Profit: 27.772 RON

Cifra de afaceri
58.005 RON
Profit net
27.772 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.701 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHYDROPOOL LINE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8123 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

HYDROPOOL LINE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8123 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

12 din 12 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

02.092026Dizolvare · Buletin 32562/2026dizolvare_si_lichidare
Companie
HYDROPOOL LINE SRL
CUI
35666274
Tip în sursă
Dissolution
Data buletinului
02.09.2026
Registrul Comerțului
J2016002299409
EUID
ROONRC.J2016002299409
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, B-dul DACIA, Nr. 150, CAMERA 1, Bl. 25B, Scara A, Etaj 8, Ap. 22
Județ
București
Număr încheiere
688022
Data încheierii
01.09.2026
Număr dosar
3229407
Data dosarului
17.08.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Maria Geamanu
Tip dizolvare
dizolvare_si_lichidare
Temei legal
art.227 alin.(1), lit.d si art.235 din Legea nr. 31/1990
Vezi Buletinul ONRC nr. 32562/2026 (PDF)
21.042026Mentiune · Buletin 14861/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, numire, revocare persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; retragere, adăugare asociaţi persoane fizice; numire, revocare persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 10.04.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
HYDROPOOL LINE SRL
CUI
35666274
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
21.04.2026
Registrul Comerțului
J40/2299/2016
EUID
ROONRC.J40/2299/2016
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Bulevardul DACIA, Nr. 150, CAMERA 1, Bl. 25B, Scara A, Etaj 8, Ap.
Județ
București
Număr încheiere
320133
Data încheierii
20.04.2026
Număr dosar
1589875
Data dosarului
17.04.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Mihaela Ileana Radu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, retragere, adăugare asociaţi persoane fizice, numire, revocare persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1589875 din 17.04.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 10.04.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 14861/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8123, Municipiul Bucureşti

LOTUS CLEANING SERVICES S.R.L.
CUI: 39009781CAEN: 8123
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2018-03-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
230.807 RON
Profit
116.892 RON
Angajati
1
AUTO BUS S.R.L.
CUI: 49149596CAEN: 8123
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
248.155 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
230.151 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ROMFIL AGRO GENERAL S.R.L.
CUI: 396240CAEN: 8123
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti1992-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.414 RON
Profit
68.443 RON
Angajati
1
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
203.977 RON
Profit
132.833 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8123, Municipiul Bucureşti

MANAGEMENT LEGAL SRL
CUI: 35191647CAEN: 8123
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2015-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.698 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
AGENŢIA DDD & PSI SRL
CUI: 35780812CAEN: 8123
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2016-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
251.900 RON
Profit
54.659 RON
Angajati
1
MESACCO 3D SRL
CUI: 34726726CAEN: 8123
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2015-07-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
923.295 RON
Profit
194.258 RON
Angajati
4
NEW ERA SERVICE SRL
CUI: 35944460CAEN: 8123
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
496.192 RON
Profit
28.088 RON
Angajati
2

Alte firme din Municipiul Bucureşti

HRX BUSINESS SUPORT S.R.L.
CUI: 35665104CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.705.043 RON
Profit
624.786 RON
Angajati
11
PREMIUM ROYAL ART SRL
CUI: 35666282CAEN: 9621
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
625.050 RON
Profit
128.982 RON
Angajati
1
ELECTRONIC CRIS SERVICE SRL
CUI: 35660905CAEN: 3312
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CONTANA TAX S.R.L.
CUI: 35667342CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CAPS AND CROWNS SRL
CUI: 35645980CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2016-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
709.464 RON
Profit
586.587 RON
Angajati
1
BAC ASISTENT IN BROKERAJ SRL
CUI: 35684645CAEN: 6622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2016-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.430 RON
Profit
31.267 RON
Angajati
1
SOFTMEDDENT SRL
CUI: 35380840CAEN: 8623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-01-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
943.610 RON
Profit
845.668 RON
Angajati
1
SRK MANAGEMENT S.R.L.
CUI: 33071873CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2014-04-16
fara e-Factura
BUMIR S.R.L.
CUI: 37749074CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2017-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
1.111 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HYDROPOOL LINE SRL?

CUI-ul HYDROPOOL LINE SRL este 35666274.

Unde este sediul HYDROPOOL LINE SRL?

HYDROPOOL LINE SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Bld. Dacia nr. 150, 20065, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata HYDROPOOL LINE SRL?

HYDROPOOL LINE SRL a fost infiintata in anul 2016 (10 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HYDROPOOL LINE SRL in 2024?

In 2024, HYDROPOOL LINE SRL a raportat o cifra de afaceri de 240.037 RON.

Cati angajati are HYDROPOOL LINE SRL?

HYDROPOOL LINE SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are HYDROPOOL LINE SRL?

HYDROPOOL LINE SRL are codul CAEN principal 8123 (Alte activități de curățenie).

Ce profit a inregistrat HYDROPOOL LINE SRL in 2024?

HYDROPOOL LINE SRL a inregistrat un profit net de 64.527 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 9 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.